Forum
Hejla! Sem Elly.Stara sem 14 let in živim v Londonu na našem velikem posestvu. Smo kar bogati ampak jaz se s tem nikoli nisem preveč obremenjevala. Nisem ena tistih mrh ki pohajkujejo po šoli kot kraljice. Srem čisto normalna 15-lettnica. Imam bff Marisso in poznava se že celo življenje. Tole je moja zgodba..
No še mal slik:

Elly (js):

Marissa:

Naša hiša:

Next??
18. marec 2012
1. del:

"Elly!!" Se je drla mama iz spodnjega nadstropja. Zaspano sem se dvignila iz postelje in pogledala na uro. 7.45! O šit! Hitro sem oddrvela v spodnje nadstropje in se skoraj zaletela v mamo. Hitro sem se ji nasmehnila in hotela mimo nje v kuhinjo. Toda prijela me je za roko.
M-mami, J-js
-----------------------------------
M: Kam pa kam mlada damica?? Veš koliko je ura?
J: Ja mami vem! Zato me pa spusti mimo ker zamujam v šolo!
M: Imaš vročino Elly??
J: Ne zakaj?? (O.o)
M: Ja pa saj so počitnice! Zimske? Saj veš..
J: O bog! Saj res! Zakaj se pa potem tako dereš?! Skoraj me je kap!
M: Presenečenje imam zate
J: Kakšno??
M: Poglej v kuhinjo..
------------------------------------------------------------
Čudno sem jo pogledala. Ponavadi mi ni kupovala ničesar čeprav smo bili bogati. Odprla sem vrata v kuhinjo in tam zagledala...

Next?? Vem da je 1. del mal kratk sam useen
18. marec 2012
next!
18. marec 2012
u81285
u81285
next
19. marec 2012
next :*
19. marec 2012
Okej next za vs 3! Hualla ker berete! :*

Marisso.
"Issa!"
Sem se zadrla da je odmevalo po hiši. S kotičkom očesa sem opazila mamo ki si je z rokami pokrila ušesa PLanila sem k njej in jo objela. Nisem je videla že cel mesec. Šla je nareč z mamo-ki je morala na službeno pot-v Avstralijo. Marissa (ki sem jo pogosto klicala Issa) namreč ni imela očeta. Umrl je v prometni nesreči 5 let nazaj. Tudi pri Marissi so bili kar bogati a se nikoli nisva bahali s tem. In ker je bila naša šola v zvezi s tisto avstralsko so ji tam uredili šolanje za 1 mesec. Še 1x sem jo tesno stisnila k sebi nato pa jo pogledala.
M-Marissa J-js
-----------------------------------------
M: El! Kako sem te pogrešala!
J: Ne veš kako šele jaz tebe! Zdaj pa mi hitr povej! Kako je v Avstraliji??
M: Super. Mesta so osupljiva, živali tudi, ljudje pa so prijazni. Ampak še vseeno si manjkala ti! Nihče ni z mano nakupoval ali se pogovarjal po FB-ju
J: Jaz pa sem se počutila kot v zaporu..Ampak ni važno..no počitnice soo!!!
M: Jaaaaaa! Nekaj morava početi!
J: Šoping čez 45 minut??
M: Itak! Čez 45 minut bom nazaj
J: Ok se vidiva!
------------------------------------------------------
Z Marisso sva nadvse radi nakupovali. Hitro sem pojedla čokoladne kosmiče, nato sem se še umila in oblekla. Moj outfit:

(glejte use razn torbice&čeulou)
Jakna:

Čevlji:

In torba v katero sem stalčila denarnico, telefon in še nekaj drugih stvari:

Ravno ko sem se še naličila je pozvonilo pri vratih. Zgrabila sem torbo in stekla v spodnje nadstropje. Pri vratih je stala Marissa in kar peš sva se odpravili v središče Londona saj ni daleč. Hodili sva po trgovinah, pomerjali obleke, zapestnice ter se smejali. Na koncu sva odšli še v Macdonalds na pozno kosilo oz. že kar večerjo. (saj je bila ura 17.30) Nato sva s seboj vzeli še sladoled Mcflurry in polnimi rokami vrečk odšli proti našemu posestvu. Mračilo se je že, a ulice Londona so bile dobro razsvetljene. Potem pa se je nekdo zaletel vame in vse moje vrečke so se razsule po tleh...

Next??
19. marec 2012
next. :')
19. marec 2012
*Mcdonalds brez unga a-ja
19. marec 2012
u80132
u80132
next
19. marec 2012
u33561
u33561
Neextt!
19. marec 2012
u50162
u50162
next bolš od moje je ž :/ prznam da so vse zgodbice bolše od moje ampak whatever cool je tko da neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
19. marec 2012
Zgroženo sem pogledala vrečke in se nato ozrla navzgor. Zagledala sem najbolj cute obraz ki ga ni bilo daleč naokoli. Nato sem opazila njegov izraz na obrazu. Z odpertimi očmi je zijal vame.
O-on J-js M-Marissa
------------------------------------------------
J: Kaj se greš?!
O: Js umm..samo..
J: Ja??
O: glasba..umm..emm..
(z rokami je krilil naokoli in bil ob tem neskončno srčkan)
J: si ok??
O.ja ja ampak...to..umm..
(kazal je na vrečke pa spet name in z Marisso sva ga čudno gledali)
M: Em..pomir se..sej je use ok.
O: Ja..no umm..js sm Alex btw
(olajšano sem se nasmehnila ker je končno uspel nekaj izustiti)
J: Elly. To je pa Marissa.
M: Hejla. A si nov tuki??
O: Ja lihk učeri smo se preselil sm. Mam srečo ker so še počitnice.
(zarežal se je in si skuštral lase)
J: boš hodu na našo šolo??
M: ja to bi blo supr!
O: Mhm..mislm da..
(nasmehnil se je in tudi midve sva se)
M: No ok. Zdej morva pa z Elly it!
(potegnila me je za roko)
O: Um..okej se vidmo. Aja izvoli..
(podal mi je vrečke)
J: Hvala.
--------------------------------------------
In tako sva odšli proti domu. Marissa se ni mogla zadržati in je začela pogovor.
J-js M-Marissa
---------------------------------------------------
M: El! Ta tip je bil tok cute!!
J: Mhm..
M: dej no! Kere učke!
J: ja res je bil..
M: Js bi prec hodila z nim! Sam mi je Jake bl ušeč!
20. marec 2012
J: pa zakaj mu ne poveš?!
M: Pa če on ni vame no! Pa še una koza je vanga!
J: Pa kaj te to briga?? 100% sm da si mu ušeč!
M: ja ja itak da sm mu! Sploh pa je tale Alex zihr vate!
J: Mhm..kr prvič me je vidu pa je že vame!
M: če te je tko gledu! kaj mislš da tko jeclja pr usaki punci?!
-----------------------------------------------------
Medtem sva ravno prišli do mojega doma in hitro sem namesto odgovora rekla:
"Adijo Issa!"
Zavila je z očmi in me pomenljivo pogledala. Nisem se zmenila zanjo ampak sem odšla po dovozu do vile. Pred vrati je stal nas šofer Marcus in hotel prevzeti vrečke. Veselo sem ga pozdravila in samo odšla mimo njega ne da bi mi uspel vzeti vrečke. Hotela sem čimprej v mojo sobo. Mama je prišla iz kuhinje in me vprašala če sem kaj lačna in kako je bilo. Hitro sem ji odgovorila da nisem lačna ker sva šli jest in da je bilo v redu. Nato sem se izmuznila v svojo sobo. Razpakirala sem tisto kar sem kupila in šla pod tuš. Nato sem se oblekla v pižamo, se vrgla na posteljo in v roke vzela svoj prenosnik. Med vsem tem se mi je po glavi podil Alex. To je on:

Ko se je prižgal sem šla na FB in tam potrdila prijateljstva, pregledala sporočila in pogledala še nekaj novih slik od mojega sošolca Deana. Nato se je nenadoma prižgalo okence za klepet. Bila je Marissa in pogledala sem kaj je napisala. Ob tem kar je pisalo se mi je čez usta razpotegnil nasmešek....

Vas zanima kaj?? No nekaj nextov bo dovolj! Zares hvala kr berete!
20. marec 2012
next. ._.
20. marec 2012
Evo. Se opravičujm u prvo ni hotl usga prlept! Aja če hočte da vs obveščam mi pliss povejte s tole prijavnico:

Nick:
Kam ti pošljem: na zs/na profil (napišš)
Ti dam link zdravn?: DA/NE (napišš)
20. marec 2012
u84374
u84374
Hello! horses_girl7 ----------------> Muffin*forever remember??
20. marec 2012
u84374
u84374
No bom kr next dala! Tale je za °dyɴαмιтe. ker je najbolj redna bralka

M-marissa J-js
-------------------------------------------
M: Elly!!!! Ugani, kaj, ugani, kaj!!! Jake mi je na FB napisu DA SM MU VŠEČ!!
J: No vidš sm ti rekla!
M: ebebebe..jutr ne morm it nikamor s tabo kr greva na zmenek!!
J: wiiiiiiii! kul!
M: omg noooo...kr nmorm vrjet! No zdej morm pa it kr grem spat! Lada te mam! Nockooo!
J: Nocko pikii mojaaa :* Lovam teee..
---------------------------------------
In tako sem zaprla okence za klepet. Računalnik sem odložila poleg sebe in zazvzdihnila. Naslonila sem se na blazino in premišljevala o tem kakšno srečo ima Marissa. In še ne vem kaj naj delam jutri brez nje. Pa cel teden! Gotovo bo cel teden z njim in bosta po počitnicah že skupi. Saj ne da bi ji kaj zamerila! Sploh ne! Vesela sem zanjo. Samo tako dolgočasno bo. S kotičkom očesa sem opazila da se je spet prižgalo okence za klepet. Kdo je? Marissa? Potem pa sem se spomnila da ona spi in vzela računalnik v roke. Pogledala sem in bil je...ALEX! Odpisala sem.
A-alex J-js
------------------------------------------------
A: Hej.
J: Hojla!
A: kako si??
J: bo&ti?
A: okej..ej res sori za uno popoudne. Nism vaju vidu.
J: sej ok..
A: ummm...in kaj maš kej u načrtu za ju3??
J: nwm..poležavanje doma&gledanje tv-ja&dolgočasenje?
A: aaaa...umm..ob 12.00 u Starbucksu??
(kar poskočila sem)
J: Jaa..lahko!
A: supr! daš fonsko?
J: mhm: 031-254-842&tvoja?
A: tnx&040-230-915
J: ok hualla&se vidva
A: ajde.
----------------------------------------
Zdaj sem bila že boljše volje. Hitro sem vzela v roke svoj telefon in si shranila Alexovo številko. Bila sem srečna. Dobila se bom z najbolj cute fantom v Londonu! Zaprla sem okence za klepet in potrdila Alexa. Nato sem se odjavila in zaprla računalnik. Najbolje je da se odpravim spat. Najmanj kar sem hotela je da bi imela na jutrišnjem zmenku podočnjake. Za vsak primer sem še nastavila budilko ob 10.00 saj jaz spim zeloooo dolgo. Nato sem se pokrila in z nasmeškom na ustih zaspala.
Zjutraj me je zbudilo nadležno zvonenje budilke. Sanjala sem o Alexu in zato se nisem hotela zbuditi. Tedaj pa se je v sanje prikradla misel da se z Alexom ob 12.00 dobim v Starbucksu. V hipu sem bila pokonci. Ugasnila sem budilko in zdrvela po stopnicah. Mama in oče sta že zdavnaj odšla, zato je bila v hiiši le še Vanessa-to je prijazna starejša gospa ki dela pri nas. Prijazno mi je pripravila zajtrk in veselo sem ji voščila dobro jutro, medtem ko je zlagala posodo v pomivalni stroj. Med šrežvekovanjem kosmičev sem razmišljala o današnjem zmenku. Ko sem pojedla sem posodico kar sama dala v pomivalni stroj in se šla umit. Ko sem to naredila sem pogledala na uro. 10.55 Dobro časa je še dovolj. Odprla sem omaro in gledala kaj bi oblekla. Nazadnje sem se odločila za tole:

Ja, ja vem mogoče sem malce pretiravala ampak ni vsak dan tako poseben. Naličila sem se in začela pripravljati torbico. Ko sem bila v celoti pripravljena je bila ura 11.45. Odšla sem iz hiše in po pločniku do središča Londona. Ko sem prišla do ulice na kateri je bil tudi Starbucks me je začelo spreletavati od vznemirjenja. Globoko sem vdihnila, odrinila vrata in vstopila v notranjost Londonskega Starbucksa....

Next?? Če hočte da vas obveščam izpolnite prijavnico!
21. marec 2012
u81763
u81763
Nexty!!
22. marec 2012
u84374
u84374
Ok next za ριкαcнυ-love-мe! Pliss u prihodnje mal več nextou

Vstopila sem in se razgledala. Nikogar nisem videla in nasmešek se mi je malo povesil. Kje je? Pogledala sem na urio ki je visela na steni. Točno 12.00. Usedla sem se za neko mizo in čakala. 12.05, 12.15..kje je?! Iz minute v minuto sem postajala bolj živčna in žalostna. Ko je bila ura 12.30 sem bila že na robu solz. Zakaj ni prišel?! Jezno sem stisnila zobe. Gotovo se le norčuje iz mene!! Zazvzdihnila sem in se odpravila proti izhodu. Nenadoma se je izza mene zaslišal glas.
"Elly."
Poskočila sem, ker sem se ustrašila. Obrnila sem se. Pred mano je stal Alex s šopkom vrtnic. Njegovi lasje so bili skuštrani, lica pa pordela.
"Alex? Kako si me ustrašil! Mislila sem že da ne boš prišel!"
"Oprosti. V cvetličarni sem čakal da pridem na vrsto..."
Osramočeno je sklonil glavo in v tenutku sem nehala biti jezna.
"Saj je v redu!"
Sem ga potolažila in se mu nasmehnila. Tudi on mi je podaril najlepši nasmeh od vseh. Odšla sva do mize in sedla. Do naju je prišel natakar. Oba sva naročila kapučino in se pogovarjala o tem kaj imava rada, česa ne marava, o življenskih dogodivščinah...itd. Smejala sva se in nekajkrat sva utihnila ter zrla vsak v svoj kapučino. Potem je nenadoma besedo naneslo na ljubezen.
A-Alex J-js
----------------------------------------------
A: In kako kaj ljubezen?
(za trenutek sem otrpnila)
J: hmm...no ja. Nimam ravno sreče v ljubezni. No ja saj veš: nimam fanta. Pa ti?
A: isto kot pri tebi. Samo da jaz nimam puce
(zasmejala sva se)
J: oh ja...greva??
A: seveda.
--------------------------------------
Vstala sva in pustila na mizi denar za plačilo. Nato sva stopila ven in nenadoma naju je čakalo presenečenje....

Vas zanima kakšno? Nekaj nextov bo dovolj!
22. marec 2012
u84374
u84374
*punce ne puce
22. marec 2012
next
22. marec 2012
next!!!!!!!!!
22. marec 2012
u84374
u84374
Hualla za nexte! Še kšne 2-3
22. marec 2012
u82896
u82896
next
23. marec 2012
u84374
u84374
Hualla za use nexte Next:

Zapadel je sneg! Tako sva bila zaposlena drug z drugim da sploh nisva opazila, kako je svet medtem prekrila mehka bela odeja. Navdušeno sem vzkliknila in se zavrtela pod padajočimi se snežinkami. Obožujem sneg! Alex se je smejal.
"Imaš rada sneg?"
"Pa še kako." Sem mu navdušeno odgovorila.
"Kam greva zdaj?"
Zamislila sem se.
"Greva v park??"
"Lahko."
Se je strnjal in odšla sva proti parku. To je bil prvi letošnji sneg in zato sem navdušeno hopsala in se razgledovala naokoli. Opazila sem tudi da me Alex z nasmehom opazuje. Ko sva prišla v park je za trenutek odvrnil oči od mene in se razgledal. Hitro sem nabrala sneg v kepo in mu jo vrgla v hrbet. Presenečeno se je obrnil, jaz pa sem se hihitala.
"Plačala boš zato!"
Mi je požugal in komaj zadrževal smeh. Stekel je proti meni in jaz sem hitro stekla stran. Lovila sva se in kepala. Nenadoma pa ga ni bilo nikjer več. Zmedeno sem se ozrla naokoli. Kje je?? Nenadoma me je nekaj prijelo okoli pasu in me zavrtelo. Zaklričala sem in se zasmejala. Ko me je Alex izpustil sem ga pogledala.
"Že drugič danes si me prestrašil!"
Opravičujoče se je nasmehnil.
"Oprostite gospodična."
Zamejala sem se in pogledala na mobitel.
"Ura je že 15.00! Domov moram. Se vidiva!"
Pomahala sem mu in se veselo odpravila proti domu. Imela sem se res lepo in Alex je bil takooooo luškan! Ko sem prišla sem vstopila in si otresla sneg z las. Nato sem se sezula in odšla v kuhinjo pogledat kaj bo za kosilo. Bila sem zelo presenečena ko sem v kuhinji zagledala mamo.
J-js M-mami
----------------------------------
J: Mami! Kaj pa ti tu?? Nisi v službi??
M: Ljubica! Danes ima oči rojstni dan! Si mar pozabila??
J: Oh saj res! Oprosti! Samo bila sem v mestu in se nisem spomnila na to.
M: Je že v redu. Si bila z Marisso??
J: Ne z nekim novim fantom ki se je ravno priselil sem. Včeraj sva ga z Marisso srečali v mestu.
M: Oh lepo! No pojdi se preobleč. Cela si od snega! Oči pride domov čez pol ure.
J: Prav takoj bom!
-------------------------------------
Stekla sem v svojo sobo in se hitro počesala in si nakodrala lase. Slekla sem prvotno obleko in oblekla tole:

Nato sem si hitro še popravila ličila in pogledala na uro. Še 20 minut. Stekla sem v spodnje nadstropje, da bi videla če lahko kako pomagam mami. To je ona:

Pripravila sem mizo in prižgala na sveče. Nato ko sva vse postavili na mizo, sem zaslišala da so se odprla vrata. Počakali sva tiho. Čez hišo se je razlegel glas:
"Elly? Sandra? (to je moja mami)"
Nasmehnila sem se in ostala tiho. Najini imeni je še nekajkrat ponovil, nato pa so se odprla vrata v kuhinjo...

Next??
23. marec 2012
u83681
u83681
next
23. marec 2012
u84374
u84374
ok nextam. Proooosim vas! Če pridete prebrt zgodbico napište next! Kr vidm nekatere zogdbe ki dobijo po 10-15 nextov, jaz pa komaj dobim 2! Proosim1 Tut če vam zgodba ni ušeč prosm napište da vam ni in zakaj, da vem kaj izbolšat&hvala!

Nato pa so se odrpla vrata v kuhinjo in skoznja je stopil oče. Hitro sem prižgala luči in zavpila:
"Vse najboljše očka!"
Nato sem se presenečenmu očetu vrgla okoli vratu in ga poljubila na lice.
"Hvala Elly! Kako lepo presenečenje!"
Nato je poljubil mamo in odložil kovček s poslovnimi rečmi v kot. Sedli smo za mizo in jedli. Bila sem vesela ker preživimo nekaj časa skupaj. Pogovarjali smo se in se smejali. Ko smo pojedli je mama pred očeta postavila torto in zapeli sva mu pesmico 'Vse najboljše za te.' Nato Smo pojedli še torto, na koncu pa so na vrsto prišla darila.
24. marec 2012
u84374
u84374
Opsss..ni poslalo vsega. Nadaljevanje.

Na koncu pa so na vrsto prišla darila. Z mamo sva mu kupili novo ročno uro, ki je zeloo draga. Bil je zelo vesel saj so mu staro ukradli. Nato se je mama obrnila k meni in rekla:
M-mama J-js O-oče
-------------------------------------------
M: Elly ljubica..naslednji teden morava z očetom na poslovno potovanje.
J: Kaj? Kakšno?
O: Na Aljasko greva. Povezali se bomo namreč s tamkajšnjim podjetjem.
J: Oh..no prav..
M: Boš lahko 1 teden sama?
J: Oh seveda...ni problema..
M: No prav.
(poljubila me je na čelo)
J: Ti pomagam pomiti posodo?
M: Ja prosim.
----------------------------------------------
Oče se je šel preobleč in gledat televizijo, midve z mamo pa sva medtem pomili posodo in se pogovarjali o naslednjem tednu ko bom sama. Pravil ni bilo posebno veliko. Lahko sem delala vse, samo obljubiti sem morala da se bom učila, delala domače naloge in ne bom delala večjih neumnosti. Z vsem sem se strinjala in ko sva končali sem odšla v zgornje nadstropje. Ura je bila 19.00. Nisem še čutila potrebe po spanju, a sem se vseeno šla stuširat in se pripravit na spanje. Nato sem v roke vzela knjigo in brala. Do konca je bilo le še 20 strani. Ko sem prebrala je bila ura 19.40. V roke sem vzela prenosni računalnik in medtem ko se je prižigal sem razmišljala da moram ta teden še v knjižnico. Šla sem na FB in pregledala vse prošnje, sporočila ter komentarje. Nenadoma me je kliknila Marissa in začeli sva se pogovarjati...

Next?? Res upam da boste brali!
24. marec 2012
u64670
u64670
next.a plis prebereš mojo novo zgodbo ko se življenje zaplete...
25. marec 2012
u578
u578
nexnextnextnextnextextnextextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnext
26. marec 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg