Forum
u108034
u108034
Od nekdaj sem oboževala konje.Stara sem 14 let in še sedaj so mi naj živali.Vedno sem si govorila tole:
1.DOBRO PREMISLI PREDENJ ME VZAMEŠ ZA SVOJEGA.VEŠ,ZAME BOŠ MORALODŠTETI VELIKO ČASA.
2.ČE SE BOŠ GRDO OBNAŠAL,TI BOM VRNIL,ČEPRAV SI TEGA NE ŽELIM.
3.DAJ MI VELIKO LJUBEZNI,IMEJ ME RAD.LAHKO IMAM NAJBOLJŠ JAHALNO OPREMO IN NAJBOLJŠI BOKS,AMPAK TO MI NIČ NE POMAGA,KER POTREBUJEM TVOJO LJUBEZEN.VRAČAL TI JO BOM.
4.GOVORI KDAJ Z MANO,DRUŽI SE Z MANO.RAD SE DRUŽIM S KONJI,ŠE RAJŠI PA S TABO.
5.NIKOLI ME NE KREGAJ.LAHKO DA SEM SLABŠI,VENDAR POMISLI:LAHKO DA MI DAJEŠ PREVEČ ZA JESTI ALI CELO PREMALO.
6.KO JAHAVA NIKOLI NE UPORABI BIČA.TO ME BOLI IN TUDI JAZ SE VČASIH UTRUDIM
7.VČASIH NISEM NAJBOLJŠI PRI TEKMOVANJIH,ZATO ME RAZUMI,MOGOČE IMAM SLAB DAN ,SEM BOLAN ALI PA UTRUJEN.
8.DAJ ME ZA NEKAJ ČASA NA TRAVNIK,NE MARAM TIČATI SAMO V BOKSU.
9.KO BOM STAR BOŠ MORAL BITI VEČ ČASA Z MANO.TAKRAT BOM IMEL VEČJE POTREBE,TAKRAT DOBRO SKRBI ZAME,SAJ BOŠ TUDI TI NEKOČ STAR!
10.KO BOM UMIRAL NOČEM SLIŠATI IZGOVOROV,DA TI JE PREHUDO IN DA TEGA NE MOREŠ GLEDATI.LAHKO JOKAŠ,VENDAR VEDI,LAŽJE MI BO UMRETI V TVOJI DRUŽBI.NIKOLI TE NE BOM ZAPUSTIL IN POZABIL.

To me je vedno spravilo v jok saj sta mi že 2 konja poginila ampak od starosti-enega pa so mi vzeli ko sem bila stara 5let.Nimam staršwv nimam starih staršwv nič.Sem samo jaz in moja mlajša sestra Luna.No moje ime je Sara.
Ker so konji vedno nekje kjer trpijo sem se odločila da bom naredila svoje zavetišče.Bilo je ogromno in notri je bil samo moj konj-Stella.

BOŠ BRAL/A

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

20. oktober 2012
u108034
u108034
to sm js:

pa moja sestra:

Moja Stella:

20. oktober 2012
u109575
u109575
ok next :** amapk Sara je tok mejhna pa skrbi za konje