Forum
Samo sanje ali resnicnost.? To vprasanje me preganja ze cel dan. 'Valentina !' je za mano zaklicala moja bff Klara.

Tekala je proti meni kot "nora" in kricala naj jo pocakam. Koncno me je dohitela. 'Valentina ne bos verjela, kaj se mi je ravnokar zgodilo.!!!' se mi je Klara zadrla na uho. 'Povej'
'Jutri dobimo novega sosolca' mi je rekla. Kaj! samo zaradi tega sem skoraj oglušela. 'A ves, kako je cute...' mi je Klara rekla cisto zasanjano. 'In ti...' sem jo vprasala. Priblizno sem ze vedela, kaj mi bo rekla. ' In jaz...sem.samo zdi se mi, da sem zaljubljena' mi je rekla. Zardela je kot rdec paradiznik.
Sem vedela! Klara se je spet zaljubila.

Le kdaj bo ljubezen docakala mene. Stara sem 16 let in se nikoli v zivljenju nisem bila zaljubljena. Ne vem niti kaksen je obcutek ko si zaljubljen, ali si zalosten ali vesel... Tega res nevem.
Ja zdaj pa k sanje ali resnicnost. Danes ponoci se mi je sanjalo, da....
Next.???
18. november 2011
u64274
u64274
neeeeeeeeeeeeext!!!!
18. november 2011
u65375
u65375
Next !
18. november 2011
Danes ponoci se mi je sanjalo, da me je nekdo lovil. Da sem tekala po gozdu in poskusala poiskati skrivalisce kam bi se mu lahko skrila.

Vem, da so bile to sanje, ampak ali se lahko to zgodi tudi v resnici?. Ko sem prisla domov sem pohitela v svojo sobo, ki ni ravno velika.

'Valentina pridi' je zaklicala mama iz spodnjega nadstropja. Pohitela sem po stopnicah in odsla v kuhinjo. 'Ja?' sem jo vprasala. 'Danes prideta na obisk nasa nova soseda, zato se prosim lepo obnasaj' mi je rekla mama. 'Okej'
Pohitela sem nazaj v svojo sobo in pogledala skozi okno. In res je. Dobili smo nove sosede. 2 fanta in 2 punci so skupaj z starsi nosili v hiso 6 lesenih zabojev. In bili so res veliki.
Res je, da jih ne poznam ampak vem, da nobeden clovek ne nosi zabojev ko se seli. Poleg tega pa se mi je moski zdel znan.
Next.???
19. november 2011
u64274
u64274
neeeeeeext!!!!
19. november 2011
neext
19. november 2011
u65375
u65375
Next
kej bi še hotela to nardit ?
http://www.igre123.com/forum/tema/n-j-o-jsa-fofog-af-nja-3/25272/
19. november 2011
next!
19. november 2011
neeext!
19. november 2011
hvala usem:* Mal kasnej nextam...
19. november 2011
Eh zagotovo ni nic. Kaj ce je eden od tistih dveh fantov nas novi sosolec? Samo oni so se na novo preselili v to sosesko. Mogoce je fant z crnimi lasmi. Upam, da je fant z rjavimi lasmi. Nekaj je na njemu, kar te takoj pritegne ze ko ga na dalec vidis.

Cela njihova druzina je precudovita. Vsi so lepi in urejeni. Ampak ko jih pogledas te spreleti srh. Nekaj nenavadnega je v tej druzini. Fant z rjavimi ocmi je pogledal k mojemu oknu.
Hitro sem zagrnila zaveso in se skrila. Ko sem spet pogledala skozi okno zunaj ni bilo nikogar. nikakor ni mozno, da so lahko tako hitro prisli v hiso z tako veliko prtljage. Poklicala sem Klaro in jo vprasala kateri fant je nas novi sosolec. Izvedela sem da....Max. 'Kdo je to?' sem vprasala Klaro. 'Nas novi sosolec' mi je odgovorila. 'Ja ampak kaksen je?'
'Ima malo daljse rjave lase.' 'Ahaa okej' sem ji odvrnila nato pa se poslovila od nje.
Spet sem pogledala skozi okno. Ampak tokrat ne na dvorisce. Pogledala sem proti oknu.
Ravno v tistem trenutku je skozi okno pogledal fant z rjavimi lasmi oz. Max. Ko je dvignil glavo in pogledal proti mojem oknu sem videla kako se mu oci spreminjajo. Dobival je oranzne barve oci. Oz. mesanica rumene in oranzne.

(vem, da je zenska ucka sam predstavlite si barvo tako)
Bilo je srhljivo. Kot da bi stal za mano in mi dihal za vrat. V sobi je karnaenkrat postalo mrzlo in....'Valentina' je zaklicala mama. Odsla sem v spodnje nadstropje. Na kavcu so sedele tri osebe. Ena zenska, en moski in tisti fant Max. Kar streslo me je, ko sem jih zagledala. Moski in zenska sta se mi lepo nasmehnila in pozdravila. Fant pa je kar sedel in si me ogledoval od glave do nog. Ali sem res tako grozna.
https://i.pinger.pl/pgr337/27ba3401001d98f44ead17d1/
Poleg tega pa se pred 1 minuto je bil pred oknom nasproti mojega.
Next.???
19. november 2011
noce slike pokazat :'(
19. november 2011
u64274
u64274
neeeeeeeeeeeeeext!!!
19. november 2011
Neeext!
19. november 2011
Neeeeeext.!!! Nujno. Lowam tvoje zgodbice:3
19. november 2011
Micнєℓℓe hwala:**
19. november 2011
u39401
u39401
nextii ;D
19. november 2011
u44487
u44487
ti pisss res najaćće zgodbe !!!! hirr nexti to & usee!!!
20. november 2011
loty 12--> Hwala:**
Zdle nextam.
Pa ze za unaprej povem, da bom mogoc mal za Somraku ponavlala sam upam, da vas ne moti.
20. november 2011
u65375
u65375
next
20. november 2011
nextt
20. november 2011
next
20. november 2011
next
20. november 2011
u60375
u60375
next :3
ofak. kje najdeš čas da tok zgodbic pišeš? :*
20. november 2011
neext!!
20. november 2011
Next < 3
20. november 2011
u33561
u33561
Next!!
Tvoje zgodbice so the best!!
20. november 2011
Amadeja:3--> Nekatere zgdbice mam ze u wordu cele napisane tk, da jih sam kopiram.
21. november 2011
Ni mogel priti tako hitro sem. 'Valentina to so Karmen,Matej in Max.' mi je rekla mama. 'Vem' 'Kako to mislis, da ves?' me je vprasala mama. 'Eh nic pozabi' sem ji odgovorila.
'Z Maxem lahko greta v tvojo sobo. Ce zelis' mi je rekla mama. Maxu so se oci spet zacele spreminjati v tisto barvo kot pred oknom. Matej oz. njegov oce ga je na rahlo boksnil v ramo. 'Am..prav' sem rekla mami. Moram priznati, da me je malo strah. Pocasi sma hodila po stopnicah v mojo sobo. Jaz sem hodila spredaj. Zdelo se mi je kot, da bi za mano pihal mocan vetric. 'To je moja soba' sem mu rekla, ko sma vstopila. Na rahlo je pokimal nato pa se vsedel na posteljo.

Strmel je vame, kot da bi bila kaksna posast. 'Ali ti je vsec tukaj?' sem ga vprasala. Morala sem recti nekaj. Ne prenesem tisine. On pa je samo pokimal. Kot, da bi prebral moje misli in bi bil zanalasc tiho. Mislim kaj je z mano. 'Nobeden clovek ne more brati misli' sem rekla na glas. Na glas! Le kaj si bo zdaj mislil o meni. 'Ne govori ce ne ves' je rekel Max. Zdaj sem ga jaz gledala kot, da bi bil kaksna posast. Kar je ravnokar izrekel je kot, da bi na nekaj namigoval. Ampak na kaj?

Karnaenkrat je zacel mocno dihati in..'Oprosti, ampak moram it' mi je rekel in zbezal iz sobe. Na koncu stopnisca se je upocasnil in odsel k ocetu in mami.
Next.???
21. november 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg