Forum
ojla to je moja prva zgodbica in bi bila vesela če bi jo brali. Že vnaprej se opravičujem za vejice saj še točno nevem kam jih naj dam zato jih ne boom dala.
Nastopajo:

Naia Horan
Niall Horan
Louis Tomlinson
Harry Styles
Zayn Malik
Liam Payne
Ojla sem Naia Horan in živim v sirotišnici saj niti ne vem kak sem pristala tukaj. Stara sem 10 let in sem v sirotišnici v Sloveniji. Je zelo majhna in prijetna država. Zelo rada imam svojo električno kitaro. In no to je vse o meni.

Naia'S POV

>Naia da se mi zmigaš dol v kuhno saj pride danes en boy band posvojit eno punco< se je zadrla ravnateljica sirotišnice. Zavzdihnila sem in se oblekla in šla dol v kuhno oz jedilnico. Tam je ravnateljica razlagala kako se moramo obnašati in tako dalje. Tako mi je bilo tečno da sem odšla gor v sobo. Tam sem igrala električno kitaro ki sem jo dobila za moj deseti rojstni dan.
Niall's POV

Končno je vaj konec. Še vedno pogrešam mojo sestro naio saj o jo ugrabili ko je bila še dojenček.
Do mene je prišel louis in me vprašal >spet naia< pokimal sem mu. Simon nas je poklical in nam povedal da moramo iti v slovenijo v sirotišnico in tam posvojiti eno punco. To je bila zelo dobra ideja in smo se odpravili.

Čez 6 ur

Smo že v sloveniji in se peljemo v sirotišnico. Ko pridemo do nje je zelo velika in zelo lepa. Odšli smo noter in ravnateljičino pisarno. Povedala nam je danam bo prvo razkazala sirotišnico. Ko smo prišli v jedilnico je tam bilo polno deklet in tudi fantov. Ko so naš videli so začeli kričati kot v norišnici. V oko mi pa je padla punca ki bi ji štel 10 let in se ni brigala za nas. Vprašal sem ravnateljico kako ji je ime in kdo je to. Odgovorila je ta je to Naia Horan. O moj bog skoraj sem skup pado. To je moja pogrešana sestrica. Povedal sem še ostalim in so bii zelo veseli. Odšel sem do nje in sem jo vprašal kako je ona pa je rekla...

Next?
29. oktober 2014
u173906
u173906
Next ful dobr zacetek sam slike prosim
29. oktober 2014
sej bi dala sm nevem kak se dajo
30. oktober 2014
next :3
30. oktober 2014
Next
30. oktober 2014
Jutri bom dala Next ok
30. oktober 2014
Next
30. oktober 2014
next
31. oktober 2014
sori ker zelo dolgo nisem nextala bom pa zdaj
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
spremenila bom iz naia v naya

naya's pov

ravnateljica me je spet poslala v jedilnico in tam sem sedela sama saj me nihče ne mara in še sama nevem zakaj. Ko so prišli so vsi začeli kričati jaz pa sem samo tam sedela i gledala v moje noge ko je kar na enkrat prišel tisti blondinec iz skupine in me vprašal kako sem rekla sem da sm vredu ko so kar na enkrar prišli še drugi iz skupine in se mi predstavili . Najbolj mi je bil všeč louis saj mi je dal igračko in je bil edini ki me je pozdravil nazaj. Prišla je ravnateljica in jih je vprašala koga bojo posvojili. Oni so reki da bodo posvojili mene. Bila sem zelo srečna. Šla sem gor v sobo in sem spakirala stvari seveda pa nisem pozabila na kitaro. Odšli smo na letališče in smo se vkrcali v letalo. Na letalu sem sedela mod louisom and niallom.
niall

louis

zayn

liam

harry

next???
06. marec 2015

me
06. marec 2015
u190338
u190338
NEXT
06. marec 2015
tnks
06. marec 2015
u188813
u188813
neext
06. marec 2015
tnx
06. marec 2015
u173906
u173906
zaka nisi pol leta nextala???
next
06. marec 2015
nwm in hvala
06. marec 2015

igračka
06. marec 2015
u181656
u181656
TOREJ TO SEM ŽE NAPISALA V ZS IN BOM ŠE SEM. NOČEM HEJTAT PA NIČ IN PROSIM NE ME SHEJTAT.

1. To je klišej. Res sem nesramna in joj ne morem zadržat mnenja za sebe. Prvič, punca naj bi bila stara 10, Acacia(punca na sliki) je pa 18. Oprosti ampak to ne gre.

2. Če bo slučajno hodila z katerim iz 1D, se zavedaš da bi bili fantje pedofili? Oni so 21,22,23. Mislim, da ne.

3. Začetek, si uničila z Olja, moje ime je bla bla bla, stara sem tolko pa tolko, prihajam iz tam pa tam. Napisi raje zanimiv prolog, preberi par fanfictionov ITD.

4.VSI VEMO KAK 1D ZGLEDAJO! NAPIŠI RAJE TAKO:
acacia clark as naya
1d as 1D
konec -.-

5. NE RABIŠ VSEGA SLIKAT. OPIŠI RAJE! Naprimer dala si sliko igrače. Ne dajaj slike, raje opiši.
Igračka je bila neka žival, bila je take pa take barve, polno tega imamo na svetu. OK?

6. KLIŠEEEEEEEEEEEEJ! NEBO BRAN.

SE OPRAVIČUJEM za ta napad. Ne me shejtat.

http://www.igre123.com/forum/tema/one-direction-fanfiction-ideas/75291/1
Tukaj imaš veliko koristnih idej.
nebom pisala next ker nebom brala. oprosti nisem hotela nič hejtat.
06. marec 2015
TO JE MOJA ZGODBICA IN OD LAURE PODBREGAR KER BO MOJA SOVODILTELJICA IN SO NAJINA PRAVILA TAK DA ČI TI KAJ NE PAŠE IDI NEKAM
06. marec 2015
in oseba naya bo stara 18 let ker se mi 10 let zdi malo premalo
06. marec 2015
u181656
u181656
Nisem hotela hejtat no!!!!! Samo pomagat hoče. In uporabljaj "-----------(stavek)-----------" ne >-----------(stavek)-----------<
Pa pomoč je.
06. marec 2015
Next
06. marec 2015
little*monster
little*monster
*_*
Neeeeext!!!!!!!
06. marec 2015
Jaz bom nehala s to zgodbi saj so mi drugi rekli da ne bo.brana in naj začnem novo pisat če pa kera želi pa lahko sama nadaljuje
06. marec 2015
Ok a loh js??
06. marec 2015
Mislm samo da bo na novi temi
06. marec 2015
u173906
u173906
✩SтαяƑяσмƝιαƖƖ✩ dej klikn, mam idejo
06. marec 2015
Ja lahko obe nadaljujeta
06. marec 2015
next! +