Forum
Heej, kko ste ? ((:
To je moja 2. zgodba in upam da vam bo ušeč !
Ampak te zgodbe ne bom pisala sama!
Y-kiss-Y bo pisala za dekle po imenu Eva
Jaz pa bom pisala za fanta po imenu Alan
Upam da vam bo ušeč (:

Pa še mal reklame za prejšne zgodbe (;
http://www.igre123.com/forum/tema/love-story/27854/
http://www.igre123.com/forum/tema/strast/29016/

.......................................................................................................................
Y-kiss-Y:
Spet ta šola! Sovražim in obožujem šolo. Sovražim zaradi profesorjev in zaradi neprestanega učenja, ki me vsak dan čaka na mizi, obožujem pa zaradi Alana, fanta, ki mi je že od kar sem ga prvič videla všeč. Vendar jaz njemu nisem. Vsaj mislim tako oz. ne mislim ampak vem, saj po mojem sploh ne ve da obstajam.

Ko sem stala pred omarico in čakala, da pride moja najboljša prijateljica in naša druščina sem pogledovala, kje je Alan. Nikjer ga nisem videla, ko je kar naenkrat stopil v šolo s svojimi prijatelji in se smejal na ves glas. Oh ta njegov nasmešek, ljubim ga bolj ga ne bi mogla! Pa njegovi laski in njegova postava. Res prav vse kar je na njem ljubim! Ljubim! V glavi sem razmišljala kakšen bi bil najin poljub vendar me je zmotila Sanja s svojo druščino. Vprašale so me kaj razmišljam vendar jim nisem mogla povedati, ker bi se mi smejale plus tega pa bi še vsem povedale in v roku dveh ur bi se razvedelo po vsej šoli, kar pa meni ne bi bilo všeč. Še nekaj časa smo stale tam pri omaricah in se pogovarjale o fantih, no vsaj one so se. Jaz pa sem ves čas pogledovala kje je Alan in kaj počne. Tudi on je stal pred omaricami s svojimi prijatelji in se pogovarjal in se smejal, pomahal pa je čisto vsaki punci, ki je šla mimo. Potem pa je zvonilo in odpravili smo se po razredih, čakale so nas dolge ure dolgočasnih predavanj.

Moj del;
Spet sem se široko nasmehnil in dvignil roko v pozdrav proti rjavolasemu dekletu na drugi strani jedilnice. Odzdravim čisto vsakemu dekletu! Pa naj še kdo reče, da nisem prijazen.

Spet sem prisluhnil umazanemu pogovoru za našo mizo. Tema je tekla o ''sexy'' učiteljici matematike. Zazehal sem in z enim očesom poškilil proti vhodu v jedilnico. Prikazal se je drugi del naše druščine - torej dekleta. Mojo pozornost je seveda spet prevzela ONA. Z ženskim spremstvom je prečkala prostor in se nam približala. Vstal sem iz stola, roko ovil okoli njenih ramen in jo rahlo poljubil na lice. Sedla je poleg mene in iz torbice potegnila telefon. Vedel sem kaj počne - spet piše sms najboljši prijateljici, ki je sedela točno pred njo, na drugi strani mize. Ta njena grozna navada! Z sms-i zasipa vse okoli sebe, predvsem mene in če ji ne odpišem, misli, da gre najina zveza že proti koncu. ''Viki, kaj če bi pozabila na telefon vsaj za mizo?'' Odposlala je sporočilo in dvignila pogled: ''Te moti?'' mi je šaljivo vrnila vprašanje. Skomignil sem. Pravzaprav mi je vseeno.
06. april 2012
Ušeč mi je začetek..
Neeeeeext!
06. april 2012
u80068
u80068
Neeext.!!
06. april 2012
u77572
u77572
bla bla bla bla bla nehi spamat po chatu s tem... dej next!
06. april 2012
gapo123^^ : morm si mal reklamo delat veš (;
06. april 2012
next
06. april 2012
next!
vse tvoje zgodbe so najboljše res! ;*********
mwahh < 333333333333
07. april 2012
nextaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaajtaaa *
07. april 2012
u83715
u83715
Next
07. april 2012
u18741
u18741
Next.!
+ tudi ta mi je ful ušeč < 3
07. april 2012
u33561
u33561
neeeeeext
07. april 2012
nexxxxt!
07. april 2012
u86051
u86051
omgg:3 lajkam ful:*
- končno nova:3
+neeeeeeeeeeeext.! < 3
08. april 2012
u85086
u85086
omgg.. full faaain :33 morš nextaaat tkoj :$$
08. april 2012
Hvala usem ;$$

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
S pogledom sem premeril tesno majico, ki se je rahlo spustila v dekolte in črne pramene las. Čeprav ima celo vrsto nadležnih navad, je neverjetno lepa in zabavna. Nagnil sem se in jo poljubil na ustnice.

(Viki-Viktorija)

Zagodrnjal sem in se sklonil za telefonom, ki je že 2. nadležno tulil na moji postelji. Na ekranu se je izpisalo ime - Viki. Kaj res ne vidi,da nimam čas?! Prekinil sem igro in telefon prislonil k ušesu:
''Ja?''
''Alan?''
''Kdo pa drug?''
*smeh* ''Kje si?''
''Doma.'' sem kratko odgovoril in se zavrtel na pisarniškem stolu.
''Noo že dolgo nisva bila sama in zunaj je lepo vreme... Greva ven?''
Nehal sem se vrteti in pogledal proti računalniškemu ekranu, potem pa še skozi okno. Res je sijalo sonce, vendar me ni niti malo privlačilo.
''Nemorem. Veliko dela imam za šolo... oprosti. Jutri po šoli?''
Na drugi strani mi je odgovorila tišina. Za trenutek sem že mislil, da je prekinila zvezo, a se je spet oglasila: '' Je to res ali se ti spet ne da?''
''Viki, resno. Tudi jaz imam šolo.''
Spet kratek molk in nato: ''Vem. Potem jutri po šoli. Čau! Najraje te imam!''
''Čakal te bom. Tudi jaz tebe.'' Konec pogovora.
Telefon sem vrnil na posteljo in nadaljeval igranje.

(Alan)

''Potem velja za danes?!'' se je po hodniku razlegal Alexov glas.
''Tam bom v družbi skejta!''
Nadaljeval sem pot do omarice in takoj, ko sem jo zagledal, sem se spomnil.
''Viki..'' Pritisnil sem ji poljub na lice.
''Oprosti, tudi danes ne morem... Očetu sem obljubil, da mu bom pomagal in... saj veš kakšen je.''
''Kdaj sva bila nazadnje sama?!'' mi je odgovorila z vprašanjem.
V mislih sem prešteval dneve. ''Prejšnji petek.''
''Pred tvojo hišo celih 10 minuh.'' je jezno rekla.
''Nisva bila le 10 minut!''
''Kakorkoli. Spomni se kdaj name.'' S temi besedami mi je obrnila hrbet in odkorakala.
Pomahal sem njenemu hrbtu. Jo bom že kasneje poklical in se ji opravičil, sem sklenil.
Pogledal sem okoli sebe in pri omarici ne daleč stran dekle prvega letnika, ki je gledala naravnost vame. Bila je ena izmed tistih, ki mi ni mahala na vsakem koraku. Približalo se ji je drugo dekle in jo poklicalo: ''Eva! Greva?''
08. april 2012
u80068
u80068
neeext.!!!
08. april 2012
next
08. april 2012
Neeeeeeeext!
09. april 2012
evo še moj del
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Eva
Danes je bilo kljub dolgočasnemu dnevu in dolgočasnimi urami v šoli prav v redu. Čeprav me je nekaj spravilo v slabo voljo. Nisem marala, ko sem videla Viktorijo in Alana skupaj. Sicer ne vem zakaj samo preprosto nisem prenesla, ker je bila moja ljubezen tako močna.
In ko sem po koncu pouka pri omaricah čakala na Sanjo, da greva skupaj domov, se mi je pogled ustavil na Alanu in Viki. Res nisem vedela kaj se je pletlo med njima, vedela sem samo, da je bila Viki jezna preden je odšla. Gledala sem in se spraševala kaj se med njima dogaja. Potem pa sem opazila, da me je opazil kako ga gledam. Mislim, da je bil kar malo presenečen, ker mu nisem pomahala tako kot vsako dekle, ki ga vidi. Namesto, da bi umaknila pogled sem ga še vedno gledala, vendar sem kmalu zaslišala Sanjin glas, ki je pravil ''Eva! Greva?'' Obula sem se in se odpravila za njo.
Hodile sva in se neprestano pogovarjali, ko je Sanja kar naenkrat vprašala ''Eva ali si ti mogoče zatreskana v Alena?'' v glavi sem si mislila da, vendar sem vedela, da ji tega ne smem povedati zato sem odgovorila ''Ne! Kako ti lahko kaj takega pade na pamet!'' in sem se kar malo jezno rekla. Ona pa ''Sem opazila, da si ga že včeraj in danes gledala''. Jaz pa samo ''Sanja nisem ga gledala, ker sploh ni tako lep!'' in si v glavi mislila. O moj bog tega ne bi smela reči. Potem pa je Sanja rekla ''Aha potem pa nič''. In se poslovila od mene, ker sva bili že pred njeno hišo.
09. april 2012
Neeeeeext
09. april 2012
Next Nujno :** < 33
09. april 2012
u85086
u85086
neeext. nujnoo !!!
09. april 2012
next!!
09. april 2012
u86051