Forum
u127279
u127279
Živijo ime mi je Tara in stara sm 17 let.Živim v Londonu in imam samo očeta ker mi je mama umrla ko sem bila stara 6 let.Od takrat živim z očetom in mačeho Elizo. Soseda sm skupini One Direction. Najbolj mi gre na živce da zmeraj ko pridem v šolo in me sošolke prosijo:"Lahko dobim avtogram od One Direction?" A jih ne morjo prost same? Eliza ima dve hčerki Barbro in Fiono. Ste najbolj tečne na svetu skupaj z Elizo.

Boš bral mojo zgodbico?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

02. april 2013
en next za spodbudo<33
02. april 2013
u127279
u127279
Imam dve najboljši prijateljici Bello in Sany. Zmeraj mi stojita ob strani samo Sany ima rada JUstina Bieberja. Jaz in Bella ga sovražive. Moj oče pazi na One direction in memi je najbolj všeč ker vsak dan vidim Zayna. Bella ma najrajš Harrya. Sany sve skušale prepričat naj posluša One direction ne pa unga Bieberja
02. april 2013
u127279
u127279
*Bella*
Živijo ime mi je Bella in stara sem 17 let.Moji najboljši prijateljici so Tara in Sany. Rada imam One direction. Najlepši je Harry. Sany ima rada Bieberja . Fuj Z Taro sve jo tele prepričat naj neha poslušat unga pedra.
02. april 2013
next
02. april 2013
u127279
u127279
*Sany*
Ime mi je Sany in stara sm 18 let.Imam dve najboljši prijateljici Bello in Taro. Oni dve poslušajo One direction. fuj skupina sploh pa in Niall.Imam starejšo sestro Deby ki je stara 20 let. Tudi ona ima rada one direction. Je mogoče kej narobe z svetom al kaj da poslušajo njih?
02. april 2013
u127279
u127279
*Tara*
Oče mi je povedal veselo novico! One direction gredo na turnejo in da so Deby,Bella in Sany povabljene tudi. "Aaaaaaahhhh!To!Jim grem takoj povedat"
Deby in Bella sta začele skakat od veselja Sany me je pogledala kot da bi iz Marsa pršla."Kaj ne grem na koncert tistih polizancuv" se mi je zadrla na uho."O ja pa greš.Saj ne boš pustila Nialla na cedilu?" sem jo uprašala.
"Pa daj no saj ne boš pustila sestre?" ji reče Deby.
"bBom pripeljala še Tino ki ima rada Liama.ok?"
"Ok bom pa šla"
02. april 2013
u127279
u127279
šit vse se mi je zbrisal
02. april 2013
u127279
u127279
Zjutraj sm se zbudla čist premočena. Zayn me je polil z mrzlo vodo in stekel vn. Hitro sm se oblekla in stekla vn. Zayn mi je podal škatlo in v škatli so bli vijolični salonarji. Objela sm ga. Me zanima kdo mu je povedu da sm tela glih to. Let je bil ob 12.00 ura je bla pa 10.50. Kovčke smo vrgli v avto in se odpelal. Prišli smo ob 11.55.
02. april 2013
u127279
u127279
Imel so zasebno letalo. Js sm se usedla zraven Zayna in Belle.
Med letom sm zaspala in glava mi je zdrsnila h Zaynu. Ko sm se zbudila sm pogledala kje sm mela glavo. Zayn je spal in roko je imel čez moja ramena. Počasi je začel odpirati oči js sm jih hitro zaprla da je mislu da spiim. Počasi se je začel dvigati glavo in me poljubilj na lice. Počutila sm se kot v devetih nebesih.
vem mal bedn next je
02. april 2013
u127279
u127279
Ko je letalo pristalo smo hitro tekli h limuzini ker so je bilo veliko najstnic ki so fantom trgale oblačila in podobno. Prispeli smo pred hotel. Dobila sem sobo z Bello. Zavzela sem posteljo pri oknu. Bella je dobila posteljo zraven vrat od kopalnic. Hitro ste pospravile oblačila in odšle pogledat kje so drugi. Samo Zayn in Harry sta končala. Harry je prosil Bello če gre lahko z njim.
02. april 2013
u127279
u127279
*Bella*
Ko sva prišli v drugo sobo me je Harry prosil če grem lahko z njim.Hitro sm rekla da in sm šla za njim.Prišla sva pred hotel in odšla sva v gozd.Tam se mi je počasi približevati in na koncu me je poljubil na usta.Začela sm mu vračati poljube in na koncu sem omedlela.Blizu je bilo čist izvir.Harry je slekel majico in mi jo položil na moje čelo.
02. april 2013
u127279
u127279
Kmalu sm se zbudila z hudim glavo bolom in Harry me je zaskrbljeno gledal in me polubilj.
"Bella,boš postala moja punca?" me je vprašal.Seveda sm rakla da.hitro sva stekla proti hotelu in ker nobenega v sobi se je Harry lahko preoblekel majico.
02. april 2013
u127279
u127279
*Tara*
Bella je izginila za Harrym in ostala sm z Zaynom.Zayn se mi je začel približevati in me poljubil na usta.Potem me je prosil če bom postala njegova punca.Malo sm razmišljala in potem rekla ja.Potem me je objel in me poljubil.Čez nekaj minut so prišli drugi fantje.Vprašali so naju kje sta Harry in Bella.Rekla sm da sta nekam odšla.Rekli so da gredo malo po mestu in odšla sva zraven.Sany me je povlekla stran in mi zabičala da če povem da ima rada Justina da me bo ubila.
02. april 2013
u127279
u127279
Prišel je dan koncerta.Sany je zasovražila Bieberja in začel poslušati njih.Prišli smo pred areno.Stekli smo noter ker je bilo veliko paparacev.Jaz in druge puncce smo se začele razgledavati po areni in čez nekaj minut nas je poklical oči.Hitro smo pritekle in videle Zayna ki ima krvav nos.Posodila sm mu robček in on se mi je zahvalil.Jaz sem uprašala kaj se je zgodilo.Harry mi je povedal da mu je Niall zlomil nos.Sany ga je grdo pogledala in mu rekla da mora biti bolj pazljiv.
05. april 2013
u127279
u127279
1)kaj mislite da se bo zgodilo z Sany in Niallom?
2)kakšna je zgodbica?
3)next?
05. april 2013
u127279
u127279
*Sany*
S fanti smo odšli v areno kjer bi mogli met koncert.S puncami smo šle mal okrog pogledat.Čez nekaj časa nas je od Tare oči poklical.Zaynu je Niall zlomil nos.grdo sm pogledala in mu rekla da more bit bl pazljiv.Rekel mi je da bo.Še dobro ne bi rada da skupina razpade.Ker so res dobri.Po koncertu sva z Niallom dlje ostala da bi se nekaj pogovorila.
1)kaj mislite da se bo zgodilo z Sany in Niallom?
2)kakšna je zgodbica?
3)next?
14. april 2013
u127279
u127279
joj šit vse se mi je zbrisal zatu boste mogli bl dolgo počakat
15. april 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg