Forum
Okej, še ena zgodbica, ki jo bom pisala. Pišem jo z mojo najboljšo prijateljico, ki na žalost ni moja sestlica Klara♥Styles. Čeprav je takih zgodbi že ogromno, si iskreno želiva, da boste brali tudi to in da vam bo všeč! Vsem se že v naprej zahvaljujeva!
p.s. Vem, da povsod dam seb ime Ariana, pa ne, da bi bla kj samoušečna, ne ampak zto k kar napišem, res hočm, da bi blo res..okej, pa začnimo!

Ariana
"A ste že slišal ud One Direction pesm Torn! Najaći je!" sem zaslišala za seboj. Zasmejala sem in zavila z očmi, ter se obrnila na petah. "Oh, dajte no....kaj pa če bi pohiteli, da namo še zamudil koncert!" sem rekla in s Klaro sva se začeli smejati, ko sta Miha in Matic začela lasti iz šotora. Bili smo najboljši prijatelji na svetu, ubistvu okej, Klara je bila moja sestra. Oh, in Klara je bila malo zatreskana v M....hihi. Zaprli smo šotor in Miha se je takoj začel ugovarjati:"Nevem kako sta naju lahko zvlekli sem! Nočeva iti, a ne Matic!?" Matic je le začel prikimavati. "Bed boy, bed boy, what you're gonna do? What you're gonna do, when he comes for you!" sem začela peti. Miha ubistvu je bil Bad boy, ampak okus za glasbo je imel resnično grozno! Nato smo končno odšli, Matic in Miha sta na poti govorila o nekih motorjih, midve s Klaro pa sva govorili o tem, da bo tega kmalu konec. Kmalu bo 1 teden mimo, kdaj, jutri?
To sem pa jast:

Vsi smo bili stari 19 let, s Klaro sva bilianmreč dvojajčni dvojčiči. Bili pa sva čisto isti po karakterju, le okus in videz sva imeli drugačen. Jaz sem bila čisto podobna mami, Klara pa nobenemu. Učasih me skrbi, da je res ni kkšna štorkla prnesla.
Oh, to je pa naši glavni bad boy, Miha:

Končno smo prispeli in ne morem verjeti, da smo se zbasali v 1. vrsto. Ves čas sva s Klaro vpili, Matic in Miha pa res nista imela nič interesa zatako glasbo. Saj sem rekla, da poslušata kr en šiit. Umes je Miha prinesel nekaj še polnih unionov. Jaz sem popila le enega, nato pa sem začela z radlerji. Miha pa je kar pil in pil..ampak ni bil pijan. Matic ni pil, Klara pa tako kot jaz. Kmalu nisem mogla več kričati, ker so me glasilke resno bolele, zato smo odšli do bara in od tam spremljali koncert. Vedno sem si želela ustanoviti bend. The Stormed, bi se imenovali. Jaz bi pela in igrala kitaro, Matic, Miha in Klara bi imeli kitaro in back voices, ampak bobnarja nikoli nismo imeli. Tako..da verjetnonikoli ne bomo uspeli. Sploh pa, bi se verjetno še pobili. En bi želel igrati pop, drugi old rock in podobno.
No, tole je pa naš Matic. Vedno je bil čisto pocortkan. Klicali smo ga lepotko:

Ko se je koncert končal, sva s Klaro tekli po podpise in se slikali z člani skupine. Nato pa smo, naša klapa, odšli do šotora. Zakurili smo ogenj in se pogovarjali. "Večina punc vajinih let, posluša čisto druge stvari..ne pa..too...." je rekel Miha in prižgal cigareto, ter ponudil eno še Maticu in meni. Klara je odklonila. "No, sj dobr, da gremo pojutrišnem domov, resno končn!" zavije z očmi Matic. "Vedno sm vama praula in ankol se nism motla, da vidva poslušata tisto posrano musko. Mislm iz ke pa sta?" reče Klara, jaz pa se zasmejem. "Hej! Dejte mau tiši!" smo zaslišal iz nekega sosednjega šotora. Malo smo znižali glasove, a to ni pomagali, ko smo se smejali. Kmalusmo se odpravili spat. "Se sploh zavedaš, da je jutri zadnji koncert! Joj kako bom pogrešala vse to...in spet bomo mogl čakat ceu let," sm šepnila Klari, a sta me tudi Miha in Matic slišala. 2Kaaaj? Nasleno elto pa ne greva, ne, ne, ne!" S Klaro sva se samo zasmejali, ekr sva vedeli, da ju bova prepričali. Tako kot vedno. "Ja, vem. Ampak glej, splačalo se bo potrpet!" Nato smo zaspali.
_________________________________________________________________________________________
a)vam je ušeč?
b)kje mislte, da so naši 4 prjatli bli :3
c)next?
d)kaj mislte pa, da sta Miha pa Matic puslušala?

Hvaležni bova useh komentarjev. Sliko Klare, bo pa Klara prlepla sama u naslednem nextišu.

ali boste brali?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

25. julij 2012
a)vam je ušeč? Jaaaaaaaaa
b)kje mislte, da so naši 4 prjatli bli :3 nwm
c)next? Itakkkkkkkk
d)kaj mislte pa, da sta Miha pa Matic puslušala? nwm
25. julij 2012
u30718
u30718
a) ja
b) nwm
c) itaq nexttttttttttttttiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
d) nwm, nijam pojma
25. julij 2012
u99448
u99448
jaaaaa
na koncertu 1D
itakkk
rep
25. julij 2012
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.!!!!!
ušeč mi je.sam si na enga pozabla
25. julij 2012
next!!!!
25. julij 2012
jaaaaa, kakl one direction camp..., neext, ne vem nek metal paa rep...
neeeeeeeext
25. julij 2012
neeeextt
25. julij 2012
Ari hvala, kr si začela pisat!!!!
Počakam še ene 5nextov (od tega pr888 saj 3odgovore) pol pa nextam
25. julij 2012
u84763
u84763
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
a)vam je ušeč?
jaa
b)kje mislte, da so naši 4 prjatli bli :3
nevem u Londonu? =P
c)next?
jaaaaaaa
d)kaj mislte pa, da sta Miha pa Matic puslušala?
nevem
25. julij 2012
u70925
u70925
a) jaa (:
b) nwm
c) Jaaap
d) nevem
25. julij 2012
aja...sam tok. To je u Slovenji
misnla sm ke so bli zele..na kerem konecrtu pa to
25. julij 2012
u14318
u14318
Neeeeext
25. julij 2012
next
25. julij 2012
u99448
u99448
next
25. julij 2012
u84763
u84763
Ari:aja haha ja pol pa mnda na koncertu od 1D?
25. julij 2012
u70925
u70925
aaa
ja na koncertu od 1D (mislem )
25. julij 2012
u63958
u63958
a)ja zelo
b)u ljubljani?
c)neeeeeeext
d)nwm
25. julij 2012
okej...kok sm jst nesramna, sam mi gre na smeh...k berem ugibanja, pa niste niti prbližn uganla buahahaha
upam,da klara nau jezna k tok preveč puvem, sam si ne morm pumagat
okej...um..klara kdaj boš pa nextala?
25. julij 2012
neeeext
25. julij 2012
najprej nextam mojo zgodbico pol pa to
bom pohtela (upam)
25. julij 2012
a)vam je ušeč? Jaaaaaaaaa
b)kje mislte, da so naši 4 prjatli bli :3 nwm
c)next? Itakk
d)kaj mislte pa, da sta Miha pa Matic puslušala? kaki rock al pa metaliko? nwm
25. julij 2012
u80719
u80719
a)jaaaaaaaa
b)nwm
c)neeeeext!!!!
d)nwm
25. julij 2012
u88946
u88946
next
25. julij 2012
a)vam je ušeč? mhm
b)kje mislte, da so naši 4 prjatli bli :3 na nekem rock koncertu? (Siddharta mi je prišla na misel )
c)next? še vprašaš? NEXT! : *
d)kaj mislte pa, da sta Miha pa Matic puslušala? nekaj čisto tretjega.
25. julij 2012
nextam čez uro pa pou!!!
25. julij 2012
neeeeeeeext!!!
25. julij 2012
neext!
25. julij 2012
u80719
u80719
ok
25. julij 2012
Se opravičujem kr je mal bl pozn kt sm rekla, da bo
Zbudili smo se okrog 9ih. Ari in Mtic sta še spala. Pogledala sem po šotoru. Miha ni bilo. Vstala sem in vzela toaletično torbico in se odpravila v kopalnico, ki je bila na drugem koncu campa. Ko sem zlezla iz tega usranega šotora sem zagledala Miha, ki je sedel pred njim. Opazil me je in se nasmehnil. V rokah je spet držal cigareto. Grdo sem ga pogledala in naredil je tisti nedovžni obraz.
"Greš z mano v trgovino?" je vprašal.
"Najprej v kopalnico. Počaki me!" in sem se odpravila proti kopalnici. Do tja sem hodila 10minut. vmes sem srečala še nekaj prijateljev.
Knčno sem si umila obraz in zobe.
me:

Mam sestro dvojčico. Ampak, če naju pogledate neboste rekli, da sva dvojčice. Bile sva čisto drugačne. One je bila rjavolaska jaz pa naravno blond. Tudi okus sva imeli zelooooooo drugačen. Hehe... Spovnila sem se na Miha in si hitro spela lase v čop, potem pa odhitela nazaj k šotoru.
Miha je vzel denarnico in odšla sva proti trgovini, ki je bila pri vhodu v camp. Uzela sva nekaj za pit in za jest potem pa odšla nazaj. Ari in Matic sta sedela pred šotorom in se kregala kdo je boljši - One Direction ali FROM THE DEPTH. Ni se mi dalo prerekati, zato sem ugriznila v svoj sendvič. Kmalu je začelo liti kot iz škafa. Hitro smo se spravili v šotor, ki je bil hvalabogu vodoodporen. Miha in MAtic sta začela vstrajati, da v takem vremenu že negresta na še 1koncert tega sranja ta teden.
Nekje pol ure smo se pregovarjali in na koncu sta na žalost zmagala. Midve vse mulaste sva začele pakirat, ker bi bil današnji dan tako ali tako zadnji tukaj. 5ur gor al dol. Če sta Matic al Miha kar kol vprašala jima nisva hotele odgovorit. Obnašale sva se pač kot 2 tri letna otroka. Čez 1uro smo pospravilio šotor in že smo bili pred izhodom. Z Ari sva se obrnile proti Campu in obe naenkrat zakričali:
"ADIJO METAL CAMP!!! SE VIDMO DRUGO LETO!!" začela sem razmišljati, kako lepo smo se imeli in kako dobi so bili bandi, ki smo jih preposlušali. Ampak ta trenutek, sat morala uniči Miha in Matic z svojima nepotrebnima prijavama.
"Ja... adijo Metal Camp in zdravo One Direction koncert" in ja začelo se bo trpljenje.
Naš acto je prispel in že napol mokri smo se vsedli in odpeljali.
25. julij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg