Forum
ʋммм, ʝα, тσ ʝɛ иɛκακšи ғαиғιcтισи 1D
∞ ∞ ∞ ∞ ∞ ∞ ∞ ∞ ∞ ∞ ∞ ∞ ∞ ∞ ∞ ∞ ∞ ∞ ∞ ∞ ∞ ∞

živjo. moje ime je Viktoria in nekako si nikoli ne bi mislila, da bom odšla na študij igralstva v LONDON~ V moje najljubše mesto. Sem iz Slovenije, iz Štajerske regije, natančno. In ravnokar pakiram za potovanje, saj grem tja že med poletnimi počitnicami in seveda gre z mano tudi moja najboljša prijateljica Aniie {tako jo seveda kličem jaz}, v resnici pa ji je ime Anja. ''Ѵιc, ρяιρяαvι ƨɛ, Aиʝα ʝɛ žɛ ρяιƨρɛℓα ιи ƨ тvσʝιм σčɛтσм иαℓαɢαтα ρятℓʝαɢσ.'' sem iz kuhinje zaslišala mamo. Zavzdihnila sem, poklicala svojega očeta, ki je po vsej verjetnosti že končal, da mi pride pomagati naložit mojih 8 kovčkov, napolnjenih tako, da so že pokali po šivih, vzela torbico in tekla v prtličje. Med tekom mi je okoli kolen poplesaval konec moje rožaste kratke obleke
[img]http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ2THFZHIyDzH_2UBkW74fxT8PY5GmeJp0YcNKjkpJIdIObAiM_[/img]

Ko sem končno prispela v prtličje, sem zagledala mamo, ki se je pogovarjala z Aniie, oče pa je medtem {ne vem, kako mu je to uspelo} z zagotovo svetlobno hitrostjo naložil težke kovčke v naš velik avto. ''Lσи∂σи, ρяιнαʝαм'' sem rekla, sedla na zadnji sedež poleg Aniie {na sprednjem je sedela mama} in odpeljali smo se proti Brniku.

ρικαšʋʋʋʝι, α иɛϰšтαм?
28. julij 2012
NeeeekšT
28. julij 2012
Sedim na letalu poleg Aniie in poslušam One direction. Oh, ja, sem že omenila? Njihova največja fanica sem. ''αммм, Vιc...иα∂ Lσи∂σиσм ƨvα...'' sem zaslišala Aniie...in skoraj omedlela ob pogledu na London. Naenkrat je letalo začelo pristajati in pristalo na Londonskem letališču. Z Annie sva pobrali prtljago in stekli skozi vrata, preskočili stopnice in se znašli na trdnih tleh.
иɛϰšтαм мɛʝвι...ʝʋтя
28. julij 2012
Next!!
28. julij 2012
Stekli sva proti taksijem, ki so že čakali. Vzeli sva vsaka svojega, saj sva imeli več prtljage.''v нσтɛℓ ʋи∂ɛяιиғιиιтʏ, ρяσƨιм.'' sem tekla taksistu.
∞ ∞ ∞ ∞ ∞ ∞ ∞ ∞ ∞ ∞ ∞ ∞ ∞ ∞ ∞ ∞ ∞ ∞ ∞ ∞ ∞ ∞∞ ∞ ∞ ∞ ∞ ∞ ∞ ∞ ∞ ∞ ∞ ∞ ∞ ∞ ∞ ∞ ∞ ∞ ∞ ∞ ∞ ∞
prispela sem do hotela, prav tako pa tudi Aniie. Plačali sva taksistoma, v istem trenutku pa sta prihitela tudi 2 nosača z vozičkoma, ki sta naložila najino prtljago n jo odpeljala v hotel, v katerem bova prebivali do konca počitnic. slednje se niso še niti začele. stekli sva do recepcije, ta pa nama je dala ključ od sobe. '' ƨσвɛ v тɛм нσтɛℓʋ ƨσ ʓɛℓσ яαʓκσšиɛ, ƨαʝ ƨтα v ɛиι 2 ʓακσиƨκι ρσƨтɛℓʝι, σɢяσмиα κσραℓиιcα, ƨσвα ρα ʝɛ vɛℓικα κσт vƨι ρяσƨтσяι v иαvα∂иι нιšι ƨκʋραʝ.'' nama je povedala receptorka. '' ιи šɛ иɛκαʝ; vαʝιиα ƨσвα ʝɛ ʓяαvɛи 3 ƨσв ƨκʋριиɛ Ѳиɛ Dιяɛcтισи.'' nama je še rekla. Z Aniie sva se spogledali.''čακαʝтɛ, vι..Ѳиɛ Dιяɛcтισи ƨσ иαʝιиι ƨσƨɛ∂ι? Aмρακ...κακσ, καʝ...?'' sem nemočno jecljala, Aniie pa me je že vlekla roti dvigalom, s ključem v rokah.
najina soba je bila v 9. nadstropju, hotel pa jih je imel 10. ko sva bili v dvigalu, sem kričala in skakala od sreče in ko sva prispeli, sem Aniie iz rok iztrgala ključe in stekla proti sobi, v kateri naju je že čakala prtljaga.

najina soba

ko sem odklenila vrata, sem le debeelo pogledala. in se zagledala v najbolj čudovito sobo ter se zagnala na svojo posteljo {čist uspredi}
''тα ʝɛ мσʝα.'' sem se zlobno zarežala hihitajoči se Aniie, ki je dala svoje kovčke na svojo posteljo in začela oblačila zlagati v omaro.

мɛʝвι иɛϰšтαм?
29. julij 2012
neext
29. julij 2012
nexttttt
29. julij 2012
Next!!
29. julij 2012
u80719
u80719
neeext!!!
29. julij 2012
punce, men je zlo žau ampak nextam šele naslednji torek, kr gremo na morje. luuuv♥
30. julij 2012
neekššt
30. julij 2012
u104143
u104143
neeeext!!!
08. september 2012
u106333
u106333
next
09. september 2012
u106913