Forum
Moje ime je Amy. Stara sem 15 let in ravnokar zaključujem 9. Razred. Imam najboljšo prijateljico Ashley. Imam mlajšo sestrico Cleo, ki jo imam sicer že čez glavo saj mi skos teži. Pred enim letom sem se preselila v London. Prej smo s družino živeli v starem bloku, v Ljubljani. Tam sem imela trop najboljših prijateljic, ker pa smo se preselili smo se oddaljile. Sedaj hodim v osnovno šolo v Londonu,kjer nimam veliko prijateljev. Moja edina prijateljica ja Ashley,ki pa na žalost ni moja sošolka saj je stara 17 let in hodi v srednjo šolo. Zaradi pomanjkanja prijateljev se velikokrat zjokam.
Jst

Ashley

Cleo

Bliža se zadnji šolski dan in kot zmešana hodim po srednjih šolah in se vpisujem in razgovori …… Moja največja želja je, da bi študirala modno oblikovanje. Samo v tem sem zelo dobra. Ko sem končala z razgovorom sem v roke vzela telefon in poklicala Ashley. Seveda spet ni imela časa, sej je bila s svojim novim fantom. Tako kot ponavadi. Ni mi preostalo drugega kot to, da odidem domov. Tam pa me je že čakala Cleo za igranje. Stara je 7 let. Res nisem imela časa zato sem jo samo odrinila stran od sebe in se zapodila po stopnicah v mojo sobo. V ušesa sem si dala slušalke in začela poslušati musiko. Seveda cel album od One direction. . V svojem življenju sem imela samo enega fanta. Hodila sva dve leti in res sem ga ljubila.

27. december 2011
neeeext!!!!!!!! asm jest ashley? ali imam lahko fantka po imenu harry styles hihi plosiiim!!:????
27. december 2011
u70062
u70062
next
27. december 2011
ja ti si ashley. pa NE
27. december 2011
why??????????????????????????????????????
27. december 2011
Nexti žeeeeeeee
21. marec 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg