Forum
živjo! pisala bom mojo prvo zgodbico tko de ne mi zamerit če nebo tako dobra kot so nekatere.
Upam de ti bo ušeč pa če mislš de sm za kirm punaulala mi prosim uprosti.imena od punc od 1D si bom izmislila tako da veš.

Sem sara, stara sem 16 in živim s svojim bratom Maticom in njegovo družino v navadni hiši kot večina najstnic.starša sta mi umrla v prometni nesreči ki se je zgodila 3 leta nazaj.vedno sem vedela da bom morala zapustiti brata saj mora on živeti sam svojo družino.
jaz:

matic in njegova družina:

09. junij 2012
vedno sem mislila da sem jim v napoto ampak se je potem izkazalo ravno obratno saj ko sta šla matic in manja (od matic punca) ven jima ni bilo treba skrbeti za malega mihca ki je star šele 3 leta.kot skoraj vsa dekleta sem tudi jaz fenico od one direction,še posebej nailla.on mi je bi najljubši takoj ko sem spoznala (ne osebno) one direction.
niall:

10. junij 2012
u74423
u74423
nexxt
10. junij 2012
najraje sem imela manjo.ona mi je vedno pomagala saj me je samo ona razumela ker smo bile enakega okusa.v šoli nisem bila priljubljena ker sem bila bolje moške mode,to pomeni da nemaran kiklic,pet in podobno.
manja:

10. junij 2012
u90832
u90832
n e x t !
10. junij 2012
u82298
u82298
n e x t !
10. junij 2012
torej,1 leto v šoli sem imela zaključeno 5(10) in je majna rekla da ima zato presenečenje zamene.mislila sem da bo spet naredila to kar je ponavadi da smo šle skupaj nakupovat.te trenutke sem imela najraje.ampak ne.''ej sara a veš ko gremo vedno nakupovati konec šolskega leta če si se dobro odrezala?'' ''no zdaj sem pripravila nekaj novega in sicer....'' ''KAJ??? KAJ??? povej!'' ''peljala te bom na koncert one direction''.nisem se morala zadržati tako da sem kar zaupila da je matic priletel z pleničko v roki ko je previjal miheta.''kaj pa je??'' ''kaj se je zgodilo??'' ''sari sem povedala presenečenje'' ''aja,ne me tkole strašit ok??'' ''ja pa če se nisem mogla zadržati,na koncert od ONE DIRECTION GREM!!'' ''ja ja pojdi se raje pipravit za spanje''
10. junij 2012
u80719
u80719
neext!!
10. junij 2012
next
11. junij 2012
u82298
u82298
next
11. junij 2012
next
11. junij 2012
hvala za vse nexte
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
tisto noč nisem mogla spati.ves čas sem mislila samo na one direction in seveda najbolj na Nailla.nisem mogla verjeti da ga bom res videla in da bom dobila podpis.potem sem pa le zaspala in neboste verjeli celo sanjala sem od njega.naslednji dan je bil ključnega pomena saj je bil zadnji šolski dan.za ta teden sem bila polna načrtov, po šoli grem na pico, naslednji dan grem s sošolkami nakupovat in potem še naslednji dan grem s sosedo v kino, tako da mi je za pripravo za na koncert ostal samo še petek.ko je bilo končno konec pouka je sledilo še pol ure poslavljanja, menjenja, jokanja in podobno.končno smo prišli do picarije kjer smo porabili veliko energije ko smo čakali na pico potem smo jo pa še pogasili s pico.ko smo vsi izmučeni se že poslavljali pa je do mene stopil nejc, eden najbolj luškanih fantov na šoli.''ej sara vem da imaš rada konje aaa... bi ga prišla pogledat...?'' ''ooo... nejc hvala res si prijazen hvala, gdaj pa?'' ''v petek bi šlo če imaš čas?'' '' ja ja seveda ga imam samo nebom mogla biti predolgo saj imam v soboto koncert.'' ''aha,aha ok potem sva zmenjena?'' '' ja itak'' ''dobro ti po esemesam uro se vidiva!'' in je odšel.šokirano sem stala sredi parkirišča in si v mislih ponavljala ''NEJC ME JE POVABIL!!!!!!'' tisto noč pa potem sploh nism mogla spati, komaj sem čakala petek, celo bolje kot nakupovanje in kino.
nejc:

11. junij 2012
next
11. junij 2012
u82298
u82298
next
11. junij 2012
next
11. junij 2012
next
11. junij 2012
u80719
u80719
neext!!!
11. junij 2012
neeeeext!!!!!!!!! (hitro,pošli sms ko boš napisala) PROOSIM
11. junij 2012
u87681
u87681
Next!!!!!!!!!!! Briljantana zgodbica!!!!!!!!!!
12. junij 2012
soory ampak js morm imene zamenat:
matic : tim
manja : veronika
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
po dolgem pričakovanju je končno prišel petek.zbudila sem se zgodaj kar je bilo zame čudno.trudila sem se da bi nazaj zaspala ampak nisem mogla. ko sem končno ustala je bila ura 6 zjutraj.odločila sem se da grem na sprehod v gozd.pojedla sem zajtrk se oblekla in šla.ko sem bila že nekaj časa v gozdu se začela imeti občutek da me nekdo zasleduje, ampak vedno ko sem pogledala nazaj ni bilo nikogar.čez nekaj časa se je ta občutek začel večati dokler me ni potalo že res strah.čez nekaj časa sem se spomnila nore zamisli, začela sem teči, a tista reč me je še vedno zasledovala, potem sem se skrila za drevo in celo slišala sem kako diha.čes nekaj casa pa me je prijel za ramo.bilo me je strak dobler nisem zbrala dovolj poguma da pogledam kdo je. ko sem videla sem otrpnila.bil je, bil je,... ZAYN MALIK.začudeno sem gledala.''zakaj si tekla?'' ''no jaz jaz,..'' ''no saj je vseen, jaz sem...'' ''zayn malik'' ''no ja, kaj smo one direction tako znani tu v sloveniji?'' ''itak da, saj ste najboljši kar jih je!'' ''no saj je vseeno'' ''kaj pa delaš tu v gozdu,a se nebi mogli pripravljati na koncert ki bo jutri?'' ''no ja samo mi začnemo z vajami šele popoldne, kaj pa ti delaš tu?'' ''zgodaj sem vstala pa nisem mogla nazaj zaspati.'' ''a bi šla z mano,nimamo daleč hotela?'' to je bilo pa noro, član one direction me je povabil če bi šla z njim.''ja itak samo a vam nebom v napoto?'' ''itak da ne, še rabimo družbo,če hočeš lahko spoznaš še druge člane, kateri ti je pa najljubši?'' ker sem vedela da ima punco sem odkrito povedala da je naill ''no imaš pa srečo, ne veliko punc ima tako priložnost da spozna člane one direction'' ''vem ja saj šekar razmišljam če sanjam'' zeyn se je zasmejal in si na glavo dal kapuco, zaradi oboževalk saj sva že prišla v mesto.''ko sva vstopila v hotel nisem mogla verjeti da jih bom res spoznala.

zayn:

zeyn:
15. junij 2012
u87681
u87681
next nujno!
15. junij 2012
next povej ko boš napisala
15. junij 2012
u80719
u80719
neext!!!
15. junij 2012
next.
15. junij 2012
u96347
u96347
next
16. junij 2012
ko sva vstopila so vsi še spali, potem pa je zein zaupil ''alo, zbudte se, ura je pol enajstih!'' ko so vsi počasi ustajali sva bila z zeinom v jedilnici in jih čakala.prvi je ustal harry, začudeno je pogledal ''vidim da mamo obisk.'' ''ja, ko sm šel v gozd sem videl kako sama malo hodi, pa sem jo šel pozdravit'' potem je v jedilnico prišel niall.pogleala sem ga on pa me je že gledal ž njegovini čudovitimi, magičnimi očmi.''kdo pa je to?'' ''no am... ohh kakšen bedak sem, še uprašal nisem kako ti je ime'' ''sara sm'' ''no to je sara'' ''živjo, jaz sem niall!''in mi ponudil roko, nisem mogla verjeti da se rokujem s pravim niallom horanom.zejn me je samo gledal in se smehljal.''kaj je?'' ga je uprašal niall.''nič nič''in me pogledal.čes nekaj časa ko so vsi ostali so punce začele delati zajtrk, seveda sem jim šla pomagati.najljubša mi je bila elanor, od zeina punca.
ko smo pomivale posodo je elanor rekla ''je sara, niallu si ušeč'' zardela sem ''kaj?!?!'' ''ja a nevidiš da je ves čas v tvoji bližini, in da se čisto drugače vede, ne ga prizadeti prosim čisto bi ga podrlo ok?'' ''ja, samo kako pa naj to naredim'' ja nega žaliti pa take'' ''a si ti čis, itak da ga nebom!!!'' ''ko smo pomile posodo sem se zgrozila, ura je bila pol enih ''ej jaz bom šla počasi'' kot iz bliska so vsi zaupili ''neeee!!!!!'' potem pa je naill rekel ''pojdi znami na vaje, se bomo bolje odrezali.'' ''ne.. nočem biti v napoto'' ''pa saj nisi, misliš da bi te vabili drugače'' ''no ne..'' ''no potem pa na pokliči tvojo mami pa ji povej use'' in mi dal telefon.''ampak jaz nimam mame'' vsi so mo pogledali ''aja, oprosti...'' ''saj je vseeno dolg čaj je že ni, a vam res nisem v napoto?'' ''neeeeeeeee'' ''ok no če že dovolite.
17. junij 2012
u87681
u87681
nxxxxxxxt
17. junij 2012
next.pa pri imenih pazi. (:
17. junij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg