Forum
u152125
u152125
hellof! sem Anja ali po domače Ana..... no saj vseeno..... naredla bom tea na kateri bom pisala tako kot že ime pove Horny imagine z one direction...... pisala jih bom poželjah... npr. če naj ima punca ime ali pa če naj namest tega napišem (T/I), kje se naj dogaja (wc, trgovina, omara....), koliko oseb naj bo (šesterček, trojček....), koliko sta stara (ona je naprimer 16 let on pa 21) in seveda kdo naj bo to.... pisat jih bom probala sproti.......
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
нσяηу ιмαgιηє Ι.
ωнιт нαяяу ѕтуℓєѕ
»gospa Lojzek. Meni je slabo a lahko ostanem na avtobusu??« sem se spet zlagala. In znova je nasedla. »prav ampak nekdo mora biti s teboj!« je rekla. »jaz sem lahko!« se je oglasil kodrec izza vogala sedeža. »vredu!« je rekla Lojzekova Micka in poškilila zdaj k meni zdaj k njemu. Obrnila e je in zaprla vrata našega 2 nadstropnega avtobusa. Ko sem se prepričala da je dovolj oddaljena da naju ne vidi sva se z Hrryjem lotila zagrnjanja zaves v zgornjem nadstropju. Ko sva opravila z tem sem ga strastno poljubila poljube mi je vračal in me naslonil ob steno noge sem ovila okoli njegovih bokov in začutila sem njegovega 'skromnega' prijatelčka. Ob tej misliji sem se nasmegnila a poljuba še vseeno nisem prekinila. Začela sem mu odpijat srajco on pa je meni majco že prej slekel. Tako da sva bila samo v glačah jaz pa sem imela moderček še zmiraj gor. Ko sem mu srajco slekla sem mu kravato zavezala okol vrata ter 'stopila' iz njega na tla v autobusu. Prijela sem kravato in ga vodila po stopnicah navzdol v prostor kjer bi naj bili kovčki. A jih ni bilo saj so ostali z njimi šli iskat hotel. Saj smo vsi 7 in 9 razredi skupaj odšli v legoland. Ker sma v 'shrambi' (nwm kk se reče) za kovčke lahko oba normalno stala sem ga izpustila in si slekla hlače da sem pred njim stala v brazilkah in čipkastem modrcu. Tudi on ni kaj dosti zaostajal tudi on si je slekel te njegove črne oprijete kavbojke in si pri tem skoraj slekel gate (fak kak se to sliši) spet sem ga pojubila a tokrat z jezikom. Z roko sem med poljubom drgnila ob njegove boxarce in vzburjala njegovega prijatelčka. Ko sma se odlepla sem mu slekla boxarce in nisem bila presenečena nad njegovim prijateljčkom saj to ni moj prvič da sem z njim sexala » T/I no kaj čakaš?! Daj ga v usta...« je rekel jaz pa sem se zasmejala in ga dala v usta. Malo sem mu ga fafala ko je ves zadihan rekel »T/I prišlo mi bo.« in dala sem si ga iz ust. Slekel mi je moderček in me poljubil. Potem me je pa dvignil in me dal 'na' njegovega prijatelčka. Na začetku je malo zabolelo a se je boležina hitro spremenila v užitek. Začel me je dvigovati in spuščati in to vedno hitreje. Naenkrat me je dvignil se 'potegnil' vn iz mene. (fak kak se to sliši) položil me je na tla ter me pustil da zadiham. Vsedla sem se na tla ter se dala na vse štiri. In mu kazala rit. One je 'vstopil' vame in nekaj časa sma fukala v psjem položaju (sj veste kj mislim tak ko živali). »fak harry prišlo mi b-bo.« sem rekla in kmalu zatem mi je prišlo. In takrat je prišlo tudi harryju. Otegnil se je iz mene in se vleel na hrbet jaz pa sem se sedla na njega. Prijatelčka mi je vtakno not v vagino (al kk se temu reče). Obrnila sva se tako da sem bila pod njim in začel se je premihat »To harry ne nehat. Ne nehaj!« sem vedno kasneje zavzdihovala, »fak T/I prišlo mi bo!« je reker in kmalu nama je obema prišlo. Vtaknil se je iz mene. Jaz pa sem si ga dala v usta in ga začela rahlo grizti potem pa sem si ga dala iz ust in sem mu poljublala jajca. Čez čas sem si ga dala ponovno v usta in mu ga fafala dokler mu ni prišlo. »T/I! o je bilo fenomenalno pikica!« je rekel ri pa si se nasmehnila nato pa oblekla. Hitro si šla po stopnicah v posteljo še prej pa si si dala na glavo vroč o krpo. »T/I!« si zaslišala gospo Lojzek in si krpo hitro skrila ter slabotno odgovojila »tukaj!«
THE END
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
kak se vam zdi?
next?
28. september 2013
u152302
u152302
The best moja kokicaaa!!!
28. september 2013
u152125
u152125
hvala krompir moj....
28. september 2013
u152302
u152302
...*poljublala jajcaa*...
28. september 2013
neeeeeeext!
28. september 2013
u152302
u152302
Skor bi pozabla next next next nexxxxxxxxxxxxxt!!!
28. september 2013
u152125
u152125
ok...... nalepla bom en imagine ki ga je napisala moj pomfri torej moja prijatlca in malo sem ga na koncu dopolnila....
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
нσяηу ιмαgιηє 2.
ωιтн ℓσυιѕ тσмℓιηѕση
Vem ljudje to bo pa en ''mal'' defektno..
To šolsko uro je bilo vse tiho, vsi smo pogled usmerili proti louisu, ki je vstrajno brskal po šolskem zvezku. »no tomlinson, ali bo kaj?« je prav tako vstrajno učiteljica drezala v njega. Bolj kod je bil louis paničen bolj je uživala. Louis vedno pozabi domačo nalogo, kar sploh ni nič kaj takega. Razen če je mogoče da bo ta naloga upoštevana pri končnem izpitu. Louisu se je kar naenkrat narisal nasmeh na obrazu. Zvezek je dvignil visoko v zrak, in ponosno pokazal, kaj je našel. Ob njegovem neredu čudno da kaj najde. Magda je z tokrat čemernim obrazom prišla do njega. Ni mu privoščila veselja. Nikomur od nas ga ni. Prav vsega sicer niti ni imel prav vendar je bil rezultat za njegovo znanje prav dober dosežek. Vsi smo samo še čakali da zvoni. Teh 5 minut je trajalo celo večnost. Ko pa se je zgodilo, smo kot trop podivjanih živali stekli skozi šolo do garderobe, in se obuli. Tudi to so vsi naredili kaj hitro le meni se moja skejtarka ni hotela obuti. »fak sovražim jih!«. Jap sem zelo čudna oseba, ki se ponovem pogovarja s čevlji. Ozeroma bolj opravlja čevlje. Do mene je pristopil louis in previdno oprijel moj gleženj in ga nekako spravilj v čevelj. Dotik me je vzburil in zdelo se mi je da je njega tudi. Sklonil se je nadme in me strastno poljubil. Imel je okus mentola. Kako prijetno. Zagrabila sem ga za roko in ga zvlekla v ženski wc. Vse skupaj je izgledalo zelo dafektno. Stisnil me je ob zid in me še naprej strastno poljubljal. S svojo roko je objemal moje stegno. Zavzdihnila sem. Prišel je do mojega občutljivega dela tako nežno da sem kar poskočila. Nato sem se odmaknila. »Ničesar ti nedam« sem mu zapeljivo povedala in se naslonila na drugo stran zidu. »potem si moram pa kar sam vzeti« mi je odvrnil in to s takšno zapeljivostjo da sem si ga zaželela. Zelo. Stekla sem proti njemu in skočila, on pa me je ujel. Še enkrat me je poljubil, a tokrat z jezikom. Bilo je tako strastno in divje da sem kar zadgetala. »mhm, T/I očitno ti je všeč…«. še vedno oprijeta skupaj, je lou odprl vrata i n me posedel na školjko. Previdno mi je odpel bluzo in zagledal moje oprsje. »ti imaš razgled jaz gaše nimam« sem rekla in mu odpela pas on pa si je v sekundi slekel hlače. »sva si zdaj bot?«. moj moderček je z usti strgal z mene. Jaz pa sem mu slekla majico. Odvrgla sem še odvečno obleko in ostala v tangicah. Moj razgled tudi ni bil tako slab, saj je bil on le v boxaricah. Kmalu sva ostala tudi brez teh dveh stvari. Njegova stvar pranzanprav niti ni tako majhna. Louis je svoja dva prsta previdno vtaknil vame (okey tega ne morm več) in jaz sem zavzdihnila. Počasi ju je začel premikati, jaz pa sem se mu vedno bolj odprla. (defekt!!!) kmalu mi je prišlo. Da neb on ostal nezadovoljen, sem ga vzela v roke in naredila tisto kar pač morem. Louis je svojo stvarco previdno vtaknil vame. Sprva je bolelo, in jaz sem celo zaklela. Nato pa je prišel vžitek. Louis se je vedno bolj hitro premikal i n hmalu se prišel vrhunec. Zadihana sva se oblekla, in pogledala na uro. »fak pol 5 je že!, misliš da so naju zaklenili v šolo?«. Zelo sem bila presenečena nad njegovim odgovorom. In sicer: »to pomeni da je telovadnica prazna? Hmm, nikoli še nisem v tako velikem prostoru… z punco...« in tako sma nadaljevala.....
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
kak se vam zdi?
next?
28. september 2013
u152302
u152302
Omg,omg...the best best ančiii♥
28. september 2013
u152125
u152125
samo tega nisem jaz napisala.....
28. september 2013
u59329
u59329
neeeeext! <33
28. september 2013
anja je dodala: z punco...« in tako sma nadaljevala.....
in pol sm pomislna da sm zelo neumna ker sem pozabla da so ljudje hetrosexualci
neeeeext, pravm js moji zgodbici in zato da boš nextala
wii!
28. september 2013
u152125
u152125
kaj so hetrosexualci?
28. september 2013
ups homosexualci
hetro so uni k fukajo z ženeske z moški moški z ženskami. jaz sm se pa zmotla sm narobe napisala
28. september 2013
u152125
u152125
aja......
28. september 2013
u154625
u154625
nexxt...the best pises,..moja popounica <333
28. oktober 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg