Forum
Hello to je nova zgodbica ki jo bomo pisale jaz (Lara), Mel (Melanie oziroma Mel) in pa Tjashii

Ali boš bral? / Kaj misliš?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

30. april 2012
Pa še mal oglaševanja naših zgodb...

Jaz-http://www.igre123.com/forum/tema/poljub-iz-pekla/30504/ (piše da je napisala veronika.sexy-bivši profil... (ne sprašuj zakaj tako ime))

Tjaša: http://www.igre123.com/forum/tema//33153/1
http://www.igre123.com/forum/tema/novo-zivljenje/31605/

Mel: http://www.igre123.com/forum/tema/preskakovanje-kako-naprej/31905/
30. april 2012
skoz neki pozabm.. nextamo ko dobimo 5 nextov od različnih oseb govori pa... boste vidl če boste bral
30. april 2012
u87534
u87534
*jst sm zaaa*< 3
30. april 2012
NEXT
Hej.Si lahko prebereš? ( oprosti če te moti oglaševanje)
http://www.igre123.com/forum/tema/yo-do-ow-yo-re-e-l/33243/
30. april 2012
me zanima če kdo ve kaj je to hybrid in kaj si predstavljate kaj se bo v tej zgobici dogajalo.... pa lepo bi bilo če bi zgodbico pokazali/e svojim prijateljem hvala
30. april 2012
jooj....
30. april 2012
Hohoho.. Jst vem.. no predvidevam da se tuki gre za to..
Nextite! (:
30. april 2012
kok še? aja 2
30. april 2012
Jap
30. april 2012
A daj nextite že..! (:
30. april 2012
čakamo na nexte...
pol mi pa povej kaj je hybrid...
30. april 2012
me prav zanima če kdo ve (nismo si ga me izmislile)
30. april 2012
zgodba se še začela ni pa že spamamo
30. april 2012
hahahaha... pol ap rečmo tak... nextamo ko gdo udotovi kaj je hybrid?
30. april 2012
to ne bo noben vedu
30. april 2012
bomo lahko pisale naZASEBCU naše nexte
30. april 2012
30. april 2012
pa ni avto... sem gledala če se klje najde na netu... do zaj brez uspeha... mogoče bo kdo kaki podatek našo med legendami?
30. april 2012
u82872
u82872
Next
30. april 2012
še 1 next pa začnemo
30. april 2012
u87725
u87725
next
30. april 2012
prvi next nwm zakaj se režim
_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-
1. Poglavje
»Jaz grem na sprehod!« sem zakričala mami, očetu in sestri. »Za večerjo bodi doma!« mi je še naročila mama in že sem izginila iz hiše. Moje majhne nožice sem premikala po potki ki je vodila od hiše, skozi temen gozd in se obrnila proti travniku, ki je bil pol cvetlic, ki so se zapirale saj je bilo že pozno popoldan začetek večera. Večerjo smo imeli ob osmih tako da sem imela še kakšne dve ure časa za občudovanje narave. Večkrat sem hodila po tej poti uživala v sončnem zahodu in v petju ptic. Bilo je sredi avgusta in ob koncu šole sem se preselila sem v to zamuščeno pokrajino. Nisem še imela prijateljev na tem koncu držvave. Zato sem vsak dan samevala, kar je za mene bilo grozno. Pogledala sem naokoli in zagledala črno drevo. Bilo je zanimivo in me je na nek način vabilo. Stopila sem do in se počasi sprehodila okoli debla in medtem opazovala vsako podrobnost na njem. Nato pa mi je na ramo priletela sraka. Prestrašila me je, zato sem trznila in je odletela. Gledala sem za njo ji nastavila roko in kot da bi ji dala navodilo da se naj vsede nanjo. Razumela me je in priletela na mojo dlan. Kremplmi je zapičila v roko. Zanimivo je bilo ker me ni čisto nič bolelo, saj ponavadi bi začela z dlanjo tolči po nečem trdem in se razjokala od bolečine. Prijela me je za rokav in me nekako hotela dvigniti. Splezlal sem na drevo in plezala tja kjer je sedela sraka. Bila je v njenem gnezdu, kjer se je bil svetlikal črn biser. V sončni svetlobi se je v njem naredila mavrica. »Zdaj je tvoj.« sem slišala reči nek glas. Pogledala sem okoli in nikjer nisem videla nikogar. Pogledala sem srako, in jo vprašala: »Si bila to ti? Znaš govoriti?« Najprej se mi je zasmejala, natopa me odpeljala na travnik in nato z drevesom vred izginila. Opazila sem da je sonce že skoraj za gorami, zato sem se odpravila domov in med potjo občudovala biser. Preden sem vstopila v hišo sem ga spravila v žep. Odprla sem vrata, ko je ravno mami zakričala: »Jest!«. Jedli smo - seveda po moji želji – tradicionalno kitajsko pecivo, a še prej suši. Po večerji sem se odpravila v svojo sobo. Zagledala sem da so vrata na podstrešje odprta. »Amy! Si ti na podstrešju?« Vrata so se mi zaprla in nato odprla. Biser je zasvetil ko sem pomislila da bi šla na podstrešje. Šla sem gor, in ko sem zagledala da je vse polno pohištva me je bila groza. Mislila sem da imam privide ko sem zagleala, da se pohištvo premika tako da je nastala potka, ki je vodila do omarce. Šla sem po tej potki in odprla omarco. V njej je bila samo ena prašna rjava knjigica ki je bila že bolj razcapana. Vzela sem jo v roke in odprla prvo stran. Naenkrat je blisknilo in vse okog mene se je začelo vrteti, sama pa sem padla v čno luknjo. Znašla sem se na nekem cesarstvu na velikem stolu. Imela sem temne lase in neko čudno rdečo obleko ki me je spominjala na obleko, ki so jo nosile kitajke. Moja mama je bila kitajka oče pa američan. Opazila sem da so bile ob stenah zavese ki so imele take oblike, kakršne sem jih imela na obleki. Princesa Kim tukaj je vaš zaročenec.« je rekel, sklepam da moj služabnik. Jupi, princesa sem... kaj zaročena sem? Saj sem stara komaj šestnajst let! V dvorano sta prišla dva moška. Prvi je bil star nekje šestdeset let, drugi pa nekje osemnajst let. Prvi je imel sive lase, in brado spleteno v kitko. Na obrazu je imel resen izraz. Ta drugi pa mi je že takoj padel v oči. Njegovo črni izraziti lasje, ki so bili na koncu speti v čop so bili popolnoma svilnati. Njune oči so bile nebesno modre. Imela sta isti odtenek, kar pomeni, da sta si bila v sorodu. Ne morem verjeti, da se bom poročila s tem fantom. Mlajši fant je pred stopnicami pokleknil, starejši pa je stopil do mene. Srčno sem upala da je moj bodoči mož mlajši, za kaj pa se je izkazalo drugače. Stopil je do mene, me prijel za roko in me nanjo poljubil. Na roko mi je nataknil lep rdečo-zelen prstan. Bil je barve moje in njegove obleke. »Pozdravljena.« je rekel. Ni mi bil všeč. Že njegov glas se je zdel tako hladen in brez pomena.»Pozdravljeni.« sem odvrnila in vstala. »Kdaj bo poroka, princesa?« me je vpršala in me na veliko pogledal. Zdel se mi je pohlepen in sumljiv. Spet je vstopl v sobo stražar. »Princesa! Vaša sestra Yina.« v sobo je stopila žensa, ki mi je bila podobna. Imela je le krajše lase in krajšo obleko. »Pozdravljeni.« je rekla popolnoma vzvišeno in nedosegljiva. Pred mano je postala in se mi priklonila. »Vstani.« »Hvala princesa. Mama si vas želi videti.« Super! Spoštuje me. »Zakaj?« sem vprašala kar samodejno. »Ne vem.« je rekla. Jezno sem jo pogledala, nato lepše nadaljevala »Lahko malo delaš družbo mojim gostom?« » Seveda princesa.« Vstala sem in odvihrala iz dvorane po hodniku skozi največja vrata »Želite mama?« »Je Yi že prišel?« »Da mama. Smem vprašati zakaj se že moram poročiti?« Jezno me je pogledala. »Koliko krat še? To je tradicija vladarjev, ki se je bomo držali tudi mi. In s tem boš dobila največje bogastvo in podprla naše podložnike. Veš da je cesar Yi najbogatejši daleč naokoli.« Bila sem jezna sama nase. ''Zakaj more biti to prav on, ne pa tisti mlajši fant!'' Mi je odmevalo v mislih. »Dobro.« sem rekla skozi stisnjene zobe. Globoko sem vdihnila in se obrnila na petah.
_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-
next?
30. april 2012
Lara je pozabla napisat d drugo zgodbico pišem s
HollyHobbie
30. april 2012
ups
30. april 2012
kwa apet ta X'D zravn k mi gre ful na jetra
30. april 2012
(zavijam z očmi) a lohk u miru napišem next?!
30. april 2012
Ti kr piš pa merki d ti ne bojo ouči vn padle
30. april 2012
Ne bit jezna, ampak vračam oglaševanje
https://www.igre123.com/forum/tema/one-direction-perfection/32539/10
30. april 2012
Nismo jezne... Sory mene do nasljednje srede ne bo ker mam izpie... Upam da bo kaj z nexti
30. april 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg