Forum
Živijo,odločila sem se da napišem zgodbo(mojo 4) o pošastih.Podobna bo hotelu Transylvaniji.
_____________________________________________________________________________________

Opis glavnih oseb:
Ime in priimek: Michael Drakula
Starost: 39 let

Njegov opis:Je drakula oziroma vampir.Z njegovo ženo Hillary imata otroka Mandy.Živijo v vasici z ljudmi.Njegovi najboljši prijatelji so Frank Stein,Mike Volkodlak,Mož Nevidni in Mark Mumija.

Ime in priimek: Hillary Drakula
Starost: 33 let

Njen opis:Je drakula oziroma vampir.Z njenim možem Michaelom imata otroka Mandy.Živijo v vasici z ljudmi.Njeni najboljši prijateljici sta Amanda Stein in Nicole Volkodlak.

Ime in priimek: Mandy Drakula
Starost:2 leti

Njen opis:Je majhna drakula oziroma vampir.Z staršema živijo v majhni vasici z ljudmi.Njena najboljša prijateljica je Kim Volkodlak
_____________________________________________________________________________________
Njihova hiša je takšna:

Notranjost:
Soba Michaela in Hillary:

Kopalnica:

Soba Mandy:
(Zaenkrat še spi z staršema)
Dnevana soba,kuhinja in jedilnica:

Garderoba:

Začnem z 1.Delom in če vam je začetek všeč?
22. februar 2013
u84435
u84435
Ja! Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
Super je!
22. februar 2013
Hvala,še vsaj 2 nexta!
23. februar 2013
u73962
u73962
next!
23. februar 2013
Hvala,še vsaj 1 next!
25. februar 2013
u111209
u111209
Next
25. februar 2013
Hvala
1.DEL
Kot vsak večer me je zbudil očka,ker se ni mogel upreti moji lepoti."Da je nebi" je rekla mama očku.Ampak prepozno kot vsak otrok sem se začela jokati.Mama je skočila iz postelje šla v garderobo po oblačila in me oblekla.Odnesla me je dol in z svojimi magičnimi močmi spekla palačinke.Ker sem drakula nisem smela še ven ker še sonce ni zašlo.A ko sem pogledala ven me je ostavil očka "Mi nikoli ne gemo ven.Nikoli" mi je rekel očka.
*************************************************************************************************************
ĆEZ 15 LET
"Potem je Harry človek,skočil iz pod postelj,jim zažgal oblačila,jim odgrizel prste in jih napolnil z sladkarijami,..." mi je za lahko noč pripovedoval zgodbo oče.Postalo me je strah.Nato je v sobo prišel suženj z mamo."Pripravljeno je" sta rekla oba hkrati.Vsi smo šli do nekega hotela.Hotela Translovenijo.Zgradila sta ga mama in očka da bi me zavarovala pred ljudmi kajti se je pred 11 leti zgodila strašna tragedija.
Starša sta odšla po nakupih jaz pa sem ostala doma in se igrala z punčkami.Potem je začelo kar naenkrat vse tresti,zunaj je bilo polno ljudi z baklami,vilami,česnom,...Ko so vstopili so nam zažgali hišo jaz pa sem se še igrala z punčkami.Ko so prišli v spalnico so se začei deti "Drakula,drakula ubijmo jo" ,takrat sem že znala leteti zato sem zletela skozi okno in poiskala starša.

Strša pa enako.Hotel pa takole

Vsa moja družina je prišla dan pred mojim rojstnim dnevom.
*************************************************************************************************************
Next_?
25. februar 2013
u84435
u84435
Klik:
http://sketchtoy.com/23386987
25. februar 2013
u73962
u73962
next
25. februar 2013
u111209
u111209
next
28. februar 2013
next
01. marec 2013
neext
01. marec 2013
Najlepša hvala,sem že napisala zelo dogi next a se mi je zbrisal!
******************************************************************************************************************
"Mandy" je zaklicala mama."Pridi dol "je še dodala.Oblekla sem moj kopalni plašč ker se mi ni ljubilo obleči oblačila.Šla sem dol po stotih stopnicah,v bistvu sem dol zletela."Končno si tu!Pismo je zate!Pa obleči se!" je rekla mama in mi dala pismo.Šla sem v sobo in ga odprla.
Draga Mandy!
Šola Rockey Hell te je videla na tvojem 117 rojstnem dnevu.Nismo še videli bolj nadarjenega vampirja.Zato bi bili veseli vaše prijavi v 1 letni šoli!
Lp
Griffin Grizelda Milano
Jes.Sprejeta sem bila v najboljšo šolo za mlade vampirje.Oblekla sem se in pismo najprej pokazala očetu,potem še mami.Oba sta bila vesela,ko sem še pismo pokazala sorodnilom so bili tudi vsi veseli zame razen tete Amande Stein.Vedno je ona tista ko mi česa ne dovoli.Čeprav me vsako leto najbolje obdari z darili."Neskrbi Amanda,saj je vendar vampir!" je rekel stric Frank.No to mi pa je bilo najbolj všeč.Vsaj en mi zaupa.
*************************************************************************************************************************
Sory za res zelo kratek next!
01. marec 2013
neext
01. marec 2013
Aja to še je prvi del
01. marec 2013
next
01. marec 2013
u84435
u84435
Neeeext!
01. marec 2013