Forum
u84754
u84754
helou tweety!
tuki je neresnična izmišljena zgodba o tem, kk sm postala ljubiteljica psou:3
***********************************************************************************************************
biu je prvi dan počitnic in šla sem na kmetijo h dedku, ker sta šla mami in ati za cele dolge počitnice službeno na morje. sploh nisem marala živali, če že katera, potem kača ali mačka. pes sploooooh ne! in dedek je imel psičko Kalo, za katero naj bi skrbela čez počitnice jaz. uf... to bo grozno! še sploh, ker je nemaram. sam slini se! slini, spi pa je. to je use kr zna.no prvi dan nism delala nč, visela sm na laptopi, k sm ga s sabo prnesla. ampak zutri me je neki lizalo. 'kaj... kaj je to!? nagravžno, slina... rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr, KALA! dol!' sem zavpila nad psico. dedek je stopil u sobo. 'pa kaj je narobe? budi te, ker želi sprehod!' reče. 'ampak ura je 6 zjutraj!' zajamram. dedek me je pogledal in odšel v kuhinjo. vsa zaspana sem se odmajala po stopnicah vendar me je Kala "ruknila" in padla sem. 'Brrrrrrrrrrrrrrrrrrr, Kala!' sem se znova zadrla. Odprla sem vrata in Kalo spustila ven. Dedek mi je rekel, da Kala ne bo opravila potrebe, če jo bom spustila na dvorišče i da ni kot drugi psi. mora biti na povodcu, ki ga držim jaz. in oh, peljala sem jo na sprehod. nisem bila dolgo, saj sem se odločila, da bom dedku rekla, da je kala že kakala. he, sigurno bo verjel. odpravila sem se domov.

nextam???
+jst sm drgač ž od rojstva ljubiteljica psov.
01. september 2012
u84754
u84754
tm k je ruknila" nevem, zakaj se je to pokazal : /
ruknila je, drgač...
01. september 2012
u84754
u84754
pa tm k je sam i bi mogl bit in... joj, kak veliko napak...
01. september 2012
Next!.
01. september 2012
u84754
u84754
ok še en neext p neeeeeeeextam.
02. september 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg