Forum
u146081
u146081
Zdravo.To je moja prva zgodbica zato se opravičujem za vse napake, ki jih bom delala.Upam, da vam bo všeč.In da jo boste radi brali ter komentirali.Seveda govori o naših fantih iz 1D.Zgodbico bom probala predstavit čim bolj realno ter prilagojeno sodobnosti.No upam, da vam bo všeč.Pa začnimo.No da še povem to.Govorila bo o treh najbolših prijateljicah, ki se morajo ločit zaradi različnih razmer v družinah.Med tem, ko bo vsaka začela novo življenje jih bo družila le ena stvar.Vse imajo enak tatu na zapestju.Malo pred razdružitvijo so si ga dale naredit.Toda dekleta začnejo živeti popolnoma različna življenja in pozabijo pomen tatuja in mislijo, da ga imajo le zaradi dekoracije.Toda, ko se jim poti prekrižajo in jim na pot stopijo še fantje iz 1D se njihova življenja postavijo na glavo.Dekleta pozabijo, da so kadarkoli bile nerazdružljive prijateljice in to zaradi fantov.Ljubusumje in ljubezen premaga prijateljstvo in napravi iz treh najbolših prijateljic tri najhujše sovražnice.Toda fantje ne vejo njihove preteklosti in zaradi tega ne vejo kaj se dogaja.Če želite izvedeti konec zgodbe boste mogle pridno brati.

Aleesha Megan Willson

Chrissie Ryan Bunch

Isabella Rose Wainwright

One Direction

Upam da vam je všeč<3
In več dobite jutri.
23. julij 2013
u146086
u146086
Neeeeeeeeext
Že prav vem da bo to fantastična zgodba, ki jo bom z veseljem brala
+prva bralka
23. julij 2013
Neeeext
+druga bralka
+dober začetek
23. julij 2013
u135507
u135507
neeeeeeeeeeeeeeeext!! +
tretja bralka hehe + kull začetek ;*
23. julij 2013
neeeext
23. julij 2013
neext
23. julij 2013
u125215
u125215
Neeeeeeext!!
se že veselim branja
+šesta bralka
23. julij 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!! full dober začetek
24. julij 2013
u146081
u146081

Cheapter One

✠Aleesha Megan Willson✠

Odkar smo se pred petimi leti preselili v novo mesto ter večjo hišo, se mi vse bolj dozdeva, da imam življenje kot iz sanj.Imam vse kar si želim.Sem najbolša učenka,popularna na šoli,vodja navijaške skupine,imam veliko prijateljev in vse kar si želim.In tudi starši se zdaj boljše razumejo.Pred preselitvijo sta se skos kregala, toda zdaj se mi zdi, da se imata končno rada.
''Gospodična Aleesha kam ste odplavali s svojimi misli?'' me je vpršala naša gospodinjska pomočnica.Pomagala sem ji pomivat posodo, ker sem imela preveč časa.In ker nisem bila pazljiva sem razbila tri krožnike ter se porezala po roki.Ampak do zdaj tega sploh nisem opazila.Ko sem zagleda kri na roki sem se začela tresti ter kričati.Sovražim kri.Svojo ali pa od koga drugega.V glavnem sovražim jo.Marcie, tako je ime pomočnici me je začela pomirjat, toda neuspešno.Še bolj sem kričala ter jokala.
''Ljubica kaj se dogaja?'' se je na vratih prikazal očka ter se veselo smehljal.
''Gospodična Aleesha se je porezala po roki zaradi svoje nepazljivosti.'' je začela hitro razlagat Marcia.
''Ljubica se še čudim?'' mi je nasmejano rekel oče ter začelel pregledovati mojo roko.Bil je kar grob.
''Ati se še čudim zakaj se te vsi tako bojijo kot zobozdravnika, če si z mojo roko že tak grob?'' sem mu vrnila milo za drago ter zakričala ko mi je Marcia dala nekaj na rano.
''Malo žganja, da se razkuži.'' mi je razlagala ter se smehljala.
Samo pokimala sem ter počakala dokler oče ni končal.
''Mislim, da bi mogel postati zdravnik.'' sem mu v hecu rekla ter ga poljubila na lice.
24. julij 2013
Neeeeeeeeeeeeext
+super pišeš:*
24. julij 2013
neeeeeeeeeeeeeext
24. julij 2013
u92391
u92391
neeext
+ful dobro pišeš
24. julij 2013
u140958
u140958
next
24. julij 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
24. julij 2013
u146086
u146086
Neeeeeeeext
imeniten začetek
24. julij 2013
neeeeeeeeeeeeext
24. julij 2013
u113639
u113639
neeeeeext
24. julij 2013
u146081
u146081

✠Chrissie Ryan Bunch✠

Vzela sem palete z barvami ter jih odnesla na drugo stran sobe.Tam me je že čakala moja mucika Kepica.Sedela je na okenski polici ter me opazovala.
''Zdravo lepotička.'' sem ji rekla ter jo začela božat.Začela je presti.Zasmejala sem se ter odložila palete na mizico.
''Chrissie zamujaš.'' se je zadrl Jay iz hodnika ter trenutek za tem vdrl v sobo.
''Kam?'' sem ga butasto vprašala, saj vem, da imam predstavitev v novi galeriji.
''Če se misliš tako norčevati, kar pozabi na bleščečo kariero.'' je razburjeno rekel.
Nasmehnila sem se mu ter odšla proti njemu.Vzela sem si plašč, saj je tu bilo zdaj ledeno.Sledila sem mu do taxsija ki naju je že čakal.Vsedla sva se ter se odpeljala proti bližnji galeriji.Med vožnjo nisva spregovorila besedice.Jay je bil preveč ''razočaran'' nad mano.Ko sva prišla do galerije so tam bili že zbrani vsi imenitneži, ki mi bodo lahko omogočili kariero kot umetnici.Jay me je začel predstavljat vsem po vrsti.Bila sem zelo živčna.Živčno sem se jim smehljala ter upala na najbolše.Ko so končno minile tri mučne ure je bilo konec predstavitve.Jay me je poklical k sebi ter me žalostno pogledal.
''Chrissie morem ti povedati...'' je začel ter nato utihnil.O ne.Očitno ni nekaj vredu.
''Ni jim bilo všeč?'' sem ga razočarno vprašala ter vse moje sanje so umrle.
''Hujše kot to.'' je rekel ter me resno gledal.Skoraj bi zajokala.Nikoli si nisem mislila, da sem tako slaba.Ko je zagledal moj izraz na obrazi se je zasmejal.
''Navdušeni so nad tabo.Želijo, da prideš k njim delat.'' se je Jay končno razjasnil.
Ko sem slišala to sem zakričala ter pričela skakat kot kakšen norec.Komaj sem dihala.Moje sanje se urisničujejo.
24. julij 2013
u113639
u113639
next
24. julij 2013
Neeext<3
Omg *o*
popolno pišeš:*
komaj čakam naslednji next
24. julij 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeext
24. julij 2013