Forum
Tema.. Znašla sm se v popolni temi..Sploh nism vedla kaj se dogaja. nakar se je prižgala luč in oopazila moškega s kapuco. začel je hoditi proti meni jaz pa sem vse bolj začela hitreje teči. bila sem prestrašena. vse hitreje se je približeval meni jaz pa se sploh nikamor nism prekamnila za hudiča no!
Nato sem se zbudila vsa mokra po obrazu in dojela da je bila samo nora. ura je bila 12.45! omfg spet sm zaspala. hitro sem poklicala svoj BFF Sam.
09. december 2011
jst:

Sam:

09. december 2011
2 nexta
09. december 2011
u60429
u60429
Neextii
09. december 2011
nextiiii
10. december 2011
neexxt!
10. december 2011
vse sem ji razložila kaj se je dogajalo v nočnih morah. hja ona pa se je samo smejala. Nato me je Kaja spomnila da sva danes zmenjeni z Demi da gremo u ŠOPING. itak saj je bla sobota. to je naš tradiconalni praznik šopinga. Gremo u najbolj znane trgovine in si nabaumo čim več oblek. Aja sem že omenila da smo bogate?.. Čez pol ure je pozvonilo. Bila je Demi. Seveda sem mogla polikati še Sam ker si je to neskončno želela.

Ko smo prišle iz šopinga smo se samo vrgle na posteljo saj so nas noge tako bolele da še do kopalnce nismo mogle priti. nato smo zaspale. Naslednji dan smo večnioma delale domačo nalogo. BEDAA!!.

10. december 2011
3 nexte

sori kje kratk next sam fuŁ nimam idej..
10. december 2011
jaaaaaaaaaaaaaa
11. december 2011
Neeeext!!
17. december 2011
next
17. december 2011
polikat ja
17. december 2011
17. december 2011
Danes je moj srečni dan nedelja. ko sva s Sam naredili domačo nalogo sva odšle v kuhinjo in si poiskale nekaj za jest.

mmmm.. še dobro ,da zna Sam kuhati,saj si jaz niti jajc na oko ne znam pripraviti.
Aaa, moj trebuh sva ves čas govorile saj sva pojedle kar 10 vafljov in to odlićnih vafljov. nato sva odšle do kauča se ulegli in prestavile na film Piranje u 3d. haha kako je bilo smešno ko si je Sam dala 3d očala gor.

Bilo je zelo grzoljivo, Sam si je začela zaradi napetosti filma gristi nohte jaz pa sem po 20 minutah filma zaspale. tako sva dve punce na dvosednem sedežu zaspali.
Drinnnnnnnnnng...
"Jooooj, Zoe ugasni budilko na živce mi gre!" je zaspano rekla Sam. nato sem ostala in pogledala koliko je uro. ??????8.20????????
" O FAKING SHIT, ZAMUDLE BOVA ŠOLO!!!" sem zakričala. Sam se je tako ustrašila , da jo je kar vrglo iz postelje.
Dobro, najin osebni rekord v preoblaćenju. ponavadi rabive celo uro da najdeva primerna oblačila, make up in čevlje, danes pa sva za use to rabile 20 minut. zgrabile sva jakno in odhitele v šolo.
Ko sva prispele v šolo sva se poslovile, objele in odšle vsaka v svoj razred. ( Sam je 3.f jaz pa c. razred.)

17. december 2011
3 nexte..
17. december 2011
neeext!
18. december 2011
next
19. december 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg