Forum
u78786
u78786
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zgodba je namenjena vsem mojim prijateljicam še posebej: PATRICIJI, ANI, KAJI, KAJI IN NIKI.
-------------------------------------------------------ZAHVALA--------------------------------------------
Pripada Disneylandu, ki mi je dal idejo za to zgodbo in Ani ki mi je pomagala v najbolj ključnem trenutku.
-------------------------------------------------KRATKA VSEBINA----------------------------------------
Linda je 24 letno dekle, ki si najde službo v starem hotelu kot pomočnica v knjižnici. The Hollywood Tower Hotel pa je poln skrivnosti in Linda se znajde v čudnem položaju. Ali naj razkrije skrivnost hotela in izgubi službo ali pa normalno nadaljuje, primerno svojemu stanu. Poleg tega pa ji čustva razburka še gospodar hotela.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
------------------------------------------------------PROLOG----------------------------------------------
Hollywoood leta 1935. The Hollywood Tower Hotel-eden najboljših hotelov daleč naokoli.
29. Avgusta je divjala huda nevihta, strele so se bliskale na nebu in za njimi je zagrmel grom, a ljudje niso niti slutili da je v tem hotelu lahko njihov konec.
Mlad par, starec, deklica ter varnostnik v dvigalu so se odpravljali v najvišje nadstropje. Kar naenkrat jih je nekaj streslo in en konec hotela je ostal v plamenih.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
----------------------------------------------------1. POGLAVJE-------------------------------------------
3-je nexti in prvo poglavje pride...
04. marec 2012
Omajgaaaš, je to res moje ime na vrhuu.? Hwalaa Katarinaa, najboljša sii in dam ti reees en velik NEXT.< 33333333333333333333333333333333333333333333333
04. marec 2012
u60429
u60429
Aww pikoo resno newem kai nai rečem noo...Rada te mam fhool in ne skrb ti bom vedno ob strani pa ti pomagala..naiboolša si že vedno in zmer boš skratka da ti ne bom celih romanov tuki pisala na kratko: I love you so fucking much < 33333333 In ofcourse NEXŠT!
04. marec 2012
nextt i love your story! pošlj po ZSju ko bos nekstala
04. marec 2012
Meeni tuji, pliiiiis.< 3333333
04. marec 2012
u78786
u78786
okej next
-------------------------------------------------1. POGLAVJE------------------------------------------
----------------------------------------------------OBČUTEK-------------------------------------------
Moje potne roke so ležale na moji bledo rožnati žametni obleki. Takrat še nisem vedela kaj točno me čaka v novi službi in sem bila zaradi nje precej vznemirjena.
"Ne bodi trapasta! The Hollywood Tower bo vrjetno dober hotel in kakor sem slišala so ga pred nekaj leti obnovili," sem mirila sama sebe.
Pogledala sem na mojo zapestno roko, ki je čisto tiho tiktakala. Če sem pogledala skozi okno v vlaku sem lahko videla znane Californiske griče. Strah me je bilo te službe, nevem zakaj, vendar sem imela čuden občutek, ki se mi je nahajal v trebuhu.
"Linda, vse bo vredu," nisem se morala znebiti občutka, da nekaj preprosto ni prav, nekaj kar me je vznemirjalo, nekaj kar mi ni pustilo, da bi se sprostila. Da bi nehala misliti na to, sem se začela spraševati kako me bodi klicali; Linda Nenslock, mogoče gospodična Nenslock ali pa samo Nenslock mogoče pa samo gospodična.
Tista ura na vlaku je hitro minila, in ko sem stopila na postajo sem že od daleč zagledala Hollywood Tower Hotel, ki se je grozeče dvigal nad mestom.

u82346
Aaa itaaak da nexšt! < 33333
04. marec 2012
Neeexštaaj mi takooj.♥
05. marec 2012
nexteeejjjjj
05. marec 2012
->Neeexteeej
08. marec 2012
Next.!♥
08. marec 2012
Next!! Ful je dobra!!