Forum
Zgodbico bom pisala z svojo najbolšo prijateljico @PurpleMonster (Doris)

Boš bral/a to zgodbico?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

22. februar 2012
u79486
u79486
Next
22. februar 2012
V zgodbici nastopajo :
Kaja (16let)
Maša (16 let)-Kajina najboljša prijateljica
Anej(16 let) - Kajina simpatija
Blaž(16 let)-Mašin fant

OstaŁe osebe zveste sproti.

P.S. : Slik negre gor dat
22. februar 2012
u79486
u79486
Next
22. februar 2012
mele sva zlo dosti napisano in se nama je vse dol zbrisalo.
nadaljevanje napiševa čez 10-15 min
22. februar 2012
u79486
u79486
Ok
22. februar 2012
next!

Pa sori ker oglašujem ampak berite prosim:

http://www.igre123.com/forum/tema/love-forever/29424/
22. februar 2012
1.Del

Pri Kajipiše dnevnik)
Dragi Dnevnik!

Danes je bilo v šoli tak kot vedno-brezveze. Ampak pred vhodom v šolo sem se zaletela v Aneja. (neha pisati v dnevnik)

Pred šolo:
Pogovor men Kajo in Anejem ( Kaja-K,Anej-A)

K: Sorry,nisem te videla.
A: Ni panike,tudi jaz nisem bil preveč pozoren.
K: O.k.
A : No..moram iti. Se vidima pri pouku.
K: Okej,adijo.
Pred poukom:

»Mašaa,nekaj ti moram povedat.«
»Kajaa,kaj pa? Poveej mi.«
»No prav.Danes zjutraj pred vhodom v šolo sem se zaletela v…….
(zazvoni šolski zvonec)

Maša med poukom vsa nestrpna čaka na odgovor v koga se je zaletela Kaja.Ko zazvoni Maša prva odide iz razreda ter počaka Kajo.
(Kaja-k,Maša-M,Blaž-B)

M:Kaja,povej mi do konca.
B: O čem govorita?
K : Zaltela sem se v …Anejaa.. :$
M : juj.Kaj pa je rekel?
B : juuj..Kako lepo.
K : Rekel je samo oprosti in da ni bil pozoren kje hodi.
22. februar 2012
isabela123: zaj za prvič ti nisma zamerli,ampak ne oglašujte..

NE OGLAŠUJTE TUKAJ SVOJIH ZGODBIC !
HvaŁa !
22. februar 2012
nexT!
06. april 2012
Na koncu pouka smo jaz,Maša in Blaž skupaj odšli iz šole.Vsi smo se ustavili na križišču saj sma midvi z Mašo šle v eno smer,Blaž pa v drugo.Zmenli smo se da se ob 18.30 dobimo na šolskem igrišču.Ko sem prišla domov sem ugotovila da sem sama.Prižgala sem računalnik se vpisala na facebook in igre123.Na fbju sem videla,da je prijavljen tudi Anej.Nisem ga kliknila,zato je on mene.Pogovarjala sma se o tem in o drugem.Čez pol ure mi je napisal da žal more odit.Bila sem žalostna,saj me danes več nebo na fbju.Ura je bila nekaj čez četrto uro popoldne,zato sem se odločila da še grem naret nalogo preden odidem.Kar naenkrat sta mini 2 uri.Ugasnila sem računalnik ter zvezke,mami napisala listek kje sem in s kom(da je nebo skrbelo) in odšla prosti igrišču.
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Kaj se je dogajalo na igrišču že v naslednjem nextu.< 3 upam da vam je blo všeč : *
06. april 2012
nexT!
06. april 2012
nadaljevanje :

Ko smo prišli do igrišča sem zagledala Aneja.Igrali so košarko.On in njegovi prijatelji.Bil je tako lep.Samo njega sem videla."Kajaaaaaaaaaaa!!!Si še pristona?" me je zbudil iz sanjarnjenja Mašin krik."Oprosti,sem.Nisem te slišala." "Seveda me nisi,če pa si gledala njega.tudi midva sva tukaj.Gremo tja,skupaj lahko igramo košarko.Ja in tudi smo.v moji skupini smo bili Jjaz,Jure(anejev prijatelj) in Maša.V Anejovi skupini so pa bili Anej,Blaž ter Marko(anejev prijatelj).Naša skupina je zmagovala,a je na koncu zgubila.Bili smo dobri pa tudi Anejeva skupina je bila.Ko smo odigrali smo se zmenli da gremo nekaj pojest,saj smo bili vsi zelo lačni.Šli smo v neko restavracijo ,ki je tam blizu igrišča.Ko smo se najedli so vsi odšli le jaz in Anej sva še ostala.Nekaj časa sva bila čisto tiho ko tišino prekini Anej : "em..Kajaa,greva na sprehod?Kmalu bodo zaprli restavracijo pa še dolgčas mi je." "Jaa,seveda greva." Plačala sva in odkorakala ven iz restavracije.Šla sva proti gozdu in vedno bolj je postajalo temno.Mučno tišino je spet prekinil Anej : " Kaja,če te bo strah kar povej.Tmno postaja,ampak rad bi ti pokazal najlepši kotiček v tem gozdu." Približeval se mi je in me primel za roko.Pris srcu mi je postalo toplo kot še nikdar.Pot se mi je zdela znana,vendar je nisem mogla prepoznat,ker je bilo pretemno."Prišla sva." je rekel Anej in mi pokazal hišico.Zdaj,v tistem trenutku sem se komaj zavedala kje sva.Bila sva pri neki majhni hišici ki je imela vse razen kopalnice.V hišivi je bilo toplo.Naredila sem nama čaj.Spet je Anej prekinil tišino in začel govorit.
" Veš Kaja,zelo si mi všeč in imam te zelo rad.Rad bi bil na Blaževem mestu.On se lahko smeje s tabo kadarkoli in kjerkoli,s tabo je vedno,zaupaš mu.Tudi jaz bi bil rad tak kot on.Da mu zaupaš in da me imaš rada,ampak smao kot prijatelja.Za začetek." " Ohh.Anej.Tudi jaz te imam zelo rada." " Torej....Sva lahko prijatelja..najboljša?" " Jaa,seveda.Vendar najboljša prijateljica mi je Maša in nobena oseba ne more biti boljša od nje!Ampak verjamem,da bova že nekako." "ah.hvala Kaja,to mi zelo veliko pomeni.Samo tako se bom lahko pribižal osebi ki mi pomeni največ!!" Izkoriščeval pa me neboš sem si mislila.To me je prizadelo,venda sem skušala na to pozabit.Večer sva preživala v hišici.Skupaj.Bilo je zelo lepo.Takrat sem se počutila,da me vsaj nekdo na tem svetu ima rad in sem varna.Zaspala sva.Zjutraj pa se je zgodilo nekaj čisto nepričakovanega.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Bi tudi ti rad izvedel kaj se je zjutraj zgodilo?Nexta in vse bo v naslenjdem delu zgodbice!
08. april 2012
next
08. april 2012
neext nujno
11. april 2012
next
17. april 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg