Forum
u173906
u173906
Hello!

zgodba bo govorila o dekeltu kako je kot dekle staro 5 let hodila na lepotna tekmovanja, ko je dopolnila deset let je to delo prevzela njena sestra.... zgodba bo govorila bo o dekeltu ter ter fantu

...................................................................................................................

Maya Thompson je 13-letno dekle z rjavimi lasmi ter modrimi očmi. Njena prava barva oči je zelno-rjava. Kot pet letna deklica je do svojega desetega leta starosi bila fotomodel. Tekmovala je na lepotnih tekmovanjih, zdaj pa je to mesto prevzela njena sedem let mlajša sestra. njena sestra ima modre oči ter blond lase. Medtem ko mora Maya nositi barvne leče. Ima mati Angelino ter očeta Josha. Njeni sestri je ime Naya. Maya je odlična starejša sestra ter dobra prijateljica. Ima razumne starše, ki od nje zahtevajo dobre ocene. Trenira hip hop. Ko je iz razrednje stopnje prešla v predmetno stopnjo jo je dočakalo presenečenje. Spoznala je fanta po imenu Matey. Bil je rjavih las ter rjavih oči. Celo leto jo je usvajal in na koncu izvedel da ji je ušeč, ampak mu je Maya na vprašanje '' Sem ti všeč? '' odgovorila z NE. In tako se je zgodba končala. Problem pa se začne v osmeme razredu ko se stara čustva vrnejo. Kaj se bo zgodilo? Bo tudi Matey obudil čustva do Maye ali jih zatrl.?

Maya:

Naya:

.............................................................................................................................

rabim 4 nexte
10. april 2015
u191845
u191845
next<33
10. april 2015
u149360
u149360
next
10. april 2015
little*monster
little*monster
Wooow
Lahko bi povedala da novo pišeš, bustet!!
Neeeeext!!
10. april 2015
u191711
u191711
nexttttt<33333333333333333333
11. april 2015
u184315
u184315
next<3
11. april 2015
u191176
u191176
Next
11. april 2015
Neeext
11. april 2015
u169978
u169978
neeeeeeeeext
11. april 2015
Next
11. april 2015
NEXT!!
11. april 2015
next
11. april 2015
next
12. april 2015
u173906
u173906
next pride proti večeru
12. april 2015
u173906
u173906
Hello!

evo tule je oblubln next, pomoje bo ta tedn next šele u sredo al pa u tork, jutr ne bo nexta

..................................................................................................

Maya p.o.v.

(september 2014)

Stopila sem iz banje ter si lase zavila v brisačo. Oblekla sem si kopalni plašč. Stopila sem pred ogledalo ter se pogledala. Koža na mojem obrazu je bila že boljša. Pudri ter razne kreme so mi pred tremi leti uničili kožo. Iz moje omare sem vzela zobno ščetko ter si umila zobe. Ko sem končala sem vzela pilico ter si uredila moje dolge nohte. Nato pa si jih namazala z svetlo roza skoraj mint lakom. Ko sem končala sem v roke vzela preveliko majico ter spodnji del trenerke. Vzela sem fen ter si lase posušila. Danes je nedelja in komaj ne čakam jutri. En teden že hodim v šolo. In čez dva tedna gremo v švn. Nekam v hribe gremo. Odšla sem ven iz kopalnice ter v svojo sobo. Pripravila sem si torbo za jutri. Ko sem končala sem odprla vrata Nayine sobe ter jo pokrila z odejo in jo poljubila na lice. Je mali angelček. Nato pa sem se še sama odpravila spat.
Driin!!Drinn! se je oglasila budilka. Zamahnila sem z roko ter budilka je zletela po tleh. Vzela sem telefon ter se prijavila na facebook ter twitter. Malce sem brskala nato pa vstala in odšla na hodnik ter kopalnico. Dala sem si glasbo Cher Lloyd- Want u back nato pa vzela likalnik ter ga vklopila. Med tem časom ko se je grel sem si naredila make up. Vzela sem tekoči eyeliner ter naredila črto. Nato pa sem še vzela maskaro. To je bilo vse. Lase sem zravnala ter pustila da mi prosto padajo po hrbtu. . Umila sem si še zobe nato pa odšla v svojo sobo. Odprla sem svojo garderobo ter stopila v njo. Hodila sem po hodnikih ter gledala kaj naj oblečem. Vsako jutro je isto. Odločila sem se ker zunaj sije sonce in je še kar toplo bom oblekla ….

... zraven sem obula črne čevlje s polno peto. Odšla sem dol po stopnicah ter se odpravila v kuhinjo. Sedla sem za mizo ter videla mamo v kuhinji kako peče palačinke.
''Jutro.'' Sem jo pozdravila. Ravno sem si namazala palačinke z nuttelo, ko je prišla Naya.
'' Ljubica bi lahko uredila Nayo ter jo peljala v vrtec jaz moram na generalko za modno revijo. '' je rekla ter me objela. Obula je svoje vrtoglave petke si oblekla plašč nama pomahala nato pa zaprla vrata ter se odpeljala. Oče je na potovanju in pride jutri domov. Ko sva z Nayo pojedle sem jo peljala v sobo ter odprla njeno omaro. Izbrala sem bele kavbojke ter roza majico ter jeans jakno. Lase sem ji počesala ter ji naredila ribjo kost. Ko sem končala sem vzela šolsko torbo ter si oblekla jakno nato pa sva odšle jaz v šolo ona pa v vrtec. Vstopila sem čez vrata šole nato pa odšla v garderobo ter si obula copate. Na naši šoli nimamo omaric. Vzela sem telefon iz torbe ter Aliyi poslala sms kje je. Kmalu za tem je prišla še Lina. Z Lino ter Alyo se največ družim na šoli. Alya je prišla dve leti nazaj na našo šolo, z Lino pa sva prijateljice že od tretjega razreda. In ne nismo neke najboljše prijateljice samo družimo se v šoli in kdaj po pouku. Prvo uro smo imeli geografijo nato pa matematiko. Ko je pri matematiki zvonilo sem stekla ven vrgla šolsko torbo po hodniku do tribune, kjer so bile že vstale šolske torbe nato pa stekla na malico. Vzela sem kruh z nekim namazom ter mleko nato pa se usedla kjer smo me tre sedele. Kmalu sta prišli še Lina ter Alya. Ko sem končala sem vzela stvari ter jih odnesla na pult ter odšla nazaj po torbo. Ravno sem vzela torbo in vstala da bi odšla na wc sem na koncu hodnika zagledala njega. Na njegovem obrazu je bil velik nasmešek in pogovarjal se je z Evo, mojo bivšo najboljšo prijateljico. In kar naenkrat se je v meni prebudil tisti znan občutek. In zraven tega občutka še nekakšna krivda. Obrnila sem se stran ter z hitrimi koraki odšla na stranišče. Vzela sem še wc papir ter se zaprla v kabino. Zakaj? Zakaj? To je bilo vprašanje, ki se je ves čas pojavljalo v moji glavi. In tedaj mi je postalo jasno. Moja stara čustva so se vrnila. In tako vsi občutki ter spomini. Moji najboljši prijateljici Mateji sem poslala sms in tako sva se vstalih deset minut menile.
Mateja(m), jaz(j)
J: zakaj sem pred dvema letoma rekla ne? 
M: kaj, kdo, kje, zakaj??
J: Matej… Pa Eva se je neki z njim menila?
M: danes ob petih pridem k tebi!!!
J: okey, moram iti, Qao ..
M: dijo xx
Telefon sem pospravila v torbo ter odšla iz kabine. Ravno sem stopila v učilnico, ko sem pri tabli zagledala njega.

Eva: (piflarka)

Alya: (dobre ocene, in prijazna oseba..malce nora)

Lina: (sramežljivo dekle)

Matey: (poje v pevskem zboru, igra pozavno ter igra rokomet.. treinral je ples ampak je zraradi preveč dejavnosti odnehal)

.................................................................................

5 nextov
12. april 2015
next
12. april 2015
u149360
u149360
next
12. april 2015
NEXT!!
12. april 2015
little*monster
little*monster
O me veseli da je nekje še ena šola v kateri mečejo torbe in tečejo do vrste in so kot neki kmeti ali pujsi. Ker pri nas je tako. Na kosilu je zraven jedilnice DOBESEDNO kup torb. Potem pa najdi svojo
Grrr i dont like eva! Or do i? Idk.
neeeeext!!!!!!!!!
12. april 2015
next!!!+nova bralka
a bi lohk usak dan napisala next 2 krat
12. april 2015
u184315
u184315
next<3
13. april 2015
next
24. april 2015
u178002
u178002
°stay in love° pri nas je tudi tak potem pa čakaš po 10-20 min da prideš na vrsto :/
neeeeext
25. april 2015
Neeext
26. april 2015
u173906
u173906
Sedla sem za mizo ter ven iz torbe vzela puščico ter moj zvezek kamor si zapisujem najpomembnejše stvari. Matej je razlagal o letošnji šoli v naravi kamor gremo mi. Ko je končal se je še nekaj pogovarjal z našo razredničarko nato pa se je odpravil.
'' Jutri dobite novo sošolko zato rabim nekoga da ji bo razkazal šolo. '' je rekla učiteljica. Mogoče je pa to priložnost da spoznam še kakšno drugo osebo. Javila sem se jaz.
Ko sem prišla iz šole to pomeni okoli dveh se mi ni nič ljubilo sem sedla na kavč ter si prižgala Disney. Uro za tem je prišla mami z Nayo. Ta je tako kot vedno pritekla do mene ter me objela z vso močjo.
'' Danes pride Mateja in nekaj časa bo tukaj dokler ne uredijo nove hiše. '' mi je rekla mati jaz pa sem kot nora začela skakat. Jupi. Lahko bova se zabavale ter hodile v trgovine. Med poletjem je bila pri meni teden dni in moji materi se je skoraj zmešalo. Zjutraj sva ostale ob desetih se uredile nato pa odšle na igrišče, kjer sva tam privabljale poglede fantov. Prišle domov pojedle kosilo malo pospravile nato pa odšle po nakupih.
Ura je odbila pol pet ko sem končala nalogo. Oblekla sem si trenerko ter ohlapno zeleno majčko, ki je kazala popek. Mateja je kmalu za tem prišla. Tekale sva po hiši in totalno spremenile mojo sobo saj sem notri dala še blazino itd. Po celi sobi so ležala oblačila ter make up. Midva pa sva se slikale kot nore ter nato še najbolj normalno sliko objavile na fb.

Zjutraj naju je že okoli petih zbudila budilka. Obe sva si isto namazali nohte. Ter naredile podobne frizure.
Nohti:

http://40.media.tumblr.com/355dcbdc48d78fc28bcb7b57f4f9e539/tumblr_mozxg6Emt11qds625o1_1280.jpg

Maya:

http://33.media.tumblr.com/79386a1d2b921558ef278af731f73279/tumblr_my0kk7bUDw1soqp8co1_500.jpg

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/236x/89/0b/d4/890bd4f233cafcac9f18ecaca1ac70d6.jpg

http://www.santossolomonstudio.com/wp-content/uploads/2015/03/casual-dresses-tumblr-qwcqevbg.jpg

http://data3.whicdn.com/images/28351143/original.jpg

Mateja:

http://38.media.tumblr.com/206b8feee9b53c24fcf0fdf3b9d83797/tumblr_inline_nik485zemu1skqmcv.jpg

http://shefound.com/wp-content/uploads/white-eye-shadow.jpg

http://freegeneraldirectories.com/wp-content/uploads/2014/03/summer-dresses-tumblrsummer-dress-tumblr-we-heart-it-olzwlx9x.jpg

http://burnrubberdetroit.com/content/uploads/2014/06/Converse-Vintage-Flag-Chuck-Taylor-All-Star-70-500x337.jpg

In tako sva končale okoli pol sedmih z urejanjem. Postavile sva se pred ogledalo v moji sobi ter posnele par norih fotografij nato pa sva jih objavile na insta. Odšle sva dol na zajtrk kjer sva pojedle žitne kosmiče pripravile sva si trobe in odšle do šole. Lahko bi hodila za avtobusom ampak tako saj skrbim za svojo težo. Mateji sem razkazala šolo.
Prvo uro je bila športna. Ohh. Sovražim jo. Učitelj udre v garderobo ter se jezi na nas zakaj še nismo pripravljene. Matejo sem predstavila še Lini ter Alyi. Medtem ko se je Eva v kotu zmrdovala. Oblekla sem črne kratke hlače ter modro majico.
'' Danes vam bodo nogometaši pokazali kako se igra nogomet. '' je rekel učitelj.
'' Ali ne igra Matey v nogometnem klubu? '' je vprašala Mateya jaz pa sem samo kislo prikimala.
Matey-ev najboljši prijatelj je Žan, za katerim letajo vsa dekleta na šoli tako kot na Mateyem. In mislim da se je Mateja zaljubila v Žana.

Mateja (privabi poglede monogih fantov, in to je tudi njen hobi, ima dober stil, zato se z Mayo tudi dobro dopolnjujeta. Maya obužuje vse glede make upa- ter las medetm ko Mateja obvlada modo.)

Žan ( lomilec ženskih src +samovšečen bedak)

30. maj 2015
Neeeeext
30. maj 2015
u178002
u178002
neext
30. maj 2015
next ful dobr pišeš
04. junij 2015
u159384
u159384
Next