Forum
u44079
u44079
Moja zgodba bo govorila o dekletu Samantha-Sam, ki je pred 5-timi leti imela prometno nesrečo.
Pri tem je padla iz avtomobila in se udarila v glavo in izgubila spomin. Našla jo je Erica,ki je bila revna, jo oskrbela a Sam se še vedno ni spomnila nič. Ker pa se je Sam mogla vedno znajti sama, je velikokrat zabredla v težave. Ko pa je Sam odkrila skrivnost vplivneža so se ji začele dogajati čudne in predvsem nevarne stvari.

Zdaj bom predstavila osebe

Jaz Sam 19 let:

Erica 28 let:

Moja frendica Penelope 21 let:

Moja sovržnica Abby:

Napišem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

06. april 2011
next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next
06. april 2011
u44079
u44079
Pred 5-timi leti.
Z mojim prijateljom Alexom sem se peljala na koncert. Med vožnjo sva poslušala pesem in si zraven pela. Alex se je smejal in vozil po cesti tik ob robu ceste. Bilo me je malo strah ker se je na moji levi hrib spuščal dol. Ko sva prišla do mesta kjer se iz moje leve strani pridruži še ena cesta, sem se ustrašila. Nek norec je s polno hitrostjo pripeljal ven. Alex se je moral vzratno odpeljati deset metrov. Nato sva spet začela peti. Alex je spet pripeljal do križišča. "Alex pazi!" Alex je pogledal levo nato pa mene. Z veliko hitrostjo je odprl sovoznikova vrata in me porinil ven iz avtomobila. Slišala sem kako se je tovornjak zaletel v avto. Skotalila sem se po hribu navzdol in z glavo ob nekaj udarila. Nato sem videla le še megleno, nato pa nič več. Zadnje kar sem videla je bilo kako je avto zdrsnil s ceste.

Next?
07. april 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg