Forum
živijo, sem Maya in s fotrom, mami, Gaio in Jannom živim na ranču v vasi blizu mesta.
no, to je moja familia:
-mami:

-fotr:

-Gaia (sestra) :

za njo morm priznt da ni glih lepotica.

-Jann (brat) :

ranč ni ravno velik, ampak imamo konje, krave, ovce, koze, prašiče, kokoši, psičko Mio in mačko Kitty. jaz pa imam tudi hišno zajkljo Milly.
v šolo hodim v mesto in če povem po pravici mi ni čisto nič ušeč. nimam glih velik prijateljev in prijateljic.
moje edine prijateljice pa so:

- Marusa:

full prijazna in vedno v najnovejši modi.

-Ninna:

prijazna, modna in vedno za heec.

-in Lillie:

dobra prijateljica, prijazna, malce sramežljiva in odlična pevka.

skupaj smo kot bomba. ko pridemo npr. v trgovino prodajalke skoraj onemijo. haha!
zato ker smo včasih vstopile v trgovino in prodajalke tako zaposlile, da so pozabile na druge stranke. stranke so se seveda pritožile in njihov šef jim jih je moral naložiti in verjetno še zagroziti z odpovedjo. od takrat naprej se nas vse izogibajo.

no, naša šola zgleda res, res OBUPNO! o tem ne bom govorila, ker mi gre na bruhanje, če to samo omenim.

to mojo tditev pa še dodatno opravičuje Sabina. grrrrrrrrrrrrrr, kuk jo sovražm!!!!! kar slabo mi rata ob njej ali pa če samo pomislim nanjo ali pa jo samo vidim bi jo najraje raztrgala!!!
pred nekaj leti j živela blizu našega ranča in me je vsak dan "obiskovala" v resnici pa bi naredila vse da mi kar najbolj zagreni življenje. npr. pred kakšnim latom ko je še živela tu (na srečo se je odselila) je v hrano za kokoši stresla zelo droben pepel in zmešala z vodo da je nastala črna kašasta zmes. doma sem bila seveda vsega jaz kiva (KRIVICA!!!).a dovolj o njej. sploh ni vredna omembe.

aja o sebi nisem še nič povedala. no, moje ime vrjetno že poznate (omenjeno v 1. stavku). stara sem 17 let in sem vedno pod nadzorom svojih staršev. to mi gre že na živce. vedno so nekje v bližini. kaj ne smem imeti vsaj MALO ZASEBNOSTI???!!!
moj naj hobi je jahanje!!! doma je v najlepši staji moj žrebec Pegaz:

čudovit je. dobila sem ga za 6. rojstni dan; 1. septembra, ko sem odšla prvič v šolo. takrat je bil še žrebiček.
že takrat je bil poskočen in poln energije.
je čudovite črne barve in zelo hiter, če dobro pogledaš lahko ko galopira vidiš njegove mišice pod kožo. ima dolgo svileno grivo in rep. skupaj sva že zmagovala.

zdaj pa je na vrsti moj brat Jann...
no, ne bom ga opiovala, ker ga lahko vidite na sliki. povedala vam bom samo to da je zelo prijazen in me je že velikokrat branil. star pa je 19 let.

moja sestra Gaia; nje tudi ne bom opisovala, ker jo lahko vidite na sliki. je prijazna in malo sramežljiva. čeprav je starejša od mene (18 let) me velikokrat prosi za nasvet. pravi da sem pametnejša od nje (to pa 100% ni res!!!), ampak jaz mislim dani tako, da je ravno obratno.

mami in fotr pa sta tako nezanimiva kot... kot...ne vem. kot nekaj zeloooo nezanimivega in dolgočasnega. kot da bi isti film pogledala že vsaj 100-krat. čisto navadna starša sta. pa čeprav sta učasih zelo tečna in mi pousod sledita (groza!) ju imam (za enkrat) še vedno rada.
fotr je star 36 let mami pa 37. vem, zelo mlada sta še, ja. mami je rodila Janna pri 19 letih (uooouu!) res je da je bila odrasla, ampak po vseh pravilih še ne bi smela imeti otrok. fotr pa je imel takrat šele 18 let!!! kdo bi si mislil, da bo na začetku odraslosti že postal fotr?

aja, pa še to: Jann ima žrebca, ki je rjavo-bele barve in mu je ime FireBird:

Gaia pa ima kobilo Princess, ki je bele barve:

Princess je res malo nenavadno ime, ampak kobilo je dobila kot žrebičko že pri 5. letih. takrat pa je bila seveda nora na princeske, prince na belih konjih in te zadeve.

no, mislim da je bilo dovolj opisov.
raje začnimo z zgodbo...

ali boš bral/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

10. maj 2013
no, to sem pa jaz:

prej ni bilo prostora, da bi prišla še jaz noter.
10. maj 2013
aja, pa vsaj 10 nextov plis.
10. maj 2013
Hhahah kje je glas za anketo če deli ne bodo predolgi next
10. maj 2013
ja kaj čm haha
10. maj 2013
next, next, next ,next next next next next next next next next dost nextov za nasledno zgodbo
10. maj 2013
sorči to pa ne bo velalo. drgač pa sm zdle čist brez idej.
10. maj 2013
weeeeeeeeeeeee
10. maj 2013
u116452
u116452
next
11. maj 2013
še vsaj 8 nextov?
13. maj 2013
u116452
u116452
next next next next next next next next next next
13. maj 2013
u126990
u126990
next
14. maj 2013
u116452
u116452
sarc: nexti. lej ti sam nexti pa bojo počas bralci prkaplal
14. maj 2013
no prou bom pa nextala:

7.00. budilka zvoni že celo večnost. zakaj ne utihne? ležim v postelji in se ne premikam. ne da se mi. vem da bom zamudila v šolo pa mi ni čisto nič mar. komu se sploh da v šolo? če bi to zdaj res vprašala verjetno ne bi dobila nobene pritrditve da je šola "zakon".
"Mayaaaaaaaaa!!!" " ja, mami" zamomljam. mami mi že celo večnost tečnari naj vstanem.
zakaj pa bi? mami pridrvi v sobo: "Maya, če misliš takole poležavati ne boš dobila novega telefona!" ojoj, ta je pa že prehuda. nujno rabim nov telefon. ta star je že v razsulu.
" okey, okey sej že grem." še vedno vsa omotična se dvignem iz postelje. ..." Maya pridi te bom odpeljala do šole." "mami sej grem lahko z busom!" " ne, te bom kar jst odpeljala, ker nikoli ne veš kaj se lahko zgodi na cesti ali v avtobusu..." in tako je nakladala še pet minut. spet ta njena zaščitniškost (pa ne že spet!!!). ...
sem pred šolo. razmišljam ali bi šla v šolo ali pa bi špricala pouk in se skrivaj potikala po mestu. če bi šla v šolo bi spet dobila nekaj sočnih iz Sabininih ust. če pa bi špricala, bi moja učiteljica to sporočila moji mami. odločim se. lažje je prenašati mamino nakladanje kot pa Sabinino šopirjenje. po pločniku se odpravim v mesto. s sabo imam denar za šolsko malico, a ga bom raje porabila za kakšen hamburger.
ustavim se pred McDonaldsom in gledam v notranjost. vstopim. naročim si BigMac in CocaColo. vsedem se za mizo in začnem žvečiti, hkrati pa gledam na plakat pred mano. na njem piše, da imajo v McDonaldsu nagradno igro. kdor v svojem hamburgerju najde zlat kovanec z znakom McDonaldsa, naj ga prinese k blagajni in bo nagrajen.
zamislim se: mogoče je pa v mojem...
................................................................................................................
5 nextov?
16. maj 2013
u116452
u116452
nextnextnextnextnext ewo 5; )))))
16. maj 2013
next pa prosim uporabljaj oče ne fotr
16. maj 2013
next
16. maj 2013
u126990
u126990
next
16. maj 2013
u116452
u116452
resnu? oče? sej nismo u13, stoletju! wtf?!?!?!?!?!
17. maj 2013
še en next?
23. maj 2013
u116452
u116452
nextt
23. maj 2013
next
26. maj 2013
u116452
u116452
27. maj 2013