Forum
Heelou... Z mojo BFF smo se odločle da bomo pisale zgodbico, čeprav jih je res dosti..
Enkrat bom jaz Nextala (Ana_Malik) enkrat pa moja BFF (Me16)
05. junij 2012
AnaBellina mama, od Allysoon mama, od______ mama in še ena sestra, so sestre, zato smo v sorodu.

__AnaBella__
Vozniku sem podala denar ker naju je pripeljal do tetine hiše.
Usaka z 2 koučki sva se komaj komaj premikali po tistih treh stopnicah do uhodnih vrat.
Še enkrat sem globoko udihnila in pozvonila.
Z Allysoon sva približno 5sec. čakale da so se odprla vrata in nato je že teta stala pred njimi z nasmeškom na obrazu.

__Teta__ ( govorila je u angleščini)
Ooo, naprej.
AnaBella in Allysoon primejo koučke in jih komaj komaj odpeljejo v hišo.

AnaBella se opogumi in poda teti roko in se predstavi: AnaBella
Teta: Megan (izmišljeno oz. ne vem točno kako je ime mami od...)
Allysoon: Allysoon
Teta: Megan

__Allysoon__
Ko je AnaBella podala vozniku denar sem si v glavi rekla: Končno sva na ''počitnicah''
Odvlekli sva koučke po stopnicah.
Videla sem AnaBello kako je globoko udihnila in izdihnila, in nato pozvonila.
Ko je teta odprla vrata sem videla njen velik nasmešek.
In če odkrito povem zelo je bila podobna moji in od AnaBelle mami.

__Teta__
Nazadnje smo se videli ko sta imeli 2 leti, se prav spovnem.

__Allysoon__
Ja oziroma AnaBella jih je imela 1 leto

__Teta__
Aja?

__AnaBella__
Ja, ker jaz sem rojena julija ona pa maja

Allysoon ponosno pokima in teta se ji nasmehne.

__Teta__
Kje pa so vajine sestre?

__Allysoon__
Doma

__Teta__
Aha, no malo smo se zaklepetali pridita da vam pokažem kje boste spale

Allysoon in AnaBella zapeljejo koučke po stopnicah za teto saj so pretežki da bi jih nosile.

Teta se obrne in se nasmehne ter hodi naprej po stopnicah.

Next?
Slike

AnaBella: http://www.google.si/imgres?q=nice+girl&hl=sl&biw=1280&bih=933&gbv=2&tbm=isch&tbnid=uqx6dsYoeYh-eM:&imgrefurl=http://www.flixya.com/photo/1966135/yellow-dress-nice-girl&docid=kCvIZr6AFvDxPM&imgurl=http://www.flixya.com/files-photo/z/e/n/zenone-1966135.jpg&w=450&h=600&ei=v_3NT9-MF4bDhAeb18ifDA&zoom=1&iact=rc&dur=229&sig=110681684914291607447&page=1&tbnh=172&tbnw=118&start=0&ndsp=25&ved=1t:429,r:12,s:0,i:106&tx=79&ty=46

Allysoon: http://www.google.si/imgres?q=nice+girl&start=583&hl=sl&biw=1280&bih=933&gbv=2&addh=36&tbm=isch&tbnid=2aQKDtp55O7sPM:&imgrefurl=http://good-wallpapers.com/models/18134&docid=tVTj21mdIigsOM&imgurl=http://good-wallpapers.com/wallpapers/18134/1440_Nice%252520Girl.jpg&w=1440&h=900&ei=dwbOT-rIBsrAhAfcvJSIDA&zoom=1&iact=hc&vpx=446&vpy=4&dur=759&hovh=177&hovw=284&tx=207&ty=112&sig=110681684914291607447&page=15&tbnh=123&tbnw=196&ndsp=41&ved=1t:429,r:36,s:583,i:82
05. junij 2012
u37905
u37905
Next ^^
AnaBella

Allysoon

05. junij 2012
u84822
u84822
next
05. junij 2012
Hvaala..
05. junij 2012
__Teta__
Ko smo prišli do njihove sobe so si obe oddahnile saj so komaj komaj privlekle koučke so zgornjega nadstropja.
Ko so vstopile v sobo jim je padla čeljust dol in in izbulile so oči, kakor da prvič v življenju vidijo malo bolj razkošno sobo
__AnaBella__
Hmm, zanimivo spustila sem koučke in tekla do naj naj lepše postelje v najini sobi.

__Allysoon__
Ko sem videla sa AnaBella teče proti naj naj lepši postelji sem hitro še jaz izpustila naj težje koučke do zdaj in tekla za njo ter zgrabila vzglaunik in jo začela ''tepst'' .
05. junij 2012
u84822
u84822
next
05. junij 2012
u37905
u37905
neeext!!!
Sam neki Ana... pomoje bo bulše d pišš pravilnu slo. kr te jh pou ku niso z našga konca ne zstwpi...
05. junij 2012
u37905
u37905
Nastja, bom z veseljem upošteevala tvoj nasvet D PhaHaaHa
Ajaa. Paaa havalaaa !
05. junij 2012
next
05. junij 2012
u37905
u37905
np
05. junij 2012
ana prow pinky a
05. junij 2012
__AnaBella__
Ko me je Allysoon začela ''tepst'' sem še jaz prijela enega od vzglavnikov in nato je nastal ženski ''pretep'' z vzglavniki.
V spodnjem nadstropju

Doma sem

Teta: Pridi gor, nekoga boš spoznal

Louis priteče gor in objame mamo ter jo poljubi na lice

__Allysoon__
Ko sva se z AnaBello pretepali sem zaslišala, da je nekdo zakričal doma sem.
Nisem se ozirala na ta krik ker sva z AnaBello imele pomembnejše opravke, pretep za naj naj naj lepšo posteljo.
Ko je najin bratranec prišel na vrata najine sobe sem rekla AnaBelli: Stop, ter si popravila lase it oči.
__AnaBella__
Ko mi je rekla Allysoon stop sem se začudila ter si odmaknila lase iz pred oči.
Nato pa sem zagledala Louisa poleg tete
__Teta__
No AnaBella in Ally... kako že ?

__Allysoon__
Allysoon sem

__Teta__
No Allysoon to je vajin bratranec

__AnaBella__
Kaaj? Too.. misilm Louis iz skupine One Direction je najin brataranec ?
__Louis__
Ja, jaz sem vajin bratranec

__Allysoon__
Jaa, pa kaj če je, daj ne se sekirat

__AnaBella__
Pogledala sem Allysoon skoraj ji ni bilo mar da je Louis in skupine One Direction najin bratranec, in rekla: Ja, pa saj se ne sekiram, samo presenečena sem
Next?
05. junij 2012
Amadea, sevedaa a?
Sej sm tela dat eno bolj barvano, sam kaj ku ni primla slika... : //
)
Hvalaaa za Nextee ; ))
05. junij 2012
u90248
u90248
next
05. junij 2012
u37905
u37905
neeext!!!
Louis in njegova mama:

05. junij 2012
__AnaBella__
Ko sem končala Allysoon govoriti sem odšla do Louisa ter mu težila da naj zapoje en delček pesmi More than this. Najprej mi ni hotel a potem sem ga pogledala z ''žalostnim'' obrazom in… Jaa zapel mi je delček pesmi, ko je končal sem ga močno in hitro objela ter se odšla na posteljo skakat od veselja

__Louis__
Ko sem videl da gre AnaBella proti meni z velikim nasmehom na obrazu sem se ji nasmehnil.
Prišla je do mene ter mi nekako začela težit da naj ji zapojem pesem delček pesmi More than this.
Najprej ji nisem hotel, a ker je naredila ''žalosten'' obraz sem ji vendar zapel res en majhen delček pesmi.
Ko sem končal me je res hitro in močno objela ter odšla skakat na posteljo.
Ko sem videl Allysoon, da ni nič prav vesela nad mano oziroma, da sem eden od članov skupine One Direction sem ji hotel pokazat da se pravi šaljivec. Odšel sem do nje, ter jo prijel za roko in vsi trije smo začeli skakat.

__Allysoon__
Videla sem da Louis prihaja proti meni sem se mu nasmehnila, prijel me je za roko in začeli vsi trije smo začeli skakat. Kmalu smo se naveličali in vsi smo se usedli na posteljo.
__AnaBella__
Vsi smo bili tako zadihani od skakanja da sem podrla rekord, vsaj 40sec. nisem govorila. Ne govorim samo kadar spim oziroma še takrat govorim, če sanjam.
No več ko 40sec. pa nisem mogla zdržat zato sem Louisa vprašala kje so ostali člani skupine?

__Louis__
Ko je AnaBella prekinila tišino me je vprašala po ostalih članih skupine, povedal sem ji da bi morali bit vsak čas tukaj.

__Allysoon__
Ko je Louis povedal, da bi morali ostali člani skupine bit vsak čas tu, sem se se spovnila, da mi je AnaBella res enkrat pokazala sliko od njih na telefonu, najbolj mi je v spominu ostal fant s kodri.
Allysoon: Kam pa greste da bi morali bit vsak čas tu?
Louis:Tukaj bodo prespali
AnaBella: Kaj? Še nocoj jih bom spoznala, nemogoče.
Louis: Ja nocoj, omenil sem vaju, mislim samo povedal sem, da se danes spoznamo in Liam je predlagal, če bi lahko prišli prespat k meni, da bi vaju še oni spoznali.
AnaBella: In ti si bil takoj za?
Louis: Ja
AnaBella: Najboljši bratranec si na tem svetu

__Louis__
Ko je Anabella končala stavek najboljši bratranec si na tem svet me je poljubila na lice in se zasmejala. 
05. junij 2012
nexxtttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
05. junij 2012
u37905
u37905
neeext!!!
05. junij 2012
Bom nextala ju3 : DD
05. junij 2012
u84822
u84822
next
05. junij 2012
u63958
u63958
neext
05. junij 2012
u90248
u90248
next
06. junij 2012
Diin,Doon…
AnaBella: To so oni?
Louis: Ja
AnaBella: O moj bog, oni so oni so!
Allysoon: Človek, pomiri se
Louis: Kaj boste tu ostale ali greste z mano?
AnaBella: Jaz grem s tabo
Louis: Kaj pa ti Allysoon?
Allysoon: Ja, noo nevem
AnaBella: Ahh, daj no pridi

__Allysoon__
Vstala sem ter odšla za njimi, nisem hotela pokazat ne zanimanja do mojega bratranca ter bend.
Prišli smo v dnevno sobo, vsi so bili tam celo dve punc.
Louis je odšel do ene od punc, ter jo poljubil, najverjetneje je njegova punca sem si mislila.
__AnaBella__
Allysoon je vstala, uhh sem si mislila, če ne bi vstala bi lahko razočarala mene in Louis to je bil najverjetneje razlog zakaj je odšla z nama dvema.
Ko smo prišli v dnevno sobo sem zagledala Zayna, Harryja,Liama,Nialla,Danielle ter Eleanor.
Louis je odšel do Eleanor in jo poljubil.
Vse sem si še enkrat hitro ogledala in ugotovila, da so v živo bolj popouni kot na slikah.
One Direction:

Eleanor in Danielle:

06. junij 2012
u37905
u37905
neeext!!!
06. junij 2012
neeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!..........takoj drgač si ju3 u šuli mrtva hehe
06. junij 2012
next
06. junij 2012
u63958