Forum
u213647
u213647
Pisala bom zgodbo o dekletu Lauren in fantu po imenu Cameron, ki se spoznata šele pri 18 letih čeprav sta celo življenje soseda. Camerona se vsi izogibajo zaradi njegove burne preteklosti a Lauren na tem vidi nekaj zanimivega.

- Za začetek bom rabila vsaj 3 nextee.
- Saj jaz bi začela pisati ampak zdajle res nimam časa.
- xoxo Beth
28. junij 2016
Next
28. junij 2016
neext!!
28. junij 2016
u213027
u213027
Next *W* zdej mas 3 nexte tak da na delo ^^
29. junij 2016
u213647
u213647
Že mam vse splanirano ka bom napisala tk da c:
29. junij 2016
u213647
u213647
1 part
" Daj no Laur pohiti! Nočem biti tukaj še dlje kot bi bilo treba." Mi je na uho začela tarnati Melanie, moja najboljša prijateljica.
"Pa saj sem končala no.". In zaloputnila sem vratca moje šolske omarice. Zgrabila sem svojo torbo in že me je Melanie prijela za roko ter zvekla do vhodnih vrat šole. Ko jih je odprla je globoko vdihnila in izdihnila, s tem je hotela prikazati da si je oddahnila. Vsaj jaz sem tako razumela. Poslovili sva se od sošolcev in se peš odpravili domov. Nisva dolgo hodili ko je bil moj dom eno hišo vstran.
" Laur skloni se in teči. " To je naredila sama medtem ko sem jaz tam nepremično stala.
" Pa kaj je s tabo pridi no!". Ni mi bilo jasno zakaj so se vsi bali te hiše oziroma bol natančneje osebe, ki je živela v njej. Ker me je Mel začela že grdo gledati sem pristopila k njej in jo začela zasliševati.
" Zakaj se vsi bojite te hiše? " Sem ji zašepetala na uho.
" Ne bojimo hiše. Ampak osebe, ki živi v njej. "
" Ne živi tuki tisti fant, ki je pred dvema letoma nehal hoditi v šolo?"
" Mhm. "
Več nisem zvabila z nje saj sva že stali pred pragom moje hiše. Poslovila sem se od Mel ter vstopila v hišo, ki je dišala po palačinkah.
" Kje si bila tako dolgo? Sem že mislila, da bom morala vse to pojesti sama. " Bila sem zelo lačna, ker so šolska kosila seveda zanič in ga sploh nisem poskusila. Fino je imeti sostanovalko, ki je povrhu še tvoja skrbna starejša sestra. V hiši živima sami saj sva se preselili vstran od staršev. No nisva imeli kakšnega posebnega razloga za selitev razen tega, da je bila prejšnja hiša premajhna za 4 osebe. Zdaj je Ariana uradno moja skrbnica saj še nisem dopolnila 18 let.
Ko sva končali z obedom sem jaz na hitro pospravila vzela svojo torbo in se odpravila ven.
" Kam pa kam? Saj se počitnice še začele niso ti pa že hodiš na okrog."
" Ja kaj pa naj, moram jih izkoristit.". In že so se vrata zaprla.
Nisem vedela zakaj sem sploh odšla ven. K Mel nisem mislila iti, h komu drugemu pa tudi ne. A nekaj me je vleklo k sosednji hiši. Cameronovi hiši. Namesto, da bi se sklanjala in hitela mimo, sem šla mirno in zavila. On me je opazil saj so se zavese v enem izmed prostorov začele majati in vrata so se odprla.
" Hei. Ti si Lauren kajne? " Roko je dvignil in jo položil za vrat, da je izgledalo kot, da bi se praskal. Bil je nervozen, a ne vem zakaj.
" Ja sem in ti si najbrž Cameron. ". Zasmejal se je. Ne na šaljiv način ampak drugače.
" Ah oprosti. Samo to je, da si prva oseba, ki ni socialna delavka ali učitelj, ki me je v teh dveh letih obiskala. Že kar dolgo nisem govoril z nekom.. normalnim.¨"
Oba sva se zasmejala in malce sem si ga pri tem ogledala. Sijoč bel nasmeh, sinje modre oči in kostanjevo rjavi lasje. Hot alarm. In opazila sem, da je tudi on gledal mene.
" Bi želela vstopiti?". To je bilo to kar sem hotela slišati.
" Ja seveda." Najprej sva odšla skozi kuhinjo do hodnika in po stopnicah navzgor kjer je bila njegova soba. Celotno hišo je imel kar v redu pospravljeno glede na to da je živel sam. Na njegovi mizi sem opazila list z nenavadnimi imeni.
" In kdo je Zombi vremenarka?"
" Gospa Prisly. Saj veš tista stara gospa ki živi v sosednji ulici? Včasih je bila vremenarka zato sem jo tako tudi poimenoval."
" In kakšen je moj vzdevek?" Čudno se mi je zdelo da ni gledal na list a izstrelil kot iz topa: " Pretty girl nextdoor ".

- Hope u like it.
- Nexti, mnenja, kritike?
- xoxo
29. junij 2016
Next
29. junij 2016
u213027
u213027
nextt *W*
30. junij 2016
u209548
u209548
Nexttt
Ful dobra zgodba *0*
30. junij 2016
Nextttt
+nova bralka
01. julij 2016
Next
02. julij 2016
u213647
u213647
Med vikendom dvomim da bom napisala ker nimam časa ko so starši doma
02. julij 2016
u143259
u143259
Neeeext+nova bralka
02. julij 2016
nextt super pišeš, objavi čimprej ko boš lahko!
03. julij 2016
u208800
u208800
Next
03. julij 2016
Next
03. julij 2016
u213647
u213647
Cel Next se mi je zbrisal tak da nwm kdaj ga bom ponovno napisala
04. julij 2016
u213647
u213647
2 part

Nasmehnila sem se. Sprva nisem vedela kaj naj rečem. Bila je tišina in odločila sem se jo prekiniti.
" Všeč mi je, da si iskren. Malo je takih. Večina ljudi mi ne bi kar povedalo vzdevka, če bi mi dali tega. "
" Ne sramujem se ničesar pa še nič nimam za izgubiti. Zakaj bi lagal?".
Usedel se je na posteljo jaz pa zraven njega. Najini roki sta se dotikali. Srce mi je začelo razbijati. Mogoče sem samo zmedena ker že dolgo nisem imela fanta nemorem biti zaljubljena vanj.
" Bi kaj jedla? Če ne boš me boš morala pa pač gledat kako jem ker sem sestradan. "
Iz njegove sobe sva se odpravila v kuhinjo. Začel je pripravljati vse potrebno kar rabiš za palačinke. Palačinke. Seveda. Dvomim da zna skuhat kaj drugega. Medtem ko je pripravljal maso me je vprašal če bom jedla a sem rekla da ne bom saj sem že.
" Če pa ne boš jedla jih boš pa spekla." Mene ni motilo zato sem kar začela. Preden sem ponev sploh prijela v roko mi je Cameron na nos napackal maso. Jaz sem mu vrnila.
" Ej ne po majici moram še v trgovino." Je smeje rekel in odšel.
Palačinke sem hitro spekla zato sem odšla v dnevno sobo. Tam je bila omara v kateri je imel slike in nekakšne kipce. Veliko slik je prikazovalo njegovo družino. Na vseh slikah so bili tudi Melanie in njen oče. A so si v sorodu?
" Kaj pa gledaš po mojih stvareh ha? ". Me je vprašal in se spet nasmehnil. Mora se nehati smejati!
"Zakaj si nervozna?" Opazil je da si žulim zapestnico.
" Lahko bi te vprašala isto ko si mi odprl vrata."
Nekaj časa sva se gledala in bila tiho. Prekleto dobro sva se znala brati.
" Sta si z Mel v sorodu? " Sem izstrelila med tem ko si je palačinko mazal s sladoledom.
" Mislim, da ti bo lažje, če to slišiš iz njenih ust. "
Odhitela se do v kuhinjo in se postavila pred njega ter ga pogledala v oči.
" Če mi do zdaj ni povedala dvomim, da mi kdaj bo. "
" Kaj je bilo to danes? Ko se je ona sklonila ti pa ne. Zakaj si sploh tu?"
" Ne obračaj pogovora."
Globoko je vdihnil in izdihnil.
" Mel je moja polsestra. Izogiba se me od takrat ko sem bil osumljen umora. Saj veš pred dvema letoma? Žrtve sploh poznal nisem pa so me osumili."
Edina prijateljica, ki jo imam mi ne zaupa. Počutila sem se ničvredno. Z hrbtom sem zdrsela dol po hladilniku in se usedla na tla. Odločila sem se, da mu odgovorim na vprašanje.
" Tukaj sem ker se mi je zdelo, da si osamljen. Če bi bila jaz na tvojem mestu bi bila osamljena. Se pravi, da sem ti prišla delat družbo. "
" Vesel sem, da si tu. Ti si zame naredila več v enem dnevu, kot moji starši moje celo življenje."
Ko je to rekel so se mu oči začele lesketati. Komaj zdaj sem opazila, da so pravzaprav zelene. Počakala sem da poje potem pa sva se usedla na kavč.
" Nosiš kakšne čudne leče?"
" Kako si pa to pogruntala?"
" Tvoje oči. Prej so bile modre zdaj pa so zelene. "
" Ja nekakšne čudne leče sem si nabavil pa včasih spremenijo barvo mojih oči. Zato jih ne rad nosim."
" Zakaj pa ne nosiš očal?"
" Ker sem čuden v njih. " Je zamrmral da sem ga komaj razumela. Pod klubsko mizico sem opazila poličko na kateri so bila očala. Vzela sem jih in jih mu nadela. Žal mi je bilo da sem to naredila. Zdaj je izgledal še bolj hot.

________________________________________________________________________________

- Mnenja, nexti, kritike?
xoxo Beth
04. julij 2016
u212042
u212042
nextt
04. julij 2016
nextt, ful luškano! sploh tist del o tem, da se ful dobro 'bereta'
#goals <3
04. julij 2016
Next
04. julij 2016
u143259
u143259
Neeeeeext
Ful dobr
04. julij 2016
u209548
u209548
Nextt
05. julij 2016
u213647
u213647
" Bolje, da grem. Z Mel se imava veliko za pogovoriti. " Hotela sem ostati. Ampak nisem mogla.
" Razumem. Ampak obljubi, da prideš nazaj. " Tokrat se mi ni bilo treba nasmehniti saj sem se že smejala. Tudi on se je. Najraje bi se zdajle privezala na stol ter ostala tu. Za vedno.
" Zemlja kliče Morganovo?" Je rekel in me začel tresti. Obrnila sem se k njemu on pa rok ni premaknil. Poljubila sem ga na lice ter odšla ven. Nisva si rekla niti adijo. Ker sva oba vedela, da bom prišla nazaj. Odšla sem naravnost k Melanie. Ko sem prispela k njeni hiši sem potrkala in ona mi je odprla.
" Haj Laur kje si bila tako dolgo?"
" Nikoli ne boš uganila. "
" Pridi noter."
" Ni potrebe ne bom ostala dolgo."
" Kaj je narobe zakaj se obnašaš tako čudno? "
Hladno sem jo pogledala v oči.
" Zakaj mi ne zaupaš?"
" Lauren zaupam ti bolj kot komurkoli na svetu. "
" Ne pa mi ne! Če bi mi zaupala bi mi povedala za Cama!"
Pogledala je v tla potem pa spet v moje oči.
" Kdo ti je to povedal? In zakaj ga kličeš Cam saj ga sploh ne poznaš!"
" Ja pa ga. Kdo drug bi mi pa povedal za to? Res te ne razumem. Izogibaš se ga kot, da bi bil kakšna smet!". Gledala sem jo kot najhujšo kriminalko.
" Laur on je smet! Osumljen je bil umora!". Najraje bi jo klofnila da bi padla na tla in se nikoli več ne pobrala.
" Ne govori tako o njem! Če je bil osumljen še ne pomeni da je kriv!".
" Zaljubljena si vanj kajne? Nisem vedela da si tako neumna Laur."
" Veš kaj? Prav imaš. Zaljubljena sem vanj."
Obrnila sem se ter za grmom zagledala Cama. Stekla sem k njem in ga objela on pa mene. Šla sva nazaj do njegove hiše. Bilo je že temno. Odločila sem se da bom poklicala Ariano če je sploh doma. Seveda je ni bilo jaz pa nisem imela ključev zato sem ostala pri Cameronu. Bila sva pred njegovo hišo ko se je Cam ustavil.
" Res tako čutiš do mene ali si to rekla samo zato, da bi jo razkurila?" Pogledal me je z očmi polnim upanja. Nisem več čakala in ga poljubila. Cam je začel hoditi nazaj jaz sem mu pa sledila. Najine ustnice so se še vedno držale skupaj. Nehala sem misliti na Mel. Zdaj je bil v moji glavi samo še on. Najini glavi sta se ločili in Cam me je začel poljubljati po vratu. A obleke so ostale na mestu. Prijel me je za roko ter odvedel do sedežne. Usedel se je jaz pa v njegovo naročje. Nehala sva se poljubljati ter se malo umirila. Glavo sem naslonila na njegova prsa in kmalu sva zaspala.

________________________________________________________________________________

Plis ne napisat sam Next kerpol se mi zdi kot da ne preberete
Hvala pa vsem ko berete
xoxo Beth
05. julij 2016
u209548
u209548
Nextt
05. julij 2016
u213751
u213751
Next
ok ta part: zagledala sem ga v grmu < zraven sem skor crknela od smeha idk why ko nek stalker madona
05. julij 2016
u213647
u213647
05. julij 2016
u213647
u213647
če noben ne bere bom zbrisala temo
18. julij 2016
Next. jaz berem
18. julij 2016
aahahahha,za grmom
ress je k en stalker