Forum
Že 3 leta je tega, ko mi je umrla cela družina. Mama, oče, sestra, babica, dedek. Ostala mi je samo še napol zmešana teta, ki še vedno živi v svatu hipijev. Verjetno se nikoli ne bo zresnila. Sem Sky Rosalia Summer. Ja, vem, čudno ime. Sem pol Brazilka in pol Kanadčanka. Sky so me poimenovali po zelo mrtvi praprababici, Rosalia pa po mami. Kakorkoli, da ne bom dolgočasna. Stara sem 16 let. Sweet 16. Imam 2 najboljša prijatelja. River in Flamea. Zagotovo ge Rio de Janiero v k****. Naše družine se poznajo že od nekdaj. Riv in Fle sta brez staršev od rojstva, sedaj živita pri meni. Imena smo verjetno podedovali iz norosti naših staršev. ˝SKY!!! Takoj zgini dol!˝ sem zaslišala Flea, ki se je drl iz dnevne sobe. On je bil takšen računalniški geek. Zavila sem z očmi in se odmajala dol. Zagotovo bo težil z-˝OMG, Sky! Nov video na novo pesem!˝je cvilil kot zmešan. Ja, nor je na tiste, kaj so že,...One Direction, ali nekaj takega. Ja, guy directioner. Vse punce norijo za njim, on pa za 1D. Saj nimam nič proti njim, ampak, ko slišim njihovo pesem, se spomnim staršev. Ja, ko sem se pogovarjala po telefonu z mamo, se je v ozadju predvajala njihova pesem. Verjetno je bilo telefoniranje tudi vzrok za nesrečo. ˝Fle, ne piskaj mi na uho! Moram slišati! Vsaj še nocoj!˝ sem mu zinila nazaj. Užaljeno me je pogledal in se spet posvetil kompu. Odšla sem po kozarec vode in stekla nazaj v mojo sobo. Popila sem vodo in zadovoljno sedla za bobne. Mhm, sem bobnarka v bendu Fallen Falcon, rada se vozim z motorjem, se oblačim kot fant. Ko imamo koncerte sem vedno fant. Tam se imenujem Ray. Imamo svojo pesem Last clue. Zaigrala sem nekaj skladb, ko me je zmotil moj telefon. ˝Hej, Sky. Dnes vaje, ob štirih?˝ me je spomnil Pepito. ˝Seveda, se vidimo.˝ sem mu še rekla in poklopila. V naši skupini so 4 fantje. Pepito in Kyle na kitari, Antonio na klaviaturah in Carlos je pevec. Tukaj smo zelo znani. Odpravila sem se na vaje. Nadela sem si svojo lasuljo z štrlečimi lasmi ( izgleda kot prava! ), ohlapno majico (moje prsi niso ravno bujne, torej s tem nimam problemov), široke hlače in skejtrke. Nadela sem si še repersko kapo in se odpravila. Fle je kot vedno visel na kompu in Riv se še vedno ni vrnila z zmenka. Moja zmašana teta Manuela pa je v Afriki in me ni vzela s sabo. Zavila sem z očmi in stopila na dnevno svetlobo...

next??
02. april 2013
u113639
u113639
neeeext
02. april 2013
neeeext
02. april 2013
neext
02. april 2013
next takoj zdaj zame no
04. april 2013
u57082
u57082
Neeext.
05. april 2013
.. Pozvonila sem na Carlova vrata. Kot običajno vadimo pri njem. Odprla je njegova mama. ˝Rey, kako lepo, da si tukaj.˝ je prijazno rekla in mi pomežiknila. Pomežiknila sem ji nazaj. Hitro sem stekla v zgornje nadstropje, kjer so se fantje pogovarjali. ˝What's up, guys?˝ sem jih pozdravila. Car se seveda ni odzval, vedno je bil zatopljen v komp, kot Fle. ˝Hej, Sky. Super izgledaš!˝me je skomentiral Kyle. Seveda, naš obsedenec z modo. ˝Ooo, pogledjte!˝ je rekel Car in vsi smo se zgrnili k računalniku. ˝Anketa tedna. Kdo je najbolj seksi član skupine Fallen Falcon¨In to je…za ogled pritisnite link.˝je jezno zamrmral An in zavil z očmi. ˝Čakaj, to je FB?˝ sem zmedena vprašala. ˝Ja, nekaj ljudi je na YT dalo posnetke našega koncerta.˝je pojasnil Pep. Hitro je kliknil na link. ˝Yeeess!!!˝ sem se zadrla, ko sem zagledala svoje ime na vrhu. ˝Oh, yeah! I'm famous!˝sem zadovoljna mrmrala in plesala po sobi. ˝oh, c'mon! Zadnji sem!˝je razočarano vzkliknil Pep. Vsi smo se začeli smejati in se valjati po tleh. ˝Zagotovo zaradi tvojega res bednega smisla za humor!˝je v smehu komaj izdavil An, kar je povzročilo še več smejanja in režanja. Pep je bil zaripel v obraz. Če bi imel pri sebi kitaro, bi jo zagotovo razbil Anu na glavi. ˝Hej, če želimo postati še malo bolj slavni, posnemimo videospot na našo Last clue!˝ je z navdušenjem rekel. Veselo smo se spogledali. ˝S čim pa naj ga posnamemo?˝sem sarkastično pripomnila. ˝Glasove v našem studiu, video s kamero, genious.˝ mi je z enakim tonom odvrnil. Zavila sem z očmi. ˝Tako kot One Direction!˝je vrisknil Kyle. Dvignila sem levo obrv. ˝Resno? Ti tudi? Pa vi?˝sem jih vprašala in s pogledom švignila po njih. Vsi so umaknili pogled in začeli požvižgavati. ˝Vsi ste fani. Priznajte.˝ sem jim izzivalno rekla. Pokimali so in nasmehnila sem se v zmagoslavju. ˝Kaj pa ti? So ti všeč?˝ me je zbodel Pep. ˝OK, morda so mi malo všeč po izgledu, ampak vsi že veste zakaj jih ne maram v petju.˝ sem jim odgovorila in obrnila glavo stran. Nato sem sedla za bobne. ˝Aloo, vaje! Last clue!˝sem se zadrla. Hitro so poskakali za inštrumente. Začela sem z odštevanjem. ˝In ena, in dva, in en, dva, tri, štiri!˝ sem rekla in smo začeli. Carov popoln glas se je razlegel po prostoru. ˝I'm gonna be alright, trying to fight my fight, you said I'm always gonna be the one…˝ Bila sem presrečna, da je imela pesem bobnarski solo. Tiste 3 minut so tako hitro minile. ˝Tole je bilo odlično!˝ je zapel Car. Zasmejali smo se. ˝Mogoče pa ideja za video sploh ni tako slaba…˝sem si zamišljeno rekla. Fantje so me z upanjem pogledali. ˝Gremo kar sedaj?˝je vprašal Kyle. Spogledali smo se in Pep se je zadrl: ˝Zadnji v studiu poljubi simpatijo!˝ in smo se pognali po stopnicah. Dobesedno sem poletela prek stopnic. Hitro sem stopila v studio in bila sem prva in srečna, da mi ne bo tega treba storiti. Fantje so skupaj pritekli in se zataknili med vrati. Nato so se zvrnili in padli po tleh. Zasmejala sem se. ˝Suckers!˝sem jim v smehu rekla. Antonio je pristopil k meni in me poljubil na lice in se dotaknil kotička mojih ustnic. ˝Am…hvala.˝sem v zadregi rekla. Torej sem jaz njegova simpatija. Zardela sem in ga pogledala v njegove čudovite modre oči. ˝Amm…people…prišli smo brez inštrumentov.˝ nas je spomnil Antonio ne da bi odtrgal pogled z mene. Pogledala sem v strop in zarenčala. ˝Pa fuck no, kdo bo nosil bobne sem dol!˝ Vsi so me vprašljivo pogledali in mi dali vedeti, da oni. Po kaki uri smo bili pripravljeni. Carova mama je studijska snemalka in nam je pomagala. Ko smo posneli, so posnetek seveda poslušali. The best posnetek ever! Na koncu smo zavriskali in se objeli. ˝Sedaj pa še video.˝ je zadovoljno rekel Pep. Prekinilo nas zvonenje mojega telefona. ˝Don't wanna be an American idi-Ja, Fle?˝ sem se oglsila. ˝OMG, Sky!!! PRILETI DOMOV!!! TAKOJ!!!˝se je v telefon zadrl Fle, tako, da sem ga mogla odmakniti. Nato je prekinil. ˝Mislim, da zvočnik ni bil potreben.˝sem zamrmrala. Fantje so se zasmejali. ˝Kaj hočeš. Fle je še vedno napol zmešan.˝je pripomnil Car. Hitro sem se oblekla in odšla. Doma sem stopila čez prag, in že se je prikazal Fle in me dobesedno naskočil. ˝Bog, Fle, pomiri se.˝sem mu rekla. Globoko je zajel sapo in mi začel hitro govoriti. ˝Čez 3 tedne greva v London h Chici (sestri moje tete), ker sva tam dobila delo, ki nama ga je zrihtala teta. Jaz bom delal kot tonski tehnik, ti pa kot modna stilistka. Aja, pa prijavila naju je po imenu, samo tebe kot Reya Summerja.˝ Kaj? London? Čez tri tedne? Zakaj?..

1) Za koga bosta delala Flame in Sky?
07. april 2013
nekšttttt
one direction
07. april 2013
next
07. april 2013
next takoy zdej takoy takoy
07. april 2013
u103092
u103092
Neeext!
09. april 2013
neeeeeeeeeeeeeext
09. april 2013
…˝KAJ?!˝ sem se zadrla v Fleovo uho. Zamižal je globoko vdihnil in se mi začel dreti v faco ˝Ker je to zadnja priložnost, da postanem slaven in da ti poskrbiš za svoj lajf, ker bova delala za One Direction!˝ Rahlo sem se odmaknila in se namrdila ˝One Direction? Saj nisi resen! Točno veš, zakaj sem tako proti njihovim pesmim!˝sem mu z malce tresočim glasom odgovorila. Sočutno me je pogledal in me objel. Nasmehnila sem se. ˝Saj bo vredu. Saj tebi ne bodo peli, no, razen če jih boš prosila. Ti boš dizajnirala obleke in jih gledala napol gole. Uhh, I'm so jealous!˝ mi je rekel in se zasmejal. ˝Če greš z mano, potem morda ne bo hudega. Bova vsaj skupaj.˝sem mu rekla nazaj in se izvila iz objema. Saj veste, BFFji. Odhitela sem v mojo sobo in sedla za bobne. V roke sem vzela svoje srečne palčke, ki so bile že obtolčene in zlepljene, a to mene ni motilo. Zakaj ravno London, no! Tam je vse sivo in mokro in mraz.. Uhh. Morda za fante ne bi tako trdila. Saj so lepi, igrajo nogomet, naglas. Pod to se uvrščajo tudi 1D. Tu, v Braziliji, pa vedno najmanj 25 stopinj, povsod cvetje in smeh in glasba… Da fantov sploh ne komentiram. Zarjavela polt, krasna postava, šarm…AAA!!! Zavila sem z očmi in začela bobnati kot ponorela. Spet sem bila sama v svojem malem, krasnem svetu. Tukaj sem dobila ideje za pesmi, za projekte,..karkoli. Po mogoče slabi uri sem odnehala in šla na računalnik. Malo sem surfala po Twitterju in kmalu dobila klic. Hitro sem sprejela, morda bi bil Antonio, ampak zagledala sem obraz, ki ga nikoli na svetu ne bi pričakovala. Na ekranu sem zagledala Gusttava Limo. Sprva me je prijelo, da bi kričala, ampak sem se raje odločila za preobleko normalnega dekleta. Tip je HOT! ˝Živjo, neznanka. Kako ti je ime?˝me je prijazno vprašal. Nasmehnila sem se mu nazaj in odgovorila. ˝Sky. Lepo te je bilo spoznati.˝ Gus je rahlo zardel. ˝Prekrasno ime. Kaj počneš?˝me je vneto spraševal še dolgo v noč. Tam okrog 1-ih sva odnehala, si izmenjala številke in se odpravila spat. Zjutraj me je prebudila sosedova kitara, ki jo je igral vsako jutro. Njegovi žuljavi, tanki prsti iz nje izvabljali krasno melodijo in dan se ti je takoj zdel lepši. Odsakljala sem dol. Žvižgala sem si njegovo melodijo in si mazala palačinke z arašidovim maslom in banano. Ogabno izgleda, a je slastno. Naložila sem cel krožnik, odhitela v dnevno h Riv na kavč. ˝Želim vse podrobnosti, ali pa te ne predstavim nekomu posebnemu.˝sem ji rekla in ji ponudila mojo specialiteto. Namrdila se je in mi rekla ˝Če me s tem misliš zastrupiti, ti ne bo uspelo, drugače pa. Koga bi mi predstavila?˝ Zvito sem se nasmehnila in ji pokazala sliko Gusa. Debelo je zazijala. ˝Ne zajebavaj!˝mi je bolj dahnila kot rekla. ˝Se ne. Ti pa povej!˝sem ji zabrusila nazaj. Začela mi je razlagati. To zagotovo ni bil njen prvič. Skoraj sem bruhala ob vseh njenih podrobnostih. Naenkrat se je oglasil moj telefon. ˝Danes, štiri, Pepito house.˝se je glasil SMS. Hitro sem se oblekla, vzela čelado in se vrgla na mojega krosa. Ja, obožujem motorje. Šla sem po stranski poti. To je ogromen travnik, na koncu stoji Pepova hiša. Nikogar ni, razen Pepa. Moram pa reči, da sem se vsaj 3 krat ubila.. ˝Hey, Rey. Imamo prvi posnetek za video. Tebe.˝mi je rekel Antonio in me poljubil na lice. Zardela sem in se pomaknila h kameri. Posneli so mene, ko sem vozila po travniku. Pravzaprav sem izgledala vredu. ˝Gremo dalje.˝je rekel Ky in plosknil. Šli smo v mestu, noreli, se zafrkavli, zganjali norčije, pač, vse take neumnosti. ˝OMG, sem utrujen.˝je zamrmral An in se zvrnil na posteljo. Tudi sama sem bila izmučena in sem se ulegla nanj. Globoko je vdihnil, nto pa svoje roke ovil okrog mene in me privil nase. Antonio mi je bil vedno všeč. Mislim, zabaven, prijazen, krasen, vedno pozitiven. Globoko sem dihala in bila sem malo pred tem, da zaspim, ko sem začutila njegovo sapo na mojem licu in roke v mojih laseh. ˝Sky, ti si tako lepa. In najboljša kuharica ever.˝mi je zašepetal in se nasmehnil. Na mojem obrazu se je prikazal nasmeh. Potem sem se spomnila, da moram povedati za izlet. ˝FANTJE!!!˝ sem se zadrla. Nobenega odziva. ˝Zapuščam skupino!˝sem se še enkrat zadrla in v sekundi so bili pri meni. ˝Šalim se. Čez 3 tedne grem v London za nekaj mesecev.˝sem jim žalostno rekli. Spogledali so se in začeli vriskati in piskati. ˝Ste tako srečni, da me ne boste videli?0 sem jih rahlo razočarana rekla. ˝Ne, samo tudi mi smo načrtovali iti v London čez 3 tedne v London! Ker nas je na YT videl največi car na svetu! SIMON COWELL!! AAAAAAAAA!!!!!˝mi je razložil Car. Samo zijala sem. ˝RESNO!!!!!??? AAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!˝sem začela vriskati in piskati. Objeti smo se smejali in noreli še pozno v noč…
12. april 2013
nekštttt
12. april 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
12. april 2013
sem zgodnja, ma sem imela voljo tako da tuki je nneeeext!!!!!!!!! <3**

#Čez 3 tedne#
…˝Ljubim te, Sky. Vedno sem te in vedno te bom.˝mi je govoril Antonio. ˝Sky, pridi k meni. Čakam te, blizu sem.˝ me je s druge strani poklical drugi glas. Obrnila sem se in zagledala fanta s kodrastimi lasmi in zelenimi očmi. ˝Pridi k meni, Sky. Ljubim te.˝mi je spet rekel Antonio. ˝Jaz te ljubim bolj, potrebujem te. Brez tebe me ni.˝ mi je spet rekel drugi fant. ˝Sky, Sky, Sky, Sky…˝ ˝Rey, pristali bomo.˝me je iz groznih sanj zbudil Ky. Široko sem odprla oči in hlastala za zrakom. ˝Si vredu?˝ me je vprašal Pep. Počasi sem prikimala in se privezala na stol. ˝Poglej ven.˝ mi je šepnil An. Pogledala sem skozi okno in zagledala s soncem obsijan London. ˝Waw…˝sem dahnila. Medtem sem razmišljala o mojih čudnih sanjah. Kdo je bil ta fant? Znan mi je, a ga ne poznam. ˝Halo, Zemlja kliče Reya. Gremo dol.˝me je iz razmišljanja zbudil Car. Še zadnjič sem se pogledala v ogledalo. Bila sem oblečena v široke črne adidas hlače, fluroscentno zeleno majico, rumene snikerske z modro kapo na mojih rdečih laseh. Ja, vem, izgledam čudno, ampak sem mi res ni dalo oblačiti. Vzeli smo kovčke in se odpravil na najbližjo ulico. Poklicala sem taksi. Moj glas je res malo nižji, a ga moram vseeno še znižati. Neke punce so nas gledale in se hihitale. Končno je prišel taksi. Spokali smo kovčke noter v taksi, medtem pa smo gledali punce. ˝Rey, punce te gledajo.˝ji je šepnil Ky. Vprašljivo sem ga pogledala in mi rekla ˝Bitch please, I'm a hot guy.˝ Zasmejali smo se in prva sem s odpravila noter v avto in pri tem še enkrat pogledala punce. Nalašč sem jim pomežiknila in se nasmehnila. To je sprožilo še več hihitanja. Ko smo sedli v taksi, sem jim še poslala poljub. Ena izmed deklet ga je ujela in mi pomahala. Kmalu smo prišli v naš apartma. Bil je OGROMEN! Imeli smo vsak svojo sobo in na vratih vsake je pisalo naše ime. Našla sem svojo sobo. Počasi sem odprla vrata in ostrmela. Na desni strani vrat je bil majhen oderček z bobni. V kotu sobe je bila postelja za dva. Levo od vrat je bila pisalna miza in omara v katero, bi se zagotovo cel naš bend strpal. Mislim, oboževala sem jo. Imeli smo veliko kuhinjo in dnevno in bilo je popolno. Aja, zagotovo je sprašujete, kje je Fle. Pride čez kak mesec, ker si je zvil nogo. Spotaknil se je na kauč. Ja, šupak. ˝Fantje, jaz grem na delo.˝sem jim še rekla, vzela ključe in denarnico in odšla. Poklicala sem taksi in povedala naslov. Hitro sem prispela in sem stopila ven pred ogromno hišo. Stopila sem noter in zagledala recepcijo. ˝Amm… živjo, jaz sem Rey Summer. Tukaj naj bi delal.˝sem rekel receptorki. ˝Oh, Rey. Pozdravljen. Dobrodošel. Moje ime je Tara in če kaj rabiš, kavo, sendvič, modele poveš meni in jaz to dobim v najkrajšem času. Pridi sedaj z mano.˝mi je rekla in stopila po hodniku. Kmalu sva prišla do neke sobe, na vratih je pisalo moje ime. ˝Tako, tole je tvoja delovna soba. Urnik je na mizi in potem pojdi v sobo 45, da spoznaš s kom boš delala.˝ mi je še rekla, v roke stisnila ključe in odšla. ˝Hvala.˝sem zamrmrala in odklenila sobo. Spet sem ostrmela. Nasprotna stena je bila cela steklena in imela pogleda na skoraj cel London. Zraven je bila stena s vsemi možnimi platni in policami s prišitki, gumbi, šivankami, nitkami… Na sredi sobe je bil majhen oderček na katerem mi verjetno merila. Na drugi steni, torej levo od vrat je bila cela stena ogledalo. Super je. Odložila sem stvari, zaklenila sobo in se napotila v sobo, ki mi jo je rekla Tara. Z dvigalom sem se odpeljala gor in kmalu sem stala pred vrat sobe 45. Potrkala sem in čakala. Odprl mi je črnolas fant z zlato rjavimi očmi. ˝Hej, jaz sem Rey Summer, vaš modni oblikovalec.˝sem mu rekla in podala roko. Fant se je nasmehnil, sprejel mojo roko in jo močno stresel. ˝Živjo, Rey. Jaz sem Zayn Malik. Dobrodošel.˝mi je rekle in potegnil noter. Čakaj, delam za 1D? Kaj? ˝Pridi.˝mi je rekel in me potegnil v dnevno sobo. Tam so bili vsi fantje. Ostrmela sem in se ozrla po fantih. ˝Fantje, to je Rey Summer. Naš nov modni oblikovalec. Rey, to so Louis Tomlinson – fant je pristopil, mi podal roko in se nasmehnil - , Niall Horan – lepi blondinec mi je veselo pomahal -, Liam Payne - takoj so me pritegnile njegove oči, ki se mi zdele zelo znane – in, kje je Harry?˝je vprašal Zayn. ˝Prihajam!˝se je zaslišalo in sosednje sobe in vrata so se odprla. In takrat se je prikaza on…
13. april 2013
next
21. april 2013
next
21. april 2013
neeeeeeeeeeeext
21. april 2013
...Samo strmela sem. To je fant iz mojih sanj! Nemogoče! Zdaj vem, koga sem sanjala. arry Styles. To je on. Poplnoma sproščen se mi je približal in mi naveličano podal roko. ralo sem jo stisnila in se rahlo nasmehnila. Nato se je zaslišalo trkanje. Vstopila je Tara. ˝Rey, morate iti v tvojo delvno sobo. Kostumi..˝je zažolela in odpeketala dalje. Spogledali smo se in skomignili. Odšli smo v mojo sobo. ˝In, kake kostume bi?˝sem ji vprašala, medtem ko sem brskala med blagom. ˝Super sobo imaš.˝je rekel Niall. ˝Hvala.˝sem mu odgovorila in se trudila skriti rdečico. Na moi mmizi je bilo še nekaj novega blaga, ki ga je po vsej verjetnosti prinesla Tara. Lou je pograbil neko platno, si ga ovil okrog glave in skočil na mini oder. Začel je prepevati Live while we're young in se pri tem pačiti. Prekrižala sem roke na prsih in se naslonila ne eno nogo ter ga opazovala. Pridružili so se mu vsi, razen Liama. Ta je pristopil k meni. naredil je isto pozo kot jaz. ˝So vedno taki?˝sem ga vprašala. ˝Ja, ampak se privadiš.˝mi je odgovoril. Spogledala sva se in nasmejala. Fantje so končno prenehali s predstavo in pristopili k nama. Ni naju je zamišljeno opazoval. ˝Zelo sumlivo sta si podobna.˝je kar naenkrat zinil in naju spet premeril od glave do pet. Vsi so prikimali in Zayn naju je popeljal ogromnemu ogledalu. ˝Oba imata podobno barvo polti in iste lešnikovo rjave oči.˝je rekel arry. Ob negovem glasu sem se stresla. Isti je kot v sanjah. Oba z Liamom sva dvignila levo obrv. ˝Tudi to lako oba storita.˝je pripomnil Ni. ˝Je morda kdo od vaju posvojen?˝je kar naenkrat vprašal Harry. ˝Ne da bi vedel.˝sem rekla in pograbila telefon. ˝Samo malo.˝sem se opravičila in stekla na WC. ˝Teta Manuela, sao neka imam za vprašat.˝sem rekla v portugalščini, ko se je teta oglasila, pa tudi da tisti bimboti ne bi slišali našega pogovora. ˝Seveda, ljubica. Samo vprašaj.˝ ˝Sem morda posvoena?˝ sem kar naravnost vprašala. Neka časa je bilo tiho, nato pa mi je teta rekla ˝Da, ampak sva se z mamo rekli, da ti ne bova povedali. Da, Sky, posvojena si.˝Nisem mogla verjeti besedam. Bilo je slišati tako neresnično. ˝Od koga ste me posvojili?˝ sem vprašala s tresočim glasom ˝Od Karen Payne, mame, slavnega zvezdnika Liama Paynea˝...
28. april 2013
...Samo strmela sem. To je fant iz mojih sanj! Nemogoče! Zdaj vem, koga sem sanjala. arry Styles. To je on. Poplnoma sproščen se mi je približal in mi naveličano podal roko. ralo sem jo stisnila in se rahlo nasmehnila. Nato se je zaslišalo trkanje. Vstopila je Tara. ˝Rey, morate iti v tvojo delvno sobo. Kostumi..˝je zažolela in odpeketala dalje. Spogledali smo se in skomignili. Odšli smo v mojo sobo. ˝In, kake kostume bi?˝sem ji vprašala, medtem ko sem brskala med blagom. ˝Super sobo imaš.˝je rekel Niall. ˝Hvala.˝sem mu odgovorila in se trudila skriti rdečico. Na moi mmizi je bilo še nekaj novega blaga, ki ga je po vsej verjetnosti prinesla Tara. Lou je pograbil neko platno, si ga ovil okrog glave in skočil na mini oder. Začel je prepevati Live while we're young in se pri tem pačiti. Prekrižala sem roke na prsih in se naslonila ne eno nogo ter ga opazovala. Pridružili so se mu vsi, razen Liama. Ta je pristopil k meni. naredil je isto pozo kot jaz. ˝So vedno taki?˝sem ga vprašala. ˝Ja, ampak se privadiš.˝mi je odgovoril. Spogledala sva se in nasmejala. Fantje so končno prenehali s predstavo in pristopili k nama. Ni naju je zamišljeno opazoval. ˝Zelo sumlivo sta si podobna.˝je kar naenkrat zinil in naju spet premeril od glave do pet. Vsi so prikimali in Zayn naju je popeljal ogromnemu ogledalu. ˝Oba imata podobno barvo polti in iste lešnikovo rjave oči.˝je rekel arry. Ob negovem glasu sem se stresla. Isti je kot v sanjah. Oba z Liamom sva dvignila levo obrv. ˝Tudi to lako oba storita.˝je pripomnil Ni. ˝Je morda kdo od vaju posvojen?˝je kar naenkrat vprašal Harry. ˝Ne da bi vedel.˝sem rekla in pograbila telefon. ˝Samo malo.˝sem se opravičila in stekla na WC. ˝Teta Manuela, sao neka imam za vprašat.˝sem rekla v portugalščini, ko se je teta oglasila, pa tudi da tisti bimboti ne bi slišali našega pogovora. ˝Seveda, ljubica. Samo vprašaj.˝ ˝Sem morda posvoena?˝ sem kar naravnost vprašala. Neka časa je bilo tiho, nato pa mi je teta rekla ˝Da, ampak sva se z mamo rekli, da ti ne bova povedali. Da, Sky, posvojena si.˝Nisem mogla verjeti besedam. Bilo je slišati tako neresnično. ˝Od koga ste me posvojili?˝ sem vprašala s tresočim glasom ˝Od Karen Payne, mame, slavnega zvezdnika Liama Paynea˝...
28. april 2013
upsii... D
28. april 2013
neeeeeeeeeeeeeeeext
28. april 2013
mext
05. maj 2013
Neeext!!!
06. maj 2013
http://www.igre123.com/forum/tema/secrets/54903/ sorry ker oglašujem, ampak bi lahko vsaj malo prebrale? pa next : )
06. maj 2013
˝KAJ?!˝ sem se šokirana zadrla v slušalko. ˝Pomiri se, saj bo uredu.˝mi je prigovarjala Manuela. Globoko sem vdihnila in malce pomirjeno še rekla v slušalko ˝OK, se vidiva, čau.˝in poklopila. Policu mi je stekla solza in počasi sem se vrnila v sobo. Ne morem verjeti, da sem posvojena. Noge so se mi tresle, komaj sem hodila. V sebi sem začutila naval čustev. Tiho sem odprla vrata in vsi v sobi so se zazrli vame. Vprašujoče so me gledali. ˝Posvojen sem.˝sem tiho rekla in sklonila glavo. Zajokala sem in obraz zakopala v svoje dlani. Zaslišala sem korake in rahlo dvignila pogled. Pred mano je stal on. Zaskrbljeno me je gledal. Odvrnila sem pogled in obrnila glavo stran. Začutila sem njegovo roko na moji rami. Bila sem vznemirjena in zmedena, zato sem se izmaknila ramo njegovi roki. ˝Greste lahko prosim ven?˝ sem zašepetala. Nihče se ni premaknil, le opazovali so me. ˝Ven!˝sem privzdignila glas in pokazala vrata. Stopili so proti vratom. Vsi so odšli in hotela sem zapreti vrata, ko mi je neka noga to preprečila. Liam. ˝Rey, prosim povej mi, kaj je narobe? Meni je mama rekla, da je v posvojitev dala punčko.˝mi je obrazložil. Takrat me je zadelo. Nehala sem se smiliti sama sebi. ˝Rey, kaj je?˝je opazil moj šokiran obraz. ˝Nič.˝sem odgovorila in hotela zapreti vrata, a mi ni pustil. ˝Prosim, povej.˝mi je še enkrat rekel. ˝Ne morem, nebi razumel.˝sem tiho odgovorila. ˝Rey, prosim.˝me je še vedno prosil. ˝Pojdi. Potrebujem mir.˝sem mu rekla in končno mi je ustregel. Zaloputnila sem vrata in z hrbtom zdrsnila ob njih. Zdaj imam mir. Zavzdihnila sem. Zdaj ni čas za tako sranje. Počasi sem se odvlekla k mizi. Sedla sem na udobni stol in se zazrla po mizi. Potrebujem liste in svinčnik. Odprla sem prvi predal in zagledala, kar sem potrebovala. Skušala sem se spomniti nečesa, a nisem mogla. Potrebujem nekaj. Glasbo. ˝Ko bi vsaj imela računalnik.˝ sem si rekla in se ozrla po sobi. Pogledala sem še pri mizi in odprla zadnji predal. In tam je bil. Applov MacBook Pro. ˝Wish granted.˝sem si rekla in se nasmehnila. Hitro sem ga odprla in šla YT. Utipkala sem Edovo pesem, Give me love.

https://www.youtube.com/watch?v=fwccwVbAFMM
(Odpri in poslušaj za nadaljevanje )

Ta pesem me je pomirjala in spomnila me je nanj. Na list sem narisala njega, ga oblekla v belo majico, zeleno majico, mu poveznila kapuco, mu narisala široke hlače, ga obula v bulerje. Narisala sme njegove čutne ustnice in njegove krasne kodre. Z predirno zeleno sem pobarvala njegove oči. Pobožala sem njegove lase in si zamislila, kako jih v resnici božam, čutila sem njihovo mehkobo, božala sem njegovo lice, ustnice, roke, njega. Samo on je obstajal. ˝Igrajva se.˝je nežno rekel in stekel stran. Stekla sem za njim. ˝Tukaj sem.˝sem zaslišala. Obrnila sem se, a ga ni bilo. ˝Tukaj.˝je spet rekel. Ozrla sem se, a ga sploh nisem videla. ˝Tukaj.˝sem zaslišala njegov sladek globok glas za sabo. Obrnila sem se in stal je za mano. Njegove zelene oči so me gledale v dno moje duše. Pred njim sem se začutila razgaljeno. Popolno. Kot, da je sem našla delček sebe. Da me nekdo vidi, spoštuje. ˝Give me love.˝sem zašepetala in se mu približala. Začutila sem njegov dah na ustnicah. ˝Sky.˝ mi je sladko šepnil. ˝Sky, boli.˝ mi je rekel, zdaj že z bolečino v glasu. ˝Kaj boli?˝ sem zašepetala. Odmaknila sem se od njega. Počasi je njegov obraz zbledel. Gledal je svoje roke in telo, ki je izginjalo. ˝Sky. Ne!˝nemočno rekel. Stegnila sem roko proti njemu, a moja roka je zamahnila po zraku. ˝Harry, ne! Harry!˝ sem dahnila in ga skušala prijeti, a izginjal je kot meglica. ˝Sky…˝je še dahnil, prej ko je popolnoma izginil. ˝Ne!˝sem rekla in se prebudila. Pogledala sem v dnevno svetlobo. ˝Grozne sanje.˝ sem si zamrmrala. Pogledala sem sliko pod sabo. Give me love sem še napisala poleg Harrya in list pospravila v torbo. Hitro sem stopila na ulice Londona…
#Harry#
.. leno sem se sprehajal po hodniku, ker smo končali vaje. Nekaj na Reyu me stalno vleklo k njemu. Njegove oči so se vedno zavrtale vame in pogledale v dno moje duše. Naslonil sem se na njegova vrata in zdrsnil ob njih. Rey je že dolgo nazaj odšel domov. Ozrl sem se po hodniku in na tleh zagledal belo liso. Radovedno sem šel pogledat, kaj je to. Bil je list papirja. Pobral sem ga ter ga obrnil. Bila je slika…slika mene. Do popolnosti zrisana. Nad mojo glavo je pisalo… Give me love…

What u think?
08. maj 2013
Neeext!!!
08. maj 2013
…Hitela sem po ulicah Londona v naše stanovanje. Bila sem tako srečna, danes je srečanje s Simonom Cowellom. Kar znorela bom. ˝Fantje!!!˝sem zaklicala. ˝Kuhinja.˝sem zaslišala odgovor, a glas mi je bil še zdaleč neznan. Stopila sem v kuhinjo in zagledala. Simona…Cowella. Obstala sem na mestu in ga nemo opazovala. ˝Pozdravljen, Rey oziroma Sky. Lepo te je bilo spoznati.˝je rekel, vstal in stopil k meni. Stresel mi je roko. Prikimala sem in se poskušala nasmeniti, a sem zagotovo naredila čudno grimazo. Sedla sem in snela lasuljo. Dolgi, črni lasje so se mi usuli po hrbtu. Imela sem lase do riti. Bila sme ponosna nanje. Bilo mi je všeč, da se pred zelo znano osebo ni bilo treba pretvarjati. ˝Torej, visel sem vaše videoposnetke na YT, in moram priznati, da ste obetajoča skupina. Rad bi vas pod svojim okriljem. Rad bi, da podpišete pogodbo.˝je rekel in na mizo položil papir in se nasmehnil. Fantje so me pogledali in vneto kimali. Vedno so me imeli za vodjo skupine. Vzela sem kemični in nakracala Rey Summer. Veselo smo se pogledali in zavriskali. Simon nas je veselo opazoval. ˝Če nimate nič proti, bi moral iti. Imam srečanje z 1D. Se vidimo. Aja, pa poglejte na YT za svoj video.˝je dodal in odšel. Spogledali smo se in se vrgli k računalniku. Vtipkali smo naslov naše pesmi. Naš video je bil Number#1 video. Nisem mogla verjeti. Izpodrinili smo 1D. AWESOME!!! Hotela sem zaspati, a sploh nisem mogla. Misel nanj se je vtisnila v moje misli in nisem ga mogla odgnati…
Zjutraj sem se zbudila, skoraj zaplesala v kopalnico. Oblekla sem neke rdeče hlače z zakovicami in črno Bite me! majčko in neke superge. Lase sem speštala pod lasuljo in odšla v kuhinjo. Htro sem vzela banano, pograbila še torbo in se odpravila v službo. Po hodniku stavbe sem hodila like a boss, ponosna nase. Šla sem do svoje sobe in odložila torbo. Na mizi me je pričakal list papirja. Obrnila sem ga in skoraj padla v nezavest. Bila je moja skica Harrya. Več kot očitno mi je včeraj padla iz torbe. Poleg napisa Give me love je bilo nekaj napisano. I will if you will. Nisem mogla verjeti. Pospravila sem list v predal. Stopila sem v dvigalo in se odpeljala do fantov. Potrkala sem in nisem dolgo čakala. Odprl mi je Niall. ˝Hejla. Morate priti dol. Kostumi. Ste videli Number#1 video?˝sem za nasmehnila. ˝Živjo tudi tebi. Uredu, 10 minut. Pravzaprav ne. Bomo pogledali.˝je rekel in pomežiknil. Šla sem nazaj v mojo sobo in začela pripravljati primerno blago. Kmalu sem zaslišala korake na hodniku. Stopila sem ven in se nasmehnila. Fantje so me hitro zagledali in me narfejeno jezno pogledali, žugali v mojo smer in dobesedno tekli proti meni. Hitro sem se skrila v mojo sobo in v trenutku so se vrata sunkovito odprla. Lou me je jezno pogledal in stekel proti meni. Nisem vedela, kaj bo storil, on pa se je vrgel name in me podrl na tla. Drugi so se kmalu vrgli na naju. Smejali smo se in kmalu sem jih spodila z mene. ˝Zdaj pa resno, na delo.˝sem rekla in vzela šiviljski meter v roke. ˝Aja, sedaj se pa slecite do spodnjega perila.˝ sem rekla in zamišljeno iskala sponke. ˝KAJ?!˝sem zaslišala in se obrnila. ˝Slecite se do spodnjega perila. A samo do spodnjega perila, Hazza.˝sem namišljeno strogo dejala in se zasmejala. Kmalu so pred mano vsi stali napol goli. Moram priznati, da je bil razgled odličen. Vse sem izmerila in zapisala mere. ˝Sedaj pa se oblecite.˝ sem rekla in še nekaj izpolnjevala liste z meritvami. Naenkrat sem začutila dlan na mojem ramenu. Liam. ˝Fantje, greste lahko malo ven? Rad bi se pogovoril.˝je dejal in fantje so po hitrem postopku odšli iz sobe. Liam je stopil do vrat in jih zaklenil. Pomenljivo me je pogledal. Moje srce je podivjalo. ˝Sedaj pa se izpovej.˝mi je pridušeno dejal. ˝Ne.˝ sem ostro zabrusila. ˝Zini!˝ je povzdignil glas. ˝Ne, ker ne bi razumel!˝sem mu z istim tonom odgovorila. ˝Seveda bi razumel! Takoj mi povej! Ne morem živeti tako! Kaj je narobe? Moraš mi povedati! Prosim.˝je na koncu znižal glas. Zavzdihnila sem. Morala mu bom povedati, ker me ne bo pustil na miru. ˝Liam, pripravi se na šok.˝sme tiho rekla. Globoko sem vdihnila in po licu mi je solzela solza. Počasi sem z glave potegnila lasuljo…
13. maj 2013
Neeext!!!
13. maj 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg