Forum
Stara sem 15 let, visoka 163 cm in imam 54,4 kilogramov. Rada bi imela trebušne mišice ampak moram najprej pokuriti maščobo iz trebuha. Obseg trebuha je 77 centimetrov. Že 6 dni vztrajam pri izgubi telesne teže in maščobe tako da, po šesti uri več ne jem ničesar, ne jem sladkarij, izogibam se belemu kruhu, vsak večer tečem 6 kilometrov, delam vaje za trebušne mišice in pijem veliko vode. Pa me zanima, če bo to delovalo in v kakšnem času bi s tem lahko shujšala za vsaj 4 kilograme. Zjutraj ob sedmih jem zajtrk normalno, ob 11:30 imam malico in ob 15:00 imam kosilo. Če sem lačna si še ob šestih kaj malega pojem, drugače pa po šesti uri več ne jem nič, razen da pijem vodo. V enem letu sem se zredila za 4 kilograme zaradi veliko sladkarij, pojedla sem minimalno 100 gramov čokolade na dan. In sedaj, ko hujšam me napada želja po čokoladi. Ali bi mi kaj škodilo, če bi pojedla le en košček čokolade na dan? Ali bom s tem receptom, ki ga uporabljam za hujšanje lahko shujšala? Kako dolgo bom morala hujšati, da izgubim vsaj 4 kilograme? Za odgovor se vam že vnaprej zahvaljujem.
10. avgust 2013
seveda bi ti škodila čokolada!
shujšala mogoče za en kilogram lahko pa držiš te kilogramo malo manj kot eno leto to bo dobro zate ker otroci rastejo in ne zgubijo kilogramov če pa boš držala klilograme po to pomeni da hujšaš.

ne sekiraj se še zdaj se spomnim ko smo bili v 4.R je moj sošolec imel 75 kil tako da si na dobrem če tako telovadiš
lp petra
10. avgust 2013
jz sm bla na maratonu
10. november 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg