Forum
hEj. Sj vem d o oNE dIrEcTiOn oBSTaJaJO ZgOdBIcE ŽE Na 1001 NAČiN In Sm MIslna d bI še JsT EnO nPiSAlA. Pa še tO Ne fEjKaM, amPaK POejTe Mi SvOj MNeNJe iN LoH kj SPremEnIM.pA zAčNimO...

Bilo je čisto navadno jutro. Podobno vsem ostalim. Ob 6.30 zjutraj mi je zazvonila budilka in skočila sem pokonci. Namazala sem se, se oblekla in pojedla zajtrk. Poslovila sem se od staršev (edinka sem) in se odpravila v šolo. Do tja imam le nekaj minut hoje, toda vseeno sem si dala slušalke v uho in si začela mrmrati besedilo moje najljubše pesmi: It's gotta be you Only you. It's got to be you Oh, Only you. Kmalu me je zmotil nek glas : 'ti pa dobro poješ'. Hitro sem utihnila in se obrnila naokoli.

za začetek bolj malo, če vam bo ušeč pa dalje

a nextam?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

13. maj 2012
jst:

uppsi. pa narobe sm napisala naslov... How can he Love* me? (1D noter )
13. maj 2012
u84429
u84429
Neext! < 33 (i love One Directioooon) :3
13. maj 2012
no ta next je za SugarGirl ker je prva nextala mojo zgodbico
13. maj 2012
uppsi.:
. Za mano je stal srčkan fant, (ki je imel oblečeno kapo in sončna očala- Na zelo vroč dan) in se mi prijazno smehljal.

imel je tudi te sončne očala:

' Sem pela naglas??' sem ga začudeno pogledala. Zasmejal se je' itak'. Cela ulica te je lahko slišala…' ozrla sem se naokoli in resnično so me usi debelo gledali. Zardela sem in začela hitreje hoditi. 'hej počakaj' me je ustavil tisti fant. ' se bova še kdaj videla?' premerila sem ga od glave do pet in skomignila: 'tu imaš mojo telefonsko. Pokliči me.' Dala sem mu telefonsko številko in odhitela do šole. Malce sem že zamujala. Toda neprestano sem mislila na tistega fanta. Bil je zelo lep in želela sem da me čimprej pokliče. V šolo sem prispela ravno, ko je zazvonilo. Hitro sem se preobula in stekla v razred. Stopila sem v učilnico in se opravičila učiteljici. Usedla sem se v mojo klop (sedim sama. Ne da ne bi imela prijateljic, le učiteljica me od vsake presede. Nimam pojma zakaj) in si slušalke mojega iPoda spet vtaknila v ušesa.

Nameravala sem mirno sedeti in poslušati glasbo. Tako ali tako smo imeli razredno uro. Toda mojo pozornost so pritegnile učiteljičine besede:'dobili bomo nekaj novih učencev.' Odprla je vrata in skoraj sem padla s stola.
13. maj 2012
jst:

k prej ni prjela.
13. maj 2012
meh uredu. noče. klikn pač 'poglej sliko'
13. maj 2012
u84429
u84429
hvalaa...Iiii Harry < 33 neeextam! (pomoje bo Harry pršou h njim u klas) : D
pa še mojim frendicam bom priporočila to zgodbico(obožujejo 1D tko da jim bo sigurn ušeč) ! : )
13. maj 2012
cool tennkju
13. maj 2012
u84429
u84429
np
13. maj 2012
Next in mi je ušeč zgodbica,hvala za priporočilo pikica SugarGirl mojaa < 33
13. maj 2012
u84429
u84429
nč Piškoteek:3 moj , jaa sej vem d je najbolš zgodbica..
13. maj 2012
no bom še en next k mam lih napisan
Odprla je vrata in skoraj sem padla s stola.
Noter so prišli 1D!

nekaj deklet je zavreščalo in steklo k njim. Jaz sem obsedela na mestu. V tem trenutku sem spoznala fanta z ulice, ki mi je bil tako všeč. Malce prepozno em ugotovila, da je to Harry Styles.

Pogledal me je in mi pomežiknil. Nisem se mogla upreti in sem se mu nasmehnila.
Fantje so se usedli: Louis in Niall v eno klop, Zayn in Liam v drugo. Harry pa se je samozavestno ozrl naokoli in se usedel poleg mene. Ceu razred je utihnil. Zardela sem in pogledala v tla. Harry je rekel učiteljici:' saj lahko sedim tu?' učiteljica je prikimala in rekla da lahko, če se jaz strinjam. Malce preveč navdušeno sem pokimala in učiteljica je spet začela nakladati o traparijah. Harry se je obrnil roti men in mi šepnil:' živjo, že spet  ' pospravila sem iPod in mu dejala:' zakaj mi prej nisi povedal kdo si?' zedeno se mi je nasmehnil :' ker te ni zanimalo. Pa še zato, ker imam dovolj tega, da me imajo dekleta rada le zaradi slave.' Pomežiknila sem mu :'kako pa veš da si mi všeč?' pogledal mi je v oči in rekel:' v očeh ti piše.' ?KHM KHM!! Ali bi svojim sošolcem mogoče vidva razlagala snov? Ne? Se mi je zdelo. Zdaj pa bodita tiho, sicer vaju bom presedla!' se je zaslišal učiteljičin glas. Zahihitala sva se in se posvetila pouku. Ko ga je bilo konec, me je harry povabil v njihovo hišo na pijačo. Ja seveda, živi skupaj z drugimi fanti.
13. maj 2012
u84429
u84429
Neext..... : ) !
13. maj 2012
neeext
13. maj 2012
neext! ful fajna zgodba je (;
13. maj 2012
next!!!
13. maj 2012
en next za miško2 k me je prsilla d s5 nextam
13. maj 2012
en next za miško2 k me je prsilla d s5 nextam
13. maj 2012
grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr....

Ja seveda, živi skupaj z drugimi fanti.

Usedla sva se v njegov avto in se odpeljala. Vozi ferrarija rumene barve. Ful je hud

. čez nekaj minut tišine me je vprašal:'am…kako ti je sploh ime?' ostrmela sem in se spomnila, da se mu resnično sploh še nisem predstavila. ' Ashley. Toda prijatelji me kličeko Ash.' Sem mu odgovorila in se mu nasmehnila. Pogledal me je in rekel:' veš, tako lepe oči maš…' pomislila sem. Imam oči zelene barve. Podobne kot on. 'ti tudi
13. maj 2012
Nekaj časa smo se še pogovarjali in nato je Zayn rekel da mora iti. Liam ga je pogledal in nagajivo se mu je nasmehnil. ' ja saj vsi vemo kam greš…' vsi razen mene so se zasmejali. Zayn je zardel in odhitel. 'kam pa gre?' sem vprašala harryja. 'v telovadnico. Pridobivat mišice' se je zakrohotal. Zdj sem se tudi jaz smejala. Čez približno 10 minut pa je vstal tudi niall in rekel da gre na kosilo. Louis in liam sta se strinjala. Vprašala sem jih zakaj si sami ne skuhajo nečesa. Niallu je postalo nerodno in pogledal je v tla. Čez nekaj sekund tišine je zamrmral:'ker ne znamo kuhat…' zahihitala sem se in se jim ponudila da jih naučim. Vsi so navdušeno pokimali. ' uuu. Jst prvi!! ' se je zadrl Harry in me povabil v kuhinjo. Vprašala sem ga, kaj hoče za kosilo. ' mhm… palačinke?' se je nasmehnil. Pokimala sem in začela sva jih peči. Čez 20 minut so bile palačinke narejene in harry jih je že mojstrsko znal metati v zrak in jih NE zažgati.

13. maj 2012
no aleluja -.-
13. maj 2012
neeext
13. maj 2012
tnx za neks piki moj lovam te pa next čim prej!!
13. maj 2012
next*
13. maj 2012
u84822
u84822
next!!!!!!!!!!!
13. maj 2012
u82947
u82947
Sicer mam že ful zgodb o 1D in se mi zadnje čase vse meša in potem ne vem kaj je pri kateri zgodbici ampak naj bo..... Next
13. maj 2012
ju3 nextam k se mi dons ne da več miška2 rtmf nazaj
13. maj 2012
u84429
u84429
Neeext ! : D
13. maj 2012
tenkjuu usem k nextate
14. maj 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg