Forum
u73469
u73469
tuki bom napisala kuko hodm z najbolj popularnim tipom in kaj sva dožvela...
25. maj 2012
u73469
u73469
no tuki so slike
mojamoja profilna!!
moj fnt:

25. maj 2012
u73469
u73469
zbudila sm se v prekrasno jutro na plaži in si rekla o šit na plaži sm prespala zravn mene je bil seveda moj fnt ray hitr sm se napraula in ga zbudila in nato se je še on napravu nisva mela šole sj je bla nedelja šla sva v najino veliko vilo in si prpravla zajtrk ray je odpelu avto v garažo js sm pa skuhala zajtrk
hiša:

avto:

dnevna:

kopalnca:

spalnca:

25. maj 2012
u73469
u73469
ko sva pojedla sva se spravila v bazen in kar na enkrat so raya poklicali iz službe in takoj je moral v službo jaz pa sem se namakala v bazenu notri sem bila še nekaj ur nato pa je bil že večer in se odpravila stuširat in kar na enkrat je ray stopil v kopalnico in se mi v banji pridružil vprašala sem ga kaj so hoteli v službi in zakaj je tako vesel odgovoril mi je da so ga povišali in da je sedaj šef in da mu je prejšnji šef podaril otok v obliki srca nato me je vprašal če bi se preselila na otok seveda sem privolila in čez en mesec sva imela vse!!jahto,zgrajeno hišo saj sva imela veliko najetih delavcev,urejen otok in čas je bil da se preseliva tja vse je ostalo isto ker sva hotela isto hišo zato je bila ista
jahta:

otok:

25. maj 2012
u73469
u73469
ko sva se vselila sva še najela služabnico in zvečer sva se odpravila v najboljšo restavracijo z jahto in takrat me je vprašal če bi se poročila z njim seveda sem privolila
moja poročna obleka:

in poroka je bila čez en teden
25. maj 2012
u73469
u73469
nato sva se poročila in obadva sva še študirala na višji šoli stara sva bila 19 let in čez en teden sva odšla na poročno potovanje...
ALI NAXTAM??
25. maj 2012
u82444
u82444
next!
25. maj 2012
u73469
u73469
NATO JE BILA SPET ŠOLA IN ŠTUDIRANJE!!in ko je bil odmor sva z rayem povedala da sva se poročila vsi so nama čestitali nato ko je ray šel stran z največjo važičko na šoli sem mu na skrivaj sledila in kaj sem videla nisem morala verjeti da bi ray to naredil!!!poljubila sta se na usta!!nato pa me je videl ray in odhitel za mano a jaz sem se skrila na WC in ko je šel mimo odšla domov z jahto nato je hitro pritekel ven in se za las ujel da je prišel na jahto nekaj mi je razlagal a jas sem ga ignorirala ponoči je spal na kavču in premišljevala sem...da bi mu ukradla telefon in prebrala sporočila splazila sem se dol in vzela telefon začela sem brati sporočila od največje važičke pisalo je npr. ohh i love you be with me,i love you so much!!!be with me...nato pa sem pogledala še njegove odgovore nehi mi težit kt ena čarovnica si,baba zblojena nehj...takoj sem vedela da ga je prisilila da jo poljubi telefon sem vrnila in zjutraj sem mu rekla naj mi razloži kaj je bilo včeraj verjela sem mu in tisti dan nisva šal v šolo amak sva se cel dan ljubila v bazenu.
25. maj 2012
u73469
u73469
al nextam...???
25. maj 2012
NEXT!!!!!!!
25. maj 2012
a to si si namisla?
25. maj 2012
Ja si je sto posto no
25. maj 2012
u14318
u14318
Neeeeeeeeeext....Ful dobr piššš
25. maj 2012
ja sej ku je tak BLA BLA BLA
25. maj 2012
Ja sej no nexti že!
25. maj 2012
dej pa neupa!
25. maj 2012
u78061
u78061
nexti že enkrat
25. maj 2012
u73469
u73469
NATO JE PRIŠEL VEČER IN SKUPAJ SVA SE ODPRAVILA V BANJO IN NATO SPAT.zjutraj je bil dež in jaz sem se počutila zelo slabo zato sem vstala v postelji ray pa je šel v šolo ko je prišel je mislil da spim se vlegel zraven ter me toplo objel.
25. maj 2012
u73469
u73469
nato je na vratih pozvonilo šel je odpret in zagledal je svoja starša oči so se mu izbulile kot da bi videl dinozavra ki so ravnokar izumrli
25. maj 2012
u73469
u73469
nato sem se zadrla kdo je in on je rekel da sta njegova starša prihitela sem po steklenih stopnicah da sem jih skoraj razbila nato pa ju pozdravila malo smo se pogovarjali... nato sva jedla kosilo starša pa sta šla z barčico nazaj tudi midva z rayem sva zvečer šla v disko in videla sva največjo važičko zoped je osvajala raya ampak ji ni uspelo z eayem sva šla na plesišče in v disku ostala do pol petih zjutraj zopet nisva šla v šolo a na vratih je ob 7 zjutraj zazvonilo ray je šel odpret ni mi odgovoril ko sem ga vprašala kdo je zato sem prišla dol in videla kako...kako se poljublja z manco(največja važička)zopet ista zgodba zopet sem mu oprostila zvečer sva zopet šla v disko saj je bil petek in tam me je poljubil ne ni bil ray bil je...ALI NEXTAM??
25. maj 2012
u14318
u14318
neeeeeeeeeext
25. maj 2012
u81874
u81874
next
25. maj 2012
u81874
u81874
25. maj 2012
u73469
u73469
rayev najboljši frend!!!!šit kaj če mu pove joj...nisem vedela kaj naj naredim nič povedala bom raynu... no ko mu povem se je sprva razjezil nao sva se začela kregati a zvečer se je vse poleglo in zopet sva šla skupaj v banjo in se ljubila nato pa v posteljo.zjutraj me je neznansko bolel trebuh na srečo je bila sobota ray je sedel na balonu najine hiše in pil kavo jaz sem se vsedla zraven in rekla sem mu da naj začneva znova strinjal se je zato sva tisti dan še posebej uživala šla sva na hawaje!!!in ko sva se vrnila je bila že noč zato sva legla in zaspala zjutraj je bila nedelja joj samo še danes želela sem izkoristiti najboljše trenutke zato sem šla pogledat kje je ray a ni ga bilo v hiši počakala sem 1 uro nato pa sem šla v kuhinjo in videla pismo pisalo je:ljubica ljubim te zelo moral sem iti v službo čeprav je nedelja. ray. takoj sem šla po ulici do mance pozvonila in odprl mi je njen fant bil je zelo debel tehtal je 143kil manca pa komaj 29-30kil saj je imela anorepsijovprašala sem če je ray tu a ni ga bilo šla sem domov in ga počakala v bazenu nato sem na blazini v bazenu zaspala kmalu je prišel ray in me ustrašil da sem štrbunknila v vodo.drugi dan je bila šola vsi smo že sedeli učiteljice pa že pol ure ni bilo ray in jaz sva šla v zbornico učiteljica je bila obrnjena s hrbtom proti nama nato sva jo klicala a ona se ni odzvala obrnila sva stol in...in...bila je vsa krvava in umrla je začela sem kričati kot še nikoli ray me je tolažil in odšla sem v razred in povedala drugim vsi so se začeli dreti in kričati ray je poklical rešilce in policijo vsi so hitro prišli čez 1 mesec je bilo rešeno a z rayom sva ravno končala šolo zato sva se zaposlila in denarja sva imela vedno več hišo sva povečala za 1 nadstropje in vse prostore prevredila v bolj lukzuzne prostore in stene so bile živo oranžne,vijolične,zelene,roza,rdeče...ALI NEXTAM??
25. maj 2012
nexti nnerabš nextov"
25. maj 2012
u73469
u73469
ok nextam ju3 ker se mi zj ne da
25. maj 2012
u73469
u73469
počutila sem se kot v pravljici in z rayem sva se odpravila po nakupu a nekaj je bilo zelo čudno raya so gledali zelo grdo mene pa so pozdravljali kod da sem največja zvezda ko sva prišla domov je ray zoped moral v službo ko je prišel mi je povedal da je postal zelo slaven in najbolj priljubljen na celem svetu takoj sem ga poljubila in morala sva praznovati tako je minilo eno leto od najine poroke in takrat sva imela denarja že krepko čez 1 miljon tako da je bila najina druga poroka lepa in bogata!!
26. maj 2012
u73469
u73469
nato pa se je zgodilo nekaj nepričakovanega šla sva na ultrazvok in odkrila da sem noseča!!!!!!bila sva vsa iz sebe kernisva morala verjeti tako je minilo 9 mesecev in trebuh se je neznansko povešal dobila pa sem tudi večje prsi!!auuuuuuuuuuuuuuu sem se zadrla in hitro sva z rayem odhitela v bolnico wiiiiiiiiiiiiiiiii čez par ur se je začelo in kmalu končalo rodila sem prelepo punčko!!ime sva ji dala klara saj je bilo to moje najljubše ime ray pa se je strinjal
slika babyja:

26. maj 2012
u73469
u73469
ko je bil čas za šolo za klaro je bilo vse v redu nato pa je nekega dne pripeljala domov fanta nama z rayem se je zdel kar v redu a rok(klarin fant)je bil zločinec!!tega nisva vedela dokler...
26. maj 2012
u73469
u73469
ALI NEXTAM??
27. maj 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg