Forum
u87744
u87744
prvo: fuul se opravičujem če fejkam, ali za kom ponavljam. Prosim ne takoj obvestit tistega ki je original napisal zgodbicio ker se ress fuuuuul opravičujem če fejkam, če pa ne je OK. Pa če fejkam, ali imate neprimerne komentarje, mi piši po ZS in ne mi na profil 100x napisat da fejkam

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Zgodbo pripoveduje 15-letna Mia ki en dan odkrije da... boste več izvedeli v zgodbi.

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Piše se leto 1998. Kraljevi družini v Chambridgu se je rodila hčerka princesa Elizabezh Diane Chambriška. Je druga v vrsti za prestol, takoj za staršema. Neke noči se je zgodila strašna tragedija. Komaj pol letno Diane so ukradli iz njene sobe in jo popeljali daleč od Anglije... V Rio. To je hudo zaznamovalo kraljevo družino. Oče bi kmalu naredil samomor. Novica se je razlegla po vseh medijih, Vsi so jo zelo dolgo izkali, našli so tatu, o princesi Diane pa niti sledu. Tudi lopov Henry McDonald ni hotel izdati kam jo je nesel. Lopov je bil zaenkrat še na prostosti, zato je v kraljevo limuzino podtaknil dinamit. Čez 10 minut je bomba eksplodirala in oba prestolonaslednika sta bila mrtva. Od takrat naprej je vladala panika. Diane so skoraj vsi pozabili, zato je bila mankajoči člann družina doolgo časa. Še vedno je živela v Riu, nič sluteča da je izgubljeni člen Angleške kraljeve družine...

potrebijem vsaj 3 nexte
01. maj 2013
next
01. maj 2013
u129907
u129907
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
01. maj 2013
next
01. maj 2013
next
01. maj 2013
next
01. maj 2013
u87744
u87744
jutri v četrtek dobite next
01. maj 2013
u70873
u70873
nextttt
01. maj 2013
Nexxt
01. maj 2013
u87744
u87744
nextam, ta del zgodbe pripoveduje Mia in ne pripovedovalec

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Ravno sem bila v šoli. Sem največja čudakinja na šoli: nosim piflarska očala, sem svetle polti (vsi imajo temno, halo v Riu smo) imam svetle lase, znam angleško (in to zelooo dobro, zato pa sem čudna) na splošno piflarska čudakinja. Tistega dnem sem ravno prišla dovov v eno od favel. Moja mama je slikarka, ampak njene slike niso priznane alim kaj podobnega zato bolj malo zasluži, in imava stanovanje v faveli

Ko sem nekaj časa hodila po stopnicah in prišla domov, sem videla mamo kako slika z vodnimi baloni. Pridružila sem se ji saj tudi jaz rada slikam z vodnimi baloni. Pozvonilo je pri vratih in cela barvasta sem šla odpret. Prišlo je neko dekle ki je bilo zelo lepo oblečeno...
02. maj 2013
next
02. maj 2013
u70873
u70873
Nextttt
02. maj 2013
next
02. maj 2013
u129738
u129738
NEXT
03. maj 2013
u129907
u129907
next
mores nadeljevat k je zgodbica super
04. maj 2013
Next
04. maj 2013
u87744
u87744
nextam

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Vljudno je vprašala: "Smem stopiti naprej?" Dovolila sem ji in z lepo vzravnano držo je prišla naprej. Taka je bila:

Prišla je naprej in vsedla se je na kavč. Mama ji je rekla da bo postregla piškote. Ona je ni razumela niti pikice saj ni govoila portugalsko. Jaz sem jo čisto razumela. Vprašala me je kako mi je ime. Rekla sem: "hem, jaz sem Mia." Ona pa meni nazaj: "Bojim se da odgovor ni pravilen." Joj, kaj se pa gre!?! Kot da ne vem kako mi je ime!! Zabrusila sem ji :"Gospodična točno vem kako mi je ime in kdo sem in ni me treba popravljati pri naglasu, JASNO!!!?!!!" Ona pa meni nazaj: "KAKO SI DRZNEŠ TAKO GOVORITI Z VOJVODINJO CAMBRIŠKO?!!!!?" O, dejjj. sem si mislila, zgledala je resno. Zastal mi je cmok v grlu. Rekla je "Mia, ne hecam se prišla sem iz Anglije, da te popeljem tja-nazaj domov...
04. maj 2013
NNNNNNNNNNNNNNNNNEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXXXXXXXTTTTTTTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!
04. maj 2013
Domov? NNNEEEXXXXTTTT
04. maj 2013
u129907
u129907
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
04. maj 2013
u87744
u87744
domov? boste že videli kam domov...

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Resno me je pogledala in mi rekla:"Mia, ti nisi Mia, ampak Diane Elizabeth Cambriška, Edina zakonita prestolonaslednica Anglije! Poslušaj me moraš nazaj domov-v Anglijo, Saj se kraljica Zelo slabo počuti in mogoče bo Umrla. JAZ pa sem Amy Chatrina tvoja sestra," je rekla. Nisem mogla verjet. Da sem JAZ čudakasta piflarka PRINCESA? OMG!!
Potem pa sem jo na hitro vprašala: "Hm, ti si starejša od mene, zakaj TI nisi prestolonaslednica??" Odgovorila mi je: "Draga Diane, jaz ne morem biti kraljica v situaciji v kateri sem zdaj: HIV pozitivna sem in mogoče bom kmalu zbolele za Aidsom in saj veš kaj Aids pomeni?!" Seveda sem vedela da to pomeni gotovo smrt, oz. krajše življenje. Zdaj me je Amy pogledala: Preobraziti te morava, da boš res kot prava princesa...
04. maj 2013
NNNNNNNNEEEEEEEEEEXXXXXXXXXTTTTTTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!!
04. maj 2013
u70873
u70873
nextttttt
04. maj 2013
u129907
u129907
NNNNNNNNNNNEEEEEEEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXTTTTTTTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!!!
04. maj 2013
u129738
u129738
NEXT !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zakon zgodba!!!!
04. maj 2013
next
04. maj 2013
next
04. maj 2013
u87744
u87744
a se strinjate da začnem pisat NOVO zgodbico o vampirjih?

Šli sva v bogate predele Ria. Vprašala sem jo:"Amy, kako naj tu kaj kupiva moja žepnina je 5 evrov(vem da tam ni evrov ampak vseeno)!" Rekla je samo: Ne skrbi dolj denarja imam." Celo kreditno kartico! OMG! Zdaj bom lahko veliko nakupila. Šli sva v vse salone, trgovine in med drugim kupile to:

Amy me je čisto preobrazila! iz čiste čudakinje sem prešla na popolno lepotico:

Stara jaz

nova jaz

Kupila mi je celo leče, da mi ni bilo treba nositi smotanih očal. Zdaj sem se počutila popolno...
10. maj 2013
next
10. maj 2013
nexttttttttttt
10. maj 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg