u84429
u84429
Next : )
21. maj 2012
u87403
u87403
next
21. maj 2012
next
21. maj 2012
j- em..? sestra? Jst sm edinka zayn!
-nerodna tišina-
j- ali pač??
Li- ne nis. Maš sestro dvojčico. Izkazalo se je, da so jo kmalu po rojstvu ugrabili in nikoli našli. Zdaj se je prikazala.
j- kak pa vejo d je bla ona?
Lo- no… dejansko nimajo dokazov, predvidevajo, ker se nikoli prej ni pokazala. Našli so jo v lopi za hišo. Čudno skrivališče.
j- hočm govorit z njo.
n- ne bo šlo. Zdej moreš bit u bolnišnici.
j- ti si kar misl. Kelly? A greš z mano? Do zdej si bla tiho…
k- ja. Najprej so mi starši umrli, nato pa še tvoji. Zelo sm jih mela rada, k so me sprejel pod svojo streho. Greva zaslišat tvojo sestro.

Skočila sem iz postelje in stekli sva po hodniku.

Nisva se menili za nič. Ne za fante, ki so nama klicali, naj se ustaviva, ne na zdravnike, ki so naju hoteli zadržati. Ko sva stekli mimo recepcije sem receptorki zavpila :'odjavljam seeee! Hvala!' pa stekla naprej. Uboga revica ni vedela kaj bi naredila.

Nekaj časa je gledala za mano, nato pa poklicala fanta da se bosta skupaj smejala. M2 pa sva še kar tekli…

22. maj 2012
u37905
u37905
neeext!!!
22. maj 2012
next!!!!
22. maj 2012
u84429
u84429
Next.!
22. maj 2012
nxt
22. maj 2012
next
22. maj 2012
okeej bom zdejle en dooooug next naapisala, k ga u3 ne bo mogla k mamo do zvečer en 'kulturn dan' al neki. bedaa :/
23. maj 2012
Po nekaj pretečenih ulicah sem se zasopihano ustavila. Vrtelo se mi je in bila sem utrujena, toda nisem hotela odnehati. 'a si u redu?' me je Kelly zaskrbljeno vprašala. ' ja valda. Nikol bolš' sem se ji zlagala in se prisiljeno nasmehnila. Usedla sem se na bližnjo klop ter nekaj minut počivala. Potem sem skočila na noge in pokimala Kelly. To je bil znak za odhod. Nekaj časa sva tekli in nekaj časa hodili, da sva končno prispeli do policijske postaje. Stekla sem noter in policistom povedala kdo sem. Spustili so me v neko sobo. Sredi sobe je stala miza in dva stola. Na enem je sedelo dekle, ki mi je bilo na las podobno. Le na nek način bolj 'darkerska' .

previdno sem stopila do drugega stola in se usedla. Opazovala sem svojo sestro. Bilo je nekam čudno. 16 let so mi pravili da sem edinka in tedaj ugotovim, da imam sestro. DVOJČICO. Punca je zgledala nekam žalostna in odsotna. Čez nekaj neprijetnih minutk tišine je spregovorila.
j- jaz k- ona (kate)
k- živjo…
j- mhm.. ojla
k- men je ime kate. Si ti moja sestra?
j. jap. No, tako vsaj pravijo. Me veseli, da se srečava. Veš tole je malce nerodno - do zdaj nisem vedela da imam sestro. Sicer sva si precej podob-
k- nisem bila jaz.
j- kaj?
k- nisem jaz ubila tvojih staršev.
j. …tudi tvoji starši so…
k- ne verjameš mi, kaj?
j- niti ne. Dobili so te v naši vrtni lopi. Z nožem. In nikoli prej te nismo videli. Mislim da so dobri razlgi, da ti ne vrjamem…
k. ne…za vse to obstaja dobro pojasnilo. Pred nekaj tedni sem ušla. Ko sem bila še majhna so me ugrabili neki ljudje. Šele zdaj sem jim lahko ušla. si sploh predstavljaš, kako je biti v ujetništvu celih 16 let?

Nekako som dobila telefonsko najinih staršev. Poklicala sem jih nekaj dni nazaj in bili so srečni da se spet vidimo. Seveda so mi ponudili staro življenje. Z veseljem sem se vselila, toda ti me nisi opazila, ker si bila tisti dan pri prijateljih. Na noč umora, je v hišo prišel zamaskiran moški in imel je nož. Ubil ju je, medtem ko sem jaz zbežala v vrtno lopo. To je vse. Nisem kriva, le ob napačnem času sem se skrila. Morala bi poklicati policijo.
j- oprosti. Nočem prekinjati, toda zakaj si mela nož??
k- ker sem prepoznala moškega. Vzela sem nož iz kuhinje, toda niti krvav ni bil. Sploh nevem zakaj so ga vključili, kot dokaz.

j- in?!? Kdo je ubil moj - pardon- NAJINE starše??
k- moj ugrabitelj. Nick Woods.
j- kdo je to?
K- mamin bivši fant. Bil je prepričan da je on najin oče in naju je želel zase.
j- zakaj je vzel le tebe?
k- ni imel dovolj časa. Ko me je zgrabil je slišal hrup in pobegnil le z menoj. Srečo si imela.
j- kako veš vse to? Nisi bila takrat še dojenček?
k- to zgodbo sem v zadnjih 16 letih slišala stokrat in stokrat. Nick mi jo je pripovedoval ko me je želel spraviti v sabo voljo in obup.
j. o moj bog. Zakaj nisi tega povedala tudi policiji??
k- nočejo me poslušati. Bi jim ti lahko dopovedala?
j- seveda. Za sestro vse.

Nasmehnila se mi je in nepričakovano skočila pokonci. Objela me je in občutila sem nekaj, kar sem si želela čutiti vse moje življenje. Začutila sem, kako je imeti sestro.

23. maj 2012
u84429
u84429
Next.!
23. maj 2012
neext
23. maj 2012
u73295
u73295
nexxxxxtttt
23. maj 2012
Neeeext.!
23. maj 2012
u82947
u82947
Neeeeeext.!
23. maj 2012
u37905
u37905
neeext!!!
23. maj 2012
Next!!!!
23. maj 2012
next
23. maj 2012
okiii...nextaaam radavasmam usee
26. maj 2012
…NEKAJ DNI KASNEJE…
Končno je vse urejeno. Kate smo spravili iz zapora in Nick že gnije v ječi. Včeraj sem se odločila, da si kupim svojo hišo. V Tisti, od mojih staršev ne smem živeti saj nisem polnoletna. Pa kaj pol. Si bom pa kupila svojo. V njej bomo živele jaz, kelly in kate. Vsaj tako je načrtovano. komaj čakam. Pravzaprav se ravno peljemo proti neki hiši, ki naj bi bila menda primerna za nas. Pelje nas Harry. Z njim se je zabavno voziti, saj vozi vsaj 20 km prehitro. Končno prispemo do hiše, na kateri visi znak 'PRODAMO!' .
OMG!! Hiša je prečudovita…
[img]https://www.masterhomes.net/img.php?objpath=1310&imgnr=1&sold=0[/img]
takoj sem odločena. hočem TO hišo. Stečem do nekega človeka v bližini in vprašam, kje jo kupim. Debelo me pogleda in reče, da jo on prodaja.
j- jaz, o- tisti človek

j- kupila bi to hišo!
o- pa imaš dovolj denarja??
j- ja.
o- okeej. Napiši mi ček.
j- ček!? A smo u gostilni…? O.o
o- ne. Tako je najlaže.
j- okej okej.
-napišem ček-
j- tukej mate.
o- pa podpišite tole…in tole…pa še tole…

nekaj časa sem se še podpisovala in razne trapaste zadeve, nato pa sem končno dobila potrditev, da je hiša moja in ključe…

26. maj 2012
u14318
u14318
neeeeext
26. maj 2012
u37905
u37905
neeext!!!
26. maj 2012
neexxtttt
26. maj 2012
preberte od moje frendicee... pa lih je začela pisat- mal potrplenja ) tennkju** nextam u3
26. maj 2012
nxt
27. maj 2012
next!
27. maj 2012
Neeeeeext.!!!
27. maj 2012
en bl kratk next,k bo več slik. nextam še kasneeej
27. maj 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg