Forum
u97971
u97971
No, napisala bom zgodbico z naslovom How to believe. Takšnega naslova še nisem videla...
Upam, da boste to zgodbico brali in da vam bo všeč.

Prosim preberite še zgodbico z naslovom Three things, two wishes and One Direction, ki jo piševa ❤.youɴg.❤ in jaz:
https://www.igre123.com/forum/tema/three-things-two-wishes-and-one-direction/38739/1
Hvala!
~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~
''Driiin, driiin!'' mi zjutraj zazvoni budilka. ''Utihni že!'' rečem. Prijela sem jo in jo želela vreči v steno, a sem si premislila. Nekaj sem zamomljala, nato pa pogledala skozi okno. Čudno, da je danes v Londonu lepo, sončno vreme! Zato, sem iz omare izvlekla kratke hlače iz Jeansa in svojo rožnato majico. Nato sem šla v kopalnico umiti zobe, skrtačila lase ter se naličila.
No, naj se predstavim; moje ime je Rachel Woods in stara sem 18 let.

Kot vidite na zgornji fotografiji imam temne lase in temne oči. Živim v Londonu in obožujem
One Direction.
No, nazaj k zgodbi;
Nato pa sem šla v jedilnico, kjer sta starša že zajtrkovali. ''Živjo,'' pozdravim. ''Pozdravljena,'' me pozdravi mama. Oče se je nasmehnil. Pojedla sem zajtrk, se poslovila od staršev, si obula čevlje, vzela svojo torbico in odšla sem v šolo.

Nekako mi je uspelo se preriniti skozi gručo učencev do učilnice. Tam so bili že skoraj vsi. Usedla sem se na mesto, za katerim ni sedel nihče. ''Živjo!'' me pozdravi Diana, moja najboljša prijateljica.

''Hej!'' jo pozdravim. ''Lepo torbico imaš!'' pohvali. ''Hvala... kako si?'' rečem. ''Dobro. Ti?'' ''Tudi...'' želim nadaljevati stavek, ko v učilnico stopi profesorica španščine, naša profesorica. ''Dober dan učenci! Čez en teden sprašujem!'' Ura se je kar vlekla, nato pa so bili še na urniku matematika, angleščina, fizika, kemija in biologija. Po končanem pouku sva šle z Diano k nam domov, kjer sva se učili in napisali domačo nalogo...Moji starši so bili se v službi. ''Ne boš verjela, Rach; včeraj sem šla v trgovino z oblačili in srečala sem skupino One Direction!'' reče. Začeli sva kričati. Z Diano obedve obožujeva One Direction.

''Si jih pozdravila?'' ''Mhm...kako je Harry lep!'' je začela. ''Potem, smo šli skupaj skupaj v neko slaščičarno, kjer sem jih spoznala! No, nato pa sva si z Harryem izmenjala telefonske številke.'' je rekla. ''Srečnica!'' ji rečem in jo objamem. ''Poskusila se bom s Harryem dogovoriti, da bi šli ti, jaz in skupina One Direction nekam, kjer bi jih spoznala tudi ti!'' se nasmehne Diana. ''Ja!'' veselo rečem. Nato pa sem prižgala računalnik in poslušali sva pesmi te skupine.
16. september 2012
nextt !
17. september 2012
u101882
u101882
neext
17. september 2012
neext
17. september 2012
u73718
u73718
nexšteej
17. september 2012
u76594
u76594
nexttttttt
18. september 2012
u105214
u105214
next next
18. september 2012
ma nekxy
18. september 2012
u107272
u107272
next drgač kul zgodbica
18. september 2012
u97971
u97971
Hvala, ker berete in to nadaljevanje posvečam vam, prvim bralcem!
~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~
''Rach, daš lahko glasbo malo bolj potiho, ker bom poklicala Harrya.'' se nasmehne Diana. Diana je edina oseba, ki me kliče Rach.
Pokimala sem in dala glasbo potiho. Pogovarjala se je s Harryem, ko pa sta pogovor zaključila, me je vprašala: ''Ti je cool, če One Direction spoznaš jutri ob 17.00 pri Harryu?'' ''Itak!'' ji rečem in od veselja sem začela kričati. ''Zdaj pa grem...se vidiva jutri, ob 16.30 pridem po tebe!'' se nasmehne. Diana ima že vozniški izpit, jaz pa ga še opravljam. ''Prav.'' se ji nasmehnem. Ravno, ko je odhajala sta domov prišla mama in oče. ''Živjo, Diana. Že greš?'' je prijazno vprašala mama. ''Ja,'' reče Diana in gre. Pozdravila sem starša, nato pa smo se malo pogovarjali. Povedala sem jima, da jutri greva z Diano k Harryu in bom spoznala One Direction. Starša sta bila vesela zame. Pogledala sem na uro in bila je že 15.00. ''Rachel, si že jedla kosilo?'' ''Ne, nisem bila lačna in sem počakala vaju.'' se nasmehnem in mama je pripravila kosilo. Ko sem ga pojedla, sem šla gledat televizijo. Ta dan mi je minil kar hitro in lepo, kot vedno.
Naslednji dan je bila sobota. Zjutaj sem se zbudila šele okrog 11.30. Ja, vem pozno. Zunaj je bilo lepo vreme. Hitro sem iz omare vzela svojo belo majico in svoje moderne, modre kratke hlače.

Šla sem v kopalnico umila sem zobe in svoje lase spela v čop. Pogledala sem se v ogledalo in izgledala sem super! Nato pa sem odšla v dnevno sobo, kjer sta bila starša. ''Pozdravljena, zaspanka.'' se je nasmehnil oče. Začeli smo se smejati. Nato sem pozdravila starša in odšla v jedilnico, kjer sem pojedla zajtrk.
18. september 2012
u105214
u105214
next next next next
18. september 2012
next
19. september 2012
nexiii
20. september 2012
neeeeeeexttttttt
20. september 2012
neeexxxxxt