Forum
p007 če ti ni kul ne glejjjj p ane kumentiri
17. januar 2013
p007
zgin s te teme,ker drugač ti bom težila do konca,dokler se novš zbrisala
17. januar 2013
hwala ti lovetobefound crica si
17. januar 2013
hvala
17. januar 2013
nextam enkat med vikendom
17. januar 2013
next
20. januar 2013
next
20. januar 2013
sori k smetim sam a bi kdo plis sodelovala ali sodeloval v tejle temi fuulll kkull

http://www.igre123.com/forum/tema/slike-......../49318/2
26. januar 2013
Evola vam oblublen NEXT pa mau sm ga zmešala s Pirati s Karibov le vam bo kull
NEXTTT________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
….midva pa se bova sončila na Karibih.
Takoj sem šla spakirat najnujnejše obleke in potrebščine, ki jih bom potrebovala na Karibih.
Ko je bilo vse spakirano sem se umila in počasi odšla v posteljo saj odidemo že zelo zgodaj zjutraj. Poljubila sem še Draca in se odpravila proti sobi. Ko sem zaspala me je čez nekaj časa zbudil Draco in dejal, da se moram hitro obleči saj že sedaj gremo in ne zjutraj. Hitro sem vstala se namazala in oblekla ter umila zobe in se počesala. Ko sem se uštimala so me že nestrpno čakali starši. Vzeli smo stvari ter se odpravili proti Karibom. Ko smo prispeli sem odpakirala se oblekla v kopalke in se počasi odpravila proti plaži. Na plaži je bilo kar nekaj ljudi in vse so se sončili, jaz pa sem se odločila, da grem malo raziskovat Karibe. Hodila in hodila sem dokler nisem prišla do nekega samotnega zaliva in tam je bila zasidrana neka prav lepa ladja. Sklenila sem, da jo grem od bliže pogledat in odšla sem proti črni ladji. Na ladji ni bilo nobenega zato sem se odpravila raziskovat po njej. Ladja se je imenovala Črni Biser. Čez približno pol ure mojega ogledovanja je na ladjo prišel kapitan. Opravičila sem se mu ker sem vdrla na njegovo ladjo in on se je nasmehnil vprašal me je, če grem en krog in sem prikimala. Ladja je bila tako hitra saj je tudi najhitrejša na svetu. Kapitanu je bilo ime Jack Sparrow. Ko sem videla njegovo posadko sem se spomnila, da mi je mama govorila o Piratih s Karibov in o Kapitanu Jacku Sparrowu. Meni so se pirati od vedno zdeli zelo zanimivi in moram priznati, da je Jack zelo luškan pirat. Jacka sem prosila, če me lahko odpeljejo domov ker jih verjetno že skrbi kje sem in Jack je privolil. Ko me je mama videla v družbi s pirati je skoraj omedlela saj je vedno mislila, da so zgodbe o Črnem Biseru in kapitanu Jacku Sparrowu izmišljene. Jacka smo povabili na večerjo in res je prišel. Dracu sem povedala kako hiter je Biser in Jacka vprašala, če nam bi lahko jutri malo razkazal Karibe in sosednje otoke. Jacuku in druščini se je ta zamisel zdela idealna in smo sklenili, da bomo jutri imeli dolg izlet. Proti večeru sem napisala novičke prijateljem ter Princu dala pismo in že je poletel visoko v nebo in ga že ni bilo več videti na obzorju. Počasi sem se odpravila spat saj imamo jutri zelo naporen dan. Ko me je zjutraj zbudil Princ z novičkami sem se hitro oblekla in šla takoj pogledat kaj je novega na Bradavičarki. Zbudila sem še Draca in starše ter jim dejala, da se moramo pripraviti saj nas danes čaka postolovščina na morju z Biserom. Vsi smo se obleki bolj ko ne na piratski način in odhiteli do zaliva kjer so nas že čakali Jack in posadka, vkrcali smo se na Biser in počasi odpluli iz zaliva. Jaz sem gledala seveda kapitana kako je krmil ladjo ter ga spraševala kakšno je življenje, če si pirat. Prišli smo do nekega otočka kjer je Jack hitro stekel po rum in že smo šli naprej. Pirati seveda obožujejo rum in dobro družbo. Pili smo rum in se zabavali do noči, ker pa je bilo že pozno smo prenočili na Biseru. Zjutraj me je zbudil Jack in me prijel za roko ter me povlekel na palubo kjer mi je pripravil pravo pojedino vsi so še trdno spali razen mene in Jacka. Z Jackom sva se pogovarjala o Londonu, o življenju tam in tu in obljubil mi je, da me bo kdaj prišel pogledat in jaz sem seveda privolila. Šla sem zbudit Draca in starše ter jim sporočit, da se bo treba odpraviti proti domu saj moramo še toliko stvari videti. Hitro smo se oblekli in obuli in jaz se rekla naj gredo naprej, da se moram Jacku in posadki toplo zahvaliti. Hitro so odšli proti hotelu jaz pa sem odšla v Jackovo kabino in se mu lepo zahvalia za vse in da ga bom pogrešala. Jack me je prijel za roko in me poljubil poljub sem mu sicer vrnila a sem mu tudi povedala, da mi je žal saj imam Draca. Jack me je razumel in mi dal steklenico ruma in njegovo zapestnico, da se bom kdaj spomnila nanj. Jaz pa sem mu dala mojo verižico ter ga poljubila na lice ter stekla proti hotelu kjer so me že čakali, da gremo na plažo. Oblekla sem se v kopalke ter hitro stekla na plažo ter se vrgla v vodo in zaplavala.
31. januar 2013
SLIKE

Jack Sparrow

Karibi

Prince

Črni Biser

31. januar 2013
u103001
u103001
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
31. januar 2013
next
31. januar 2013
next

p.s. čimprej nared kakšen zaplet (če nameravaš)
02. februar 2013
jap nameravam drgač ja bom nextala ka bom mela cajt
02. februar 2013
Evola tale NEXT je pa mau hitrej kt ustali
...Oblekla sem se v kopalke ter hitro stekla na plažo ter se vrgla v vodo in zaplavala.
Med kopanjem je prišel na plažo tudi Jack in me vprašal, če bi šla z njim na sprehod in seveda sem privolila. Stekla sem se preobleč v oblekico ter se na hitro namazal in uredila frizuro. Z Jackom sva se dobila v parku in odšla sv na sprehod po plaži. Bilo je zelo noro in seveda sproščujoče. Jacku sem povedala, da z Dracom nikoli ne greva na takšne sprehode in razvila sva pogovor. Jack se je ustavil me prijel za boke in začela sva se poljubljati in objemati. Poljubi so bili vedno bolj strastni in vedno bolj mi je ugajala družba z Jackom, vendar gremo že pojutrišnem nazaj v London in nazaj v šolo saj je tale teden zelo hitro minil. Ura je bila že zelo pozna in morala sem oditi proti domu. Jack se mi je zahvalil za neverjeten večer me objel in poljubil, jaz sem mu objem in poljub seveda vrnila in ga zelo močno stisnila k sebi. Ko sem prišla domov so v dnevni sobi sedeli Draco ter njegova starša in seveda moja starša. Ob Dracu pa je sedelo neko dekle in držala sta se za roke. Vprašala sem kaj se tukaj dogaja in Draco je vstal in me peljal na hodnik in mi tam vse razložil, da se je zaljubil v novo dekle, ki jo je spoznal že prvi dan počitnic. Jaz sem bila malo ogorčena vendar sem se hitro sprijaznila saj imam jaz sedaj Jacka. Ko sva prišla nazaj v dnevno so naju vsi čudno gledali saj nisva bila objokana vendar nasmejana. Jaz sem vsem povedala za Jacka in da bova z Dracom še vedno zelo dobra prijatelja in da se bova super razumela in vsi so bili srečni. Takoj zjutraj sem stekla do zaliva in tam me je že čakal Jack jaz pa sem mu takoj stekla v objem ter ga strastno poljubila in mu vse povedala, da sv lahko sedaj par in on je bil neznansko vesel povedala sem mu tudi za Dracovo novo dekle po imenu Victoria in on je bil neznansko vesel, da ima lahko sedaj mene. Skupaj smo bili cel dan z Dracom in Victorijo in se zabavali v vodi odšli smo tudi na sladoled in na vodne tobogane na koncu pa nas je Jack zapeljal do nekega zelo lepega otoka. Zjutraj odhajamo zato sem rekla Jacku, da moram spakirati in da se ob 19.00 dobiva pred kinom. Ko je bila ura 18.45 je pozvonilo na vratih in bil je Jack vendar je bil zelo lepo oblečen in prinesel mi je vrtnice, ki jih imam najraje. Odpravila sva se proti kinu saj nisva smela zamuditi film. Kupila sva še kokice in koka-kolo in odšla v dvorano kjer bo najin film. Držala sva se za roke in se namestila. Ko se je film končal me je Jack pospremil domov in me močno objel ter poljubil. Dala sem mu še naslov ker me bo lahko našel ali pa mi kaj napisal. Takoj zjutraj sem odhitela še zadnjič na plažo in tam je bil Jack potrt in vprašala sem ga kaj se je zgodilo in je rekel, da so mu ukradli Črni Biser. Z Jackom sva odšla do doma in staršem sem povedala, da gre Jack z nami v London in seveda sta prikimala. Jack in jaz sva imela eno uro, da sva šla po nakupih za Jackova nova oblačila ker so mu njegova vzeli skupaj z Biserom. Po nakupih smo se počasi odpravili proti Londonu, ko smo prišli v London sem Jacka vprašala kam bo pa hodil v šolo in on mi je dejal, da bo šel z menoj na Bradavičarko in jaz sem mu dejala kako če pa ne zna čarati in niti leteti, on pa se je samo zasmejal in potegnil iz rokava čarobno palico in v hipu smo bili na Bradavičarki. Vsi smo obstali in se spogledovali saj je bil moj fant čarovnik in pirat kako lepo je to, da lepše ni moralo biti na kar je izza vogala prišla Victoria in tudi ona je v roki držala čarobno palico. Sedaj so nam vsem usta popadala po tleh razen Jacka, ki je bil od Victorie brat. Ko smo prišli v ˝Great Hall˝sem stekla do Dumbledorja in mu povedala za Jacka in Victorio on pa je poslal po klobuk in morala sta se razvrstiti v domove. Jack in Victria sta oba pristala v Slytherinu, kar je bilo nam z Dracom zelo super. Ko smo se najedli in odšli v domove so naju z Dracom prijatelji spraševali zakaj sva šla narazen in kako to, da imava oba nova partnerja in vse sva jim razložila in na koncu so se vsi smejali ker niso morali verjeti, da sta Jack in Victorija brat in sestra in da tega nisva z Dracom vedela. Počasi smo se vsi odpravili spat seveda pa sem še prej objela Jacka in ga poljubila na lice ter se odpravila spat.

NEXT????
02. februar 2013
oblekca za na sprehod

frizura

sprehod

dnevna soba

Victoria

02. februar 2013
next
02. februar 2013
next
04. februar 2013
next
04. februar 2013
a bi lahka mau uglašvale ukol prosm
07. februar 2013
nextam med vikendom kr zele pa ni cajta pa šola pa sredna pa take tko da...
15. februar 2013
ok
15. februar 2013
Evo vam NEXT......................................................................................................................................

...Počasi smo se vsi odpravili spat seveda pa sem še prej objela Jacka in ga poljubila na lice ter se odpravila spat.

NEXT

Zjutraj me je zbudil Jack in dejal naj se hitro oblečem, ker me želi nekam peljati. Jaz sem hitro skočila s postelje in se hitro oblekla in uredila frizuro, bila sem že zelo nestrpna saj nisem vedela kaj mi bo Jack zagodel. Bila je že pomlad in ptički so se vračali, Jack pa mi je pripravil prav posebno presenečenje za to obdobje. Ob jezeru je postavil piknik in to res odličen piknik prav takšen kot se ga spodobi. Jacku sem pa dejala, da danes ne morem biti z njim na pikniku ker imamo šolo in ni prosti dan on pa se je široko nasmehnil ter me poljubil nato pa je dejal, da je že vse urejeno saj se je zmenil z Dumbledorjem, da naju danes ne bo pri pouku in pri dodatnih predmetih in podobnih obveznostih. Jacka pa sem vprašala kaj pa bova delala cel dan. Hitro sem ugotovila, da to ni bil samo piknik vendar zabava za moj rojstni dan. Jack je Dumbledorju dejal, da danes ne bo skoraj nikogar pri pouku in tudi nekaterih učiteljev ne bo, saj je to zares velikanska zabava za moj 18 rojstni dan. Jack me je odpeljal na prav poseben kraj, kjer naj bi bili že vsi zbrani vendar jez nisem videla nikogar le 5 ladij. Jack pa je dejal naj še malo potrpim in me je odvlekel na palubo Črnega Bisera. Odvlekel me je v svojo kabino in mi dejal naj se hitro preoblečem, da nebom imela takšnih oblačil. Hitro sem se preoblekla in stekla na palubo kjer je bila velikanska torta z napisom: Moji predragi punci in najboljši prijateljici vseh časov želimo Vse najboljše za 18 rojstni dan. Po licu mi je pritekla solza radostnica, ki mi jo je Jack hitro obrisal in me poljubil ter mi čestital za rojstni dan. Povabljene so bile tudi Britney, Camillia in pa Adriana, ki sem se jih še posebno razveselila. Jack je povabil tudi Dumbledorja in pa seveda kar nekaj učiteljev. Vsi so mi čestitali in mi podarili veliko daril. Jack pa je zavpil naprej in že smo se odpravili z ladjami na pot sicer nismo vedeli kam nas bo peljal vendar sem vedela, da bo to najlepši kraj na svetu.
Uprustite za kratek next!!

NEXTT??
20. februar 2013
next
20. februar 2013
next
22. februar 2013
next
26. februar 2013
nexxxxttttttt
15. marec 2013
next!
10. april 2013
u126752
u126752
NEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXT
07. julij 2013
next
08. november 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg