Forum
Hey! No uglaunem začela bom pisat novo zgodbico in če ma kdo kšno idejo bi blo zlo dobrodošlo.
Zdej pa bo počas konc mojga nakladanja xĐ
______________________________________________________________________________________
The story of my life I'll give you home...
Je zazvonil moj telefon. Bli smo lih med poukom. Zmrznila sem. >>Siena?!<< Je bolj vprašala kot rekla naša profesorica za Kemijo. Iz torbice sem potegnila svoj Iphone z razbitim ekranom in na hitro prekinila. >>Da se ne ponovi več. No moji drgai učenčki zdaj pa bomo ponovili nekaj osnov o kinetični enregiji...<< Zavila se z očmi in odprla zvezek za kemijo. Zvonec je oznanil konec ure.Vsi smo prijeli svoje knjige in stekli iz razreda.....
Ok zdej pa ven iz bedne šole in se bom kar opisala.
Sem Siena Peterson stara sem 17 let in živim v Londonu.Imam dve sestri. Emmilie in Amy. Emmile je stara 13 Amy pa 20 let.
jaz

Boš bral/a

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

14. december 2013
u151965
u151965
next
14. december 2013
hvala za prvi next tale next je posvečen tebi ***disney1d***

Odšla sem do svoje omarice vpisala kodo in iz nje vzela obleke za športno.
V garderobi smo se preoblekle in odše v telovadnico. >>Pozdravljena dekleta!Danes bomo vadile za tekmovanje v odbojki<< Je povedala naša učiteljica za športno.
Nekaj deklet je naglas vdihnilo in zavilo z očmi saj sovražijo odbojko.Meni pa je zelo všeč zato sem z ostalimi dekleti začela igrati. Pridružile so se nam še druge.Ko smo končale nam je učiteljica povedala:
>>Odlično punce mislim da bomo na tekmi zmagale!Pojdite se preobleči.Jutri prinesite superge ker bomo imele atletiko. Siena ti pa upam da boš uživala.Adijo!<<
V trenutku ko je izgovorila zadnje besede je zazvonil zvonec.Pri njenem predzadnem stavku sem se začudila vendar se nisem precej ubadala z njo ker ima včasihčudne izpade. Ko sem se preoblekla sem odšla domov. Ko sem prišla domov je bilo vse spakirano. Naša hiša ki je bila še zjutraj nabito polna z pohištvom. V kuhinji sem zagledala mamo,Emmilie in Amy. Jedle so toast z Nutello. Stekla sem k njim in vzela Emilie iz rke toast ki ga je ravno namazala z Nutello. Grdo me je pogledala potem pa si namazala nasljednji kos toasta. >>Emmilie! To je tvoj že peti kos!<< Se je razjezila Amy ko si je Emmilie v usta zbasala nasljedni kos. >>Kaj pa jaz?<< sem se pritožila.Ko smo v miru pojedle nas je mama posedla na kavč in začela govoriti: >>No kakor ste opazile je hiša ''pospravljena''<< Prikimale smo.>> No to pa je zato ker se bomo preselile v London kjer sem dobila službo.<<(v prvem nextu sm se zmotla k sm napisala da živi v Londonu.Hotla sm napisat da živi v Kaliforniji moja napaka xĐ )
Emillie je izbuljila oči Amy pa skoraj omedlela.Vse tri smo vstale in v en glas rekle: >>Kaj??<< mama se nam je nasmehnila in povedala da imamo letalo rezervirati zjutraj ob 8.00
u153572
omg neeext *w*
14. december 2013
evo vam next tale je posvečen Anchor.

Stekla sem po stopnicah do sobe.Od nje ni več veliko ostalo. Samo še postelja nekaj škatel omara in pisalna miza, ki pa je očitno nameravala ostati tu.Vrgla sem se na posteljo in glavo zakopala v blazino. Nisem bila žalostna niti jezna.Bila sem samo tako presenečena, da nisem vedela ali sanjam ali kaj.Ko sem ''prišla k sebi'' sem vzela svoj laptop in ga prižgala.Šla sem na FB in v status zapisala:
Jutr grem z mami in sestrama v London
pogrešala vas bom vse :*
Že čez pol minute je priletelo nekaj komentarjev:
Areees?
Jap.
Oh blagoor teb resno.
Muahaha
Uživaaaj
Bom brez skrbi
Kaj Siena zakaj?
Oh Trish klikn me
Potem me je moja BFF Trish kliknla pogovor je potekal tako:
Trish : Oi!
Jaz : Heyy!
Trish : a greš res u London?
Jaz : Ja po mamini logiki.
Trish : To pomen da je res?
Jaz : ja.
Trish : blagooor!!Jst bi šla tut zravn.Kdaj pa greste?
Jaz : jutri ob 8.00 mamo rezervirano letalo
Trish : jst bi šla tut.
Jaz : sej te bom kdaj obiskala no!
Trish : a ti res ne pogruntaš punca?
Jaz : Česa??
Trish : *facepalm* u London greš ne?
Jaz : ja ?
Trish : No to pomen da boš en korak bližje temu da spoznaš..
Jaz : 1D?
Trish : Ja.Bravo res xĐ
Jaz : OMG NO JST BOM UMRLA.Kok perfektno je to?
Trish : Do Neptuna pa nazaj xĐ
Jaz : Joj Trish ti pa tej tvoji planeti...
Trish : Ja kaj če so pa tok lepi *o*
Jaz : ok ok xĐ
Trish : Omg no dons sm se zalubla.
Jaz : V koga?
Trish : V enga blondinca iz Londona
Jaz : Ares? In kdaj si bla u Londonu?
Trish : Ne no dons sm ga vidla v Flowerfields (nakupovalno središče)
Jaz : In kako mu je ime?
Trish : Nwm. Sam ful je podobn enmu iz 1D.
Jaz : khm Trish veš kok je takih?
Trish : Ugh sorry morm it mami teži.
Jaz : Aw.
Trish : No zdej pa uživej u Londonu ko prideš me poklič in če najdeš 1D me tut poklič.Ok?
Jaz : Okey :*
Trish : Čaw Čaw BFF lada te mam.
Jaz : Čawčy tut jst tebe mwa
Ko je odšla sem računalnik zbasala v nahrbtnik...
Zjutraj me je zbudilo mamino butanje po vratih.
Odvelkla sem se v kopalnico in se stuširala.
Zavita v brisačo sem odšla do omare in se oblekla v črne pajkice in modro majico z napisom Nirvana in obula svoje modre balerinke. Na ustnice sem si nanesla rdečo šminko na trepalnice pa maskaro.
V svoj nahrbtnik sem stlačila še torbico z ličili, sončna očala,polnilec za računalnik in mp3.
Odšla sem v kuhinjo kjer so že bile vse članice moje družine.Jedle so kruh z sirom.
Iz hladilnika sem vzela 2 jabolka ju vrgla v nahrbtnik nato pa si na kruh namazala marmelado in kikirikijevo maslo.Ko smo pojedle smo zbasale stvari v naš nemajhen avto in se odpeljale do letališča.Celo pot sem jokala.Ko smo končno sedele na letalu sem iz torbe potegnila telefon in še zadnjič na FB zapisala:
Adijo Kalifornija pogrešala vas bom smo že na letalu za London.
Padla sem v spanec...
u153572
omg neeeext tkoj! :'o <333
15. december 2013
u151965
u151965
next
15. december 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxtttttt+nova bralkaa
15. december 2013
Evo vam next luv ya :* next posvečen мαlιĸ.* upam da vam bo všeč!

3. del Prihod v London

>>Siena! Siena!<< me je začela prebujati Emmilie ko smo pristali.Zbudila sem se in skoraj porinila s stola.
>>Pa kaj je s tabo tamala!Vedno mi uničiš najboljši trenutek.In to so ble moje najlepše sanje dozdej!<<
>>No, no Siena umiri se.Prepričana sem da ni tako hudo.<< je začela pametovat mama.
Zavila sem z očmi nato pa smo se izkrcali.Ko smo dobili svoje kovčke smo odšle ven.Pred vhodom je čakal ogromen kombi.Mama je stekla do njega.Ven je stopil moški malo starejši od mame.Ko je prišel do mame jo je objel in ji stresel roko.Za trenutek sem pomislila da je to mamin fant vendar so se mi te misli razblinie v trenutku ko nam ga je predstavila.
>>No punce pozdravite svojega strica Simon.<<
>>Živjo.<< >>No Simon to so tvoje nečakinje: Amy verjetno že poznaš,potem je tule naša Siena in najmlajša Emmilie.<<
>>Pozdravljene punce jaz sem Simon brat vaše mame.<<
Ko smo zlezle v kombi smo se odpeljale.Ustavili smo pred velikooo hišo z veliikiiiim bazenom.
>>Pa smo tu!<< Se je razveselila mama. Vsak je vzel svoj kovček, in svojo škatlo potem pa smo vstopile.Zagledala sem veeeeliko preddverje in nekaj vrat. Odprl nam je velika vrata za njimi so nas čakale 3 postave.No tole je moja žena Daisy pa moja hčerka Tiffany in moj sin Colin. Mama jih je vse objela nato pa nas porinila proti njim. Ko smo se rokovali sta nas Colin in Tiffany odpeljala po velikih stopnicah. Prišli smo v prvo nadstropje kjer imajo sobe starši. Mami sta pokazala njeno sobo nas pa odpeljala nadstropje više.Tam je bilo 6 vrat. Na enih je bil napi Colin na drugih WC in na tretjih Tiff. No tukaj smo vsaka naj si izbere svojo sobo.Izbrala sem si sobo čisto v kotu.Ko sem odprla sobo sem videla veliko posteljo še večjo omaro in pisalno mizo.
Škatlo sem odvrgla na tla in začela zlagati obleke v omaro.Ko sem to naredila sem na mizo odložila nahrbtnik in odšla v pritličje saj nas je klicala Daisy da je kosilo.
Za kosilo je bila lazanja.Bila mi je zelo všeč. Po kosilu smo jaz, Amy,Emmilie in Tiffany odšle na sladoled med sprehodom nam je Tiff nekaj razlagala jaz pa sem samo gledala v tla in brcala bel kamenček.Ko smo prišle domov nam je Simon povedal da gre v studio.Nisem vedela zakaj se gre in sem stekla v sobo.Še malo sem jo uredila.....
u151965
next
15. december 2013
next
16. december 2013
next
16. december 2013
u157881
u157881
next
16. december 2013
Evo next :*

4.Del
Spoznavanje

Še malo sem jo uredila potem pa odšla po stopnicah v dnevno sobo.Malo sem se razgledala potem pa zagledala ogrooomen kavč. Pred njim je stala televizija ob njem pa kamin. Bilo je zelo lepo. Vrgla sem se na kavč in prižgala TV. Malo sem preklapljala po kanalih.Končno sem našla nekaj uporabnega. *Tema*
Zbudila me je Tiffany ko se je vsedla poleg mene.
>>Sorry! Nisem te hotela zbudit<<
>>Sej je v redu<<
Nekaj časa sem še ležala potem pa se vsedla.Tiff me je vprašala če sem ok.
>>Ja sam mal sm še šokirana ker nisem vedla da mam sorodnike v Londonu.<<
>>Mhm<<
>>Tiff, mam eno idejo.<<
>>Povej!<<
>>Glede na to, da bom pojutrišnjem šla prvič v novo šolo in še nič nevem o tebi in drugih mi prosim povej nekaj<<
>>Ok<<
>>No hodila boš na isto srednjo šolo kot jaz. Tam vlada nekaj pravil o učencih.
1. ''Glavna'' važička na šoli je Paris Stoner. Nikoli se ne kregaj,druži ali hodi za njo.
2. Ne dotikaj se Paris-inega fanta Codya Colemana.
3. Ne zapletaj se v razmerje z Jasonom McConorjem. Govori se, da je zlomu srce že nekaj dekletom.
4. Ne druž se z Mio in Lauro (skos se družta z Paris,so kot tri barbike)
No to so vsa pravila glede učencev pač ni jih treba upoštevat sam jst bi ti priporočala zato ker si novinka in z novinci se ponavad začnejo družt vsi ki sm jih naštela potem pa ko jim dovolj zaupajo jih osramotijo.<<
>>Okey. Pač nevem lih velik o tebi in Colinu in mi prosim povej kej.<<
>>Ok. No pač jst sm Tiffany kliči me kar Tiff stara sem 17.Mam brata Colina, ki je dve leti mlajši od mene. No moj oči je pa SIMON COWELL.<<
>>Fajn.<<
>>Resno?<<
>>Kaj?<<
>>Neveš kdo je Simon Cowell?<<
>>Ja moj stric...?<<
>>Ja no?<<
>>In on je?<<
>>MOJ OČI JE SPREMLOV 1D NA POTI DO SLAVE!<<
>>KAJ???!!<<
>>Ja!<<
>>O-M-G!Zdej pa če te ne mot grem poklicat svojo BFF<<
>>Ti kr pejt<<(mi pomežikne)

Piiip,piiip,piiip,piiip
Trish : Oi!!
Jaz : Hey!Trish
Trish : Kko si?
Jaz : Fajn.Ti?
Trish : Isto.No kaj si pogruntala?
Jaz : Ok neboš vrjela al boš pa skupi padla.
Trish : Nebom!
Jaz : Nwem?? xĐ
Trish : Izpljuni!
Jaz : Ok, ok.No prvo preselile smo se k mojmu stricu Simonu v London ki ima eno hčerko in enga sina.
Trish : Resno? A je luškan?
Jaz : Trish? Resno moj bratranc je noo!
Trish : Eh no še kej? Si že najdla 1D?
Jaz : Ne ampak jih bom pomoje že kar hmal
Trish : Kko veš?
Jaz : Sej ni nč takega. No dijo BFF poglešam te!Čaw
Trish : Ej Siena počakej!
piiip
prekinem.Zanalašč ji nisem povedala da je moj stric Simon Cowell.Itak je blo že dost šokov za dons....
Next
16. december 2013
u151965
u151965
next
17. december 2013
u28319
u28319
Neeext<333
17. december 2013
ok zdej pa nexxt!sorry k ga tok dolg ni blo!

5. Del *Nove stvari*
Ko sem prekinila sem prižgala svoj računalnik.Medtem ko se je prižigal sem odšla v kuhinjo in si vzela kozarec pomarančnega soka.Iz dnevne sem zaslišala moške glasove.
Slišala sem korake potem pa zagledala Simona v kuhinji. Iz hladilnika je vzel steklenico jabolčnega soka in 5 sendvičev.
''Sam boš pojedel 5 sendvičev?''
(Simon se zasmeji)
'' Ne.Obiske imam''
''Lepo''
''Samo eno vprašanje''
''Ja?''
''Si Directionerka?''
''Je to sploh vprašanje? Seveda sem Directionerka''
Zadnji stavek sem rekla malo preveč na glas in zato se je iz dnevne sobe zaslišal smeh.
''Kdo je v dnevni?''
Sem vprašala.
''Samo moji prijatelji,'' je odgovoril in mi pomežiknil.
Nisem vedela kaj naj bi to pomenilo.
Iz hladilnika sem vzela jabolko in ga narezala na krhlje. Na krožnik sem dala malo kikirikijevega masla in jabolko. Odšla sem v svojo sobo in v miru pojedla. Ko sem pojedla sem odšla ven. Mami se povedala da grem sprehod. Nekaj časa sem hodila po pločniku potem pa mi je po licu zdrsela solza.Obrisala sem si jo in hodila naprej.Prišla sem do Starbucksa in naročila kavo z karamelo.Hodila sem naprej in prispela do konca ceste.Hotela sem se že obrniti ko sem zagledala Tiff kako se je poljubljala z neznancem.Izbuljila sem oči in obstala na mestu.
Naenkrat je Tiff svojemu ''fantu'' primazala klofuto.
''Vedno me zavedeš!!Ti in te tvoje oči!Nočem te več vidt zarad tebe me moj brat ne mara več mama in oče pa sta razočarana nad mano!''
Prijel jo je za roko ona pa ga je šeenkrat udarila. Odrinila ga je on pa prijema ni popustil prijema.Začela je kričati in se zvijati.
''Tiff!!!''
''Aaaa!''
''Siena!!Pomagaj!''
Fant ji je z roko zakril usta in jo porinil v grmovje.Skočil je za njo.V mislih sem si začela prepevati Last Christmas.Ta pesem me vedno opogumi.Začela sem teči proti grmovju.Nisem vedela kaj naj naredim.Zakričala sem: ''Tiff kje si?!''
Iz grmovja sem zaslišala tihe zvoke, nato pa krik.
Stekla sem proti grmovju in v njem našla Tiff.Pomagala sem ji vstati.Začeli sva teči in se ustavili šele na cesti.
''Tiff!Kaj se dogaja kdo je bil to?''
''To je bil Logan moj bivši.Že večkrat me je nagovarjal naj pobegnem in zaradi njega me Colin ne mara več tako kot prej mama in oči pa sta razočarana nad mano.''
''Kaj sta počela tukaj?''
''Nevem prišel je pome in me odpeljal sem.Potem me je poljubil ravno ko sem mu rekla da hočem končati.Potem pa si najbrž videla kaj se je dogajalo.Planila je v jok.Poklicala sem mamo da naju je prišla iskat. Doma so imeli vsi zaskrbljene obraze. Odšla sem v sobo in nisem imela pojma kaj se je dogajalo naprej.Ker je bila ura že 00:30 sem se odpravila v kopalnico.Umila sem se in se oblekla v pižamo.Ulegla sem se na posteljo in zaspala.
CARSKOOOOOO :** i love your storyyyy :3 supercaaa !! nujno nexti, če ne me bo pobral
19. december 2013
OMG HVALA skor sm že obupala
ŽE PIŠEM NEXT sam ga bom jutr objavla oblubm pa mal daljši bo :*
luv ya :*
19. december 2013
u151965
u151965
neeeeeeeeeext
super je
19. december 2013
нeιιι▲нмм...jα pαč jѕт ѕe вoм zвrιѕαlα▲zαĸαj?▲ĸer ιмαм dovolj...▲doѕт мαм žαljeɴjα, ɢrožeɴj ιɴ oвreĸovαɴjα▲doѕт мαм нιɴαvščιɴe, lαžɴιvcev ιɴ ɴeѕrαмɴežev, ĸι ѕo zαljυвljeɴι ѕαмι vαѕe▲vѕι ѕo мe zαpυѕтιlι, le še ιzjeмe ѕo z мαɴo (тe pα ιтαĸ pozɴαм тυdι zυɴαj ιɢer)▲preveč oѕeв je ɴα ιɢrαн,ĸι ѕo мι zαpιčιle ɴož v ѕrce, pα ѕej me тko αl tko ɴeвo ɴιнče poɢrešαl▲ѕory ĸer тo pιšeм v тo тeмo▲αмpαĸ вι rαdα ѕporočιlα dα тιѕтι ĸι мe ιмαjo vѕαj мαlo rαdι, ɴαj мι pιšejo dα ѕe poѕlovιмo▲ pα sej ιтαĸ že ɢreм▲čαw
20. december 2013
tteeeenx <3 neext
PA PROSIM NE OGLAŠVT!

6. Del
*Nakupovanje*

Ko sem se zbudila sem pogledala na uro. Bilo je že 9:54 zato sem vstala.Odšla sem v kopalnico in si umila zobe ter se naličila.Potem sem odšla do omare in ven vzela rdečo majico in bele hlače.Počesala sem si lase in si na glavo nataknila svojo kapo.
Stekla sem po stopnicah v pritličje in zagledala mamo ki je sedela za mizo.Dala mi je zajtrk.Ko sem pojedla mi je povedala da greva v trgovino nakupit šolske potrebščine ker grem jutri v šolo. Šli sva v Target in nakupili zvezke pisala in kalkulator.Potem sva odšli še v neznano trgovino in kupili nekaj stvari.Ko sva se vrnili nas je na mizi čakala posoda polna špagetov.Vsi so že bili tam. Medtem ko smo jedli smo se pogovarjali o tem da bomo jutri prvič stopile v novo šolo.Po kosilu je vsak odšel v svojo sobo.Spraševala sem se zakaj Tiff ni bilo na kosilu. Šla sem do njene sobe in potrkala na vrata.Odprla sem jih.Zagledala sem jo kako sedi na postelji in joka.Vsedla sem se k njen na posteljo in jo vprašala kaj je narobe.
''Moja družina me sovraži!In to samo zaradi Logana!''
''Hotel je da pobegnem z njim in poskrbel da moje ocene niso več tako dobre''
''Si ostalim povedala da nisi več z njim?''
''Ne''
''Hm, mogoče če bi jim povedala da nista več skupaj bi ti odpustili in če bi se opravičila za vse''
''Dobra ideja!Hvala ti!''
''Upam samo da ti bo uspelo!''
Potem me je objela.Stekla je po stopnicah dol.Odšla sem za njo.
Ko sem prišla dol sem videla Simona,Daisy in Colina sedeti na kavču.Pred njimi je stala Tiff in jim nekaj razlagala.Naenkrat je stekla k njim in vsi so se objeli.
''Uspelo ji je'' sem si rekla sama pri sebi.
Ura je bila pol sedmih.Prijavila sem se na FB.
Imela sem že 34 obvestil 12 sporočil in 3 prošnje za prijateljstvo.
Ogledala sem si prošnje in jih sprejela.
Potem sem kliknila na sporočila.Nič posebnega.Par ljudi mi je napisalo kako sem in če mi je všeč.
Na koncu sem šele kliknila obvestila.Imela sem nekaj obvestil da so drugi komentirali moje statuse,lajkali moje slike in podobno. Ko sem se odjavila je bila ura 21.03
odšla sem do mize in si v torbo natlačila 4 zvezke,kalkulator,puščico,mapo in obleke za športno.Dodala sem še jabolko.Potem sem šla v kopalnico in se umila.Oblekla sem se v pižamo in odšla v Tiffany-ino sobo.Sedela je za računalnikom.Vrgla sem se na njeno posteljo.Vprašala sem jo če v njeni in moji (novi) šoli nosijo šolske uniforme ali pa imajo kakšen ''ključ'' o oblačenja.Rekla je da samo da ne smemo nositi majic ki kažejo trebuh to pa je vse.
''Hah sem že mislila, da bom mogla imet šolsko uniformo'' sem rekla.
''Mja''
''Lahko noč Tiff''
''Lahko noč Siena''
Na poti v mojo sobo sem srečala Colina.
Okrog pasu je imel ovito brisačo.
Pozdravila sem ga se nasmehnila in šla naprej.V sobi sem se ulegla na postelji in zaspala.
Zjutraj me je zbudilo mamino govorjenje....
20. december 2013
u151965
u151965
next
20. december 2013
next
20. december 2013
NNEEEEXT. kr roke se mi tresejo, fhoool je cool <3.
20. december 2013

jutr next za tebe in ostale
20. december 2013
cool
20. december 2013
u148552
u148552
next
20. december 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg