Forum
u104831
u104831
Vem da se boš težko privadila Nicki ampak danes odpotujemo v London"Mi reče mami."Kwa,zakaj!!" jo presenečeno uprašam in zarijem glavo med kolena."Nicki poglej me (Jo pogledam v solzah v očeh)
Oči je našu zalo dobro službo kjer bo dobil ogromno plačo,pa še ti boš lahko dobila novo rolko."Mi reče pomirjajoče."Ne nočm it v London za noben denar nočm izgubit Sarah!"Sm jo nadrla in ji pred nosom zaprla vrata moje sobe.Takrat sm se zjokala ker vrjetno nikoli več nebom videla Sarah niti drugih sošolk in sošolcev.Sm si skos ponavljala v mislih.Šla sm na kavč in protesterala,nč nism delala,še obleke mi je mogla mami spakerat.Čez kakšnih pet ur smo končali ubistvu so končali ker sm js ševedno sedela na kavču in protestirala.Z avtom smo se odpeljali do letališča kjer me je čakala Sarah.Mislila sm da bo bila žalostna ker bom odšla a je bila vesela.
Pogovor S-Sarah J-Js
S-Nicki imam veselo novico!!!!
J- Kaj pa je?
S-Čez tri dni se bom jst tut preselila v London sej veš k mojmu očiju bom šla
J- Kwa a res!OMG vsaj eno prjatlco bom mela v Londonu poleg Lisse
S-Joj že komi čakam ej zdej morm pa it ker mormo it v shopping po nove obleke za v London!
J-Se vidva don na skypu Ok?
S-Oki čao!
J-čaww!
No sedaj sm se vsaj malo razveselila selitve v London ampak pogrešala bom moje sošolke sploh pa Stacy.
----------------------------------------------------------------------

Pišm zgodbico naprej?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

23. avgust 2012
jaaa
23. avgust 2012
u104831
u104831
Nexty
----------------------------
Torej ime mi je Nicki imam 18 let in z družino živimo skupaj v New yorku,oz. smo živeli. Mojo družino sestavljam js,moja starejša sestra Lissa,moj brt Justin,mami Linda pa moj oči Mike.Lissa je stara devetnajst let,Justin pa ma tut 19 let torej sm najmlajša v družini no ubistvu nism ker mam js še eno mojo debelo pa cute mucko Miki.K je vedno full lena pa nč se ji neda delat tko ka js k protestiram.Mam pa še BFF Sarah pa BF Stacy obe sta pa stare 18 tko kt jst.Od Sarah starši so ločeni tako da njena mami živi v Ameriki njen oči pa v Londonu tko da se bo čez tri dni preselila h očetu.Moj hobi je rolkanje.Pred neki dnevi se mi je moja prelepa rolka zgubila in nevem kje je zato bom v Londonu dobila novo.Pač zdej se z letalom peljemo v London in kmalu bomo pristali.Med potjo sm tut šest ur spala tko da sploh nism mela občutka za čs in me je mogla Lissa opozorit da bomo kmal pristal in da nj se prpnem.To sm tut nrdila potem pa sm pogledala čez okno."Mogoče sm se malo motila o Londonu saj je bil zelo lep a New York mi bo še vedno ostal v spominu in to za vedno"Sm si mislila.Kmalu zatem smo pristali in šli smo po kovčke.Malo čudno se mi je zdelo ker sm imela samo tri kovčke.Potem pa sm se spomnila da mi je mami mogla spakerat kovčke in ona itak vedno čist lepo pa na mini zloži obleke da sploh nezavzamejo tok velik prostora kokr ga js zavzam z mojim zlaganjem.Sj je vseen no torej potem smo se z LIMUZINO odpeljal do naše velike hiše.V New yorku smo imeli bolj majhno in maloprostorno hišo a ta pa je bila kot iz pravljice. A ko sm pršla v svojo sobo me je soba zelo razočarala.Z izbuljenimi očmi sm ševedno bulila v to sobo potem pa zamano stopi mami:"Ti je všeč?""Niti slučajno,vse je preveč roza preveč otročje pa pocukrano za moj okus."Sm ji rekla.Razočarano me je pogledala in zavzdihnila.Potem pa se obrnem proti Njej in jo proseče pogledam in začnem govorit Prosim,prosim prosim..!!Nekaj časa me je samo gledala potem pa je porajtala kj hočm in začela govort:Ne Nicki neboš naredila tega ne ne in ne!Mi reče strogo.Potem pa jo pogledam z puppy eyes in zašepetam Prosim?Ampak ona nikol ne pade na te fore in še enkrat reče Ne in gre stran.Razočarano sm se usedla na nek roza kavček in v roke uzela telefon.
23. avgust 2012
u104831
u104831
js

Lissa

Sarah

Stacy

Justin

Miki

23. avgust 2012
u104831
u104831