Forum
V šoli so me imeli za čudakinjo, zato v šolo nikoli nisem rada hodila.
Vsi moji sošolci so imeli prijatelje, jaz pa sem se vedno morala igrati sama. Tako nekako je potekalo moje otroštvo...skrivala sem se, pred svetom, ki me ni sprejel takšno kot sem. Dokler ni nekdo spremenil moje življenje...prav za prav je on kriv, da sem danes to kar sem. Postala sem zvezdnica!

Ime: Jenifer
Priimek: Lawin
Starost: 23 let
Poklic: pevka
09. julij 2017
Bližala se je velika turneja. Fantje so že postavljali velik oder na katerem bom nastopala.
S spoznorji smo se sprehajali mimo. Razlagali so mi kje bom odšla na oder, kje bodo moji oboževalci in kje bo prostor za bend. Bila sem nekoliko zmedena, saj sem ves čas strmela v fante, ki so postavljali oder. Moje oči so iskale nekoga, ki sem si ga želela spet videti. Pogled se mi je vstavil na visokem stebru. Fant, ki je na steber montiral reflektorje, je bil moj prijatelj. Vedela sem, da bo tukaj...pravzaprav sem bila prepričana, da je tukaj zaradi mene.
09. julij 2017
http://data.whicdn.com/images/199708192/large.jpg
Ime: Andrew
Priimek: Grey
Starost: 26 let
Poklic: menedžer
09. julij 2017
09. julij 2017
ANDREW
Srce mi je začelo divje poskakovati, ko sem jo zagledal pod sabo. Bila je s tistimi trapastimi ljudmi, ki so mi jo pred leti vzeli. Nisem moral vrjeti, a Jenifer je bila ista kot pred leti. Njeni svetli rumeni kodri so se še vedno bleščali v soncu, njen angelski obraz pa je bil še vedno tako ljubek in ne morem verjeti, da bom to rekel, a res je bil videti precej nedolžen.
Nisem se pustil motiti, moral sem nadaljevati z delom: "Ryan mi podaš vrv," sem zaklical prijatelju, ki je bil pod mano. Ryan, ki je bil brez majice mi jo je podal brez, da bi kaj odvrnil. Vedel sem, da strmi v Jenny in kot lačen lev čaka na njen pogled. Toda Jenny se ni pustila zmotiti. Razgledovala se je po prostoru in zdi se mi, da je bila skoncentrirana samo na navodila, ki jih je prijela od tistih čudakov...
Ko sem videl, da se za nič na svetu ne bo obrnila k meni, kot ne bi vedela, da sem tam gori...sem se odločil, da nadaljujem z delom.
09. julij 2017
no z nadaljevaanje pa potrebujem vsaj 3 nexte..... a bo slo?
09. julij 2017
Next
11. julij 2017
Next
11. julij 2017
Next
17. julij 2017
ENNIFER
Urejala sem se za intervju, ko je v sobo nepričakovano odrla Zoey: "O hej!" zvenelo je kot bi bila presenečena. "Se kam odpravljaš?" za trenutek sem jo ošinila in zavila z očmi. Od svojega osladne prilizjenosti je kar žarela.
"Ja, čez 10 minut imam intervju," sem se pohvalila in z roko previdno nanesla maskaro na svoje dolge trepalnice.
"A, tako. Nek moški te išče, mislim, da je bil spodaj na recepciji,"
"Kako prosim?" zmedeno sem se nasmehnila, čeprav se mi je dozdevalo za kaj je šlo.
"To je najbrž pomota,"
"Ne, čisto zares Jenny. Rekel je, da te želi videti,"
Ko sem odhajala iz sobe, mi prav nič več ni bilo smešno. Preostalo mi je le pet minut in če se pri priči ne prikažem v studiju, bo mojo vlogo za intervju zagotovo prevzela kakšna druga pevka. Kot naprimer osladna Zoey.
Počasi sem hodila po stopnicah, če ne bi imela visokih pet se morda ne bi premikala kot počasen polž. Ves čas sem se bala, da mi bo spodletelo. Visokih pet že res nisem dolgo obula.
In ko sem prišla do recepcije sem presenečeno obstala potem pa zaklicala: "Erik!"

ZOEY KINSELLA
17. julij 2017
ERIK
17. julij 2017
"Klical sem te, pa si bila nedosegljiva," je odvrnil in mi poljubil roko. "Ojoj, oprosti. Urejala sem se za intervju,"
Ošinil je na uro, ki jo je imel pripeto okoli zapestja: "No, potem pa te ne bom motil."
"Ne, tako ali tako je zdaj vseeno." skušala sem zveneti čim bolj sproščeno in naravno, ko sva hodila po hodniku do moje sobe.
"Mater, v teh petkah si pa še višja ali pa si morda v teh nekaj tednih zrasla," se je pošalil na ta račun. "Ja, že dolgo se nidva videla. Mislim, da je bilo nadzadnje za veliko noč,"
Skomignila sem z rameni, zdaj ni bilo časa, da bi razmišljala o tem. "Zakaj točno ste prišli Gospod Erik?"
"Prinesel sam vam dobro novico gospodična Jennifer,"
Tri minute za tem sem v studijo drvela brez pet, razganjalo me je od veselja kot še nikoli.
Pravkar sem izvedela, da bom igrala v filmu!
17. julij 2017
ANDREW
Sedel sem v gostilni in čakal, da mi kelner postreže s pijačo. Po enem tednu sem bil sit dela. Še nikoli nisem tako garal v svojem življenju, to je bilo zame preveč.
Christina mi vsako uro napiše novo sporočilo in ves čas govori samo o tem, kako me Katty pogreša in komaj čaka, da pridem domov.
Še sanja se jima ne, zakaj sem tukaj.
Danes se z Jennifer spet nisva videla. Čez dva dni ima koncert in rad bi se prepričal, če je
še jezna name.
Med eksanjem vodke, sem opazil, da se je od nekot prikradel Ryan. "Hej stari, sem vedel, da si tukaj,"
Nevolno sem zamrmral: "Če bi prišel malo prej bi ti lahko častil,"
Pomolil sem drobiž proti kilnerju in odšel skozi vrata, brez da bi pogledal nazaj sem vedel, da mi Ryan sledi. "Daj no Andrew, lahko bi vedel, da bo tisto dekle tako vzvišano. Nihče od nas nima možnosti..." nisem dovolil, da me bi poniževal, zato sem se pognal proti njemu: "Pazi kaj govoriš, s to punco bi lahko imel vse,"
Zdaj me je Ryan samo nemo gledal in niti besedice ni več rekel. "Bila sva dobra prijatelja. Potem pa se je nekaj zgodilo vmes,"
"Dobro Andrew mislim, da bi moral zdaj iti,"
Strahopetec! Sem pomislil. "Daj pridi, častim ti za pijačo,"
Nakoncu sva v gostilni zapravila preveč časa in nasploh preveč denarja.
17. julij 2017
RYAN
17. julij 2017
Toda za načrte, ki sva jih skovala skupaj, je bilo vredno preživeti noč v gostilni.
17. julij 2017
Next
17. julij 2017
Next.. to je svetovno...
17. julij 2017
še kakšen Next?
18. julij 2017
Next
18. julij 2017
JENNIFER
Točno ob dveh zjutraj sem stopila iz prhe. Kopalnica je bila od vroče pare čisto zarosena in tudi ogledala niso bila nič kaj boljša. Grozno sem se počutila, ko sem pomislila, koliko dela me še čaka to noč. Edino kar me je zares potolažilo je bila majhna višnjeva bobonjera, ki jo je na moji postelji pustil Erik preden je odšel.Ob majhni bombonjeri je postil pisemco:
Moji bombončici Jenny!
Kot tvoj največji oboževalec in spoznor,menedžer itd. sem ti navoljo.
Vedno ko boš potrebovala karkoli, me pokliči!
02208394 9490 0499 -ERIK
P.S: Ne pojej vsega naenkrat, da ti ne bo slabo!
Tvoj Erik[/i]
Zares sem se je razveselila, čokolada je bila namreč daleč ena mojih najljubših jedi, ki je ob kriznih večerih še kako prišla prav.
Skočila sem na posteljo, skoraj povsem gola, brez da bi pomislila, da bi lahko kdo vdrel v mojo sobo. Potem pa se je kot iz mojih najhujših nočnih mor prikazala ona.
"Zoey!" Zoey je napeta kot struna obstala sredi sobe, jaz pa sem še v zadnjem hipu uspela z rjuho zakriti svojo razgaljeno telo.
"Si lahko malo bolj tiho?" je siknila. Videti je bilo kot, da sem jo prebudila iz spanca, namreč njena soba je bila tik ob moji. "Oprosti gospodična popolna!" sem zamrmrala in upala, da čim prej izgine. Če bi vedela, da bo Zoey Kinsella na veliki glasbeni turneji se te turneje prav nikoli ne bi udeležila. NIKOLI. Še huje pa je bilo to, da sva si skoraj morali deliti sobo. "Mimogrede..." ošinila me je s ostrim pogledom, potem pa nadaljevala: "Čestitke za vlogo v filmu."
"Hej, kako si izvedela za to?" Zdaj mi je postalo vse jasno. Najbrž ji je Erik povedal za to, saj je zadnje čase govoril tudi z njo.
"Ker tudi sama igram v njem," je ošabno odvrnila.
"Se vidiva jutri na generalki,"
Ko je Zoey zaloputnila vrata za seboj, mi je srce divjo začelo poskakovati.
Mogoče bom pravkar zakričala od GROZE!!!!!!
NE! NEEEE! NEEEEEEEEEE!
To ne more biti res? Gotovo sanjam?
Nemudoma sem začela brskati po kupu papirja, ki sem ga imela na nočni polici, da bi se prepričala o njeni vlogo v filmu. Ko sem ga končno našla, sem se počutila nekoliko olajšana, a ne zadolgo, ko sem v spodnjem kotu res zagledala njeno ime v vlogi Belle Jones.
Nekaj sekund za tem sem poskušala zadržati sapo, da ne bi zakričala od groze.
Zdelo se mi je kot, da se mi je ves svet pravkar porušil. Kako naj jutri pojeva dujet, če pa jo tako močno sovražim, da jo bi najraje sklatila s čimerkoli samo, da jo ne bi več videla-.-
Problemi postajajo vedno večji. Mislim, da je skrajni čas, da pokličem Erika, kajti
Zoey Kinsella definitivno ne bo igrala v mojem filmu!!
18. julij 2017
18. julij 2017
Next! ful napeto nora zgodba!!!
18. julij 2017
Hvala za lep komentarček na mojo zgodbo ♡BadGirlTV♡

Za nadaljevanje potrebujem še x5 nextov
a bo šlo?
18. julij 2017
Next
super zgodba
18. julij 2017
bo slo Next
18. julij 2017
Next
18. julij 2017
Tudi LoveAnimals,theGalaxy in n.wesley se zahvaljujem za vso podporo
se kakšen Next???
18. julij 2017
Next!
Men fuul super pišeš! Če tako naprej!!
18. julij 2017
ANDREW
Po neprespani noči, sem se odločil, da se danes ne prikažem več iz hotela. Seveda nisem bil sposoben za delo in prepričan sem, da me Ryan ne bo izdal.
Zdaj ko me je fant dejansko spoznal in ko ve, zakaj in po kaj sem prišel sem me bo čisto drugače dojemal. O tem sem prepričan!
Ravnokar sedim za računalnikom in brišem vso Christinino pošto. Nadležno je vsak dan dobivati tisoč novih sporočil priloženih s fotografijami.
22:45
OD: Christen Mc'Kelly
ZA: Andrew Grey
ZADEVA: Odhod
Dragi!
Še kakšen tedn potem ko si šel sem jokala. Tudi Katty te neizmerno pogreša, vsak
dan sprašuje, kdaj se boš vrnil. Prosim sporoči nama, kako je v službi, ko boš odtegnil.
Z ljubeznijo
Christen in Katty

https://data.whicdn.com/images/286138325/large.jpg

OD: Andrew Grey
ZA: Christen Mc'Kelly
ZADEVA: Odhod
03:37
Draga!
Tudi jaz vaju močno pogrešam in vsak dan mislim na vaju!
Komaj čakam, da vaju spet vidim...iz Los Angelesa vama bom
po pošti poslal majhni darilci. Upam, da vama bo ušeč.
Lljubim te
Andrew

Ko sem končno zbrisal vse, me je močno zabolela glava. Zakaj sem jima sploh lagal?
Imel sem slabo vest. Mogoče ji bi pa moral povedati, da je ne ljubim več.
Po požirku hladnega piva so se mi misli spet razsvetlile, ne počakal bom do jutri. Sem se odločil.
18. julij 2017

Katty (moja hči)
18. julij 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg