Forum
u151468
u151468
Je bil en Vičko k je delal v tovarni z avtodeli in je zlagal dele.In pride Barack Obama k njemu na obisk in reče njegovemu šefu:"A tukej dela kak Vičko?" in šef odkovori "Ja dele zlaga tamle za levim voglalom" in gre Obama k njemu in se pozrdavta "Hoj Vičko živjo kako kej?"in tko vičko domače"Supr."in obama gre.
In pride pol šef k njemu in ga upraša "Ja Vičko od kje pa ti precednika amerike poznaš?"
in vičko reče"Ja stara prjatla sva" in čez en teden pride Angleška kraljica in tut ona sprašuje za Vičkota in isto kot pri obami se pomenta in gre.
potem pa gre šef k njemu in reče:"Zdej pa stavm 20 € da te pa Papež ne pozna. in reče vičko: plačej letalsko vzovnico za v italijo pa boš vidu.
In res greta onedva tja v italijo in reče jaz bom šu not in pol bom z balkončka mahou.
in to se zgodi pol gre pa Vičko dol pa upraša enga italjana:
Hej ti si kje vidu majhenga plešastega možiclja in mu italjan odgovori:Ja seveda sam ga so ga rešilci odpelal k ga je kap zadela.
in gre Vičko k njemu in ga vpraša:Ja saj to ni nač tazga saj sem ti reku da ga poznam
in mu šef odgovori:Ja pa sej ni blo to zraven mene sta stal dva kitajca in reče prvi drugmu:
"Hej Čing" in mu drug nazaj"Kaj Čang?" in prvi drugmu "A veš kdo je tist u belm zravn Vičkota?"
a vam je dobr?
še vi kakega napište
08. november 2013
okj
11. november 2013
u153319
u153319
11. november 2013
haahha dobr ja
29. oktober 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike