Forum
W E L C O M E
odločila sem se,da bom napisala še eno zgodbico.Seveda bo izmišljena in upam,da jo bom lahko napisala do konca!Prosim ne mi uničevat zgodbo kot prejšnjo in oglaševanje forumov je dovoljeno samo tistim,ki boste spremljali zgodbo in pisali next.Začnimo:
●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●
Sem Emily Styles:

stara sem 14 let in hodim v 9 razred.Obiskujem glasbeno šolo.Igram na klavir že 7 let.Nimam fanta in tudi nočem ga met,saj so fantje prava neroda.Nikoli ga nisem imela in ga tudi zdaj ne bom.Imam best friend forever Alison Wiliam.Je smešna,lepa,prijazna in zabavna punca.Najrajši jo mam<333
Alison Wiliam:

Živim v New Yorku z družino.Imam sestrico Jenny,ki je stara 1 mesec in brata Aleksa,ki je star 16 let(dve leti starejši do mene).Čeprav je prava lenoba ga vseeno imam rada:$.
Sedaj se začnejo počitnice nadaljujem za ... 5 nexotv

Prosim bereš?♥

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

13. april 2013
nneeexxxttt
13. april 2013
next
13. april 2013
še 3
13. april 2013
next!Super pišeš
13. april 2013
neeeeeeext
13. april 2013
nnnneeexxxtttt <33333
13. april 2013
Tnx za nexta!Že začenjam pisat
13. april 2013
Vstala sem ob 7:00,saj je bil zadnji dan šole.Odgrnila sem zavese in odprla okno.Ptice so zunaj čivkale,sonce pa je bilo globoko na nebu in svetilo k mene v sobo.Bil je lep sončen dan.Odšla sem v kopalnico in si umila obraz+zobe ter si izbrala obleko za šolo.Izbrala sem si nekaj lepega saj zadnji šolski dan je zmeraj vsak super oblečen.Oblekla sem si to:

odšla sem pogledat sestrico in bila je v redu,zato sem odšla ven,da jo ne bi zbudila.Odšla sem še pogledat zoprnega brata.Hitro sem odšla ven saj je tako na glas smrčal,da sem se poleg tega tako smejala!!!! nato sem se spomnila:''ura''.Hitro sem odšla dol po stopnicah in si naredila zajtrk.Ponavadi je to kruh z notello:

oblekla sem si jakno,obula petke,vzela ključ in torbo ter odšla v šolo.Ustavila sem se pri Alison in jo počakala,da pride ven.Odšli sma v šolo.Ko sma prispeli so vsi bulili v najo.Mislile sve,da jim oči vn padejo zadnjo uro smo imeli ples.Js sm plesala z najlepšim v šoli.Nisem bila zaljubljena vanj samo edini je bil najlepši.Ko smo končali veselo odhitive z Alison domou.Vsaka je šla v svoj kraj.Kopa prispem domou pa zagledam.....nextam za 5 nextov!
13. april 2013
zagledaš harryja

next!!!!
13. april 2013
u129131
u129131
neext
13. april 2013
neeext:$
14. april 2013
next<3
14. april 2013
ηєєєχт!
14. april 2013
NEXT!
14. april 2013
tri angels ne ni zagledala harryja vseno hvala,ker si ugibal sedj pa nextam
14. april 2013
nnnneeexxxxtttt
14. april 2013
Ko pa prispem domou pa zagledam zunaj pred hišo moje obleke v prtljagi.Hitro začudena stečem do vrat in vprašam:mama,oče?Kaj se dogaja?!Glej ljubica vsa ta leta si si hotela na morje in zdaj,ko so počitnice boš končno šla reče mama.Ampak mama takrat nisem imela prijatelje zdaj pa imam!Mamarez upiranja tam si boš tudi našla prijatelje celo leto.Leto? počitnice so samo: 3-4 mesece,kako leto?Tam boš ostala in hodila na šolo.Hočeš reči,da zapustim New York?Ne!To je moje mestu,to je moj kraj,tu sem se rodila in ga ne nameravam zapustit niti moje prijatelje še posebej pa Alison,mojo bff,mojo sestro!Saj ni tvoja sestra reče mama.Vem ampak ona mi je vse v življenju,rada jo imam kot biološko sestro.Mama?Ja?Kaj je,reče mama?Lahko gre Alison z nami prosim :'( !!!!Okej,če te bo to pomirilo ja.Stekla sem k njej in je povedala veselo novico.Bila je zelo,zelo navdušena.Mamo je šla vprašat in seveda ji je dovolila.Poslovila se je od nje in odšle sma k meni.Vsi skupaj smo odšli na letališče(jaz,Alison,mama,oče,Jenny in Aleks).Zelo sem upala,da mi ne bo kvaril počitnice!.In že smo se peljali.Peljali naj bi se 6-7 ur.Po nekaj urah pa je letalo ponehalo in smo trščili navzdol.Z Alison sma kričali:aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:'(na srečo smo ostali vsi živi res velika sreča.Pristali smo na osamljenem otoku.Seveda nismo hoteli sem ampak v Holliwood ne pa na otok.Otok je bil tak:

Najprej smo si poiskali bivališče.Našli smo veliko hišo,ki je bila zelo udobna in lepa.Razparkirali smo si stvari,nato pa sma si z Alison šli ogledat okolje.Najprej sma šli k morju.Bilo je krasno kot v sanjah bi rekla.Zvečer je bilo morje rdečo-modro,nebo pa vseh živih barv.Hitro sma odšli v hišo saj je bila že sama tema.Oblekli sma se v pižamo in odšli k večerji.Bila sem že otrujena zato sem se vlegla na postelj in poslušala glasbo:

Nato se pa spomnim,da imam s seboj računalnik(prenosnik).Odprla sem ga in šla na facebook.Nato sem dobila 30 sporočil od vseh sošolcev.Pri vsakemu je pisalo to:Emily videli smo te,da si šla na letališče.Kam si šla?!Vsem sem odpisalaem na morju,pogrešam vas<33Ko sem nazaj dobil od vsakega to:tudi mi tebe:'( sem si rekla,da imam najboljše sošolce na svetu!Računalnik:

nextam za 10 nextov!Da bodo prej prosim,če mal oglašate+hvala vsem bralcem,ki berete to zgodbo ♥!
14. april 2013
u129131
u129131
next
14. april 2013
hvala αпчтнıпɢ▲ lahko prosimmal oglašuješ?hvala♥ !
14. april 2013
next!!
14. april 2013
u129131
u129131
nzk(:
14. april 2013
neext!!!!!!!!!!!
14. april 2013
next
14. april 2013
next!♥