Forum
Heej! Sm Nika in bom pisala izmišljeno zgodbo o eni punci Ani, k ma fanta ampak se druži tud velik s puncami, sam on to ne ve... Ana je stara 14 let, Martin njen fant pa 15.. No bom kr začela uvod: (Ne bom pisala v pravilni slovenščini, ker se mi zdi bolj zanimiv, fajn da bi pač pisala tko, normalno )

Sreda:
Ob 7:00 je pozvonilo. Odprla sem vrata.
J- jaz, M- martin (Anin fant)
M- heej!! Kko si pikica??
J- (sovražim kadar me tko kliče... počutim se..tako.. majhno...)
hej!
M- Kako si? Greva v šolo?

Še preden sm mu lahko odgovorila me je že začel poljubljati... Bila sem trda... Vedno mi je bilo nerodno.. Poškilila sem na desno stran. Videla sem kako en starček pobira na pragu časopis in kako naju gleda.. Poskusila sem odrinit Martina stran a kar ni nehal!
'Današnja mularija! A sploh kdaj še kaj pametnega počnejo?!' se je jezil. Zdaj mi je blo pa že res neprijetno zato sem ga odrinila in se odmaknila nazaj, pri tem pa skoraj padla. Ujel me je. 'Greva v šolo?', vsaj nekaj pametnega je vprašal... 'Ja... seveda...'

Pouk je tko hitr minil... Pa še tiste 4 ure sem vse prespala... Pred vhodom me je že čakal Martin. Že se je nagnil k men, ampak sem se obrnla stran. 'Kaj pa je narobe, pikica?' aah! spet ta vzdevek! 'Greva k meni? Doma ni nikogar. Lahko nardiva nalogo skupi..', 'ok.. kje je pa tvoj brat?' že sva se sprehajala.. 'trening ma.'

In res.. Nikogar ni blo. Šla sva po stopnicah v njegovo sobo. Torbo sm vrgla v kot in se ulegla na posteljo. Enako je naredu. Ulegel se je zraven mene in me začel poljubljati, kar mi je blo ušeč, zato sm mu vrnla poljube.. Ja, tako je potekala najina domača naloga (:

Next?

A boste bral? Vam je uredu začetek?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

24. januar 2012
next
24. januar 2012
Kr dej ..k je fajn !! D
24. januar 2012
u69367
u69367
next
24. januar 2012
Četrtek:

Aaah! Zaspala sm! Hitr sm se oblekla in stekla v šolo.. Saj je le par ulic stran! Ko sem se preobula je ravno zvonilo in vsi so komi čakal na odmor, zato so pridrvel vn k čreda ovc.. Slekla sem jakno in jo dala v omarico nato pa.. Nekdo se je močno zabil vame. 'Kaj za...' obrnila sem se. Bila je klapa punc.. Ene 5 jih je bilo. Takoj se je videlo katera je vodja. ' Ah! Oprosti! Joj, res nam je žal! Hmm.. Veš, povabimo te na pijačo ob sedmih zvečer v caffe, ok? Tako se ti lahko oddolžimo! Tu je moja številka, če kaj ne bo jasno!' Na list mi je napisala njeno številko, js sm pa z odprtimi usti še vedno strmela za klapo. 'okey...? kaj pa je blo zdej to?'
nekatere so res nore... ampak če mi že ponudijo pijačo.. zastonj.. zakaj pa ne?

Ja, danes v šoli ni blo nč pametnega, samo matematiko smo pisal.. Nič še nism vidla Martina..

Eh, saj je vseeno! Če me pogreša se bo pač že oglasil! Naredila sem nalogo in šla pod tuš. Skoraj bi pozabila! Ura tečee! Hitro sm se primerno oblekla in odšla do caffe-ja. Tam so že sedele.

J- jaz, T- tina (vodja klape)

T- hej Ana! Lepo da si pršla!
J- hej!
T- kaj boš pila?
J- jabolčni sok
T- super, potem pa kar 6 jabolčnih sokov, kajne punce?
vse so se strinjale.
Bilo je zabavno spoznati nove frendice..
'Bi šla k meni domov, kjer bi prespale tud moje bff??', 'ah, nevem... nevem če mi bodo pustil..' sem stokala, čeprav nism vedla a hočm, a ne... 'evo!' pred nos mi je pomolila telefon. 'pokliči!' in res sm to nrdila. Seveda so se tkoj strinjal.

Bila je velika hiša oz. tako rečeno že kar vila z bazenom! wow!!
'Kaj se gremo še kakšne igrce pred spanjem?' je vprašala Maja, ena od frendic. 'Človek ne jezi se?' sem predlagala. ' Ah, ne! To je preveč otročje! Kaj pa steklenico resnice? Tu bi lohk velik zvedle kar še ne vemo!' vse smo se strinjale. Tina je prva zavrtela in pokazalo je name. 'Kaj izbereš? Resnica al iziv??', 'aaa.. kar resnica' premišljevala je in se posvetovala z frendicami. 'a so ti ušeč tud punce??', 'ja, kot frendice..', 'Ne, mislm tko, ne kot frendice.. še kej več maybe?, 'no.. ne privlačijo me zdej tok...', 'kr povej!'
bilo mi je nerodno k me itak prvlačta oba spola.. 'Bom jaz vrtela!' sem se izmuznila. Čez nekaj časa je spet kazalo name in sem morala reči iziv.
Zdaj je spraševala Sara, tudi ena od klape: 'poljubi Tino! Na usta!', 'tega pa ne morm..' sm ugovarjala.. 'To je iziv, Ana! Moraš!!'

Next?
24. januar 2012
nexxxxxxt
25. januar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg