Forum
Napisala bom zgodbo,ki NEBO RESNIČNA
Uvod:
Živjo,moje ime je Kelly Rechol.. Stara sem 15 let.. Obožujem mesto v katerem živim NEW YORKU Res je super imam prijateljice,fanta,najboljšo družino ki mi dovoli vse!! No vglavnem smo zelo bogata družina. Moj oče je župan moja mama pa odvetnica ♥ Ker se bližajo počitnice se nimam več toliko za učit saj imamo zdaj bolj prosto v šoli imamo večino matematičnih dnevov (na katerih se zelo zabavamo ) V šoli imam same petke no tudi kakšna štirka se prikaže ampak ne preveč... O moj bog še en teden do valete potem pa POČITNICE *.* Wiiiuuu♥ omg,omg,omg *o* No vglavnem imam takšno obleko-> http://farm9.staticflickr.com/8224/8333630926_a436b0e4c0_z.jpg
No vglavnem the best boo♥ ker plešem z mojim fantom *-* Zdaj pa 3 nexte in zadlje
16. maj 2013
next!
17. maj 2013
Ok ♥
Včeraj smo imeli vaje (za valeto) Bilo je ful vredu. Fant me je povabil na sladoled... Ko sma hodila do sladoleda je naenkrat začelo deževat VLILO SE JE -.- Bila sem premočena. Z Mike-om (moj fant) sma začela tekati k meni domov. Bila sma malo na računalniku... Potem pa je šel domov. Jaz sem ostala sama. Kmalu je prišla domov mama in moja mala sestrica Tissa... Mama je rekla da hoče it Tissa v kino in čokoladnico. In rekla sem da lahko naju pelje poklicala sem mojo najboljšo prijateljico Lino če pride v kino,rekla je da ja in da pripelje še svojo majhno sestrico Pamelo. Rekla sem super! Saj sta Pamela in Tissa najboljši prijateljici! Mama mi pa je v avtu povedala slabo novico zame...In super novico za Tisso. No vglavnem rekla je da grem poleti na ranch z Tisso k babici in dedku! O moj bog ranch?? Kjer imajo krave,pujse,konje?? O moj bog! Ne mislim jaz dreka kidat!! Mama je rekla da bosta z očkom cele počitnice odsotna saj imata veliko dela,potovanje v Nemčijo... In še slabša novica k babici in dedku grem že čez 1 TEDEN...Tam ne bo trgovin,prijateljic NIČESAR osramotila se bom Mogoče pa...
2 nexta..
18. maj 2013
neeeeeeeext!!!!!
18. maj 2013
u124161
u124161
Nexxttt
18. maj 2013
Okej D ♥
18. maj 2013
sploh mi nexta ni napisalo -.-
19. maj 2013
Oprostite ampak nimam časa:c jutri grem na počitnice v Avstrijo.. In me ne bo 5 dni :ccc če želi lahko kdo nexta
24. maj 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg