Forum
u25089
u25089
jst bi pa napisala zgodbo o dvojčicah.saj vem da jih je velik sam vseeno.pač ne bo kot druge.dvojčici se pač full razumeta pa mata dve bff.dvojčicama je ime Katy pa Mandy.Pol se pa nekaj zgodi da se full skregata in druga drugi delata norčije.pač zgodbica je namišljena.

a napišem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

01. september 2010
Te pa dej nooo
01. september 2010
u19580
u19580
next
01. september 2010
next
01. september 2010

evo exa cela slikca
01. september 2010
next.pa dai no..gotouo bo col...
01. september 2010
u25089
u25089
manyxx:hvala
tedybear:ja bom zdaj začela
01. september 2010
u25089
u25089
malo še slikic;D
01. september 2010
next.pa dai no..
01. september 2010
u25089
u25089
ok zdaj bom
01. september 2010
u25089
u25089
pač pripoveduje Mandy:
Zbudila sem se, ker me je nekaj teplo po glavi in, ko sem odprla oči sem videla, da je bila Katy moja sestra dvojčica.Stari sva 16 let in danes je prvi dan počitnic jessss!!!!
Moja uppssss najina bf Jessica danes zvečer pripravlja party.Komaj čakam na pijačo,sexy obleke in hude tipe!!!!
No vglavnem, ko sem končno vstala iz postelje mi je sestra na glavo vrgla pojšter in rekla:
Kaj je zaspanec vstati bo treba in v shoping!!!!!!
JEJ SHOPING!!!!!
Nato sva se oblekli in odšli v kuhinjo.Mami sva povedali da grema po trgovinah in šli sva.Najprej sva seveda zavili v new yorker(najina favourite trgovina!) pol pa še 100 drugih trgovin.Kupili sva dve prekrasni oblekci in čevlje.Sedaj pa še samo frizura in pripravljeni sva na žuuurrrr!!
NEXT?
01. september 2010
u27132
u27132
next ps čr čš ti lohka jz slike nalagam ti daš sam puvezavo pa pa jz celo slikco dam gor drgač pa next
01. september 2010
u25089
u25089
lilchy:lahk bi ja tnx
01. september 2010
u25089
u25089
Ko sva prispeli domov je mama najprej vprašala koliko sva zapravili.Povedali sva ji,da nisva zapravili veliko(laž) in odhiteli v kopalnico.Naredili sva si verjetno 1000000 različnih frizur pa nobena ni bila prava.Imela sem konjski rep,dva čopka,kito...pa mi nič ni bilo všeč.Hvala bogu je prav takrat domov prišel starejši brat,ki je frizer.Prosili sva ga da nama naredi frizuri on pa je sitno rekel da bo.Na živce mi gre a je vseeno vredu(samo ko ma dober dan).Toraj tudi on je probal veliko frizur pa sma ble izberčne.Pol pa je končno našel dve pravi frizuri in bili sva pripravljeni na PARTY!!!!
NEXT?
01. september 2010
ja itak
01. september 2010
u25089
u25089
Nato sva brata prosili če naju odpelje do Jessice a je rekel da se mu mudi(lažnivec).Toraj sva šli peš.akaer sva bili tako urejeni so naju vsi na ulici gledali in kazali na naju,nama pa se je fajn zdelo.Ko sva prišli do hiše sva že slišali glasno muzko.Komaj sva čakali da se žur začne.Vstopili sva in k nama sta pritekli Mia in Jessica.Objemale smo se nato pa sem opazila da je Mia že malo pijana zato sem jo pospremila v Jessicino sobo,da se malo spočije.Ko sva vstopili pa sva zagledali fanta in dekle,ki sta se skregala.Ko je punca odšla sem Mio odložila na posteljo in vprašala fanta kako mu je ime in če je vse ok.Povedal mi je da je videl punco kako se zalizuje z drugim in da sta se pravkar razšla.Bil je tako hot!!!A se mi je smilil.Ker je Mia zaspala sem šla z fantom nazaj na zabavo.Povedal mi je da mu je ime Cris.Tudi jaz sem mu povedala svoje ime a sem pozabila povedati da imam sestro dvojčico.Izmenjala sva telefonski in odšel je.Ko sem se vrnila na party sem videla da moja sestra pijana pleše po mizi.Potegnila sem jo z mize in odšli sva domov.Domov sem prišla cela pobruhana saj je Katy 10 bruhala med potjo.Na srečo je mama že spala in zato sve potiho odšli v najino sobo in Katy sem položila v posteljo.Tudi jaz sem se vlegla in razmišlajala o Crisu,nato sem zaspala.
NEXT?
01. september 2010
u6488
u6488
ja
01. september 2010
u25089
u25089
Ko sem se zbudla sem se šla oblečt(Katy je še spala),umit,počesaat in našminkat pol pa na zajterk.Mama me je spraševala če sma kaj spili jaz pa sem se spet zlagala in rekla da nisva.Ko sem slišala korake v zgornjem mžnadstropju sem vzela kruh in tekla v najino sobo.Tam je na postelji sedela Katy in se držala za glavo.Imela je po domače"MAČKA".Umila se je se našminkala in počesala nato pa sem ji pripovedovala o Crisu.Rekla mi je da ga naj pokličem in se zmenim za pijačo.Torej sem ga poklicala in se dogovorila da grem danes proti večeru na pijačo.Katy je rekla da bo ona šla na obisk k Mii in da bosta skupaj trpeli zaradi "mačka".Pozabila sem povedati da se jaz,Katy,Mia in Jessica skupaj imenujemo THE BLONDES same blondinke.Pripravila sem se za zmenek mami sem rekla da grem ven z Jessico in odšla.
NEXT?
01. september 2010
u21760
u21760
NEXT PLIS!!!
01. september 2010
u25089
u25089
bom jutr naprej prou
01. september 2010
u24232
u24232