Forum
▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇
" Zakaj si zapustil me?Le ljubila sem te.Mogoče maraš me ne?Me vedno ljubiš kar še? "
" Veš da te mam rad in da bi zate naredil vse samo da bi bila srečna.In mislim da v tej zvezi nisi srečna in vem da ti je zelo težko ker sem daleč stran od tebe,tudi meni je težko.In mislim da je najboljš zate in zame da se nehava mučit v tej zvezi in je najboljš da te pustim da najdeš fanta ki bo pri tebi 24/7 kilometrov in bo tisti pravi zate.Verjami da mi je zelo težko da te pustim stran od sebe sam hočem da si srečna.Res da mi bo težko gledati kako boš z drugim,ker te mam zmeraj najrajše in res te ljubim,ker si nekaj posebnega zame. Sam mislim da je tako najboljše za oba " po licu mi je spolzela grenka solza " Saj razumem popolnoma,ampak prijatelja bova vseeno ne?Povedala sem prijjateljici in prepričala me je da ti napišem tole >>Če me res ljubiš bi vprazil da sem srečnejša z tabo ne glede na vse kam ali z čim in sem srečnejša z tabo<< " Počasi sem pogledala Johna " Seveda bova prijatelja,vem da si srečna z mano in vem da boš našla ljubezen ki te bo objemala in poljubljala tudi jaz sem srečnejši z tabo " Počasi me je pogledal in me prijel za roko " Razumem " Počasi sem prijela njegovo roko " Prosim ne biti žalostna " je rekel in izpustil mojo roko.Počasi sem pokimala in stopila korak nazaj.Z rokavom sem si hitro obrisala grenke solze ki so mi polzele po licih " Moram iti " sem rekla in se obrnila.Stekla sem proti rdečemu avtu " Zakaj te je rabil " je vprašala mama " Kaj je narobe Lisa,zakaj jočeš? " odprla sem vrata in se vsedla " Pustil te je kajne? " pokimala sem in se pripasala.Mama je stopila na plin.Počasi sem pogledala proti Johnu in zaprla okno.Sklonila sem se proti čevljom " Lisa,doma sva " je rekla mama.Počasi sem odprla vrata rdečega avtain se odpasala.Stopila sem iz avta in zaprla vrata.Pogledala sem proti telefonu >>Lisa,slišal sem da te je John pustil.Zdelo se mi je tako,da se bo to zgodilo<< zbrisala sem sporočilo.
17. marec 2017
...Maša...
...Maša...
Next
18. marec 2017
Nika_smile
Nika_smile
Next in a je to zarad sej ves koga?
18. marec 2017
ja
18. marec 2017
Nika_smile
Nika_smile
Aha no kdaj bo pa Next?????
18. marec 2017
Pravzaprav na začetku sem se tukaj počutila zelo slabo ko me je " John " pustil.Drugače pa sem zdaj v redu čeprav me je med časoma spet vzel za punco ampak če me še kdaj vpraša nikoli več!Ne morem mu več zaupati,pustil me je 2x brez razloga.Ko sem mu napisala da sem srečnejša z njim me ni hotel več nazaj in mislim da me je varal,vseeno sva prijatelja in si pišema čisto v redu.En dan prej tem ko me je poklical po imenu Lisa sem vedela kaj sledi.Vso noč sem premišljevala o tem in si nisem upala oditi na igre 123 ker sem vedela kaj sledi.Po mojem mnenju me je " John " hotel nazaj ker ga je pustila punca,potem pa me je spet pustil ker sta bila zopet skupaj.Vedno me je varal in mislila sem da me ljubi.
20. marec 2017
Znova si zažarel,in me tesno objel.Do službe si hitro hitel.domov si se vrnil vesel.
Pogledala sem proti Rose " Lisa,je vse v redu? " je počasi vprašala " Mami,mi je povedala naj te pustim pri miru za nekaj časa.Ampak sem nestrpna hočem vedeti zakaj si tako čudna in žalostna " je nadaljevala " Morala bi obogati mami " sem odgovorila in stopila korak stran >> Pusti me pri miru,ničesar neveš sploh nevem od kje so ti prišli podatki v roke<< sem napisala in poslala.Odšla sem po stopnicah navzgor in odprla vrata moje sobe.Prestopila sem jih.Z police sem vzela prenosni računalnik in ga odprla " Luke,nehaj mi pisati po telefonu.Ničesar neveš kaj se je dogajalo prav zanima me od kje so ti prišli ti podatki " sem rekla.Luke me je pogledal " Poglej,ne zanima te.Samo pravim ker sem tvoj najboljši prijatelj...Vsaj mislim....in me skrbi zate kako se počutiš " je odgovoril Luke " Ne skrbi zame,sama lahko posrbim zase.Seveda sva najboljša prijatelja " sem rekla " Potem pa prav " je odgovoril Luke.
21. marec 2017
Milan Uglajeni
Milan Uglajeni
Next
21. marec 2017
Nikica_Nika
Nikica_Nika
Next
24. marec 2017
Next
17. maj 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani