Forum
u37271
u37271
heej. no ker je med počitnicami vedno dougčas sem se odločila napisati še eno zgodbico. ena je zelo fajna po mnenju nekaterih. no nisem še dobila "kritik" komentarja, naslov je: love, love and love.
_______________________________________________________________________________________
ta zgodbica bo govorila o......no nwm kaj še sploh nakladam. zadnji čas je da začnem pisati zgodbico. a ni tk?
Julija- (BFF od glorije)
Jan- (simpatija od glorije)
no vsi bodo stari enako. pač sošolci so.

hodim v 3 letnik, torej sem stara 17. če povem po pravici 18. julija bom 18-pounolentost uh, uh.živim z mamo, oče je umru u prometni nesreči. :/. torej z mamo živiva v Londonu. sva zelo bogati živiva v vili.

sem edinka ja. imam eno bff vendar se razumem tudi z drugimi sošolkami. moji BFF je ime Julija.

z julijo sva prijateljici že od vrtca, seveda se tudi mi2 kdaj kregava, vendar niti 10 minut ne zdrživa ena brez druge.zato sva v ta namen sosedi. zelo radi špricama šolo in hodiva v shopping, ko pa je dc pa si zavrtima najine najljubše skladbe in ob njeh dobesedno "fušama", vendar je glavno, da v tem uživava. seveda sem kot vse punce tudi jaz zaljubljena. njegovo ime je Urban.

.
no to bi blo za enkrat useee. NEXTAM ČEZ 5 MINUT.
06. julij 2011
u37271
u37271
ob 7:50 me je prebudil zvonec na vratih. pogledam na uro in- GROOOZA. zaspala sem. hitro oddrvim pred vrata, kjer me čaka julija. hitro se ji opravičim in se grem oblečt. hitro se še na mejkapam in nato z julijo ugotovima da je 1. uro športna, zato se odločiva da jo prešpricava in v to korist narediva domačno nalogo. xD. nato sva nakracali domačo in se odpravili v šolo. 2. uro je bila Fizika, bili sva uprašani, vendar sva še kar znali svaj sva delali dn danes zjutraj zato sva dobili 3. bili sva zelo veseli. 3 in 4 uro smo imeli izbirni predmet, z julijo sva imeli španščino. ta nama je bila najljubša nato pa še peto uro Matko. celo uro je spraševala, in že naju je hotela uprašat. ko pa se zbuniva, da sva biliže uprašani fizo. zato sva bili rešeni. po pouku, ko sva z julijo namenjeni v jedilnico pa se zaletim v Urbana. zardim in se mumljaje opravičim. nato pa mi urban v pest stisne listek. ko ga v jedilnici pogledam listek vidim an njem telefonsko številko. tako mi je nerodno pred julijo, vendar saj sva bff. ko se odpraviva domov ji vse razložim.nato pa pri meni doma narediva domačo in se malo naučiva za naslednji dan. saj sva na gimnaziji, zato si ne smeva privoščiti veliko negativnih, imava pa zato ogromno neopravičenih. xD. nato pa zazvoni telefon.....NEXT?

2 nexta pa nextam. če pa bo dc nextam prej. xD
06. julij 2011
u37271
u37271
anto pa zazvoni telefon, biu je urban. od kot je dobiu mojo telefonsko.
jaz: prosim?
urban: hej glorija. urban tuki
jaz: o urban lepo te je slišat (zardim na haard)
urban: maš jutri kej časa, sej veš petek je. no sam u kino bi te povabiu.
jaz: seveda imam.
urban: torej pridem u petek ob 18:30 k tebi domov in greva v kino.
jaz: okej. se slišiva.
nato pa julija navali z uprašanji.....NEXT?
06. julij 2011
u37271
u37271
nato*
2 nexta pliis.
06. julij 2011
next
06. julij 2011
next
06. julij 2011
next isto časno berem tudi zgodbo love love and love
06. julij 2011
u29484
u29484
A mi narediš eno majhno uslugco
NeXttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pa js tut berem zgodbo love love and love
07. julij 2011
u37271
u37271
ufff...naval nextou. ja huala vam da berete obe 2 zgodbici. xD.
pa TICILAVRAC: jah z veseljem jo naredim. in potem nektam še love love and love.
itak julija navali z uprašanji-navadne sorte pač. kdo ej biu ka je hotu. in ko ji povem da je biu urban spet ja in kaj je hotu. ja če grem z njim un u petek. in potem tisto značilno opaopa od julije. jaz pa sem se samo nasmehnila in seveda zrdela. nato sva se še malo pogovarjali, nato pa nastopi glavni problem: KAAAJ NAJ OBLEČEM seveda je imela julija odgovor. nič vpadljivega, saj bo še mislil, da si ga takoj želiš v potelji. obleči kavbojke:

in majico iz new yorkerja:

zraven pa obuj modre all-starke z motivom rožice:

in se še nevpadljivo naliči. seveda sem ji bila spet zelo hvaležna. nato sem iz omare potegnila obleke in jih dala v pralni storj, da bodo dišale. xD. nato sva se z julijo odpravili v kino gledat gorzlivko. Žaga in pokol (tak film ne obstaja). ko sva pogledli film pa pred kinom zagledava........NEXT?
P.S.- tam zgorej ko piše osebe. in ko so potem opisene osebe na koncu piše:
JAN- (simpatija od glorije)
moglo bi pisat:
JAN- (simpatija od julije)

tak da še enkrat oprostite.
07. julij 2011
u37271
u37271
5 nextou in nextam.
07. julij 2011
next
07. julij 2011
next
07. julij 2011
u37271
u37271
še 3 nexte. hočeeem jih.
08. julij 2011
next
08. julij 2011
u37271
u37271
lola111. ne velja tvoj next. še 3 hočem zmeraj.
08. julij 2011
u37271
u37271
pa še JAN- simpatija od julije:

hah. js sm kr istega prlimala ko pa pr love,love and love, ker se mi ni ljublo drugega iskat. pa preberte zgodbico love, love and love
08. julij 2011
next!
08. julij 2011
next
08. julij 2011
u30289
u30289
next.
08. julij 2011
u37271
u37271
ko sva pogledali film sva pred kinom zagledali urbana in jana. nekaj sta govorila nato pa pristopila k nama in naju ogorvorila:
Jan: o poglej si urban kdo je tamle.
urban: o pa res, princeski glorija in julija.
(julija in glorija zardita fuulj)
glorija: poglej julija, princa na belem konju, se nama približujeta.
julija: pa res.
urban: princeski, bi šli mogoče na sladoled?
jan: mi 2 častiva.
julija in glorija: okej.
in so šli na sladoled v meka, nato pa glorija potegne julijo v wc,(ženski) in jo upraša če morda misli, da sta jima ušeč? julija pa seveda kaj sploh sprašuješ. nato pa jan powabi julijo v kino. odpravijo se domov. nato pa julija ugotovi, da.....NEXT?

3 nexte in nextam. xD
09. julij 2011
next
09. julij 2011
next
10. julij 2011
če rabiš pomoč povej
10. julij 2011
u37271
u37271
še 1 next.
marijana, sorry sam tto zgodbico bom sama pisala. sorry.
pa jutr nextam, ker mi bodo danz noge odpadle.-plavanje pa to.
10. julij 2011
ok nič hudga
11. julij 2011
u37271
u37271
ok nextam. huala usm:
nato pa julija ugotovi, da nima obleke za jutri za v kino. glorija jo potolaži, da bosta lahko po šoli odšli v shopping. in res ko je naslednji dan miniu pouk, sta se že odpravli v shopping. tina si je kupila oblekco:

in čevlje, ki so pasali k obleki:

, ko sta nakupili, sta odhiteli h gloriji domov, da bi se uredili. hitro sta oblekli, kar sta imeli (oblekca za julijo, za glorijo pa sem že zadnjič prilepla) sta se naličili in umili zobe, seveda sta se tudi počesali. nato pa je an vratih pozvonilo....NEXT

hočem 2 nexta in nextam.
11. julij 2011
next.. zakooon je
11. julij 2011
next
11. julij 2011
u37271
u37271
uu novi bralci..hah. ok nextam:
nato pa je na vratih pozvonilo, bila sta jan in urban, ki sta se odločila, da gremo gledat film gremo mi po svoje. http://i3.squidoocdn.com/resize/squidoo_images/250/draft_lens17581674module147866537photo_1296328009Gremo_mi_po_svoje.jpg seveda smo se ob filmu zelo presmejali. nama z julijo je biu najbl kjuut aleks. (js sm se kr zalubla k sm ga prvič vidla) če ne bi bili zaljubljeni, bi se kar stepli katera ga bi mela. po koncu filma pa smo odšli v meka. tam smo si naročli sladoled, ki je nam vsm najbl ušeč. http://3.bp.blogspot.com/_vVonsNkdKHs/TKKCeODnAGI/AAAAAAAAAp4/VdCUTyMGN9o/s1600/icecream01.jpg nato pa sta jan in urban uprašala glorijo in julijo če bi bili njuni punci. sevda sta obe 2 potrdili in nato so se odpravili v disco, tam pa so srečali...NEXTAM?
11. julij 2011
u37271
u37271
upsz. tizga zgoraj ne upoštevat.
11. julij 2011 21:32 uu novi bralci..hah. ok nextam:

seveda smo se ob filmu zelo presmejali. nama z julijo je biu najbl kjuut aleks. (js sm se kr zalubla k sm ga prvič vidla) če ne bi bili zaljubljeni, bi se kar stepli katera ga bi mela. po koncu filma pa smo odšli v meka. tam smo si naročli sladoled, ki je nam vsm najbl ušeč.

nato pa sta jan in urban uprašala glorijo in julijo če bi bili njuni punci. sevda sta obe 2 potrdili in nato so se odpravili v disco, tam pa so srečali...NEXTAM?

ps. se upravičujem. sm še enkrt poslala ISTI del. sam slikce se tuki vidijo. pa želim si 2 nexta če pa ne bo mogoče pa velja tudi eden.
11. julij 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg