Forum
Haii ^.^
No js sem Sandra, in pišm mojo 3. zgodbico.Prvi dve nista najbolj uspešni, ampak upam, da bo ta
Bom kr napisala uvod:
No ime mi je Alex, stara se 15 let, in hodim na srednjo veterinarsko šolo.Imam samo očeta, ker mi je mami umrla ko sem bila stara 10 let.Imam 2 najboljši prijateljici, Evo in Nejo, ter najbolšega prijatelja Samota.Eva in Neja imata fanta, Roka in Blaža.Jaz nimam te sreče.Toda use se spremeni ko se 'odpravim' na pustolovščino....
Next?
30. avgust 2011
amm..a zna kdo dt slikce, kr men neki računalnik ne dela in ne morm dt
in če bo kdo jih dou gor smo usi emo!! Hvala!
30. avgust 2011
next
30. avgust 2011
No bom kr nextala
Enkrt u petk, se zbudim, oblečem, naličim, pojem zajtrk kot ponavadi in se šele nato spomnim, da imam danes poslovilno zabavo, ker grem za 1 mesec v Hoolywood, saj sem dobila vlogo v filmu.Ko sem prišla v šolo, so me usi pozravili, kot ponavadi, saj sem bila še kar priljubljena.K meni pridejo moji najboljši prijatelji, ki me najprej objamejo, kot usak dan, nato pa se začnemo pogovarjati.Med našim pogovorom pa pride k nam Nuša, moja oz. naša sovražnica odlkar je prišla na to šolo, saj mi je speljala fanta, ki se je zdaj prešolal.
(A-js, E-Eva, N-Neja, S-Samo, N-Nuša, V-vsi ostali/cel razred)
N-O, poglej, poglej kdo je prišel u šolo! Naša priljubljena kurbica.
S-Če je kdo tu kurba, si to ti.
E-Oh, pusti jo.Ni vredna besede'Kurba'.Saj usi vemo, kaj je v resnici.
A-Seveda vemo.No Nuška, zdaj se pa odpravi v svoj kurnik in nas pusti pri miru.
V-Ooooooo!!!
(Nuša odide)
E-Arghh!! Kkšna prasica je to!!
A-Oh, pusti jo, sej ni vredna.Amm.Eva, Neja, sej loh vidve prideta danes mal prej k meni, da se oblečemo in pripravimo na zabavo, ne?
E,N-Seveda!
Šola je potekala normalno.Po šoli, sem šla domov, pakirat in pojesti koslilo.Ko je bila ura 16.30, sta prišli Eva in Neja.
Next?
30. avgust 2011
next
30. avgust 2011
ok nextam za Laro
Ko sta prišli, smo prižgali radio, in se začeli oblačit in urejat za zabavo.Ob približno 18.45 uri smo končali, in začela se je zabava, saj so usi moji prijatelji že prišli.Zabavali smo se do 02.00 zjutraj, in nekateri so prespali pri meni, saj imam svoje stanovanje.
Naslednji dan, smo se ustali šele od treh popoldne
JAz sem na hitro nekaj pojedla, se odšla stuširati, oblečti itd. Nato sem zbudila še tiste ki so še spali in odšli so domov.Poklicala sem taxi in se poslovila od Eve in NEje, saj imam let u Holywood od 17.50.Ko sem prišla na letalo sem skoraj zaspala, šele nato sem ugotovila, da zraven mene sedi punca moj estarosti.Malo sva se pogovarjali in ugotovila sem, da ji je ime Tanja in bo moja soigralka v filmu
Ko sva prišli tja, sva dobili vsaka svojo sobo oz. aprtma v hotelu s petimi zvezdicami.Zvečer sva se odpravile v disko, da bi se malo zabavale, toda tam je bilo vse prej kot zabavno...
Nextam?
30. avgust 2011
u58927
u58927
nextt
30. avgust 2011
u36530
u36530
nextttttt
30. avgust 2011
slike:

Eva, Blaž, Rok, Neja

Nuša

Mee!
________________________________________________________________________________
Nextam ma kasnej
24. september 2011

Tanja
Ko sva prišle v disko, sva videle dva zelo lušna tipa. Najprej sva šle po pijačo, nato pa sva malo zapleseli. Usedli sva se za mizo. K nama sta prišla tista dva lušna tipa, in se nama predstavila kot Jack in Rick. Nekaj časa smo se pogovarjali, nato sta naju pa začela spraševati čudna vprašanja, in naju začela otipavati, zato sva odhitele ven. Zunaj sem se nekako zgubila, in nisem več videla Tanje. Vrjetno je odšla domov zato me za njo ni preveč skrebelo..Toda jaz..jaz, sem se zgubila. Naenkrat sem se znašla v nekakšni ulici, z celiko starimi hišami. Bilo me je kar strah, kajti vse je bilo tiho, le mačke so cvilile, in psi lajali. Naenkrat sem se zaletela v nekega starega pijanca. začel me je otipavat, in poljubljat. Poskušala sem ga odriniti ustran, ampak me je premočno držal. Zaslišala sem nekakšne šum, in naenkrat je nekdo zletel, in podrl tega starčka.Tudi jaz sem padla, na tla in očitno izgubila zavest.
Čez nekaj časa sem se zbudila, v neki kočici. Zraven mene je sedel prelep fant.
(A.js, T.fnt, ki me je rešil):
A: K..K..Kje sem?
T:Za mojo hišo.
A: K..Kdo si?
T: Moje ime je Tyler. Videl, sem, kako te je nekdo otipaval.Ko sem ga porinil vstran, si omedlela, zato sem te prinesel sem.
A: H..Hvala. Jaz, s..sem A..Alex.
T: Ti lahko kaj prinesem?
A: N.Ne, hval.la.
T: Uredu. Spočij si in pokliči me, če kaj rabiš.
A:Ja..Tyler?
T:Ja?
A: Hvala.
T:Ni kej. Aja, in kliči me Ty.
A:*pokimam*
Nekaj, časa še razmišljam kaj se je zgodilo, nato pa zaspim.
Č
E
Z

E
N
O

U
R
O
T:Zbudi se, nekaj moraš pojesti.
A: Kaj? Oh, Ja.
Ty prinese pladenj s dvema koržnikama špagetov, solato in pijačo. Usede se zraven mene in začneva jesti in se pogovarjati.
Med večerjo izvem veliko stvari o njemu.
A:Zakaj si me rešil?
T: Ker, nisem mogel gledati, kaj ti je tisti kreten delal.
A:Hvala.
T: Ni za kaj.Torej, kaj bi rada počela? Spala, Kino,..?
A:Film doma? Mislim pri tebi.
T: Mhm..Saj res, kje sploh živiš.
A: Stanovanje imam v Hoolywood-u.
T: No vrjetno ga nimaš več.Jutri greva nakupovati.Preselila se boš sem.
A:Khm..Am..ok.?
________________________________________________________________________________
Next? Slike še dam zdej gor
24. september 2011
John:

Rick:

Ty:

24. september 2011
u60819
u60819
next!!!
24. september 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike