Forum
u11469
u11469
To bo malo drugačna zgodba kot se jo vajeni, upam da vam bo všeč.
1d se pojavijo malo kasneje
"Ne oči, ne me zapustit! Oči!"
"Poslušaj ljubica, Gibbs bo od zdaj skrbel zate. Naučil te bo vse, kar sem znal jaz!"
"Ampak oči jaz nočem da greš!"
"Hej Hana, zdej bom odšel k mami, samo zaspal bom za dolgo časa. Vedno bom v tvojem srcu."
Aparat, ki je meril srčni utrip, je utihnil. Naslednji trenutki so se hitro odvijali. Takrat sem bila stara le 8 let. Takrat je oče odšel k mami, ki je umrla ko sem imela 1 leto. Oče je bil Anglež, mama pa Slovenka. Zato sem znala slovensko in angleško. Moj oče je delal pri tajni službi MI6. BIl je tajni agent. Že od 3. leta me je učil kako streljati, se tepsti in take reči. Vedel je, da bom odlična agentka in da bom maščevala maminega morilca, Jacka. Ja, mama je bila ubita. Oče jo je želel maščevati, a ga je pri tem oplazila krogla, zdravniki pa so se za njegovo življenje borili 2 tedna.
Moja naloga je bila zdaj, da postanem agentka MI6 in maščujem starša. Naslednja leta so se odvijala hitro. Živela sem v londonu, pri Gibbsu. On mi je bil kot stric. Imela sem ga rada, a nisem ga ljubila kot svoja starša. NObenega nisem ljubila, imela pa sem rada. Z mano je odraščala Isabella, moja najboljša prijateljica. Imela je podobno zgodbo kot jaz, in je prav tako odraščala pri Gibbsu. Med tem časom je Gibbs izpopolnil moje tehnike borilnih veščin in streljanja, nala sem voziti avto pri 11. letih, znala sem voziti motor... V navadno OŠ nisem hodila. Hodila sem v posebno šolo, za take kot jaz, za agete. Šolanje se začne pri 6. letih konča pa ob 13, in takrat znaš snov OŠ in SŠ. Zdaj sem stara 14 let in sem uradno zaposlena kot agentka pri MI6. Naša naloga je biti pod krinko saj noben ne posumi da bi bile najstnice možne tega. Varovala sem že kraljico in Obamo.

Nextam?
upam da vam bo všeč nadaljevanje.
ps: vem da je mal bedn, ampak bo bolše
02. februar 2013
neeeext
07. februar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg