Forum
hey vsem ki boste sodelovali

pišem horror stories nekatere bodo dolge nekatere zelo kratke ali pa bodo celo po delih vse bo odvisno od vašega mnenja povedali mi boste kako naj jih pišem... Upam da ti bo všeč.
Zgodbe bom objavljala samo jaz če pa imaš nekaj zelo dobrega mi pošli in bom povedala da je bila to tvoja ideja

Za začetek naj mi vsaj trije ljudje napišejo naj začnem

Upam da vam bodo moje zgodbice všeč...

ali boš sodeloval/a

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

28. april 2013
zdaj pa napišete naj začnem da dobite moje zgodbice
28. april 2013
zacni..
28. april 2013
začni
28. april 2013
začni
28. april 2013
Nočno plavanje
bila je nedelja. Poletne počitnice so se bližale koncu in jaz ter moja družina smo lenarili na plaži. Bilo je že blizu večera in kmalu se bo stemnilo. Vsi so se odpravili noter na večerjo jaz pa sem se odločila da bom zaplavala danes ponoči v hladnem morju. Luna se je že dvigala in nebo je postalo v nekaj minutah skoraj črno. Marčna noč je bila in deževni oblaki so prekrili svetlo luno in temno noč naredili še bolj temno. Oblaki ki so prekrili luno so bili nevihtni in na gladini morja se je začela nabirati megla. Nisem se ustavila zaplavala sem še malo naprej. Megla se je hitro in gosto nabirala. Segala mi je že čez glavo. Potem je nekaj zašumelo in ni bil veter. Olajšano sem zaplavala naprej ko sem slišala glasove ljudi ki so se tudi odločili za nočno plavanje. Slišala sem čofotanje in tiho pogovarjanje. Ko pa me je nekaj oplazilo po nogi. Karkoli je bilo se je čez en meter ponovilo in mi pošteno zagrabilo nogo. Prestrašeno sem kriknila. Zajela sem sapo in se potopila da bi si nogo rešila čvrstega prijema. Vendar brez uspeha saj nisem nič videla. S silo sem potegnila nogo a ni šlo še bolj sem se zapletla. Z roko sem potipala in čutila mrežo za lovljenje rib. A vendar kaj bi mreža delala na kopališču. Nisem se mogla rešiti in zmanjkovalo mi je moči. Začela sem kričati na pomoč v upanju da me bo kdo slišal. A vendar ni bilo odgovora. Nekdo je zaplaval mimo mene a nisem vedela kdo ker nisem zaradi goste megle videla nič. Oblaki so se začeli počasi umikati in luna je s polno močjo posijala in obsijala gladino morja. Zajela sem sapo in se potopila da bi rešila svojo nogo. Nekdo me je čvrsto prijel za boke in me dvignil mislila sem da je človek ki me je slišal kričati. Ko pa sem se obrnila da bi mu rekla naj mi pomaga z nogo. Nobenega za mano sploh ni bilo. In ugotovila sem da me noben ni povlekel gor ampak me je nekaj vleklo dol! Upirala sem se kričala in zamahovala z rokami a me je pošast premagala in me potegnila pod površje. Zaradi mreže me ni mogla potegniti dol in začela mi je grizljati nogo potem pa me je pošteno ugriznila da bi mi prišla skozi nogo da bi mi jo pregrizla! Videla sem njen grozni obraz ko me je pogledala! in potem sem videla samo še velikanski rdeč madež in potem. Tema.
29. april 2013
to je prva za nadaljevanje tri neexte
29. april 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
29. april 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg