Forum
Osebe :
- Ania , 14 let 9 razred osnovne šole. Je navihana , lepa , vesela punca. Je pač navadna najstnica. Ampak ni emo.
- Tom , 16 let 2 letnik ... Je prelep , ni emo ampak ima sama tako mal frizurco.. ampak ni prav Emo.
- Natasha , 14 let , 9 razred osnovne šole . Je najboljša prijateljica od Anie. Je emo ampak se noče rezati. o ločujeta in zato je ona veliko pod stresom.
Druge osebe izveste sproti.
Prosim za komentarje in veliko uživanja pri branju.
**************************************************************************************************************
Hodila sem po gozdni potki. Poslušala sem Mp3 in brezskrbo pela ob melodiji in se sproščala.
Dokler nisem videla Toma pri sladoledarju. Bil je z ŠpeŁo. Špele pa ni nihče maral. Vsaj v našem razredu ne. Ampak za njo me ni skrbelo. Bolj me je skrbelo za Toma. Da bo podlegel njenim čarom... Stekla sem do njiju in ju pozdravila. Tom me je pogledal in me vprašal "heey. boš sladoled?" Prikimala sem in se nasmehnila. Naročila sem čokolado in limono. Njam! ŠpeŁa je bila vsa vzhišena kot ponavadi. Toma sem vprašala če gre z menoj na sprehod. Privolil je in se poslovil od ŠpeŁe. "Kaj pa poslušaš ? na Mp3-ju mislim .. " Pokazala sem mu in nasmehnil se je. "Hm... saj je Bruno Mars še kar dober. Ampak noben ni tako dober kot Eminem. " Nsmehnila sem se in kmalu sem se začela krohotati.. Čudno me je pogledal in nato sem mu pojasnila : "Eminem ni tako dober kot si misliš.. Je Rihanna 100 x boljša od njega.-. ! : D Ampak pustiva zdaj to. Ne da se mi kregat za prazen nič-.. in it....." Stavka nisem mogla nadaljevati saj me je Toma zaustavil in me pogledal globoko v moje oči.
In nato se je zgodilo. Poljubil me je!!! To je bilo nekaj najŁepšega. Poljub je bil tako sŁadek ! Še bolj kot čokolada. Kar na lepem pa mu zazvoni telefon. Oglasil se je in kmalu odložil. Na hitro me je še povprašaal če bi bila njegovo dekle .. (in Jz Itak Odgovorim JAAA ! ) nato je odšel. Jaz pa sem počasi šla domov. pred očmi pa se mi je odvijal le najin poljub ( *-* ) Ko sem prispela domov me je začela mama kritizirati in se dreti name kje sem bila tako dolgo. Ko pa je videla da je nisem poslušala je utihnila in odšla delati v kabinet /pisarno..
=========================================================================
next ??
vsaj 5 komentarjev .
HwaŁŁa *_____*
Povejte svoje mnenje o zgodbiccii (a po vsaj 5 delom)
10. februar 2011
Next!
10. februar 2011
Še Še KomentarjeW *-*
10. februar 2011
u36228
u36228
next!!!!
10. februar 2011
Ok bom nextaŁa kr vidm da ni nič z vas xD :
Ko pa je videla da je nisem poslušala je utihnila in odšla delati v kabinet /pisarno..
Jaz pa sem se zleknila na kauč in se prepustila toku domišljije. Razmišljala sem o meni in Tomu .. Domišljala sem si že najine zmenke in kako me zaprosi!!! In seveda najino poroko! Ampak kmalu se zbudim saj pri vratih pozvoni. Odprem in vidim Poštarja Mileta. Dal mi je pismo ki je bilo zame.. Odšla sem v sobo in se ulegla na posteljo. Odprla sem pismo in pisalo je tako :
..........................................................................................
Spoštovana Ania.
Jaz sem Leyla. Gotovo se me ne spomniš... Ampak ti bom pojasniila..
Kaj še veš ko sve se lani na morju spoznale ? In ko sve po nesreči zažgale lopo gospoda Winlerja ? No zdaj se moraš spomniti saj si rekla da tega ne boš nikoli pozabila.
No pišem ti pa zato ker bom čez 2 dni v Miamiju...
Ker bom odšla za modno oblikovalko. ! Komaj čakam.
Če želiš se lahko kdaj dobiva!
ADIJO..
p.s. : PIŠI MI KAJ !
Leyla
........................................................................................
Ko sem prebrala pismo sem se začela smejati saj sem se spominjala kako je lopa gorela. Bilo jke kot da bi bila Kresna noč . xD
Koga česa vi (bralci) še ne veste! No skratka Smejala sem se ... Čez nekaj minut mi je zazvonil telefon. Za sporočila. Videla sem da je Tom ! < 3
Odprla sem sporočilo in pisalo je takole :
Živjo! Oprosti ker sem prej kar odšel... Žal mi je , a sem imel nekaj pomembnega.
Ljubim te !
TOMČY.
odpisala sem mu :
OoJ! Saj ni nič takega... Saj OK.
Tudi jaz tebe!! : D
Anchy : P .
10. februar 2011
Nextam ??
12. februar 2011
ja zelo dobro!
12. februar 2011
u35501