Forum
u43225
u43225
Ura je bila 13:20 in kot vsak dan smo se tudi tokrat dolgočasili pri naravoslovju. Učiteljica je razlagala snov in le nekaj pridnih piflarčkov je zvesto pisalo to, kar je govorila. Ostali smo se pa zabavali in govorili vice.
Z mojo najboljšo prijateljico po imenu Amy sva sedeli zadaj. Moje ime je Eleanor . Eleanor Styles. Res je, da se moj ljubi, ki me ne bo nikoli spoznal ali sploh videl, piše tako. Harry Styles, jooooj, kako ga imam rada! Amy je naljubši Niall. Aja, sem čisto pozabila omeniti starost in mesto, kjer sploh živim. Stara sem 17, Amy 16. Živiva na Floridi. Ker so starši bogati in verjamejo, da znava skrbeti zase, so nama kupili vilo. Mislim, moji starši so jo. Amy pa jih je le uspela prepričati. Drugače je ona živela nekje blizu Floride. Pred tremi leti so se preselili sem in tedaj sva se ujeli. Že pol leta živiva skupaj.

Eleanor:

Amy:

"Driiiinnn!!" se je oglasil naš šolski zvonec ob 13:30. Končno! Z Amy sma namenjeni v trgovino. NEKAJ oblek morava kupiti, saj nama je lepih zmanjkalo. Okej, šle sva iz šole kjer naju je že čakal taxi, kot vedno. Voznik je bil star okrog 20 let in ker sva mu bile všeč je vedno računal manj. Tudi tokrat. "Kam gremo?" je rekel Justin. Tako mu je bilo ime, enkrat se je kar predstavil. "Kam le!" sem se razjezila. "Saj veš, kje živiva." je rekla Amy. "Okej, okej, hec je bil." je še rekel in se odpeljal.

13:55 je bila ura, ko sva se znašli pred vilo. Samo plačali sva in se je odpeljal. "Ob pol treh greva po šoooopinguu!" je rekla Amy. "In danes ti kuhaš."
Ne maram kuhanja. Nikoli ga nisem. Zato sem se izmuznila s pico, ki sem jo naročila. "Mudi se nama...." sem rekla in se ji nasmehnila, ko sem jo prinesla v kuhinjo. Ni odgovorila, le jezno me je pogledala. Ne vem, zakaj, ampak obe sva planili v smeh. Umirili sva se in pojedli. Nato sva šli vsaka v svojo sobo in se preoblekli. Odšli sva in taxi naju je tokrat že čakal.

Oblekla sem obleko čisto spodaj desno, Amy pa predzadnjo, rožasto, zraven moje.

---------------------------------------------------------------------------------
Če zberem vsaj 2 nexta nextam:33 upam d vam je za prvič ušeč: P
13. marec 2013
u126000
u126000
next
13. marec 2013
u43225
u43225
Bom kr nextala xđ
-----------------------------------------------------------
Torej, vsedle sva se v avto in plačale. "Closethpark," sem rekla kot naslov in že smo se odpeljali. Ni trajalo dolgo, ko smo bili pred centrom. "Adijooo," se je zadrla, res, zadrla, Amy. Spet so naju vsi pogledali. Sovražim to, njej je pa to prav všeč. Ker sem jih ignorirala so se naveličali in nehali gledati.
Okej, šle sva v center. Prvič sva bile tam. "Pa saj tu je vse enako," se je Amy začela buniti, "Ne znajdem se. Greva tja!" je rekla in s prstom pokazala v neko trgovino. Nekaj punc se je gnetlo in poskušalo kričati, če sem prav videla, zato je Amy mislila, da se v resnici kregajo za prekrasno obleko, ki je le ena. Punce so s silo spravili iz trgovine. "Toreeeej, tu sv..." sem hotela izjaviti, pa mi je sapo vzelo kar nekaj stvari. Prvič, bile sva v moški trgovini! Drugič...drugič...ne spomnim se več, kaj je bilo. Ne vem, kam je šla Amy. Ne vem zakaj sem padla, če sem padla, vem le, da me je zabolela glava, močno se mi je zavrtelo in padla sem. Mislim, da sem omedlela...

Trgovina, v kateri sva se ponesreči znašli:

------------------------------------------------------------
next? sori za kratek next sam nočm kr usega povedat xđ
13. marec 2013
u90554
u90554
Neeeeeeeexxtt
13. marec 2013
u43225
u43225
okeii :ĐĐ
--------------------------
Zbudila sem se. Zagledala sem 2 obraza, vendar sem prepoznala samo enega. Bila je Amy. "Zbudila se je," ali nekaj podobnega je izjavila ena od njiju. Nato sem prepoznala še drugo punco. Moj odziv?
"OMAJGAD OO KA SI DELALA U MOŠKI TRGOVINI, GEMMA?!" ko je hotela odgovoriti, sem se šele začela zavedati, kdo je.
"GEMMA?!?AAAAAAAAAA!" Dvignila sem se in jo objela, da se je skoraj zadušila. "SI RES TI?!" "Haha, ja, no, umiri se, ja, jaz sem," je rekla z nasmeškmom na ustih. "Kaj si delala v trgovini za moške?!" "Brat me je prosil za neko stvar, da mu kupim..." "Harry wiuu wiuuu wiuuuuuuuuu!" Potem se je iz nenada prikazala še Amy. "DOBRO JUTROOO! KDO JE PA TA PUNCA?!" je spet zakričala, da je bila v središču pozornosti. Ona pač. "Utihni!" sem ji zakričala nazaj. Zavila je z očmi. "To, Amy, je Gemma! Mar je ne poznaš?" "Ne, le znana mi je," je odgovorila Amy. "Upam, da ne bosta vzeli to kot važenje, ampak sem od Harryja Stylesa sestra..." je Gemma nejevoljno izjavila. Nato pa tišina...
Pogledala sem Amy, ki je do konca prebledela. "Kaj...?" to je bilo vse, kar sem slišala. "Omajgaš..." je še rekla.
"AHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH SPOZNALA BOM NIALLA AAAAAAAAAA!!" Gemma jo je potegnila za rokav in na tiho rekla, naj utihne, čeprav je Amy skorajda ni poslušala. Šele čez minuto se je umirila.

Gemma:

((res je ona, harry ma sestro))

Spet tišina. Ko se je Amy končno umirila ni blo slišati nobenega glasu iz sobe v kateri sem ležala. Le koraki drugih ljudi so se slišali.
"Gemma, mi daš od Harryja fonsko? Plooosim?" sem izjavila. "A lahko dobim Nia..." je začela Amy, ko sem jo ruknila s komolcem pa je utihnila. Sej če dobim od Harryja fonsko prideva do vseh! "Misliš, da bi ti jo kar tako dala?" "Pa saj je samski, Taylor ga je pustila...Od takrat, ko se je pojavil na avdiciji sem se zaljubila vanjga! OMG tvoj brat je prfekten!" sem jo prepričevala. "3 LETA GA LJUBIM!" "Bom premislila. Ampak, če obljubiš, da ga 1 teden ne boš klicala. Potem ti jo dam." "Zakaj bi ga? Ups, mislim, en teden bom pa že počakala" sem rekla. Amy se je obotavljala, a je nato le izpljunila.
"Pa je res njegova? Polno številk sem našla na spletu." "Aja, saj res! Ne dajaj je na splet, če ne bo moral zamenjati številko. Predstavljaj si, koliko punc bi mu težilo." "Nee, saj ne bom, ne bom, ne, ne, ne..." "Am ja, je njegova. Saj ti lahko pokažem na telefonu..." je rekla Gemma. "Ne, saj ni treba, saj ti verjamem, saj ti zaupam...Mi daš še svojo, prosim?" Samo gledala je, pa še to čudno. "Zakaj?" "Od njega sestra si! In midve bi ti bile dobre prijateljice, in ne pozabi, ne zaradi tega, ker si sestra od zvezdnika." Tudi njeno telefonsko številko sem dobila. Gemma je odšla, ko je bila ura 17:50. Vsaj kake 2 uri sem spala. Ko je odšla, ko so zaškripala vrata in ko so se zaprla je Amy začela kričati in noreti. "UMIR SE! V KAKEM ŠOKU SEM ŠELE JAZ! IN EN TEDEN GA NE BOVA MOGLI KLICATI!" sem izpljunila. Vsi so dobesedno zijali v naju. Ampak imava telefonsko od sestre...Eh, saj je vseeno, samo da njega slišim. "In, kaj so rekli zdravniki? A lahko grem?"
Preden sem odšla, se je Amy prepričala pri nekem zdravniku če res lahko grem. In, ja, ker nisem bila v pižami, sem le obula svoje čevlje in odhiteli sva domov. Prišli sva ob 18:30 in se obe vrgli na posteljo in zaspali.
--------------------------------------------------------------
je ok? :Đ
13. marec 2013
u90554
u90554
Omg Hahahahahahahahaha suupeerrr!!!xxx *****!! neeexxttxx
13. marec 2013
u43225
u43225
Bom pol ksm pozabla u čem sn hotla pisat:'D huala za next xđ
13. marec 2013
u113639
u113639
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext++nova bralka
13. marec 2013
u43225
u43225
Zbudila sem se ob 20:00. Amy je gledala TV in se basala s čokolado. Vstala sem iz svoje postelje, z drugega konca pa sem že slišala njen glas "Dobro jutro pikica," odgovorila sem ji:"Hej. Kje je moj mobi? Nekaj me zanima,". S polnimi ustami je pokazala na mizo na moji strani sobe. Vedno ko semz njo jé! Razen Nialla ne poznam nobenega, ki bi toliko pojedel. Vzela sem telefon. Za Gemmo sem bila prepričana, da še ne spi, poleg tega pa je petek.Poslala sem ji sms:
Heei. Mi poves zakaj ne morem poklicati Harryja en teden? Oprosti sam me prevec zanima. Ce je se kej novega v zvezi s fonsko kar povej, hahaha: D

To je bilo to. Po resnici povedano nisem vedela kaj napisati. Ampak nekaj ji moram. Tako zelo sem bila vesela, da sem jo spoznala. Mi dve - srečnici!
"Upam, da bo napisala fonske od drugih" je izjavila Amy in zardela. Tudi jaz bi. "Misliš, da bo kar brez slabevesti izdajala fonske zvezdnikov?Bodi no malo potrpežljiva!" Ni odgovorila. Saj je prav...Amy je bulila v Animal planet. Ko sem se vsedla zraven nje in odprla usta da bi nekaj vprašala, se je oglasil moj mobi. Skočila sem iz kavča, kot, da mi gre za življenje. Pravzaprav mi res gre za življenje. Sporočilo je bilo od Gemme. Na glas sem ga prebrala:
Hej,Eleanor!
Sprememba načrta. Fantje bi morali nekaj narediti, nekaj pomembnega, ne vem točno kaj že.Lahko ga pokličeš kadarkoli želiš. Po navadi spi do desetih, spat pa gre ob kakšnih 0:00.

Še do konca nisem prebrala, ko sva z Amy že skakali po sobi! Ne vem, zakaj, ampak odločile sva se, da ga ne bova klicali. Nočema biti kot ostale directionerke. Zato sva Gemmi napisali še eno sporočilo.
Oprosti, ker tezim. Ali som1d v ameriki, ali tukaj zivis ti? Namrec odlocile sva se, da mu ne bova tezile kot bi mu mogoce ostale.

Poslale sva in celih 5 minut bulile v telefon. Skoraj sva se razjokali ko odgovora po 10 minutah še ni bilo. A je naposled le prišlo...

Najina vila(prej pozabla dat sliko -.-)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Ko zberem 3 nexte nadaljujem c':
13. marec 2013
u101445
u101445
neeext!
13. marec 2013
u90554
u90554
Neeeeeeeeexxxttt
13. marec 2013
u113639
u113639
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
14. marec 2013
u43225
u43225
Ok bom nextala:3
14. marec 2013
u43225
u43225
Obe sma bulili v moj mobi. In...nepričakovano...pisalo je:
"Aloha S.E.!
Morem ti povedati,da je nekaj s mojim fonom narobe. Komam kaj napišem! Ne vem kaj je, bom poskušala čimprej popravit.
P.S. sem pri bratu."
Moj odziv:tisti wtf pogled. Kaj zdaj to? Kakšen S.E.?Jaz bi lahko bila E.S.,morda fgre za napako...
Skrbi me, morem Harryja kontaktirat.
Šla sem na sporočila,kliknila Harryja ter napisala:
Daj Gemmi:
Kaj je s tvojim fonom?

Nekaj me je zadržalo, da nisem poslala, a sem "send" kliknila v trenutku, ko sem dobila sporočilo od Gemme. Nič mi ni bilo jasno.
Pogledala sem. Amy je bulila v mobi s široko odprtimi očmi in usti.
"Opsala, nibilo namenjeno tebi ampak punci, ki mi skos teži. Nič mu ne pošlji."
Okej, težave. Z "ups" sem odgovorila, potem pa sporočilo od Harryja...

Moj fon xđ:

Harry mi je odgovoril, omg. Amy je prebrala na glas, saj meni nekaj ni pustilo, da karkoli rečem. Samo zijala sem v sporočilo.
"Pomota? Gemme ni tukaj.
Užovaj, kdorkoli že si."

OMG a mi je napisal, da naj uživam?! Na jok me je sililo...Po sobi sem skakala in kričala, pa je spet Gemma nekaj napisala.
"Jooj....oprosti res...kaj pa je napisal?"
Na hitro sem ji odgovorila.
"Jezen ni bil. Am lahko noc, js grem spat.
Se enkrat hvala za fonsko!"
In res, šla sem spat. Bila sem res utrujena, saj je bil dan naporen. Spoznala sem Gemmo, sestro tistega cukerčka omfg, poleg tega pa je bila ura 22:35. Kako hitro čas mine! Zahvala gre televiziji.
Preoblekla sem se v neko rožnato haljoin se vrgla v posteljo, niti preobleči se mi ni dalo. Amy je veselo ležala na drugi strani sobe in iz njene postelje se je slišal hrustljav "lahko noč". Še pred spanjem jé čips, omg haha, sem si mislila. "Lahko noč tudi tebi," sem rekla in se zavila v odejo."pa lepe sanje."
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Je ok?
Kaj mislite, kaj se bo zgodilo jutri?
3 nexti in nextam c:
14. marec 2013
u90554
u90554
Omg fu**ing perfect... Pojma nimam...mogoče si bo kej dopisovala s Harryjem...<3 neeeexxxxttt
14. marec 2013
u43225
u43225
((Sori usem zrad slovničnih napak, sam nimamok tipkovnice))
14. marec 2013
u101445
u101445
super jee!
nimam pojma... :$
neeeeext!
14. marec 2013
u113639
u113639
neeeeeeext
14. marec 2013
ok je
ne vem
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
+nova bralka
15. marec 2013
nexxt+zakon zgodbica! omfg js bi znorela če bi se to res zdodl -.- ;3
15. marec 2013
u43225
u43225
Bila sem nekje, kjer je bilo temno. Videla nisem popolnoma nič. Začutila sem dotik nekega fanta...Mislim, da Nialla ali Liama, Harry ni bil. Ja, seveda, ko je postalo svetleje sem videla Nialla, ki se je samo hladnokrvno smejal...Zdaj poje. Vsi pojejo One Way or Another. Wtf? Kje so ostali? Bila sem v njihovem stanovanju, napol mrtva, vsa krvava, omg...še kar so peli...
Kar naenkrat sem zagledala nekaj belega in svetlega. S kotičkom očesa sem videla...odprta vrata balkona! Spet mora. Omg, še kar pojejo. Nato mi je postalo jasno, da mi zvoni telefon. Klicala je Gemma in dvignila sem slušalko.
"Haaaaaaj" sem rekla ter si začela pripevati tisto njihovo pesem, ki mi ne gre iz glave. "Spet jaz, haha," je začela še kar živčno govoriti. "Harry me je poklical včeraj ob kakih 23:00, ko sem ravnokar nekaj spila...alkohol...z mojim fantom...aja, drugače nisem alkoholik in ga tudi ne pijem, nekaj se je zgodilo...pač mačka nam je umrla,zato..." "Moje sožalje," sem izjavila in poslušala, kaj govori. "Harry me je nujno rabil in vprašal, kje sem. Pa mi je fant rekel, da sem rekla, da sem pri tebi, Eleanor! In menda sem mu še naslov povedala! Vsaj tako mi jemoj fant rekel...Brata sem imela na zvočniku in omenil mi je, da bo prišel ob 13:00! Aja, samo jaz sem se napila,ker je bil maček moj. On ni pil, zato se vsega spomni." Nič nisem rekla. Pogledala sem na uro. 10:35. "Halo, kaj boš rekla na to?" Me je Gemma vprašala, jaz sem pa čisto pozabila, da me kliče. "Kaj bi ti naredila?" "Si mojega brata želiš spoznati?" "PA NIALLA TUT!" Obe, jaz in Gemma sva zakričali, ko sva slišali Amy. No, jaz malo bolj. "Jaaaa...!" Sem rekla. "Pa mi dovoliš, da pridem?" "SEVEDA." sva rekli z Amy istočasno. "Lepo se oblecita, pospravita in počistita, kar je treba, čez slabo urobom pri vama." Je rekla in nato dodala:"Amy, Niall je prezaposlen z neko pesmijo, tako, da dvomim, da bo prišel. Mu bom pa omenila, kakšni directionerki sta." Kakšni pa sva?

Najina soba trenutno:

"Te zanima, kakšni? Ko smo se videli, tega nisi opazila." Se je oglasila Amy. "Bom jaz.." sem rekla in začela naštevati. "1D napis na nohtih, One direction tatoo, 1D oblačila, 1D plakati, 1D cela soba, cela hiša je v One direction napisih in slikah pa še v vsem mogočem!" Nekaj časa je bila tiho, nato pa je Gemma le nekaj rekla:"uau." To je bilo vse. "No, adijo, morem se pripraviti." Je še rekla. "Aja, zakaj me Harry rabi...Znam malo nemško in Harry si neki avto iz Nemčije kupuje. Menda so taki samo tam." Nato je prekinila.

Z Amy sva se spogledali, nato pa skočili iz postelje in začeli pospravljati. Najprej najino sobo,nato kuhinjo, potem pa še vse ostalo. "Čez 15minut pride Gemma, midve pa še kar v pidžami!" Je rekla Amy. Čez 10minut sva izgledali takole:

Jaz:

Amy:

Tedaj je pozvonilo...Gemma je kar vstopila, vsa potna. "Oprostita, ampak sem morala to naredit! Mislim, vstopiti brez, da bi mi odprli! Ampak prej je prišel...Harry je pred vrati, Nialla pa nažalost nisem dobila..." Nato smo slišali korake proti vhodu.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Kaj mislite, kaj bosta amy in eleanore naredile?
Kaj bo rekel harry?
----------
Sori, kr ste mogle cakat sam nism bla na kompu. 4 nexte pa nadaljujem:Đ
16. marec 2013
ne vem
ne vem
da mi nextaš
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
16. marec 2013
u113639
u113639
Kaj mislite, kaj bosta amy in eleanore naredile?kričali bota ko ga bota vidle
Kaj bo rekel harry? nwm

neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
16. marec 2013
u90554
u90554
Ah pojma nimam...zakaj ne nextaš in nam poveš?? neeeeeexxxxxttttt!!
16. marec 2013
u101445
u101445
nevem in nevem!! zdej pa nexti, da bom zvedla!!!
16. marec 2013
u43225
u43225
Pozvonilo je.
Ko sem hotela odpreti vrata, je Harryju zazvonil telefon. "Delajta se, da jih ne poznata, da še nista slišali za njih...Ne želijo ves čas deliti avtograme in pomirjati oboževalce," je rekla Gemma. Harry jenekaj priklinjal v telefon, nato pa prekinil. Odprla sem vrata. Omg, zasmejal se mi je. Jaz pa njemu. Vstopil je. Hotela sem zapreti vrata...ampak...Kar naenkrat sem bila na tleh. Zvrtelo se mi je. Slišala sem krike in ostali so me zvlekli v hišo in zaprli vrata. Slišala sem strele. Videla sem, da krvavim iz leve roke...Več se ne spomnim.
~~~~~~~~~~~~~~~~naslednji dan~~~~~~~~~~~~~
Zbudila sem se. Slišala sem Amy in Gemmo, ki sta bili močno zaskrbljeni zaradi včerajšnega
dogodka. Sprva nisem vedela o čem govorita, a sem nato le nekaj razumela. "Napadajo 1D, hoteli so ustreliti Harryja, pa so zadeli El," ali nekaj podobnega je rekla Gemma. Mislim, da je Amy vprašala zakaj, saj je Gemma odgovorila z "ne vem. Morda zaradi tega, ker so bogati." Odprla sem oči. Malo sem se razgledala in videla,, da sem v bolnici. Zdaj pa res sovražim to bolnico, v tem tednu sem tukaj že drugič. Levo roko sem imela povito.
A-Amy, J-jaz (Eleanore), G-Gemma
A-El, budn...
G-Budna si! Hvalabogu!
J-Je Harry okej? So na varnem?
G-Harr...
J-Sta vidve okej? So tudi vaju ustrelili?
A-Midve sva v redu.
G-Harry je okej. Malo bi manjkalo, pa bi še njega ustrelili.
J-Kdo je bil?
A-Nihče ne ve!
J-*se zagleda v kamero* Zakaj nas snemajo?!
G-Pravzaprav je kamera izključena...Ko si bi.a v nezavesti, prej, ob 19:00, si bila na poročilih. Harry je bil tukaj. Pa tudi ostali štirje.
A-Midve z Gemmo sva morali celo nekaj govoriti. Ker sva bili priči.
J-Uuu...Kdaj pa lahko grem domov?
G-Kar zdaj. Če bi te zadeli v nogo bi bilo težje.
A-Ti bova pomagali...

Gemma in Amy sta mi pomagali iz postelje. Povedali sta mi tudi, da so mi metek TAKOJ, ko sem prišla v bolnico, odstranili. Ko sem prišla iz bolnice pa šok...Tam me je čakala limuzina, omfg.

Stala sem z odprtimi usti. Ko sem videla novinarje, ko sem se začela zavedati, da sem na TVju sem ze nasmehnila. Nekdo mi je odprl vrata, Amy pa me je potisnila v limuzino. Sedela sem pri oknu, zraven mene pa Gemma, na drugi strani Amy. Hvaležna sem bila zatemnjenim steklom.
Dobila sem SMS od mame.
"Tvoji prijateljici sta mi povedali, kaj se je zgodilo. Si zdaj v redu?" Z "ja" sem ji odgovorila.
"So 1d na varnem?" Sem vprašala. Ena bo že odgovorila. Začeli sta se smejati. "A si slepa," je začela Amy "mislim, seveda so." Je rekla v smehu. Povzdignila sem obrvi. Nekaj časa sem ju gledala, nato pa spet bulila v svoj mobi. "El," "Kaj je, Gem?" "A veš, da v limuzini nismo same. Niall jo je najel"
Ostala sem brez besed, Amy pa se je začela smejati kot nora. "Kkkaa" to je bilo vse kar sem rekla. Iz nenada se je primazal...omg...NIALL! Skočil je k Amy in jo pomiril. Jaz pa sem govorila nesmisle, kot npr. "Ajisusukuk". Kaj bi pa vi naredile, če bi videle Nialla Jamesa Horana? Nato mi je postalo jasno, da je res on in sem začela kričati. Ampak sem se takoj umirila.
Amy, Niall in Gemma so se smejali mojemu odzivu. Nato je Amy rekla:"Samo on je. Harry je v šoku, v bližnjem hotelu z ostalimi. Midve greva zdaj v tisti hotel, mi tri, Gemma, jaz in ti bomo v sobi. Najina hiša je zastražena in je kraj zločina! Omg, kako sem jezna. Kakšen teden bova v hotelu, oz. tako dolgo, kot se zdi policiji najboljše. Tiste morilce morajo dobiti."
Ahhh, kako supeeeer...."VSEM BOM POKAZALA, DA IMAM POSLUH!" sem uspela izjaviti in začela nekaj peti. Vsi mi govorijo, da lepo pojem. Prejšnje leto sem imela ob koncu šole nastop. Kul. Nato sem se umirila, se ulegla na tisti kavč ali karkoli je že in zaradi bolečin v roki v trenutku zaspala.

Notranjost limuzine:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Kaj bosta Amy in El delali v hotelu, kjer so 1d?
Kdo naj bi bili zločinci?
----------
4 nexte pa nadaljujem:3ste pričakovale tak next?xđ
17. marec 2013
u113639
u113639
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
17. marec 2013
u43225
u43225
Se 3: p
17. marec 2013
u101445
u101445
neeeeeeeeeext!
17. marec 2013
u43225
u43225
Se 2
http://www.igre123.com/forum/tema/ujeta-v-sanjah/52294/ - se ena moja zgodba, mogoc,ce hocte loh 1d uklucim:Đ
17. marec 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg