Forum
Žiujoo.! Sm chocogirl me in to je moja prva zgodbica. pa upam da vam bo ušeč. Zraun bo večino od 1D tko da če ne marate 1D in newem zaka so se vm zameril ne brat moje zgodbice in spizdite iz tega foruma! No upam oz. UPAM, da bo tto zgodbico sploh ker brau k nism glih talent za pisanje sam mi je pč fulj fajn pist zgodbice.! No pa kr začnimo. Aiia pa pisala bom u prvi osebi zato upam da vs ne moti. Dala bom pa tut anketo predn začnete brt.!

Žiujo. Sm Alex. Stara sm 17 let. no u bistvu jih bom mela čez en tedn osemnajst sam usejen zaenkrt sm še na 17-stki. Mislmi da sm edinka no usaj na zadne ko sm pogledla sm bla razn če moja mat spet nima kakega malega froca če pa že nj bo pa usaj little baby girl. In tuko ubistvu živim sama z mojima besticama Rachele in Sally. BFF smo že od kar smo skupi pobegnale ampak zdej pa na začetek zgodbice. Ok. Res ne vem zaka se mi je zdel svet pri 12-stih letih tako grozen. Imela sem use ljubečo mamo in sicer včasih tudi sitnega ampak večino časa prijaznega očeta. Imela sem eno polstestro po očetovi strani in tudi ona je bila kar prijazna. Dokler nisem nekega dne prišla domov in na vratih me je čakal listek na katerem je pisalo da mi je umrla mama. Nisem vedela kaj bi ampak sem pa vedela da če bi takrat ostala doma me na svetu ne bi bilo več. Saj oče kadar kaj ni po njegovo oz. kadar je jezen žalostne takoj izgubi živce. Saj sem bila še nekaj časa doma. A ko me je začel tepsti vsak dan in nisem več tega prenesla sem ko je bil oče v službi in bi jaz morala biti v šoli hitro spakirala kovčke, vzela veliko denarja šla na taksi in odšla od doma. Vedela sem da očetu ne bo vseeno a nisem imela druge izbire. Enostavno sem morala iti od doma saj nisem več hotela prenašati vseh tistih bolečih udarcev. Po nekaj urah vožnje sem prišla do letališča. Nisem vedela v katero državo naj grem. Zato sem tam videla dve punci ki se očitno tudi nista morali odločiti kam bi šli in sem pristopila k njima. To sta bili Rachelle in Sally. Takoj smo se odločile da bomo BFF in skupaj smo se odločile da gremo na prečudovit otok Havaje. In sedaj se vozimo in mislim da bo ravnokar letalo pristalo. Nisem čisto sigurna ampak ravnokar se je iz zvočnikov zaslišal pilotov glas " pripnite si varnostne pasove saj bomo pristali... ponavljam. pripnite..." Hirto smo se zapele z varnostnimi pasovi in ko sem pogledala Sally sem videla da je v obraz čisto zelena...

mate radi 1D?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

20. april 2012
Fotkiceee:***
Rachelle:

Jast:

Sally:

pilot:

letalo:

20. april 2012
NEXŠT??
20. april 2012
u65471
u65471
Nexštej babe...
20. april 2012
Še en nexšt..?
21. april 2012
Next noo..!!!!!
21. april 2012
Nextttiii nujnoo.!
BDW: Love yaaaa.! And i love 1D♥♥♥
21. april 2012
O..! Res nisem pričakovala takiga odziva zato.. Najprej dam en nexst za vas moje najlepše brauke(srčeki).. To je en nekst za ♥FeeejkGir l4E♥, Hip Hop Sarchy in Happy-Girl-Me.
________________________________________________________________________________

Hirto smo se zapele z varnostnimi pasovi in ko sem pogledala Sally sem videla da je v obraz čisto zelena... "Sally si uredu?" "Ja... Kaj te tako skrbi samo strah pred višino mam in pol mi je slabo čeprou nočm da mi je ampak mi je useen in mi res ni useen da te skrbi za mene..." Začela je smrkati in po licih so se ji ulile solze. Rach mi je povedala da je po naravi takšna da se bolj hitro zjoče zato sva jo začele miriti. "Saj ni nič narobe. Ne jokaj no... Imele se bomo super in mogoče spoznamo tudi kakšne hude tipčke..." Ob besedi tipčke se je Sally zdrznila in se začela še bolj jokati. Rachele mi je prišepnila "Veš Sally je zaradi tega ker sva pobegnili zapustila svojega fanta." "Aja" sem šepnila nazaj.

Ko smo pristali se je Sally že malo pomirila in zato smo lahko normalno nadaljevale pot. Ko smo prišle do naše hiše, ki sta jo prej najeli Sally in Rachele smo samo obstale. Hiša je bila.. ČUDOVITA in OGROMNA!

(na tej sliki je pogled iz vrta oz. ozadja hiše vspredaj je plaža in morje)
Takoj smo se zapodile v hiše in ugotovile da je zelo prostorna. Hitro smo si šle poiskat svoje sobe in takoj smo jih našle.Zraven v sobi je bila še kopalnica in fitnes ter pa tudi seveda welness...

(to je moja soba samo da je bila veliko večja)

[img]http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRFRCR6vujXIMb7lZnSjO-iS2fNvkOISs8z_vG6pMWI1_1Tlyd3XH4UJ3s7aw[/img] (moja kopalnica)

(moja welness vem da izgleda malo ampak je vse v pomanjšani obliki)

Naenkrat sem iz kuhinje zaslišala Sally-in krik. Hitro sem letela dol ampak je nisem našla. Pregledala sem vse prostore na koncu pa jo našla pred ogromnim hladilnikom v res ogromni kuhinji. "Uh.!" je bilo vse kar sem lahko sploh izdavila. "hm.. imam eno vprašanje... ima katera od vaju zraven kaj denarja? No ker jast imam nekaj 100 tisoč evrov." Sally in Rachele sta se nasmejali. Začela je Rachele "Vsaka od naju ima v denarnici 1 miljon evrov. Nekaj evrov pa imava še na bančni kartici." "Hjuh!" "Mislim da imamo za vse življenje dovolj denarja in da nam res ni treba skrbeti." je rekla Sally jaz pa sem ji pritrdila "Mislim da imaš prav!" Zasmejale smo se. Oh kako sem srečna da sem na letališču naletela ravno na nanju. Le kaj bi brez njiju. Odločile smo se da gremo malo poležavati na plažo. Ker se nam je zdelo da tako ali tako ne bo ljudi smo se odločile da se bomo zabavale z žogo po plaži. Šle smo v morje se lovile naenkrat pa je meni priletela žoga v glavo...
Next??
21. april 2012
u65471
u65471
Po mojm kak fnt...
Nevem možno...

NEXT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
21. april 2012
Mogoč Sally al pa Rachele.....
Mislim da ne.

NExštiiiii..!
21. april 2012
KK fnt...
Ja pol njbrž ja če ji jo je vrgu...(po mojm)
Nexštej.!!
21. april 2012
neext
21. april 2012
u85301
u85301
http://www.igre123.com/forum/tema/ugriz-smrti/32749/1 in next to pa preberite!
21. april 2012
Tale nexst je namenjen novima bralkama Kaya123 in SupermaanNina. Drugače pa je na obe vprašanji prav odgovorila samo ♥FeeejkGir l4E♥.

Šle smo v morje se lovile naenkrat pa je meni priletela žoga v glavo. Pogledala sem na levo in tam videla kako nekdo teka proti meni. Ko je prišel je rekel "Oprosti." " Saj sem vredu samo dtugič se ne žogaj če se ne znaš.!" "Saj ti je nisem vrgel jaz ampak on!" S prstom je pokazal na čednega temnolasca ki se je zelo režal. Pokazala sem mu fuck you in se nato spet posvetila tistemu ki je priletel k nam.

(k menije priletel tisti od desne proti levi 2.)

"Ali živite tukaj?" Semm ga vprašala. "Ja samo tako se lahko skrijemo javnosti." "Ja lepo. Tole je naša hiša" pokazala sem na našo hišo. "in katera je vaša?" "Pokazal je na najlepšo hišo kar sem jih kdaj videla. "Aha.Lepo" Potem je prihitela Sally. "ooo.. vidim da si si že našla tipčka." Rahlo sem zardela nato pa se obrnila k Sally "Kaj pa je?" sem jo vprašala. "Rachele je skoraj zažgala kuhinjo zato bi bilo kar dobro da bi prišla." "Hm že grem." Sally je odšla jaz pa sem se obrnila nazaj k njemi. Očitno se je zagledal vam saj sem mu morala pomahati pred očmi.. "Haloo.. Zemlja kliče.." nisem vedela kaj naj rečem. "Harry Styels." se je predstavil "Pojem v skupini one direction. Kdo si pa ti?" "Jast sm pa Alex McQueen. In ja vem da poješ v skupini saj sem te menda ja prepoznala." Zavila sem z očmi. No morm it.. Čawčy!" "Čau!" Je komajda izdavil. Še enkrat sem pogledala 4 fante in ugotovila da se smejijo Harry-u zato sem jim še enkrat pokazala fuck you. Ko sem prišla je bila Rachele res v obupnem stanju. Začela sem se smejati saj so ji lasje kar štrleli na vse strani v obraz pa je bila tako črna kakor da je ravnokar prilezla iz dimnika. "Ni smešno" je na pol v smehu dodala Rach. "Seveda ne. Očitno bomo danes ostali brez hrane." je vsa žalostna odvrnila Sally. Ko je na vratih pozvonilo. Stekla sem odpret pred vrati so stali Harry in njegovi 4. prijatelji. "Živjo" me je pozdravil in odzdravila sem mu. "Torej bi prišle danes na zabavo..." ni še dokončal ko je iz kuhinje prilezla Rachele. Začeli so se smejati. Harry je še dodal "Zabava je ob osmih. Pa povej tvoji prijateljici da je zelo nespametno lesti po dimnikih." Zčel se je zelo smejati. "Ja pridemo in ji bom povedala ja." Pogledala sem Rach ki je bila verjetno že čisto rdeča ampak se tega ni videlo. "Dijo. Se vidimo" sem rekla in odšli so. Z Sally sva se šli hitro stuširat. Oblekla sem se v zeo lepo oblekico in se zelo lepo na mejkapala..

(moj makeup)

(oblekla sem vijolično oblekico z eno naramnico)

Potem sva s Sally odšle. Rachele je raje ostala doma in brala. Po mojem ji je bilo nerodno. Ko sva prišli na njihovo verando sva zaslišali šum v grmu. Prestrašili sva se in nato so ven skočili...
21. april 2012
u65471
u65471
Newem...
Nujno next!!!!!!!!
21. april 2012
u63958
u63958
nwm
next!!!
21. april 2012
Še en nexst..??
21. april 2012
Al pa bom kr nexstala. Tale nexst je za novo brauko sarci1995. Torj sarci1995 upam da ti bo ušeč..!

Prestrašili sva se in nato so ven skočili Harry, Liam,Louis,Nial in Zayn. "Hejjj!!" sva obedve zakričale. "Vidve sta pa boječke!" "Pačč!" Nato smo nekaj časa stali na verandi in se gledali. Jast sem gledala Harry-a in Harry mene. Zayn je gledal Sally in Sally njega. Čez čas je prišla še Rachele in prekinila to smrtno tišino. "No kaj pa vi. A vam je mucika jezik popapala?" "Hmm.. ne" je nekoliko v zadregi odgovoril Harry. Nato pa je rekel. "Alex bi šla z mano na sprehod.?" Pri tem se je Luois lepo nasmehnil. "Seveda." sem mu odgovorila. Odšla sva po obali ko je Harry naenkrat vprašal "Že imaš fanta?" "Ne." "Hm..lepo... no mislim ni lepo samo.." "Vem kako si mislil." Sem ga potolažila. Ne vem zakaj ampak Harry me je zelo spominjal na mamo. Zmerja je nekaj paničarila. Tudi Sally je taka zato jo imam rada. Začutila sem nekaj mokrega na licu. Ko me je Harry vprašal: "Hej.Lex zakaj jočeš?" Nisem vedela ali jočem ali ne zato sem si avtomatsko šla po licu in obrisala solzo. "Kako si me poklical?" "Lex. če te moti mi to lahko poveš in klical te bom Alex. ampak..." Spet sem ga prekinila "človek ti pa veliko govoriš"sem se zasmejala "in aja Lex mi je vseč." "Lepo meni tudi. Ampak najbrž v malo drugačnem smislu kot tebi..." Nasmejal se je ter se sklonil k meni. Naenkrat sem začutila njegove ustnice na mojih. Bilo je tako božansko. Res je da nisem več devica ampak tako lepega poljuba še nisem doživela.

(midva)

Naenkrat sva zaslišala...

Kaj sta zaslišala?

Res oprostite k je bol kratek deu sm nimam tok cajta.. učit se morm pa to.
NEXT???? Jutr oblubim en doug dell!!
neeext!!
21. april 2012
u84822
u84822
next
21. april 2012
u63958
u63958
hvala za tale next in mi je biu zelu ušeč
zdej pa next!!
21. april 2012
Tale next je pa za Łove girŁ in cαυтιoɴ♥.OBOžijmmmmmmmmmmmmmmmmmm use brauke/brauce.!♥ RAda vas mam LJUDJE! ♥
________________________________________________________________________________

Naenkrat sva zaslišala vriskanje in vzklikanje. "Tole gre pa na facebook!" je oznanil Liam. "Jap hehe res smešno.! Daj to sem.!" pognala sem se za Liamom in mu iz rok izpulila kamero. "Hej daj nazaj to je moje.!" "Sej bom sam mau!" Nekej me je poskušu ustavit ampk sm ga jst spretno odrivala. Ko sm prižgala kamero in dala na posnetke sem takoj zbrisala prvih 20 posnetkov saj sva bila gor minda s Harry-em. Zasmejala sem se. "Zdaj pa lahko imaš." sem mu rekla. Očitno je še imel nekaj upanja ampak je videl da so vse najine slike zbrisane. "Hej.! Dolžn sm ti da ti nekaj naredim.!" "Oh. se že bojim." Prijela sem Sally in Rachele za roke in jih odvlekla v hišo za njimi sem zaklicala še. "Nočko.!" Dala Harry-u po zraku poljubček drugim pa pomežiknila. Ko smo bile v hiši smo se začele smejati kot nore. "Hahahahaha.. A si vidla Harry-a čist blaženga tm ko si ga kušnala.." "Pa sj je biu sam en kiss. To še nič ne pomeni. Nič ne čutim do njega." "Joj ti si pa res smešna ko pa je Zayn tako božanski..." obedve z Rachele sva se zazrle v Sally ki se je šele sedaj zavedala kaj je rekla.. "Opa... to pa bo nekaj.!" sva jo dražili z Rachele. "Joj no.!!!!!! Nisem mislila tako..." "Seveda ampak mislila si tako oh.. kok je seksi..!" Z Rachele sva se smejali kot nori Sally pa je postala čisto rdeča. "Aja Lex Liam mi je rekel da se ga jutri pazi ker boš boga.!" "Od njega. P.S. najbrž še ne vesta ampak včasih sem trenirala boks." "Oh. Potem bo pa bogi on." "Se stirnjam z tabo Sally.!" "Pojdimo se stuširat potem pa pogledati kakšen zanimiv film." sem predlagala. "Ja super ideja." Hitro smo letele vsaka v svojo kopalnico in se stuširale jaz sem namesto pižame oblekla spalno srajco.

(jast)

No potem smo se vse zbrale v dnevni sobi in se smejale. Mislim da smo čakale na film a šle smo se resnica lai izziv. Vrtele smo dalinec. Prva sem morala seveda jaz in rekla sem izziv. Sally in Rachele sta se zasmejali nato pa je Sally dodala "Pojdi do Harrya in ga zelo strastno poljubi." Mislila sem si to že ne bo težko. Ampak res nisem hotela da bi naju videli še dtugi fantje zato sem se malo upirala nato pa odšla. Pred vrati njihove hiše sem se spomnila da imam oblečeno samo spalno srajco zato sem hitela domov po plašč.

(plašč)

Nato sem spet pozvonila in odprl mi je Harry . Potegmila sem ga ven in ga poljubila najbolj strastno ar sem premogla. Ko sem se odmaknila sem rekla "Oprosti." on pa je rekel...

NEXT?
22. april 2012
u84822
u84822
next!
22. april 2012
u40060
u40060
Pomojem je reku: Zakej p oprosti?
In nexxtyyyy
22. april 2012
next
22. april 2012
u63958
u63958
next!!
22. april 2012
Jej.. spet nove brauke.. Tale next bo za crazy annie in manco... In ja crazy annie je mela proou.!!♥♥

Ko sem se odmaknila sem rekla "Oprosti." on pa je rekel "Zakaj pa oprosti?" "Ker nič ne čutim do tebe in ti devam lažne sume da sem vate ampak nisem." "A..." žalostno me je pogledal in v njegovih očeh sem lahko jasno videla solze. Nato je zaprl vrata in odšel slišala sem še Liama "Harry.! Kaj ti je. Odkleni se.!" jaz pa sem samo stala tam pred vrati in sedela na njihovem gugalniku. Očitno sem tam zaspala. Ko sem prišla v hišo pa sem na vratih našla listek na katerem je pisalo.
Oprosti ker sva kar tako odšli. Toda družina naju kliče nazaj. Res nama je žal za to in se še kdaj vidimo. Imaš najine telefonske. Za vsak slučaj ti jih dava.
Sally: 040526838
Rachele: 051554879
Vrneva se čez 1 teden. Upava da naju ne boš preveč pogrešala...
Love yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..... BFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF..´s: Sally and Rachele.

[img]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTJFnwK0DfcUlUK_eZ95RDZ6x18VeFnll29tYLEGJdFHCojUUw3_WKBjX3EkA[/img]

Ko sem prebrala pismo sem se dokončno zjokala in odhitela v hišo. Sicer ju res ne bo samo 1 teden ampak vseenu ju bom močno pogrešala. Ne wem kako bom preživela brez njiju. Tudi s Harry-em sem se zelo očitno skregala zato me ne bo več maral. Oh moje življenje je tako kruto. Odšla sem nazaj na njihov gugalnik in se ulegla. Sonce me je tako prijetno grelo da sem v trenutku zaspala. Toda tlačila me je nočna mora. Spala sem in spala. Na koncu pa sem se le zbudila in videla sem da nisem več na gugalniku temveč v hiši od 1D. "WTF???" sem zakričala. K meni je takoj prihitel Liam. "Babe ne razburjaj se. Tukaj si zaradi tega ker si nevem zakaj kričala ko si spala. Ustrašili smo se in Harry je predlagal da te odnesemo notri." Ob besedi harry sem začela hlipati. "Hej ne jokat" je dodal liam. "Ne bom. " sem mu nekako zatrdila in nato me je pobožal (prijateljsko). Potem je prišel Harry. Ko sem ga videla sem..

Kaj sem naredila.?

NEXT???
22. april 2012
u84822
u84822
next!
22. april 2012
u63958
u63958
stekla k njemu v oblem?? nwm
next!
22. april 2012