Forum
u82346
u82346
"Lauren, prosim te".. "Ti nisi normalna!Cassie če resno misliš, da ti bom dovolila,da sebe uničuješ si popolnoma znorela!" sem ji še povedala in odšla iz njenega stanovanja.
Imela sem dovolj.Sebe je uničevala in nisem je več prepoznala.Tabletke so jo zasvojile in nisem imela več potrpljenja z njo. Bila je res moja najboljša prijateljica, zato sem se odločila,da ji ne bom več dovolila tabletk.
Hitro sem hodila po prazni ulici.Nobenega ni bilo blizu mene.Lahko sem razmišljala o vseh težavah. Še prehitro se je končalo moje razmišljanje, saj sem že stala pred vrati svojega doma. Odklenila sem vrata in vstopila v temno stanovanje. Zaklenila sem vrata in odšla do okna. Odgrnila sem zavese in spustila svetlobo v stanovanje.
"Skylar, kje si?" sem spraševala medtem, ko sem sezuvala umazane čevlje. "Tukaj," sem zaslišala hripav glas in odšla v njeno sobo. Ležala je na svoji postelji in gledala stare fotografije. Svoj pogled je ustavila na sliki najine mati, ki je naredila samomor tri leta nazaj.
"Sky, si vredu?" sem jo zaskrbljeno vprašala in se usedla na njeno posteljo. "Če rečem ne, kaj boš naredila?" mi je odgovorila in me prazno pogledala. Pogledala sem jo v oči in odšla ven iz sobe.
"Kje je oči?" sem jo vprašala preden sem zaprla vrata. "Kaj naj jaz vem. Mislim, da je spet pri svoji prijateljici Stephanie.Pa če ga boš srečala, ga vprašaj kdaj bo priznal da hodi z dvajsetletnico."
"Sky, prosim te.Bo že povedal, ko bo pripravljen." "Misliš, ko bo končno imel dovolj jajc za to," mi je še povedala in zaloputnila vrata pred mojim nosom.
"Super, zdaj pa še to," sem pomislila in odšla v svojo sobo. Usedla sem se na stol, ki je bil na mojem balkonu. Iz žepa sem potegnila cigarete in eno prižgala. Zazrla sem se na pločnik. Tam je stal Nathan.
"Nate? Kaj delaš tukaj?" sem ga vprašala. "Čakal sem, da bi prišla domov. Pridi dol," je rekel. Cigareto sem vrgla čez balkon in stekla ven iz stanovanja. Stopila sem ven iz bloka in ga vidla.
"Nathan, kje si bil cel mesec?" sem ga vprašala.
"Ne bi raje sem prišla in me objela," je še rekel in prišel do mene. Tesno me je objel in nisem ga hotela izpustiti.

(klikni)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Torej to je za začetek.

Vam je všeč začetek?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

03. junij 2012
u82346
u82346
Lauren:

Cassie:

Nathan:

Skylar:

03. junij 2012
u78786
u78786
nextaaj legendarno
04. junij 2012
kera sm jes.? HAHAHAHA neeext< 333
06. junij 2012
u73295
u73295
next!
06. junij 2012
Next***
10. junij 2012
u93744
u93744
Nexty. Super začetek. :3
10. junij 2012
u82346
u82346
*Hvala vam za nexte.! Nažalost boste lahko dobili next verjetno šele jutri ker se morm učit (jutr me vpraša zgodovino pa matematiko -.-").*
10. junij 2012
u82346
u82346
Žalostna novica...Zbrisala se bom kmau in če bi se kdo javu da bi nextu.?
10. junij 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeee
ta zgodbica je zakon***
11. junij 2012
u73295
u73295
se strinjam!!!!!!Ne se zbrisat prrrrrrrrooooosssssssssssssiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmm!
11. junij 2012
pička ti materna ana haha nenoooooooooooooo:'c < 333
12. junij 2012
u82346
u82346
Ok..Nism vedla da kdo bere to zgodbo (alpa kere druge) tkoda...Se ne brišem < 3333
12. junij 2012
jej < 333
13. junij 2012
jej
no zdei pa nexti
13. junij 2012
u82346
u82346
"Sanja se ti ne, koliko sem te pogrešala," sem mu rekla. "Lauren, oprosti ker sem šel brez razlage," me je tolažil. "Kam si sploh odšel?" sem ga vprašala. "Pojdiva raje notri. Dolga zgodba," mi je rekel. Odšla sva v kuhinjo.
Naslonila sem se na kuhinjski pult in ga gledala. Postal je resen, in tega me je bilo strah.
"Lauren, odšel sem k Charliju," je začel. "Čakaj..Zakaj?" sem ga vprašala bolj resno. "Njegovi mami se je odtrgalo.Začela se je drogirat in potem me je Charlie vprašal, če bi prišel k njemu v London, da bi mu pomagal. Nisem vedel, da bom tako dolgo tam."
"Zakaj mi nisi tega prej povedal? Lahko bi mi," sem ga vprašala. "Ker sem Charliju obljubil, da ne bom povedal.Tudi tebi ne. Oprosti Lauren," se mi je opravičil in pogledal v tla. "Oh Nathan..Veš, da sem te pogrešala, zato prosim ne bodi žalosten zaradi tega," sem mu rekla in ga objela.

"Kako je Sky?" me je vprašal. "Sky? Še zmeraj me ne mara," sem mu odgovorila in ga pogledala v oči. "Lahko jo greš pogledati." Odšla sva proti njeni sobi. Nathan je odprl vrata in stal pri vhodu. "Skylar?"
Pogledala je proti vratom in odšla proti njemu. "Nathan!" je rekla in ga objela. Bilo mi je čudno, saj je imela Nathana raje kot mene. Od mamine smrti vsaj.
"Sky, jaz pa Lauren greva za uro ven," je rekel in jo izpustil iz objema. "Ok," je rekla. Odšla sva ven iz stanovanja. "In kam točno greva?" sem ga vprašala. "Cassie," mi je odgovoril. "Nathan..." "Kaj? Je kaj narobe?" me je zaskrbljeno vprašal. "Ja..Danes sem spet našla tabletke pod njeno posteljo.Odkar si odšel jih spet jemlje."
"Ne..Odkar sem odšel je vse spet zajebano," je rekel in me prijel za roko. Tiho sva odšla proti njenim stanovanjem.

Nadaljujem?♥
15. junij 2012
Next nujno*!!!*"*!!!*
15. junij 2012
u78786
u78786
neextt
15. junij 2012
u73295
u73295
next!
16. junij 2012
neext.!
17. junij 2012
u82346
u82346
Živčno je trkal po vratih. "Mislim,da je ni doma," sem mu obupano rekla in ga prijela za roko. "Ne, moram to urediti." "Nathan, vsega ne boš mogel urediti," sem mu še rekla in že sva hodila ven iz bloka.
"Se je še kaj zgodilo, ko me ni bilo?" me je vprašal. "Mislim,da je to edino kar se je zgodilo," sem mu odgovorila in ga začela božati po hrbtu.
"Kaj če bi šla stran?Samo ti pa jaz?" me je pozitivno vprašal. "Od kje pa to tebi?" sem ga začudeno vprašala. "Ne vem.Samo rad bi bil sam,brez težav, s teboj seveda." "Nathan, veš,da bi odšla..." "Pričakujem en ampak..." "Ampak tukaj imam Skylar pa Cassie.Ne morem obe pustiti.To bi bilo sebično od mene," sem mu razložila.
"Vem..Samo hočem oditi ven iz Bradforda," mi je odgovoril in svoje ustnice približal mojimi. " Jaz tudi, sanja se ti ne kako."

"Kako je Charlie?" sem ga vprašala medtem ko sva hodila proti njegovem domu. "Zdaj bolje. Njegova mami je šla na psihiatrijo," mi je odgovoril. "Smili se mi.Najprej mu oče umre, potem se pa še njegova mami začne drogirati." "Vem, meni tudi. Rekel je,da te pogreša," mi je rekel. "Aja? Jaz pa njega. Saj ga nisem videla že eno leto skoraj." "Oh, saj zdaj kmalu se bomo vsi spet videli. Ti,Cassie,Charlie,Mike,Vanessa in jaz," me je pomiril.
Mike:

Charlie:

Vanessa:

"Žal mi je, da smo sploh šli narazen.Mislim,vse bi bilo boljše če bi bili skupaj spet," sem razmišljala. "Ah, Lauren..Ko bomo vsi končno stari 18 let, bomo spet skupaj. Obljubim," mi je rekel in me ponovno poljubil.
Sory, k je kratk next....
Ampak useen.
HAPPY SUMMER 2012 BITCHES

"klikni".
22. junij 2012
u73295
u73295
next
23. junij 2012
next.!
23. junij 2012
u78786