Forum
Moje ime je Brooke.Zdaj imam 22 let.Ampak zgodbo vam bom pripovedovala ko sem bila še mlajša.

12.3.1999
Končno moj 10 rojstni dan.Starše imam bogate,in me zanima kaj bom dobila za rojstni dan.Starša sta vsaki dan vedno bolj dolgo v službi.Služba jima je dosti bolj pomembna kot jas.Končno sta prišla domov.Ampak prišel je samo ati,vprašala sem ga kje je mami.Ignoriral me je in šel v kuhinjo zato sem šla za njim in ga še enkrat vprašala.Komaj je spregovoril in in rekel da je imela promentno nesrečno.Oči so se mi takoj zarosile,začela sem jokati kot dež in takoj letela iz hiše,slišala sem atija,da se je drl za mano ampak ga nisem poslušala.Letela sem v bližnji gozd kjer sem šla na svojo leseno hiško.To hiško smo naredili skupaj jas,Emma-moja bff in Tom moj najboljši prijatelj.Usedla sem se v kot in jokala še naprej.Ko sem pogledla okoli sebe je bila že tema.In slišala sem atija,da me je iskal zato sem letela ven iz hiše in ga objela.Ati mi je rekel,da so ga odpustili iz službe.Zato sma se zmenila,da grema takoj jutri zjutraj v L.A.. Ko sma zjutraj odšla tja me je ati rekel naj grem na oder, bilo me je sram in nisem hotela iti.Ampak zbrala sem pogum in začela peti vsi so me začeli gledati.Videl me je tudi agent in ko sem odpela takoj prišel do mene.Ponudil mi je da bi postala pevka.Ati je seveda takoj sprejel.Jas sem pa bila srečna.Postala sem slavna.

12.3.2005
Bil je moj 16.rojstni dan.Skoraj vse punce so se zgledovale po meni.Odšla sem iz limuzine in jim mahala.Ati je vedno bil zraven mene.Ko sem bila stara 10 let sma se preselila iz Teksasa in tako sem za sabo pustila Emmo in Toma.Kot vsaka slavna oseba sem imela vse kar si dekle lahko želi.Nakar pa je zazvonil telefon zadrla sem se,Isabela oglasi se,to je bila služkinja.Prišla je v mojo sobo in rekla,da je za mene.Oglasila sem se,ko sem slišala na drugi strani telefona Emmo,slišala sem da je jokala zato sem jo vprašala kaj je narobe,rekla je da je Tom umrl v prometni nesreči, prekinla sem telefon in samo ena solza mi je ušla,obrisala sem jo se pogledala v svoje ogledalo in se našminkala,nadela svoj slaven nasmešek in odšla iz hiše, kjer je bilo polno papparezzev,sedla sem v limuzino in poklicala očeta,ki se ni oglasil.Zato sem odšla do njegove agencije,kjer sem ga zagledala,da se poljublja z neko žensko,bila je gotovo 20 let mlajša od njega.Šla sem do njega in ga udarila preko lica ter se mu zadrla kako si mogel.Rekel mi je da moje mame že 6 let ni več in da naj prebolim njeno smrt,samo pogledala sem ga in takoj letela v limuzino.Kjer sem vozniku naročila da me naj odpelje na letališče.Na letališču sem kupila karto za Teksas.Ko sem prispela sem takoj šla da Emme,in jo objela,Takoj je vzela moje kovčke in šle sma k njej domov.Njen dom je bil majhen in umazan zato sem se zmrdovala,pogledala me je in rekla,kje je tista Brooke izpred 6 let,ki je bila vedno nasmejana,rekla sem ji da je še vedno tu,nazaj mi je rekla da je moj nasmeh narejen.Zabrisala sem ji da ne,in šla iz njen hiše ter ji rekla,da jo sovražim.Odšla sem v nek hotel.Naslednji dan je bil pogreb.Ko sem šla tja so bili zraven mene telesni stražarji in papparazzi.Do mene je prišla Tomova mati in Emma rekle sta mi če delam reklamo in me nagnale,bila sem tako jezna da sem rekla nekaj preveč hudega,rekla sem ni čudno da se je Tom ubil ko pa je imel tako družino,Tomova mati je začela točiti solze in prišla do mene ter mi primazala klofuto in rekla Kdo si,da bi mi tako govorila smrkla razvajena,misliš da imaš prijatelje,ne vsi so z tabo samo ker si slavna izgini.takoj.Prijela sem se za lice in odšla v limuzino.Kjer sem potočila par solz in si nato nadela sončna očala.Ko sem prišla na letališče je bilo tam polno papparazzev,nasmehnila sem se jim.Ko sem bila doma se se usedla za moje ogledalo in se vprašala ali imam res narejen nasmešek,ali res nimam pravih prijatelev?.Solze so mi začele liti iz obraza,vsa ta leta sem vedno imela narejen nasmešek,v resnici pa sem bila žalostna.Ati me je imel samo za slavne.Ves ta čas sem bila vzornica mladim dekletom,oblačla sem se tako,pesmi sem imela take,ves ta čas sem bila zlagana.

NEXT ???
12. februar 2011
jp
13. februar 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg