Forum
Hey vsi vidim da je bila moja prejsna zgodba po imenu Moj dnevnik izbrisana, a nic za to tu je nova zgodba PS Moj dnevnik lahko berete na wettpedu tu je link https://www.wattpad.com/story/84140849-moj-dnevnik no pa zacnimo z novo zgodbo aja plss mlajsi od 13 let ne brati lahko na svojo odgovornost
----------------------------------------------------------Zacetek----------------------------------------------------
Ko se zivljenje nekoga konca se novo pricne,to je moja zgodba kako sem naredila vse okoli mene trpet.Ko sem ubila nekoga sem se pocutila dobro in bolj mocno nikoli se nisem pocutila zaskrbljno za to kar sem storila ubistvu nikoli nisem obcutila kerega koli obcutka v meni je samo tema brez ljubezni,srece,jeze... A nikoli ne ves gdaj se bos poutil krivega za svoja dejanja. To je moje krvavo zivljenje.

Moje ime je Nicole Somerhalder,imam 17 let.Nikoli me ni brigalo kaj so si drugi ljudje mislili o meni samo hotela sem umreti, kar koli sem naredila da bi se ubila mi je spodletelo vedno me je mama ustavila, no briga me samo ce bi lahko obzalovala a ne morem zakaj bi obzalovala a nemorem v soli so se deali norca in podjebavali in samo iskali da se razjezim a nisem se samo prezrla.Tako se je nadaljevalo vsaj kakih pol leta.Sem hodila po hodniku in kot ponvadi se mi je Samantha Smith smejala v obraz in spotaknila. Prvic v zivljenju sem zacutila obcutek ki mi je dajal obcuteg da se mi pari v iz uses. Nisem vedela kaj je ta obcutek. Kasneje sem ugotovila da je ta obcutek jeza. Nisem vedela zakj tega ze prej nisem obcutila. Vec koker mislim na Samantho bolj sem jezna... Cel cas sem tuhtala kako naj bi izvedla umr saj tako me misel pelje in ubogala sem jo skovala sem umor in ga izpeljala. Po kncu sem zvabila Samantho v hisnikovo shrambo in zabodla v srce z skarjami in jo drzala za nos in usta da bi hireje umrla in nacrt je bil uspesen. Preoblekla sem se v sportno in dala umazane obleke ter skarje v ruzak telo sem pustila tam in zaklenila odsla sem glazbeno po kovcek za celo in ga vzela sla sem nazaj in dala Samanthino truplo notri. Sla sem na smetisce in vrgla v ogenj z kovckom vred odpravila sem se domov. ter odsla spat...
---------------------------------------------SE NADALJUJE------------------------------------------------------

Jaz:

Mama:

Samantha Smith:

13. september 2016
Se vedno sem pozabljiva 2 Nexta za nadaljevanje
13. september 2016
Next
13. september 2016
Se 1
13. september 2016
Next
13. september 2016
Dam ob 20.50 gor
13. september 2016
Ob umoru Samanthe sem se pocutila mocnejso.Ne vem kaj me daje da bi vsakega ko ga vidim zabodla z nozem ali celo ustrelila a moram iti cez to. Sla sem spat in sanjala sem kako vsi iz sole lezijo mrtvi v reki na polno luno. Zazvonila je budila in me zbudila. Vstala sem in se oblekla v kavbojke in navadno majico, sla sem dol da bi pojedla zajterk. Na mizi je bil kroznik in ob njem listek s sporocilom:
Nicole, odsla sem vk babici ker je zbolela pridem nazaj jutri zvecer, v hladilniku imas kosilo in vecerjo imas oboje po dvojno porcijo. Se vidimo jutri zvecer z ljubeznijo mami.
Hah no pa sem le sama sem si mislila ocitno je to prav trenutek da ga iskoristim za nov umor. Nardila sem spisek ljudi po vrasti tistih ki se mi je posmehovalo. Na listu so bili:
Jena Loner
Aly Dovson
Lushy Horeson
Lilly Woods
Roxy Moore
Yuki White
Katty Clark
Kelly Green
Liz Turner
Elizabeth Hartson
Lizzy Nelson
Harley Queen
To so bila preblizno vsa imena. Pred zacetkom sole sem Jeno Loner zvabila k jezeru in jo tam utopila nadela nanjo kopalke ter izprala dol odtise da bi izgledalo kot da se je utopila sama,sputila sem jo dol po reki in odsla v solo. Teh 7 ur se je vleklo in vleklo. Po koncu pa je bila naslednja Aly Dovson, in bila je se ena nesrecna zrtev mojih krvavih rok zlocina. Njo sem samo zastrupila z strupom v pijaci ki sem ji ga podtaknila pri kosilu. Tako da ups se ena nezgoda. Tako da lahko dve precrtam iz seznama. Odsla sem domov,naredila nalogo,se malo ucila ter sla na net in sla raziskovat kako se izmuzniti umoru nasla sem kar precej informacij, zapisala sem jih na list in ga dala v zep. Potem pa sem sla pojesti kosilo saj ga v soli nisem jedla samo tam sem da zastrupim ljudi in da vzamem kako jabolko HAHA, okey to ni bilo ravno smesno a kaj lahko. No Doma sem se malo gledala televizijo do vecera. Ko je bilo okoli 20.00 sem pojedla vecerjo in sla v posteljo da bom spocita jutri za nov krvavi dan.
--------------------------------------------Se nadaljuje--------------------------------------------
Upam da vam je vsec do zdaj rabim 3 nexte za nadaljevanje.

Sanje:

Dekleta na seznamu:

13. september 2016
Next
13. september 2016
se 2
13. september 2016
Next
13. september 2016
se 1
13. september 2016
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡
Next
15. september 2016
Dam gor cez kaksno 1 uro
15. september 2016
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡
cool
15. september 2016
Zazvonil je alarm in morala sem vstati. Oblekla sem se v crna oblacila in odsla pojesti ajterk in odsla v solo skoda da je petek. Samo danes sem se odlocila da ne bom ubila nikogar da imajo srecen dan samo danes nato se se grozno in zlobno zasmejlala. Odsla sem v solo in prva ura je bila ods kar je glupo... Ko sem prisla v razred je edel nek novinec na mojem mestu!!! Zavzdihnila sem in sla do tam in burnila po mizi in rekla "To je moje mesto mali" Pogledal me je in se zasmejal ter odvrnil in rekel "Ooh koga briga punci saj se te ne bojim" ooo on ga je najebal saj bi se me moral kaj bi dala da bi izvlekla skarje in ga zabodla samo potem bi morala v zapor zato sem rekla "Ne ves cesa sem sposobna" ni poslusal samo noge je dal na mizo in rekel "Potem me pa spravi dol" skocila sem cez mizoprijela sem ga za lase in zacela vleci saj je kar izgledalo da je nek bedak ki mu je mar samo za lase. In izgleda da sem imela prav saj je zacel stokati "AUCH pusti moje lasje pusti jih!!!" a nisem se vstavila saj mu jih nisem izpulila samo vlekla saj mora se nauciti lekcijo z kom se spopada in rekla sem "Spravi se dol kreten" sel je don in se vsedel poleg mene. Zdaj mi je zal da sem se vsedla v kot jer ni nikogar saj zdaj moram sedeti zraven tega cudaka. Ce bi vsaj obcutila kaj drugega kot jezo samo sem cisto zadovoljna s tem. Lahko pobijam kot nora brez obcutka krivde z vecjo mocjo. No njega dodajam na list pred Elizabeth. Ko je ucitlca razlagalo o jebanih umorih in pogresanih ucencov sem se sama v sebi smejala ker sem videla to truplo kako je umirala kar mi je zabavno gledati. Ampak ta novi fant sploh ne vem njegovega imena mi je skos sledil ali me sumi? Neh zakaj bi me. No amak resno pri vsaki uri se je vsedel zraven mene ker je bilo vedno zraven mene prosto ampak a se ni moral usesti zraven fantov? No upam da ne bo tago za vedno ali pa ne morem izvesti nobenega umora kar me se bolj jezi. Uhhh no sedaj je ravno onec matematike ostane samo se biologija. Med sredo pouka sem hotela pogledati ven =, obrnila sem glavo proti oknu in opazila da me novinec opazuje in to mi para zivce in nimam jih veliko pogledala sem ga jezno in rekla "Nehaj me opazovati mali" zasmejal se je nevem kaj je njegov problem da se skos nekaj smeji v moj fejs res me zdej prime da ga ze zakoljem pred vsemi rekel je...

Novinec:
[img]dammit.com.br/wp-content/uploads/2013/07/ian-somerhalder-69847.jpg

za nadaljevanje rabim 4 nexte

ce mislite kaj se bo zgodilo napisite da vidim kaj si mislite pa kaksna se vam zdi zgodba do zdej?
15. september 2016

15. september 2016
mislim to je tako fenomenalno da ne vem kaj, pomojem se bosta zaljubila in potem bo on prej ali slej ugotovil da je ona morilka in nevem waaaaaw... Next Next Next Next pa so štirje (vem da ne štejejo ampak ne morem si pomagat?
15. september 2016
Next
15. september 2016
se 2
15. september 2016
u215354
u215354
Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next
Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next

no, zdaj imaš več kot 2 Next-a
16. september 2016
ne samo se en pa dam gor
16. september 2016
u215354
u215354
kul
16. september 2016
hey vsi ce se vam ne da cakat za se en Next lahko berete to zgodbo k sem jo napisala z dream-all-day tu je link
http://www.igre123.com/forum/tema/twins-problems/188613/1
16. september 2016
u211265
u211265
Next mislim da bosta skupaj
17. september 2016
Glih pisem zgodbo kmalu bo
17. september 2016
u215354
u215354
Jupi!!!!!!!
17. september 2016
ta zgodba je posvecena "girl for all"
-----------------------------------------------Zacetek---------------------------------------------
rekel je "HAH" obrnil me je tako da je moj hrbet za nim in me drzi za vrat in z resnim glasom je zacel govoriti "Ti ne ve kaj sem jaz zato nehaj pametovati in utihni mala" brcnila sem ga v jajca in rekla "Lej... Meni nihce na tej soli nic ne more svetujem ti da mi nikoli ne obrni hrbta tudi ce ga ne bos ze naslednj teden imel pogreb" gledal me je med tem ko se je stokal od bolecine. A cez kratek cas je vstal ter mi z posmehajocim se glasom povedal "Lepa groznja samo tvoj bo bi prej" kaj ali je tudi on pobil vse ali kaj. Zdaj mi pa ze prevec kipi od radovednosti in jeze. Minio je ze tri dni od kar je tu. Ne morem nobenega umoriti ne nic ker ima skos svoje oci na meni. Ne more jih niti a sekundo odvrniti pogleda. Ne vem kako naj se ga znebim. Ce ga ubijem neh samo ne zelim srce pravi ne a glava ja ne vem kaksen obcutek me daje. Ko sem sla mimo njega se mi je eno oko avtomatsko zaprlo in odprlo kako ze aja pomeziknila sem avtomatsko nevem zakaj in kaj se mi dogaja. Ce grem k svetovalcu kaj naj mu recem "hey jaz sem Nicole in sem pobila vse na soli ker sem brezcutno dekle in nekemu fantu mezikam pa ne vem zakaj kar avtomatsko se dogaja" Hah tako ne bo slo moram ugotoviti sama. Po koncu zadnje ure je prisel do e in rekel "Resno prvi mi grozis pol mizikas, kaj je narobe s tabo zenska" ne zelim mu povedati zato sem ga uprasala "Kako je ko cuis nekaj kar ne ves kaj je" pogledal me je cudno in rekel "Ne vem na kaj mislis" ker ni vedel kaj mislim sem mu samo rekla "To sem si mislila" pogledal me je in prijel za roko vendar sem jo umaknila ter rekla "kaj pocnes" pogledal je za sabo in nekaj sepnil sam sebi vendar ga nisem slisala. Obrnil se je nazaj in rekel "pozabi" bila sem nervozna saj nisem vedela kaj mi je niti zakaj me je prijel za roko. Samo kar vem od tega trenutka ko pomislim na njega pozabim na moj plan da pobijem vse koker da se nikli nisem tega domislila ali kogar koli umorila moje misli so bile cisto na drugem mesto...
-----------------------------------------------------konec-------------------------------------------

Pomezik (KLIKNITE NA SLIKO) :

Ian drzi Nicole za vrat:

17. september 2016
u215354
u215354
izvrstno, nexttttttt!!!!
17. september 2016
E ko hitim sem pozabla rect kaj mislite da se bo zgodilo naslednjic
pa 4 nexte za nadejevanje
17. september 2016
Next
17. september 2016